banner
banner

מהרהר במחצית הראשונה של 2018 ובונה טוב יותר

הנה מבט לא מסונן במחצית הראשונה של 2018 – הן על ההתקדמות שעשינו והן על הכשלים שהיו לנו, ומה אתה יכול לצפות מאיתנו בהמשך.

מהרהר במחצית הראשונה של 2018

מייסד לינקדאין ריד הופמן ציין פעם שבניית סטארט-אפ זה כמו לקפוץ מצוק, ואז להרכיב מטוס כשאתה פוגע לעבר הקרקע..

בהרכבת המטוס הזה היו לנו כמה נסיגות, אבל אנחנו עדיין רחוקים מאוד מלהכות בקרקע.

עם היתרון של בדיעבד, ישנם כמה דברים מרכזיים שהיינו יכולים לעשות טוב יותר במחצית הראשונה של 2018. למדנו מהטעויות הללו ונקטנו בצעדים כדי להפוך את המחצית השנייה של 2018 לחלק גדול עבור פלטפורמת CoinFi..

בניית מטבע טוב יותר

אחרי ה- ICO שלנו הייתה לנו מפת דרכים שאפתנית. עבדנו קשה לביצוע על מפת הדרכים ההיא, אבל עשינו כמה חישובים מוטעים בדרך.

אז מה עשינו לא בסדר?

ניסינו לבנות יותר מדי תכונות, מהר מדי, עם צוות קטן מדי. במקום זאת, היינו צריכים להשקיע יותר זמן בגיוס כישרונות ובניית תשתית נתונים נכונה, גם אם פירוש הדבר היה לעכב את ההשקה הראשונית של בטא.

כתוצאה מחישוב מוטעה שלנו, בטא של 6 באפריל הייתה מוחצת (בלשון המעטה) ונאלצנו לקצץ פינות רבות כדי להגיע למועד האחרון. זה הביא למוצר מאכזב, אפילו עבור בטא, כמו גם קוד ותשתית שהיינו צריכים לזרוק.

למעשה נאלצנו לבנות מחדש לאחר 6 באפריל, ולהחזיר את ציר הזמן לפיתוח שלנו בכמה חודשים.

נשמעו גם השפעות. מכיוון שהתמקדנו לחלוטין במשלוח מוצר עם משאבים מוגבלים, לא הקדשנו מספיק זמן לעסוק בקהילה ולתחזק את הבאז השיווקי שבנינו במהלך ה- ICO.

אכן הזכרנו בחודש שעבר שנתחיל לפרוס את מדדי האסימון המתקדמים ואת צינור הנתונים המשופר החדש ביוני. כעת נראה שתכונות אלה לא יישלחו עד לרבעון השלישי.

עם זאת, הדברים חוזרים למסלולם ונראים בהירים עבור הרבעון השלישי. לקחנו את הזמן להקים צוות ליבה מוכשר של הנדסת נתונים ופיתוח אתרים שיוכל לבצע במפת הדרכים שלנו, הקמנו תהליכי פיתוח טובים יותר והתמקד מחדש בהשקת יוזמת מוצר מרכזית אחת בכל פעם..

בהמשך, אנו מחויבים גם לשיפור התקשורת מצוות הליבה של CoinFi – במיוחד כשמדובר בלוחות זמנים של מוצרים ופיתוח.

מה צופן העתיד עבור אסימון COFI?

הביקוש לאסימון ה- COFI קיבל מכה, בהתאם לסביבת המאקרו הרחבה יותר: שוק קריפטו דובי.

היה סמוך ובטוח שאנחנו עדיין מתרגשים מאוד מהעתיד של פלטפורמת CoinFi ומהחזון שלנו עבור אסימון COFI. אנו מציגים תכונות חדשות כמו CoinFi News, שיכללו התראות בזמן אמת כאשר ICOs חמים יגיעו לבורסה, המופעלים על ידי התשתית שכבר בנינו כדי להתחבר לבורסות..

אנו מאמינים בתוקף כי ההתמקדות שלנו בבניית צוות נהדר, אספקת מוצר יקר ערך, המציע מודל שירות אסימוני חזק המעוגן על ידי הימור-גישה וגישה של תמורת-יתר של אסימונים, כמו גם המחויבות המחודשת שלנו לגידול קהילת CoinFi תניע את הביקוש. עבור אסימון COFI.

הגש בקשה להצטרף לביטא סגור של חדשות CoinFi

זה עתה פתחנו את ההרשמה לבטא הסגורה של CoinFi News. זהו מנוע החדשות המחודש אשר יחליף את הוכחת הרעיון שהוצאנו במהלך בטא 6 באפריל.

בודקי הבטא של חדשות CoinFi יקבלו גישה מוקדמת לתכונה חדשה זו ויספקו משוב חיוני של משתמשים שינחה את פיתוח המוצר. תוכלו לתקשר ישירות עם צוות המוצרים כדי לעזור לנו לבנות את הכלי המושלם לשרת משקיעי קריפטו כמוכם.

יש רק 500 מקומות זמינים לקהל הרחב (אתה יכול לעלות ברשימת ההמתנה על ידי הפניית חברים), אם כי למשתמשים שרשמו היתרים במהלך ה- ICO תינתן גישה אוטומטית.

אתה יכול לעזור להפיץ את הבשורה על חדשות CoinFi על ידי בקשה להיות בודק בטא כאן ולשתף את קישור ההפניה שלך.

תן למשקיעי הקריפטו האחרים שלך לדעת מדוע אתה מתרגש מחדשות CoinFi!

צינור נתונים חדש

אנו משלבים את צינור הנתונים החדש בפלטפורמה של CoinFi, אך אנו פיגור כמה שבועות בלוח הזמנים. כרגע הוא נבדק בסביבת הבימוי שלנו.

אז מה זה אומר עבור הפלטפורמה כאשר הצינור החדש יופעל?

נכון לעכשיו יש לנו 1971 מטבעות ו- ICO במאגר שלנו, וכפי שחלקכם ציינו, נתח טוב מהנתונים אינו שלם או מיושן. לאחר צינור הנתונים החדש, תראו 5000+ מטבעות ו- ICO במאגר שלנו עם נתונים מדויקים ומתעדכנים באופן קבוע ומידע מפורט.

השקת צינור הנתונים החדש שלנו תעניק ל- CoinFi את מאגר המטבעות הגדול ביותר & ICOs בשוק.

זה יגיע גם עם חווית משתמש חדשה ומשופרת. הנה תצוגה מקדימה מהירה:

הפודקאסט של CoinFi

למה פודקאסט? יש לנו הרבה שיחות אקראיות על קריפטו במשרד וחשבנו שזה יהיה מעניין פשוט ללחוץ על כפתור ההקלטה ולשתף את השיחות האלה עם קהילת CoinFi..

הרעיון הוא שאתה יכול להיות זבוב על הקיר במשרד CoinFi. אנו רוצים שהפודקאסט ירגיש שאתה מקשיב לשיחה סתמית על קריפטו בין חברים.

נשיק את הפרקים הראשונים בשבוע הבא.

מחקר & אָנָלִיזָה

ביוני פרסמנו ארבע קטעי מחקר מעמיקים של קריפטו & ניתוח שקיבל המון משיכה מהמדיה החברתית, Reddit והקהילה שלנו.

בזמן שבדקנו כמה מנתוני החדשות של CoinFi News, מדען הנתונים הראשי שלנו, אלכס סוואניק, הסתכל על האופן שבו אזכורי החדשות מתואמים עם נפח המסחר..

נושא חם אחרון לאחרונה הוא אסימונים להחלפה. לאחר שפרסם מחקר השוואה על אסימונים של Binance, Huobi ו- KuCoin, קיבל אלכס בקשות רבות לכיסוי אסימונים נוספים. אז הנה מחקר מעמיק על 11 אסימונים להחלפת קריפטו המדורגים לפי יחס TVEV.

זה עדיין לא סוף הסדרה. אנו מעריכים את אסימוני החליפין המבוזרים בנתח ניתוח צפוי, לכן הישאר מעודכן.

אנו גם מעמיקים בתועלת של אסימון Binance וזיהינו אסטרטגיה פשוטה עבור Binance להכפיל ערך אסימון BNB בן לילה. אֲפִילוּ מנכ”ל Binance CZ צייץ את המאמר.

אם כבר מדברים על CZ, לאחרונה היו לו כמה מילים חזקות על Weibo (המקבילה לטוויטר המקבילה של סין) עבור אחד המתחרים של בינאנס. בורסה זו סחרה 17 מיליארד דולר בתוך 24 שעות בלבד וכנראה שמעולם לא שמעתם עליה. תן לקרוא את עבודת המחקר אם עדיין לא עשית זאת, היא טובה!

קטעי המחקר האחרונים נכתבו על ידי ג’ונני ליו, ראש מחקר הקריפטו החדש שלנו. ג’ונני הצטרף לאחרונה לצוות CoinFi כדי לעזור בפיתוח אותות מסחר / אלגו ולהציע את התובנה שלו בשווקי הקריפטו.

ראשית אסטרטגיית רישום הבורסה שלנו

בסוף יוני רשמנו אסימונים של COFI למסחר ב- Cobinhood, בורסת העמלות האפסית. בילינו את החודשים שלאחר הרישום שלנו ב- KuCoin והתמקד בגידול הצוות שלנו ובניית המוצר. עם צוות גדול יותר במקום, התחלנו להקדיש משאבים לפיתוח עסקי מחדש – כאשר רישום Cobinhood היה צעד ראשון קטן לפתיחת אסטרטגיית רישום החליפין החדשה שלנו..

בכל מה שקשור לפיתוח עסקי, אף פעם אין שום התחייבות, אך אנו עובדים באופן פעיל על רישומי חליפין חדשים, אז עקוב אחר עוד.

אירועים קרובים

כחלק מההתמקדות המחודשת שלנו בפיתוח עסקי ושיווק עסקיים, במהלך כל חודש יולי, המנכ”ל שלנו טים טם יעביר שיחות בכנסים ואירועים שונים בטייוואן, קוריאה ותאילנד..

המטרה היא להמשיך ולבנות את סמכותנו בקרב סוחרים קמעונאיים ומוסדיים. אנו רוצים להזכיר לעולם הקריפטו כי CoinFi עושה דברים גדולים בתחום המסחר בקריפטו.

להלן רק כמה מהאירועים שבהם יהיה טים במהלך החודש הבא. בדוק אם אתה יכול לתפוס אותו על הכביש.

פסגת בלוקצ’יין באסיה

טים נמצא בטאיפיי לקראת פסגת בלוקצ’יין באסיה, שיתקיים ב -2 ביולי וב -3 ביולי.

הוא הוזמן להיות חבר בפאנל על שני לוחות:

  • 2 ביולי: כיצד התעשייה מתמודדת עם בעיות רגולציה
  • 3 ביולי: סוגיות בסחר ובבורסה באסימונים: כיצד אסטרטגיות רישום אסימונים משפיעות על נזילות ופעולת מחירים

אם אתה משתתף בפסגה, אמור שלום לטים!

CoinFi קוריאה

ב -19 ביולי, טים יהיה בסיאול באירוע פרטי להצגת פרויקט CoinFi לשוק הקוריאני ולענות על שאלות מחברי קהילת CoinFi הקוריאנית.

פסגה היברידית

כבר באפריל הכרזנו על השותפות שלנו עם HybridBlock להרחבת היצע המודיעין הצפני.

כשותף אסטרטגי, טים הוזמן לדבר ב הפסגה ההיברידית: אינטרנט הערך בבנגקוק, תאילנד ב -28 ביולי וב- 29. ביולי. טים יעביר מצגת על סחר בקריפטו ויבליט את האסטרטגיות של משקיעים מוסדיים..

מחשבות אחרונות

לבניית עסק יש עליות ומורדות, אך זו לא הפעם הראשונה ש- CoinFi נתקל בתקלות. ביצענו גם כמה חישובים לא נכונים בשלב ה- ICO שלנו, אך למדנו מהטעויות ועדיין פגענו ביעד הכיסוי הקשיח של 15 מיליון דולר..

באופן דומה, המחצית הראשונה של 2018 לא תמיד הייתה חלקה מהמטבע של CoinFi, ובוודאי שנתקל במכשולים נוספים בדרך. עם זאת, מה שאתה יכול לצפות מאיתנו כקבוצה הוא שלא נעשה את אותן טעויות פעמיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me