banner
banner

בדיקת IEO של רשת פוסידון, דירוג וניתוח מלא

תאר לעצמך שאתה יכול לשלם פחות משליש ממה שגוגל ענן גובה עבור שירותי אחסון הענן שלה. עבור חברות שמבזבזות אלפי דולרים על שירותי אחסון ענן מדי חודש, זה יכול לשנות את המשחק. עם זאת, זה מה שמבטיח פוסיידון, פרויקט בלוקצ’יין שהושק ב- ABCC IEO Launchpad.

פוסיידון הוא פרויקט שהושק לאחרונה שמטרתו להשתמש בבלוקצ’יין כדי להפגיש בין ישויות הזקוקות לאחסון ענן ורוחב פס עם בעלי IoT שיש להם עודפים משירותים אלה. ההפעלה מכוונת בעיקר לספקי תוכן אינטרנט שלעתים נאלצים לשלם יתר על המידה כדי לייעל את שירותי משלוח התוכן שלהם. קהל הלקוחות הנוכחי שלהם כולל חברות הזרמת וידאו, מפיקי תוכן וידאו, בלוגרים, מפתחים, מעצבי אתרים ופלטפורמות מסחר.

רשת פוסידון: מחשוב ענן ב- Blockchain

פוסידון הוא אחד הפרויקטים הראשונים של בלוקצ’יין שהושק בבורסת המטבעות קריפטוגרפיים ABCC. מטרתה היא לספק פלטפורמה בה בעלי שולחן העבודה והמכשירים יכולים להרוויח כלכלית מרוחב פס או אחסון עודפים.

בעלי טלפונים חכמים ושולחנות עבודה בודדים יסווגו כספקי צומת אור. חברות עם רשתות גדולות של מערכות אחסון צמודות יהיו ספקי Super Node. כאשר כל אחד מסוגי הספקים ישתתף במשאבים הנוספים שלהם באמצעות רשת פוסידון, הם יקבלו פיצוי בצורה של אסימונים של QQQ..

כדי לספק את שירותיה בהצלחה, פוסידון מבוסס על מערכת שכבתית. שכבה ראשונה תלויה בגרף מחזורי מכוון, כלומר יש לו יכולת להתרחב אינסוף. זה יכול גם לעזור בהורדת עמלות העסקה ככל שיותר צמתים מצטרפים לרשת.

שכבה 2 היא תערובת של טכנולוגיות המשמשות רשתות חסימות אחרות, כולל חוזים חכמים. זה יעזור להפוך את פלטפורמת פוסידון לבטוחה ומהירה יותר.

כתב לבן מפורט

פוסידון מפרט עובדות על הפרויקט שלו בעיתון לבן בן 56 עמודים. זה טכני יותר מרוב העיתונים המסחריים ומדגיש מידע שרבים מתחילים בעיטה חדשה לא מצליחים להזכיר. המסמך מתחיל במתווה ניתוח שוק של תעשיית אחסון הנתונים ברחבי העולם לפני שתיאר את שירותיו ויישומיו.

פוסידון מתגאה בכך שהוא לא רק מציע פלטפורמה לבעלי מכשירים תועלת בכך שיש להם רוחב פס נוסף ושטח דיסק אלא גם להיות פלטפורמה מהירה במיוחד. כמתואר בעיתון המסמך שלה, ישנן תוכניות להקיש על המהירויות של רשת 5G כדי להפחית את זמן ההשהיה ולהפוך את הרשת שלהן לשירות רשת הענן הטוב ביותר בעולם..

העיתון הלבן מראה עוד כיצד פוסידון מתכנן לחלוק את 21 מיליארד אסימוני ה- QQQ שהוקמו מראש. המשקיעים יתחרו על 10% ואילו הצוות והיועצים יחלקו 30%. אחוז עצום מהקהילות, 30% יוחזקו עבור אסימונים בעוד 30% נוספים יישמרו כפרס לכורים.

פרופיל צוות גלובלי

פרויקט פוסידון מורכב מצוות גדול המונה לפחות 25 חברים. 12 מהם יועצים, כאשר מספר משמעותי בהתחשב ב- ICO / IEO הממוצע יש חמישה יועצים או פחות. כמעט לכל חבר יש רקע בתחום הבלוקצ’יין, מה שהופך אותו לחזק ומתאים לפרויקט העומד על הפרק.

אור לין– המנכ”ל ומייסד שותף, לין הוא יזם סדרתי מצליח שמיזמיו כוללים את Wretch.cc, חברה שנרכשה על ידי יאהו. הוא גם מייסד שותף של BiiLabs, סטארט-אפ טכנולוגי מבוסס טייוואן. הנקודה החזקה של לין היא היצירתיות והיכולת שלו להגדיל חברות סטארט-אפ למותגים מצליחים, כישורים שהוא מקווה להביא לפוסידון.

מייק לין– מנהל סמנכ”ל הרשת, מייק צפוי לפקח על מרבית פעולות היום יום בפוסידון.

צ’ינג וואנג– מייסד שותף של קצין הטכנולוגיות הראשי, וואנג מונה לצוות האדריכלים, מהנדסי ההפקה, המעצבים וכל האחרים המטפלים בהיבט הטכני של פוסידון..

אנדי טיאן– מנכ”ל קבוצת Innovations Asia, טיאן יהיה יועץ לרשת פוסידון. הרקע שלו הוא ניהול, במיוחד חברות סטארט-אפ ניידות המציעות שירותי בידור. מכיוון שהאצת תוכן הווידיאו תהיה ענף חשוב של פוסידון, שירותי הייעוץ של טיאן ישפיעו על הרשת..

מודל עסקי: אסימונים QQQ ו- PSD

פוסיידון מבוסס על מודל עסקי איתן. הרשת תשתמש בבלוקצ’יין כדי להקל על האצת תוכן בצורה חסכונית יותר אך מהירה ויעילה יותר. ברור מה יש לפוסידון להציע. עם זאת, מדובר בפרויקט חדש בתקווה שהוא יצליח לשבש את תעשיית אחסון העננים המונה מיליארד מיליונים.

אחת הדרכים בהן הסטארטאפ מקווה למשוך משתמשים היא על ידי ייצור רווחים משירותיו לכל המעורבים. בעלי מחשבים ומכשירים ברחבי העולם יספקו את ספקי תוכן האחסון ורוחב הפס והדרישות העסקיות.

הם יקבלו תשלום באסימון QQQ. גופים המעוניינים לשכור את שטח האחסון ורוחב הפס הנוספים ישלמו גם הם באמצעות אותם אסימונים. פוסידון ירוויח על ידי גביית עמלות עבור שירותיה. למרות זאת, הרשת שואפת לשמור על חיובי רוחב הפס על 0.03 דולר לכל רוחב פס שנשלח. מתחרים כמו Google Cloud, Amazon ו- Microsoft גובים בין 0.09 ל- 0.123 לכל 1GB.

טכנולוגיית גיבוי:

פוסידון מורכב מבלוקצ’יין עצמאי בהשראת את’ריום, NEM ו- EOS. הוא גם משלב מגוון מערכות למסירת תוכן. יחד מערכות אלו מהוות רשת בה משתמשים יכולים לשתף כל מיני קבצים בקלות ובמהירות. בתוך המערכת האקולוגית אפליקציות מבוזרות המונחות על ידי חוזים חכמים, מערכות ה- CDN וה- QEdge המבוזרות של פוסידון.

חילופי שותפים: ABCC

שלא כמו הצעות מטבע ראשוניות, פוסידון התחיל ב בורסת ABCC Launchpad. ABCC הוא שוק קריפטוגרפי, כמו Binance או Coinbase. וכמו Binance, יש לו שירות המאפשר לפרויקטים חדשים של קריפטו לנצל את הפופולריות שלו למטרות שיווק.

ABCC חדשה יחסית ותומכת במעט יותר מ -70 אלטקוינים. אסימון ה- AT החדש של BTC, ETH, USDT ו- ABCC הם מטבעות בסיס באתר האינטרנט שלו. כמחליף חדש, ל- ABCC אין בסיס הלקוחות הענק בו מתגאה בינאנס.

ובכל זאת, זו חברה צומחת שהרבה יותר פופולרית מסטארטאפים כמו פוסיידון. לבורסה יש את המשאבים הדרושים לשיווק פוסידון ובהמשך להוסיף אותו לרשימת המטבעות הניתנים לסחירה. זה יעזור לרשת פוסידון להשיג אימוץ המוני מהר יותר מאשר אם הייתה מנסה לקדם את שירותיה באופן עצמאי.

גמישות קריפטו

ABCC תטפל באימות KYC לכל מי שמוכן להשקיע ברשת פוסידון. אם כבר מדברים על השקעה, שלב המימון העולמי של הפרויקט נמשך כרגע. רשת פוסידון ממוקמת בטייוואן, מדינה התומכת בקריפטו, אך אנשים מכל רחבי העולם יכולים להשקיע.

כאמור, כסף המושקע ברשת פוסידון יוחזק בחוזים חכמים למשך חצי שנה. המשקיעים יקבלו מיד אסימוני QQQ ויוכלו לסחור בהם ב- ABCC זמן קצר לאחר מכן. המינימום שאתה יכול להשקיע הוא 50 USDT, שמרוויח לך 25,000 QQQ.

הפצת אסימונים

למרות שנמכרו 2.1 מיליארד אסימונים של QQQ במהלך שלב ה- IEO של הפרויקט, הוא ייצג רק 10% מסך אסימוני QQQ. הצוות ישמור על 20% מהאסימונים. יועצים ושותפים כמו ABCC יחלקו 10% בעוד 30% ייערכו למטרות שכר. 30% הנותרים ישמשו לתגמול כורים, האנשים שמשכירים רוחב פס ואחסון לקהילה.

אסימוני ה- PSD של רשת פוסיידון, שישמשו כניירות ערך עבור משקיעים זכאים, הם אסימונים של ERC-20. רק מיליארד מהם ייכרה. המחירים ומבני ההקצאה שלהם יפורסמו במועד מאוחר יותר.

קבלה בקהילה

רשת פוסידון פופולרית באופן מפתיע לפרויקט חדש. יש לו 11,000 עוקבים בטוויטר ו- 5000 לייקים בפייסבוק. הסטארט-אפ הפופולרי ביותר בטוויטר, שם הוא מפרסם הודעות על בסיס שבועי. הבלוג הבינוני של הקבוצה הוא גם פופולרי ופעיל.

מפת דרכים

הפרויקט החל בשנה שעברה. שלב הפיתוח הסתיים ברבעון 4 של שנת 2018. פוסידון קיבל את פני המשקיעים הפרטיים בסוף 2018. נכון לעכשיו הקבוצה נמצאת בשלב גיוס כספים ציבורי. בתוך מספר חודשים, פוסידון מצפה להתחיל להגדיל את הרווחים עד 9 מיליון דולר לחודש. כמו כן, המערכת תסיים את מערכות ה- QEdge וה Qontrollers המבוזרות ברבעון הרביעי השנה.

הערה למשקיעים

לרשת פוסיידון יש תוכנית עסקית איתנה וצוות גדול ומגוון של מהנדסים, מנהלים ויועצים עם רקע עשיר בבלוקצ’יין. המערכות הטכניות של הפרויקט כבר הושלמו, כלומר עיקר המימון הנוסף יועבר לשיווק וליטוש מערכות.

קהל היעד של הפרויקט הוא מיליארדי האנשים שמשרתים כיום גוגל, אמזון ומיקרוסופט באמצעות שירותי אחסון והמחשוב בענן שלהם. זו תעשייה צפופה, אבל אז שוב השוק עצום וגובר כל הזמן.

האתגר הגדול ביותר של פוסידון הוא לשכנע את ספקי התוכן לאמץ את הפלטפורמה שלה. יש לו כבר את המערכות במקום. שיווק ושמירה על הרשת פועלת 24/7 יהיו משימות המפתח שלה. אם הוא יכול להשיג זאת, פוסידון יכול להפוך לכוח שיש להתחשב בו.

אתה יכול לקנות את אסימון רשת פוסידון ב- חילופי ABCC.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me