banner
banner

הנה מה שעשינו מאז שחרור ביתא

זה הזמן הזה בחודש … הזמן לעדכון התקדמות CoinFi!

לפניכם סיכום קצר של מה צוות CoinFi עסק בתחילת אפריל, ועל מה אנו עובדים במאי.

בניית שחרור ביתא

עבר כמעט חודש מאז שחרור הבטא של 6 באפריל.

בסך הכל קיבלנו הרבה תמיכה חיובית. רוב קהילת CoinFi הכירה בכך שמהדורה זו מהווה רק צעד ראשוני ראשון לקראת החזון להביא מודיעין מסחר קליבר בוול סטריט לקריפטו..

יחד עם זאת, אנו רוצים להכיר בכך שמהדורת הביטא אכן כללה מערך תכונות מוגבל ביותר, והיא לוותה גם במספר בעיות יציבות ונתונים. היה סמוך ובטוח שהצוות מודע היטב לנושאים אלה ואנחנו עובדים קשה לפתור את הבעיות במהדורה הקרובה.

ברבעון השני, תוכננו הפעלות מוצרים שיציגו תכונות חדשות ויפתרו גם מספר מהבעיות שמשפיעות על הפלטפורמה, במיוחד מבחינת נתונים לא שלמים או לא מדויקים..

תודה לכולכם שהתפנו לדווח על באגים ולהציע תכונות חדשות. אנו מעבדים את כל הגשות הבאג / התכונות ומעדיפים אותם בהתאם. במקום לתקן כל באג אחד אחד, נשדרג לצינור נתונים חזק המכונה Airflow (שפותח על ידי AirBnB ומקור פתוח) שישפר את שלמות הנתונים, שאמור לטפל במספר הבאגים שדווחו..

גידול צוות CoinFi

מאז שנרשם אסימון COFI ב- Kucoin, המייסדים העדיפו בראש סדר העדיפויות לגדל את צוות CoinFi..

להלן כמה מעמדות המפתח ב- CoinFi שמולאו לאחרונה:

  • מדען נתונים ראשי
  • ראש שיווק תוכן
  • מנהל תיקים בכיר עם ניסיון מחקר כמותי

הוספנו גם שני מפתחי מחסניות מלאים כדי לחזק את צוות ההנדסה שלנו ונמצאים בתהליך להביא כמה מהנדסי נתונים ומפתחים נוספים כמו גם מנהל מוצר..

אנו עדיין מחפשים למלא מספר תפקידים במשרדנו בהונג קונג. תוכל לעיין במשרות הזמינות כאן.

האם CoinFi יכול לצמוח מהר יותר?

מספר חברי קהילה עקבו אחר התקדמות הפיתוח שלנו ב- Github. חלק מכם שאלו, מדוע אנחנו לא מזמינים מהנדסים מהר יותר?

הגדלת צוות ההנדסה שלנו היא בראש סדר העדיפויות של CoinFi. עם זאת, אנחנו גם סלקטיביים מאוד לגבי מי שאנחנו מביאים לצוות, ולכן תהליך הגיוס לוקח זמן ואנרגיה לא מבוטלים כשאנחנו מקבלים מועמדים, מעריכים אותם ועולים על אלה שעומדים ברף הגבוה שלנו..

במהלך התהליך זה אולי נראה כאילו ההתפתחות האטה, אך רכישת כישרונות זו מאפשרת לנו לבנות מהר יותר בעתיד.

דבר נוסף שיש לזכור הוא שפיתוח תוכנה כולל תמיד פשרה בין בנייה מהירה לבנייה נכונה. אתה יכול לקצץ פינות כדי להאיץ את ציר הזמן שלך בפיתוח, אך פירוש הדבר שתצבור “חוב טכני”. בטווח הארוך, חוב טכני תמיד צריך להשתלם.

אנחנו בונים במהירות, אבל אנחנו גם לא רוצים לצבור חוב טכני שיקשה על הגדלתם בעתיד. תהליך זה דורש גם התחייבות מראש לקבלת החלטות ארכיטקטוניות ארוכות טווח שישפיעו על האופן בו אנו יכולים להתמקד, שעשוי להראות כמו התקדמות מינימלית אך למעשה מהווה בסיס איתן להתפתחות עתידית. למרבה המזל כשהצוות שלנו גדל, הגענו לשלב בו אנו מסוגלים לבנות בצורה מהירה יותר מבלי לוותר על איכות הקוד.

אנא שמור על השאלות שמגיעות; בעוד שלצוות המייסדים אין זמן לבלות בטלגרם כפי שעשינו במהלך ה- ICO, המנהלים הפנטסטיים שלנו מעדכנים אותנו אחרי כל משמרת של טלגרם, ומיידעים אותנו עם חששותיכם ושאלותיכם. היו סמוכים ובטוחים שקראנו הכל ומתייחסים לכך ברצינות רבה, אך עלינו גם לשקול את חששותיכם ולאזן אותם מול שיקולים פנימיים והפרעות שעלינו לעשות לטובת הפרויקט לטווח הארוך..

שותפות עם היבריד

באפריל הכרזנו על שותפות עם פלטפורמת המסחר העתידית HybridBlock. צוות HybridBlock גייס עד כה 44 מיליון דולר ושואף להיות CoinBase של אסיה. אנו מאמינים שהצוות שלהם בהחלט יכול לבצע את החזון הזה.

אולי מרגש יותר היא העובדה שנוכל למנף את יכולות הליבה של החברה שלנו בכדי להאיץ את לוחות הזמנים והצמיחה שלנו. תוכלו לקרוא עוד על שותפות זו כאן.

מה קורה בחודש מאי?

באפריל המשכנו להתמקד בפיתוח תכונות בהתאם למפת הדרכים שלנו.

בחודש מאי, המיקוד שלנו יישאר בבניית מוצר מעולה, כמו גם בייצור ניתוחים ותכנים חינוכיים נוספים עבור קהילת CoinFi..

הערה לגבי מועדים

קיבלנו החלטה לא להתחייב יותר למועדים קבועים להפצת המוצר. פיתוח תוכנה הוא תהליך איטרטיבי, במיוחד במסגרת סטארט-אפ. המטרה שלנו היא לשלוח מוצר באיכות גבוהה עם כמה שפחות באגים, וקביעת מועדים חיצוניים לא תמיד מאפשרת לנו לעשות זאת.

החדשות הטובות הן שמזלנו שיש קהילה נאמנה שהפקידה אותנו כצוות להתמקד בטובת הפרויקט לטווח הארוך. היה סמוך ובטוח, יש לנו מועדים פנימיים אגרסיביים שאליהם אנו מכוונים לפגוע כדי להתקדם במהירות האפשרית. עם זאת, הימנעות מועדים ציבוריים נחרצים תיתן לנו את הגמישות להתמקד באספקת מוצר איכותי.

למעוניינים בגישה שלנו לניהול פרויקטים תוכנתיים, הנה סרטון נהדר הנותן סקירה על תהליך הפיתוח הזריז:

עם זאת נאמר, אנחנו תמיד רוצים לשמור על התומכים שלנו ככל האפשר, אז בואו נסתכל על כמה מהתכונות שאנחנו מפתחים כרגע.

ניוזפיד

עם מהדורת הביטא הראשונית, הצענו הוכחת מושג לשווקינו העוסקים ב- Newsfeed על גבי תרשימי המחירים.

אם קראת את המסמך הלבן של CoinFi, תזהה שיש לנו חזון הרבה יותר שאפתני לאופן שבו מוצר ניוזפיד ישתלב בפלטפורמת CoinFi הכוללת..

אנו מתקדמים לקראת אספקת CoinFi Newsfeed מלא. כרגע אנו שואבים חדשות ממגוון רחב של עדכוני RSS ומדיה חברתית וממשק משתמש מפותח.

ה- CoinFi Newsfeed החדש לא רק ישמש כמוצר עצמאי, אלא גם יעביר נתוני חדשות לדפי המטבעות CoinFi, ויוביל לכיסוי מורחב הרבה יותר ולדיוק משופר..

מוצר זה יהווה אבן בניין נוספת לחזון שלנו על פלטפורמה שתהיה היעד ללכת בתהליך העבודה של כל משקיע קריפטו..

הצצה מוקדמת לממשק המשתמש הנייד של CoinFi Newsfeed

בתחילה מיקדנו את תחילת חודש מאי לשחרור הניוזפיד החדש והמשופר, אך בהתבסס על לוחות הזמנים הנוכחיים הוא כנראה יופעל בהמשך מאי או תחילת יוני. אנו נדאג לעדכן אותך עם התקדמות הפיתוח.

יש לנו גם תכנים שתוכננו כדי להדגים כיצד Newsfeed משמש סוחרים מקצועיים לזיהוי מהיר של הזדמנויות לסחר באירועים. המשך לעקוב.

מדדי ICO מתקדמים

בעדכונים קודמים דנו בכמה מהמדדים / הוויזואליות המתקדמות של ICO שנשלב בפלטפורמת CoinFi על סמך הניתוח שלנו של נתוני הבלוקצ’יין של Ethereum. חלק מהמדדים הללו כוללים שיעור שימור אסימונים וגרף הפצת אסימונים.

אנו עובדים באופן פעיל על שילוב המדדים הללו בפלטפורמה וההתקדמות עוברת היטב. אנו משחררים מאמר ניתוח השבוע אשר יסתכל על שיעור החזקת האסימונים של CoinFi עצמו וכיצד הוא משתווה לחלק מה- ICO שהוציאו אסימונים בערך באותו זמן כמונו..

דחיקת תכונות אלה לייצור עדיין תדרוש פיתרון של כמה בעיות הנדסיות, אך אנו בדרך בדרך ומצפים שתכונות אלה ישולבו ברבעון השני..

מחסן נתוני שוק

כבר כתבנו בהרחבה על מחסן נתוני השוק של CoinFi, אז אמשיך בקצרה זו. אנו ממשיכים לבדוק ולשפר את החוסן של צינור הנתונים כדי שנוכל לדחוף את מחסן הנתונים לייצור.

כאשר אנו משחררים לייצור, חשוב כי עדכון הנתונים הזה יהיה יציב. אמנם תמיד יכולים להיות מכשולים בלתי צפויים, אך אנו מצפים שפלטפורמת CoinFi תשלוף נתונים ממחסן הנתונים החדש עד סוף הרבעון השני..

סינון מטבעות

כרגע, מאגר המטבעות שלנו מציג רשימה פשוטה מאוד של מטבעות. עם זאת, החזון לטווח הארוך הוא לספק סינון מטבעות, שהם פילטרים שצוינו על ידי המשתמש שיאפשרו לך:

  1. זהה הזדמנויות מסחר
  2. בחר מטבעות על סמך אינדיקטורים טכניים מסוימים
  3. צמצם במהירות את יקום המטבעות

מסננים אלה יופעלו באופן שוטף, אך חלק מהסיננים שאנו מעדיפים לשחרור ראשוני כוללים:

אינדיקטורים ממוצעים נעים

אינדיקטורים אלה הם הממוצעים המתגלגלים של המחירים שנסחרו בעבר. ממוצעים נעים הם שיטה פופולרית הנהוגה במימון המסורתי לזיהוי המומנטום. אז למה זה חשוב? במחלקת נכסים מגמתית כמו קריפטו, המומנטום הוא אינדיקטור שימושי במיוחד.

מחווני RSI

RSI, או מדד חוזק יחסי, משמש בשילוב עם אינדיקטורים טכניים אחרים כדי להראות אם מטבע נקנה יתר על המידה או נמכר יתר על המידה..

הרעיון שעומד מאחורי מסננים אלה הוא לעזור לך לזהות מטבעות מעניינים וגם לעזור לך לזהות זמנים לקנות מטבעות שאתה כבר מעוניין בהם במחיר טוב..

לדוגמא, אם יש לך תיק של 20 מטבעות, תוכל להפעיל עליהם סקרן כדי לראות אילו מהם נקנו / מכרו יתר על המידה – זה ייתן לך מושג טוב יותר אם עליך להגדיל / להקטין את גודל המיקום שלך במטבע נתון.

מסננים אלה (ועוד) נמצאים כעת בפיתוח ואנו שואפים לכלול אותם במהדורה Q2.

אנו גם משחררים תכנים על האופן שבו משתמשים יכולים להשתמש בסינונים אלה כדי לצמצם את יקום המטבעות ולזהות הזדמנויות מסחר רווחיות.

מיקור המונים באמצעות אסימונים

בעיתון המקורי של CoinFi, התארנו שיטה לשימוש במקורות המון בתמרוצים אסימוניים לשיפור הגישה לחדשות, נתונים וכן מחקר איכותי. & אָנָלִיזָה. מערכת זו כללה תהליך של הצבעה קהילתית בתמריץ אסימונים להערכת האיכות.

כחלק ממפת הדרכים שלנו, התוכנית הייתה בהתחלה להפיץ תכונות עם צוות ריכוזי, ועם הזמן לעבור לכיוון מודל שנסוב סביב חיפושי-המון עם תמריצים אסימוניים..

התחלנו בעבודה מקדימה על תכנון, ארכיטקטורה והטמעה של מערכת זו, אם כי סביר להניח שהיא לא תהיה במקום רק ברבעון השלישי / הרביעי..

עדכון אותות ארביטראז ‘

בחודש נובמבר 2017 הראינו לקהילת CoinFi את ההזדמנויות הרבות בארביטראז ‘שהיו זמינות בשל חוסר בשלות השוק. אז, היו כל כך הרבה חוסר יעילות שאתה יכול להרוויח קריפטו ללא סיכון כמעט וביצע ארביטראז ‘ידני.

בחודשים שחלפו מאז שפרסמנו את סרטון הארביטראז ‘הראשוני, השוק התעדכן. עשרות קרנות קריפטו קמו, רבות המתמחות בארביטראז ‘אוטומטי ופונקציות הון של מאות מיליוני דולרים לניצול הזדמנויות ארביטראז’.

לאחר בדיקות ופיתוח נרחבים, החלטנו לא לשחרר אות ארביטראז ‘. במצב הנוכחי של השוק, ביצוע ידני של עסקאות ארביטראז ‘פשוטות הוא כמעט בלתי אפשרי לעשות בכל קנה מידה סביר.

ארביטראז ‘אוטומטי עדיין אפשרי ואנחנו בהחלט יכולים להפוך את אותות הארביטראז’ של CoinFi לבוט (בהתאם לתוכניות המקוריות שלנו), אך ארביטראז ‘פשוט הוא משחק סכום אפס שרק ימשיך להיות תחרותי יותר. ככל שמרחב הקריפטו יהיה ממוסד יותר, אנו מאמינים כי ימשיך להיות פחות ריאלי עבור סוחר קמעונאי ממוצע להשתתף בעסקאות ארביטראז ‘ישר..

אנחנו פשוט לא חושבים שזה הגיוני יותר שהסוחר הממוצע יתחרה בתחום הארביטראז ‘, במיוחד כאשר השווקים עדיין לא יעילים יחסית ויש הרבה הזדמנויות לבצע עסקאות רווחיות בתחומים אחרים..

תודה שעזרת לנו לבנות פלטפורמה טובה יותר

ברצוננו להודות לכולכם שלקחו את הזמן למלא את השאלון שלנו ולעזור לנו לבנות פלטפורמה טובה יותר עבורכם.

קיבלנו הרבה משוב מועיל ואספנו נתונים שימושיים על האופן שבו הקהילה שלנו סוחרת בקריפטו.

כמה נקודות נתונים מעניינות:

אם לא מילאת אותו, עדיין לא מאוחר, תוכל לעזור לנו לבנות פלטפורמה טובה יותר על ידי מילוי השאלון כאן.

תודה על המשך התמיכה!

זה היה מסע מעניין שרק מתחיל. רק בקיץ שעבר, התחלנו את האב-טיפוס הראשוני שלנו, ואז בילינו את החודשים הבאים במכירת האסימונים שלנו.

אמנם זה מרגיש כאילו היינו בזה זמן מה, אך פיתוח ופיתוח פלטפורמות רציני נמשך רק בשלושת החודשים האחרונים.

למרות שהפיתוח עשוי להיראות איטי כשאתה עוקב מקרוב אחר פרויקט, ההתקדמות אינה ליניארית – כאשר אנו מוסיפים עוד חברי צוות ובונים על הבסיס הקיים שהצבנו, קצב ההשקה של התכונות החדשות יואץ גם כן.

אז למרות שההתקדמות עשויה להרגיש איטית לפעמים, אנו נגיע לנקודת הטיה בה תראה צמיחה מאיצה באופן אקספוננציאלי.

אנו צופים שנקודת כיפוף זו תתרחש ברבעון השני, אך נשאיר אתכם להיות השופטים בנושא זה.

עד לחודש הבא!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me