BitBox02

ארנק החומרה BitBox02 של Shift Crypto הוא מתווך תחרותי. במסע להציע את הטוב משני העולמות עם פשרות מינימליות, המכשיר המיוצר בשווייץ לוקח אלמנטים משניהם טרזור ו פִּנקָס. התוצאה היא דרך ביניים מרשימה בין שקיפות קוד פתוח לביטחון פיזי. ולצורך פשטות, הכל עובד על גבי BitBoxApp האלגנטי.

צילום מסך של אפליקציית BitBox02 אפליקציית BitBox02

ההשוואות עם מכשירים אחרים לא מסתיימות כאן. באופן פנימי, ה- BitBox02 דומה מאוד ל- Coldcard Mk3. שניהם ארנקי חומרה השתמש בשבב המאובטח ATECC608A. אך בניגוד ל- Coldcard, יש לו שבב מיקרו-בקר מהיר יותר של 120 מגה-הרץ. זה הופך את הגדרות ה- multisig למהירות וקלות יותר לביצוע.

BitBox02 – ארנק חומרה מתוצרת שווייץ

יתר על כן, תהליך ההעלאה ב- BitBox02 הוא פשוט וללא מאמץ. אתה יכול לבצע את ההתקנה הראשונית תוך כמה דקות, בתור שלך גיבוי מוצפן נשמר בכרטיס SD. אך כדי להגביר את האבטחה שלך, תוכל גם לקבל את ביטוי הזרע של BIP 39 מ- BitBoxApp.

במונחים השוואתיים, BitBox02 הוא ארנק החומרה ש:

1. עוקב אחר אתוס הקוד הפתוח של טרזור;

2. לוקח רמזים לפשטות ממשק המשתמש מ- Ledger;

3. מציע אבטחה פיזית כמו ה- Coldcard.

השוואה בין BitBox02 השוואת ארנק ביטקוין

ה- BitBox02 מרגיש כמו סכין הצבא השוויצרי של ארנקי החומרה. אך כעת, לאחר שהשווינו אותו עם מכשירים אחרים, נזכיר את התכונות שהופכות אותו לייחודי.

השוואה

ספר חשבונות ננו X

ספר חשבונות ננו X

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2019
 • מחיר: 119 דולר
 • בלוטות:

קנה עכשיו קרא סקירה ג'ייד בלוקסטרים

ג’ייד בלוקסטרים

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2021
 • מחיר: 40 דולר

קנה עכשיו קרא סקירה ספר חשבונות ננו ס


ספר חשבונות ננו ס

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2016
 • מחיר: 59 דולר

קנה עכשיו קרא סקירה טרזור ​​דגם טי

טרזור ​​דגם טי

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2018
 • מחיר: 159 דולר
 • מסך מגע:

קנה עכשיו קרא סקירה

קודם כל, הקלט והשליטה אינם דומים לשום דבר אחר בשוק. חיישני המגע הספורטיביים של BitBox02. אלה שונים ממסך המגע הנפוץ יותר. שני צידי המכשיר מכילים חיישנים אלה המאפשרים תנועות מגע. אז אם ברצונך להזין את הפקודה שלך, הקש, החלק או החזק בשתי אצבעות משני הצדדים.

מסך מגע BitBox02

שנית, ה- BitBox02 מגיע עם יציאת USB זכר זכר. המשמעות היא שתוכלו לחבר אותו למחשב או לטלפון אנדרואיד ללא כבל. עם זאת, הכלול בחבילה תמצא גם כבל מאריך ומתאם ל- USB-A.

BitBox בתוך הקופסה בתוך התיבה של BitBox

ל- BitBoxApp יש גם כמה טריקים של משתמשים חשמליים בשרוול. זה מאפשר לך להפעיל צומת ביטקוין מלא וכולל גם ניתוב Tor. זה אומר שאתה מקבל יותר פרטיות ואבטחה לעסקאות שלך באפליקציית ברירת המחדל.

ניתוב ביטקוין וניתוב טור

כמו כן, BitBoxApp משלב את כל סוגי כתובות הביטקוין תחת תפריט אחד. זה נהדר עבור מתחילים, מכיוון שהם לא צריכים להבדיל בין מורשת ל- bech32. על ידי סימון התיבה “בקרת מטבעות”, אתה יכול לנהל UTXOs כמו מקצוען. זו תכונה מסודרת של משתמשי כוח המעצימה את פרטיותך הכלכלית באופן שמעט מאוד ארנקים עושים.

מאז מונטה רוזה עדכון של שנת 2021, ה- BitBox02 מאובטח עוד יותר. כדי להגדיל את האקראיות של ביטוי הזרע שלך, עכשיו אתה יכול לזרוק את הקוביות. וכדי להימנע מדליפת המפתח הפרטי שלך באמצעות חתימות, אתה מקבל גם את הגנה נגד קלפטו. המאפיין האחרון הוא ייחודי ל- BitBox02 ועושה שימוש במחקר בנושא חתימות שנור.

BitBox02 מגיע בשתי גרסאות: קושחת לביטקוין בלבד ורב-מכשירים. המכשיר האחרון תומך בביטקוין, Litecoin, Ethereum וכמעט כל אסימון ERC20.

מטבעות נתמכים על ידי BitBox BitBox02 תומך ביותר מ 1500 מטבעות ואסימונים

ללא התייחסות נוספת, בואו נפרק כל פרט משמעותי אודות BitBox02.

האריזה והמצגת של BitBox02

BitBox02 שומר על סגנון האריזה המינימליסטי של BitBox הדיגיטלי המקורי שלהם. אבל הפעם זה מרגיש יוקרתי יותר. בהתחלה, אתה מתכוון לראות שקופסת הקרטון החיצונית סגורה הרמטית. בשולי עטיפת הפלסטיק הזו תוכלו לראות את הלוגו של Shift Crypto. כל עוד אין אוויר שיוצא מהאריזה, המשמעות היא שהיא בטוחה. באמצעות עטיפת פלסטיק קניינית זו, ShiftCrypto מבטיח את שלמות המכשיר. זה מונע התקפות שרשרת אספקה ​​ומבטיח שאף אחד אחר לא יפתח את BitBox02 שלך.

יכולתו של Shift Crypto משתרעת גם על תחום ה שקיות ברורות. המשמעות היא שהם יודעים דבר או שניים על אבטחת תקינות החבילות. אז זה נהדר שהם משלבים את ההסמכה הנוספת הזו שלהם כדי להפוך את BitBox02 לבטוח יותר. לפני שתמשיך בהתקנה, עליך לבדוק תמיד את האריזה. אלא אם כן אתה מוצא את התיבה אטומה באריזה המתאימה, אל תשתמש במכשיר בפנים.

אריזות BitBox אריזת BitBox02

מעבר לתיק האבטחה הזה, אתה הולך למצוא קופסת קרטון דו שכבתית. אתה מחליק את הכיסוי הצידה כדי לחשוף את הקופסה השחורה האלגנטית שנמצאת בפנים. שימו לב שהחומרים ידידותיים לסביבה וקל למחזור. פתח את התיבה השחורה ותמצא קורס התרסקות בשלוש המחוות הבסיסיות שבהן אתה משתמש להפעלת BitBox02. למכשיר אין לחצנים פיזיים, כך שתצטרך להקיש, להחליק ולהחזיק בשתי אצבעות.

בהמשך, משוך את השכבה הראשונה של הקופסה לעברך. בפנים תמצאו את ארנק החומרה BitBox02, כרטיס SD 8GB של סנדיסק ומתאם USB-C ל- USB-A. השכבה התחתונה היא כיס גדול בו מוצאים אביזרים ומדבקות. השניים השימושיים ביותר הם כבל ההארכה USB-C והמדריך המסייע לך להתחיל. דברים אחרים כוללים שלושה משיכות גומי למחזיק המפתחות שלכם, וחבורת מדבקות.

שימו לב גם לחלל הקרטון הלבן המחבר בין שני המודולים הפנימיים. כתוב שאתה צריך לבקר ב shiftcrypto.ch/start דף אינטרנט כדי להמשיך בהגדרה שלך. כתובת ה- URL תעביר אותך לדף שעוזר לך להוריד את BitBoxApp למערכת ההפעלה שלך. כאן המצב מחמיר.

הגדרת BitBox02

כדי להשתמש בארנק החומרה BitBox02 שלך, עליך להוריד את BitBoxApp. זה זמין עבור Windows, Mac OS, Linux ו- Android. גם אם אתם מתכננים להשתמש במכשיר עם Wasabi או Electrum, ראשית עליכם להתקין את עדכוני הקושחה. אז בהתחלה, BitBoxApp הוא חובה להתקין.

תאימות עם מערכת ההפעלה

ברגע שאתה מחבר את BitBox02 שלך ומפעיל את האפליקציה, אתה לומד את שלוש המחוות: הקש, החלק והחזק. לפקדים אלה יש תחושה עתידנית ומציעים גם יתרונות פרטיות.

כדי להקליד אותיות, גע באחד משלושת הנקודות שבוחרות עמודות. אז כדי לבחור אחת מ -26 האותיות של האלף-בית, אתה מבצע 3 ברזים. עבור האות A, אתה בוחר את העמודה השמאלית שלוש פעמים ברציפות. עבור האות ב ‘, מקישים פעמיים על העמודה השמאלית ופעם אחת על העמודה האמצעית. אתה מקבל את התרגיל. הזרע הממוצע דורש הרבה ברזים על המכשיר. כך שאי אפשר לעקוב אחר טביעות אצבעות. זיהוי דפוסים ייתן להאקרים פוטנציאליים תקופה קשה מאוד. בנוסף תוכלו לנגב את המשטח בעזרת פיסת בד כדי להסיר את כל הראיות.

שיטת קלט זו אורכת זמן מה ללינה. בהתחלה הוא איטי יותר ממסך המגע של טרזור ​​דגם T או מהכפתורים הפיזיים הגומייים בקולדקארד. אבל זה עדיין מהיר יותר מתכנון Ledger עם שני הכפתורים. ברגע שמתרגלים להקיש, להחליק ולהחזיק את BitBox02, זה הופך להיות מהנה.

כרטיסי SD יכולים להתדרדר עם הזמן ולהיות בלתי קריאים. בהתאם לתנאי מזג האוויר והטמפרטורה, הדבר יכול להיפתח במוקדם או במאוחר. אז כדי להימנע מבעיות בשחיתות בנתונים, עליכם לרשום גם את ביטוי הזרע שלכם.

לשם כך, עבור לתפריט “נהל מכשיר” בצד שמאל. לאחר מכן, בכרטיסייה “סודות”, לחץ על “הצג מילות שחזור”. BitBoxApp יציג הודעת אזהרה כדי להרתיע אותך מדליפת ביטוי הזרע של BIP 39. לעולם אל תצלם את זה, לאחסן אותו בפורמט דיגיטלי, או קרא את המילים בקול רם. ברגע שאתה מבין את נהלי הפרטיות, לחץ על “אשר”.

צילום מסך של ניהול מכשיר

בחלק הבא עליכם לרשום את 24 מילות הזרע בסדר הנכון. לאחר שתסיים, יהיה עליך לאשר כל מילה על גבי מסך המכשיר. אך במקום להקליד אותם, עליך לבחור את הנכונים מתוך רשימה. לאחר שתסיים את האימות, תוכל גם לשים את המילים שלך בילפודל. בדרך זו, הגיבוי שלך יכול לעמוד בכל מיני סכנות טבעיות ומקור אדם, כגון שריפות ושיטפונות.

בילפודל

שלח וקבל עסקאות ב- BitBox02

ב- BitBoxApp, כל הקסם קורה בסעיף “חשבונות” בצד שמאל. אתה בוחר שלך מטבע מוצפן (Bitcoin, Litecoin או Ethereum) ולחץ עליו. אז אתה יכול לבדוק את היתרה שלך, או לשלוח, לקבל או לקנות מטבעות. אפשרות מעניינת נוספת היא לייצא את היסטוריית העסקאות שלך לקובץ אקסל.

הגדרות חשבונות

כאשר אתה בודק את היתרה שלך, אתה יכול להציג את זה גם בצורת ההצפנה וגם בפיאט. בהתחלה אתה יכול להחליף בין דולר ארה”ב, אירופי ו CHF. אך אם ברצונך להוסיף מטבע נוסף, עבור לתפריט “הגדרות” ובחר אותו מהרשימה.

BitBox02 מאפשר לשלוח עסקאות בשתי דרכים שונות. הראשון כולל בחירה אוטומטית של UTXOs. אך כדי לשפר את פרטיותך, עליך לעבור לתפריט “הגדרות” ולבחור באפשרות “אפשר בקרת מטבעות”. תוכלו למצוא אותו בחלונית “הגדרות מומחה”, אך זה די קל לשימוש. לאחר ההפעלה, תבחר מאיזה כיס בארנק שלך ברצונך לשלוח את המטבעות. בדרך זו, הנמען לא יידע כמה מטבעות יש לך בכיסים האחרים (UTXO).

חלק בלתי נפרד משליחת עסקאות הוא בחירת העמלה הנכונה. כברירת מחדל, הארנק בוחר את העמלה עבורך ומבקש לאשר את העסקה שלך מהר יותר. אך אם אתה יודע מה אתה עושה, תוכל להפעיל עמלות מותאמות אישית מתפריט ההגדרות. לאחר מכן, עליך לבדוק שירות כגון mempool.space. על פי העדפת הזמן והתקציב שלך, חשוב על התשלום הנכון והגדר אותו באופן ידני.

כמו במקרה של כל ארנקי החומרה, עליך לאשר את העסקה על גבי מסך המכשיר שלך. אז בדוק שוב את כתובת השליחה על ידי החלקה על פני השטח כדי לגלול דרכה. וברגע שאתה בטוח שהכתובת והסכום נכונים, תוכל לעשות את האישור. אתה מאשר על ידי ביצוע תנועת “החזק” בשתי אצבעות משני צדי BitBox.

אישור עסקה

קבלת עסקאות ב- BitBox02 היא גם ייחודית. BitBoxApp משתמש שלך מפתח ציבורי ליצור 20 כתובות קבלה חדשות. אז כשאתה מחליט לקבל כספים, אתה בוחר באחד מהם. במקרה של ביטקוין, אתה גם בוחר בין SegWit ו- bech32.

ShiftCrypto מאפשר לך גם לקנות מטבעות מממשק BitBoxApp. למטרה זו הם שותפו עם MoonPay. אמנם השיטה נוחה, אך העמלות אינן הופכות אותה לדרך הטובה ביותר. כמו כן, MoonPay הוא שירות KYC אשר יבקש מכם תעודה לאומית ותמונה. אז שימו לב שלא מדובר בשירות פרטי מאוד או משתלם לרכישת ביטקוין. עם זאת זה מאוד שימושי עבור משתמשים שרוצים לחסוך זמן ואנרגיה.

שירות Moonpay קנו את המטבעות שלכם ישירות ב- BitBoxApp

תכונות מתקדמות של BitBox02

בתפריט “הגדרות מומחה”, BitBox02 מציע 5 אפשרויות שימושיות. הראשון הוא “הפעל עמלות מותאמות אישית”, המסייע לך לחסוך בעמלות העסקה. כבר תיארתי את זה בחלק הקודם, אז אני אמשיך הלאה. אם אתה יודע מה אתה עושה, אפשרות זו צריכה להיות מופעלת.

הגדרת המומחה השנייה היא בקרת מטבעות. זה מאפשר לך לנהל UTXOs (כיסים מהארנק שלך). בכל פעם שאתה שולח עסקה, אתה יכול לבחור את ה- UTXO (כיס). זה שימושי לפרטיות, מכיוון שהמקבל יידע רק על הכספים שאתה בוחר לשלוח.

כיצד להשתמש בשליטה על מטבעות היו מוכנים לריבונות עצמית

בואו נגיד שיש לכם 3 UTXOs של 1 BTC, 0.5 BTC ו- 0.01 BTC. אתה רוצה לשלוח 0.005 BTC. לביצוע משימה זו, זה יהיה חכם לבחור את ה- UTXO השלישי שלך. בדרך זו, האדם המקבל את התשלום רק יידע כי בבעלותך 0.001 BTC ואין לו מושג לגבי שאר ה- UTXO.

הגדרת המומחה השלישית מאפשרת לך לקבל חשבונות נפרדים לפי סוג כתובת. אז עבור Bitcoin, אתה יכול לקבל כרטיסיות נפרדות עבור כתובות SegWit ו- bech32. זה יכול לעזור לך לחסוך בתשלומים, אך אחרת אינו משנה את המשחק כמו האחרים.

פורמט כתובת Bech32 היו מוכנים לריבונות עצמית

הגדרת המומחה הרביעית מאפשרת לך להפעיל טור פרוקסי. זה נהדר לפרטיות ברמת הרשת. זה מה שיש לארנקים מתקדמים יותר כמו וואסאבי כברירת מחדל. בעיה אחת קטנה עם BitBoxApp היא שעליך להקליד את כתובת ה- proxy של ה- Tor. 127.0.0.1:9150 או 127.0.0.1:9050 אמור לעבוד טוב ולהגביר את פרטיותך. בדרך זו, ShiftCrypto יהיה יותר קשה לזהות את המכשיר שלך לפי כתובת IP.

Coonect דרך Tor היו מוכנים לריבונות עצמית

הגדרת המומחה החמישית היא גם החשובה ביותר וגם הקשה ביותר לשימוש. “חבר את הצומת המלא שלך” יעזור לך לעקוב אחר האתוס “אל תסמוך, אמת” של ביטקוין. הבעיה היחידה היא שלקוח הליבה של Bitcoin שאתה מפעיל במחשב שלך לא יספיק. לצורך שילוב זה, עליך להפעיל שרת Electrum ולהתחבר לנקודת הקצה שלו. כדי להפוך את המופע של Core Bitcoin לשרת Electrum, עקוב אחר המדריך הזה.

כיצד להתקין את Electrum כיצד להתקין שרת Electrum באמצעות Full Bitcoin Node ו- ElectrumX

לאחר שתגדיר, הדבק את מארח נקודת הסיום ואת היציאה בתיבה הראשונה. ואז הדבק את אישור השרת שלך בתיבה השנייה. לחץ על “הורד אישור מרוחק” כדי ש- BitBoxApp יוכל לעדכן עם פרטי הצומת שלך. לאחר מכן בדוק את החיבור על ידי לחיצה על כפתור “בדוק”. אם הכל מסתדר, לחץ על כפתור “הוסף” והפעל מחדש את BitBoxApp. בפעם הבאה שתפתח את התוכנה, תריץ אותה במצב ריבוני.

נוסף על הכל, כל מה שמתואר בסעיף זה עובד באפליקציה הסלולרית של BitBoxApp. ShiftCrypto מאמינה בכוחם של מכשירים ניידים ומכוונת לפלח שוק זה. הניסיון שלהם הוא מוצלח, מכיוון שמחבר ה- USB-C הגברי הופך את הכל לפשוט. לרוב מכשירי האנדרואיד בימינו יש יציאת USB-C, כך שהתהליך צריך להיות חלק.

השוואה

ספר חשבונות ננו X

ספר חשבונות ננו X

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2019
 • מחיר: 119 דולר
 • בלוטות:

קנה עכשיו קרא סקירה ג'ייד בלוקסטרים

ג’ייד בלוקסטרים

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2021
 • מחיר: 40 דולר

קנה עכשיו קרא סקירה ספר חשבונות ננו ס

ספר חשבונות ננו ס

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2016
 • מחיר: 59 דולר

קנה עכשיו קרא סקירה טרזור ​​דגם טי

טרזור ​​דגם טי

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2018
 • מחיר: 159 דולר
 • מסך מגע:

קנה עכשיו קרא סקירה

BitBox02 – הסכין השוויצרית של ארנקי החומרה?

BitBox02 הוא בהחלט מכשיר ייחודי שמביא אבטחה נהדרת ובמחיר סביר. מנקודת מבט של חומרה, זה כמו Coldcard. מנקודת מבט תוכנה, זה דומה מאוד לדג’ר – אבל קוד פתוח יותר. ומבחינה מחקרית ביטחונית, היא מחזיקה את עצמה נגד טרזור.

BitBox02

זה יכול להיות ארנק חומרה ראשון ומרשים למתחילים וכלי אדיר בידי המקצוענים. וזה שאתה יכול להשתמש בו גם במחשבים וגם בטלפונים אנדרואיד הופך אותו לאטרקטיבי יותר.

זמין במחשבים ובטלפונים עם Android

ברכישת BitBox02 אתה תומך גם במחקר אבטחה שימושי רב. עבודת הקוד הפתוח של ShiftCrypto מסייעת לכל המכשירים להיות מאובטחים יותר. כך שלנוכחות החברה בשוק יש יתרונות ויתרונות משלה.

שאלות נפוצות

מה זה BitBox02?

BitBox02 הוא ארנק חומרה.

מי כן מפתח את BitBox02?

הוא פותח ומיוצר בשוויץ על ידי Shift Crypto AG, חברה פרטית הממוקמת בציריך.

באילו מטבעות תומכת מהדורת BitBox02 בלבד לביטקוין?

מהדורת BitBox02 לביטקוין בלבד תומכת בביטקוין באופן בלעדי.

באילו מטבעות תומכת BitBox02 Bitcoin-Multi Edition?

המהדורה המולטיבית של BitBox02 תומכת באסימונים של ביטקוין, ליטקוין, את’ריום ו- ERC-20.

האם אוכל להשתמש ב- BitBox02 עם טלפון?

כן, אתה יכול להשתמש ב- BitBox02 עם מכשירי Android.

האם אוכל להשתמש במספר BitBox עם אותה BitBoxApp?

כן אתה יכול. אתה יכול להשתמש ב- BitBoxApp עם BitBox02 מרובים. התקני BitBox02 השונים יכולים להכיל ארנקים שונים.

אילו מכשירים ומערכות הפעלה נתמכים על ידי BitBox02?

BitBox02 תומך ב- Windows (Windows 7, Windows 10), MacOS (10.13+), Debian GNU / Linux (Stretch and Buster), Ubuntu (16.04+), Fedora (26+), Android (5.0+).

האם אוכל לנתק את ה- BitBox02 שלי בזמן שעסקה ‘ממתינה’?

כן אתה יכול. העסקה נחתמה ונשלחה לרשת אך היא עדיין לא נכללה בבלוקצ’יין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map