banner
banner

10 הראשונים: גלה אם זה חוקי לסחור במטבעות מטבעות במדינתך

חוקי לסחור במטבעות קריפטוגרפיים במדינתך

חוקיות הקריפטו משתנה בהתאם לחקיקה של כל מדינה. כדי לברר אם זה חוקי לסחור במטבעות קריפטוגרפיים במדינתך, המשך לקרוא מאמר זה.

ארצות הברית

ארצות הברית תומכת בדרך כלל במסחר בקריפטו, למרות שכמה סוכנויות ממשלתיות פועלות למניעת השימוש בעסקאות בלתי חוקיות של ביטקוין. עסקים בולטים רבים מקבלים תשלומים בקריפטוסים, ואפילו שוקי הנגזרים בארה”ב החלו לקבל מעמד חוקי.

ההנחיות בנושא ביטקוין הונפקו ללא הרף מאז 2013, רשת אכיפת הפשעים הפיננסיים של משרד האוצר האמריקני (FinCEN). המסחר בקריפטו הוא חוקי בארה”ב, והוא כפוף למטרות מיסוי על ידי שירות הכנסות פנים (מַס הַכנָסָה).

הצפנה החוקית של ארצות הבריתcoinlist.me

קנדה

לקנדה יש ​​גם גישה תומכת כלפי קריפטו כגון BTC ל- CAD, והיא מיישמת אמצעי מניעה נגד הלבנת הון על ידי שימוש במטבעות קריפטוגרפיים..

סוכנות ההכנסות של קנדה (CRA) סיווגה את הקריפטו כסחורה, וקבעה בדף האינטרנט שלהם כי “אתה יכול להשתמש במטבעות דיגיטליים כדי לקנות סחורות ושירותים באינטרנט ובחנויות המקבלות מטבעות דיגיטליים. אתה יכול גם לקנות ולמכור מטבע דיגיטלי בבורסות פתוחות, הנקראות מטבע דיגיטלי או חילופי מטבעות קריפטוגרפיים. ” עם זאת, מטבעות קריפטוגרפיים, כולל ביטקוין, אינם נחשבים למכרז חוקי בקנדה; “רק הדולר הקנדי נחשב למטבע רשמי בקנדה.”

עסקאות קריפטו מחויבות במס גם תלוי אם לאדם יש עסק קונה-מוכר או שרק רוצה להשתמש במטבעות למטרות השקעה..

news.bitcoin.com

הממלכה המאוחדת

הממלכה המאוחדת אינה מכירה במטבעות קריפטוגרפיים כמטבע חוקי אך מאפשרת סחר בנכסים דיגיטליים. כל חילופי הצפנה הפועלים בארץ חייבים להיות בעלי רישיונות מה- רשות ההתנהלות הפיננסית (FCA) – אם כי חלק מעסקי הצפנה עשויים להשתמש ברישיון אלקטרוני.

בשנת 2019 החל ה- FCA לעדכן את הנחיותיו למטבעות קריפטוגרפיים, כאשר סדרת התייעצויות בנושא רגולציה בקריפטו אמורה להתפרסם לקראת סוף השנה..

המסחר בקריפטו כפוף גם למיסי רווחי הון, ומס זה דינו לכל רווח המושג באמצעות מטבע מטבע.

התנהגות פיננסית-רשות-לונדוןעצמאי.co.uk

אוֹסטְרַלִיָה

אם אתה גר במרחב חבר העמים, זה כנראה חוקי לסחור במטבעות קריפטוגרפיים במדינתך. אוסטרליה היא אחת מאותן מדינות המאפשרות לתושביה לסחור, לכרות או לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באופן חוקי.

כל חילופי הקריפטו בארץ אוהבים עתודה עצמאית נדרשים להירשם ל- AUSTRAC (מרכז דיווחי הניתוח והניתוח האוסטרלי) וליישם תוכנית AML / CTF “כדי להקל על הסיכונים בהלבנת הון וכן לזהות ולאמת את זהות לקוחותיהם.” על מנת לפעול, חילופי אוסרים נדרשים גם לדווח על עסקאות חשודות ולנהל תיעוד של פעילויות כאלה.

אוסטרליה-ביטקויןccn.com

דרום קוריאה

דרום קוריאה היא אחד ממוקדי הקריפטו המובילים באסיה, שיש בה שפע של חילופי תקנות ותקנות ידידותיות לקריפטו.

הממשלה הכריזה כי רק עסקאות קריפטו יכולות להתבצע באמצעות חשבונות בנק אמיתיים (“מערכת חשבונות עם שם אמיתי”) וכי הבורסות בדרום קוריאה נדרשות להחזיק בחוזים עם בנקים לגבי עסקאות מטבעות קריפטו.

קטינים וזרים, ללא קשר לארץ מגוריהם, אינם רשאים לסחור במטבעות קריפטוגרפיים במדינה.

רווחים הנובעים מעסקאות מטבעות קריפטוגרפיים חייבים במס על פי חוק מס הכנסה של אנשים פרטיים, אך קיימות עסקאות סינוס עם ביטקוין שיש להם פטור ממס ערך מוסף..

קריפטו חוקי של דרום קוריאהfinance.yahoo.com

לוקסמבורג

אין מטבעות קריפטוגרפיים שום תקנות ספציפיות בלוקסמבורג, אם כי ממשלתה תמכה מאוד בנכסים דיגיטליים בהשוואה למדינות אחרות..

שר האוצר, פייר גרמגה, הצהיר כי יש לקבל “מטבעות קריפטוגרפיים כאמצעי תשלום עבור סחורות ושירותים.”

חילופי מטבעות קריפטוגרפיים בלוקסמבורג מוסדרים על ידי Commission de Surveillance du Secteur Financier (CSSF), שהיה אחד הכספים המקומיים הראשונים של האיחוד האירופי שהציעו רישיון למסחר בקריפטו. Bitstamp הייתה עסק ההצפנה הראשון שקיבל את הרישיון בשנת 2016, מה שמאפשר גם לבורסה להציע את שירותיה למדינות אחרות באיחוד האירופי..

עסקאות בקריפטו אינן חייבות במס הכנסה עד להפטרתן, ועסקאות קריפטו פטורות ממע”מ.

לוקסמבורג-קריפטהnews.livecoinwatch.com

יפן

אם אתה גר ביפן, זה חוקי לסחור במטבעות קריפטוגרפיים במדינתך. ארץ השמש העולה ידועה כבעלת הגישה המתקדמת ביותר ותקנות המטבעות הקריפטוגרפיים בעולם. זו הסיבה ש -10% מסך תעבורת המסחר מחילופי הצפנה הם מיפן.

חזרה בשנת 2017, המדינה הכירה בנכסי מטבעות מטבעות כמוקד חוקי על פי חוק שירותי התשלומים. לעסקאות בקריפטו יש גם הנחיות מס ברורות למשקיעים, עם שיעורי מס של 15% -55%.

יש לרשום חילופי מטבעות קריפטוגרפיים ב- FSA על מנת לפעול, ויכולה לקחת עד שישה חודשים עד לקבלת רישיון, מכיוון שהדרישות לאבטחת סייבר ו- AML / CFT מאוד קפדניות..

כמו כן הוקם גוף לוויסות עצמי, איגוד המרת המטבע הווירטואלי (JVCEA), כדי לספק ייעוץ לבורסות שעדיין אינן מורשות ולקדם עמידה בתקנות..

יפן- Cryptocurrencycoinrevolution.com/

שוויץ

למרות שוויץ אינה חלק מגוש האירו, היא מאוד חלק מאזור הקריפטו. בזוג נמצאים כיום חברות סטארט-אפים ועסקים מבוססי בלוקצ’יין רבים, כגון ShapeShift.io, Bancor, ConsenSys ו- Xapo.

הקנטונים צוג ולוצרן פרסמו הנחיות משלהם למיסוי ביטקוין בעיתונים בשפה הגרמנית עוד בשנת 2017.

עמק הקריפטו ידוע כמקלט מיסי קריפטו למשקיעים, וזה לא מפתיע מדוע כל כך הרבה משקיעים ועסקים מגיעים להתגורר במדינה זו.

בנוסף לתמיכה במסחר בקריפטו, המדינה גם פרסמה תקנות עבור אסימונים שהונפקו על ידי ICO.

חוקי קריפטו בשוויץicopresident.com

מלטה

לממשלת מדינת האי הקטנה הזו יש יחס פרו כלפי קריפטו וביטקוין בכלל, כאשר ראש הממשלה אף קובע כי הקריפטו מייצג “העתיד הבלתי נמנע של הכסף”..

למלטה ככל הנראה אין מיסים למסחר במטבעות קריפטוגרפיים או לעסקאות אחרות.

המדינה גם הציגה הצעת חוק מטבע וירטואלית, שתשמש כמסגרת ל- ICO, וכן דווח כי הממשלה מתכננת להנפיק מטבע מטבע משלה “במסגרת מבוקרת, שתאפשר לרגולטורים לבדוק בקרות וחקיקה אפשריות למען טֶכנוֹלוֹגִיָה.”

מטבעות קריפטוגרפיים במלטהברוכים הבאים-center-malta.com

גיברלטר

אם אתם ממדינת גיברלטר הים תיכונית, דעו כי זה חוקי לסחור במטבעות קריפטוגרפיים במדינתכם.

המדינה הוציאה רישיונות לחברות ICO ולחברות FinTech, וכן קיימת חקיקת מיסוי קריפטו, השיעור נקבע ל -10% מאז 2011.

חברת בת של הבורסה לגיברלטר, בורסת הנכסים הדיגיטליים של גיברלטר, מציעה גם כיסוי ביטוחי לנכסי הצפנה הנתמכים בפלטפורמה שלה..

קריפטו בגיברלטרnews.bitcoin.com

אם אתה תושב באחת המדינות הנ”ל, כעת תוכל לסחור בבטחה בקריפטו, בידיעה שפעילות כזו היא חוקית.

תמונה מוצגת: stockhax.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me