banner
banner

מטבעות הצפנה הטובים ביותר למכרה בשנת 2019

המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לשלי

מכיוון שביטקוין די חדשות ישנות בעולם של היום, רוב האנשים כבר יודעים שהוא, בדיוק כמו רוב המטבעות הקריפטוגרפיים האחרים, מתקבל בתהליך שנקרא כרייה. התפיסה המקובלת בנוגע לכרייה היא שזה יקר במיוחד מכיוון שהוא דורש כמויות אדירות של חשמל ואסדות מיוחדות שכמעט אינן רווחיות.

יכול להיות שזה נכון שקושי הכרייה של ביטקוין הוא גבוה מאוד, וכי כריית ביטקוין היא כיום עסק של מיליארדי דולרים המוקדש לבריכות כרייה מרכזיות גדולות עם כורי ASIC מיוחדים, אך כריית מטבעות קריפטוגרפיים רחוקה מלהיות מתה. להפך, בעצם.

במאמר זה, נבחן את המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לשלי בשנת 2019 וכן מדוע זה המקרה.

מה זה כריית מטבעות קריפטוגרפיים?

בקיצור, כריית קריפטו היא תהליך של בדיקת עסקאות כדי לקבוע אם הם מכבדים את כל הכללים הספציפיים של הרשת, מה שהופך אותם זכאים לתוספת לרשם הבלוקצ’יין..

האופן שבו זה עובד פשוט: כורים מתחרים זה בזה כדי לפתור את הבעיות המתמטיות המאתגרות שמגיעות עם פונקציות חשיש קריפטוגרפיות, באמצעות ציוד מעבד (די נדיר כיום), GPUs או ציוד ASIC. הכורים שמוצאים את הפתרון ראשון מקבלים שכר.

בחירת מטבע חדש לשלי

ישנם אנשים רבים שאומרים כי כריית קריפטו יורדת אט אט. אם זה, בקנה מידה עולמי, נכון או לא, קשה לומר. עם זאת, עובדה אחת נותרה כבעבר: בחירת מטבע חדש לשלי אינה פשוטה במיוחד.

לדברים יש נטייה להשתנות במהירות בקריפטוספירה. לפיכך, בחירת קריפטו חדשה למכרה צריכה לכלול ניתוח מעמיק בכל היבט של המטבע (טכנולוגיה בשימוש, פילוסופיה, שווי שוק, הצוות, מפת הדרכים וכו ‘)..

אחד ההיבטים החשובים ביותר שצריך להיות מודע אליו הוא קושי הכרייה של המטבע. תנודות מחירים אחרונות, שווי שוק ומספר מקרי השימוש הם גם היבטים חשובים מאוד. מכיוון שקביעת הרווחיות קשורה לשפע של פרמטרים משתנים כל הזמן, עדיף שתשתמשו במחשבון כרייה מקוון טוב..

כריית קריפטו

המטבעות הקריפטוגרפיים הטובים ביותר לשלי בשנת 2019

ליטקוין (LTC)

Litecoin הוא אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים והוותיקים ביותר בשוק, וזה בחירה מאוד מוצקה עבור אלה המעוניינים להתחיל לכרות מטבע שהוקם כבר. ל- Litecoin זמני עסקה מהירים מאוד, זמן ייצור הבלוקים מוגבל לעשר דקות, ויש לו קיבולת אחסון טובה יותר מרוב הקריפטות שם..

אין ספק שהדרך הטובה ביותר לכרות את ליטקוין היא בעזרת כורי ASIC, מה שאומר שהמטבע דורש השקעה מוקדמת גדולה. הדרך הטובה ביותר להבטיח רווח הגון בזמן כריית ליטקוין היא להצטרף לאחת מבריכות הכרייה הרבות, כגון בריכת ליטקוין, אנטפול, ו LTC.top.

Dogecoin (DOGE)

ישנן סיבות רבות לכך שאולי מעוניינים להשקיע ב- Dogecoin. אחרי הכל, זה האלטקוין עם הקהילה ה”פילנתרופית “ביותר, ובאופן מפתיע או לא, ניתן לכרות אותו גם באמצעות מחשב פשוט. כמובן, סביר להניח שמשתמשים ירוויחו על ידי בחירת כוח כרייה מעט יותר בעזרת כרטיסי המסך AMD / NVIDIA. עבור כריית מעבדים, משתמשים יכולים להשתמש כורה למעבד, בעוד שאלה המשתמשים ב- GPU יכולים לבחור CGminer, CudaMiner, ו- GUIminer. חלק מבריכות הכרייה הטובות ביותר עבור Dogecoin הן CoinEx, פרושינג, 1Coinpool, אייקפול, ו MultiPool.

חיוך (חיוך)

מדורגת כרגע במקום ה -186 (בזמן כתיבת שורות אלה) ב- CoinMarketCap, לְגַחֵך הוא מטבע שצפוי להיות בעלייה ראויה בשנת 2019. הוא בנוי על גבי פרוטוקול MimbleWimble, והפרויקט עצמו מבוסס על פרטיות, יכולת הרחבה ויכולת blockchain מופחתת.

חיוך ניתן לכרות באמצעות שפע של GPUs, כגון דגמים שונים של כרטיסי Nvidia (1070, 1070ti, 1080, 1080ti, 2070, 2080, 2080ti) וכרטיסי AMD (570, 580, Vega56, Vega64). כמו כן, ניתן לכרות אותו באמצעות הכורה הרשמי של הפרויקט שנקרא GrinGoldMiner (GGM). חלק מהבריכות הטובות ביותר כוללות F2Pool, גרינטימנט, ספארקפול, ו בריכה. BTC.

Vertcoin (VTC)

Vertcoin הוא מטבע מבוזר שתוכנן במיוחד כדי להיות עמיד ב- ASIC. זה הופך אותו למושלם לכרייה פרטנית עם מעבד או GPU. ניתן לכרות את Vertcoin עם מגוון גדול של כרטיסי גרפיקה AMD ו- Nvidia, ובעזרת הכורה הרשמי שלו להתקשר כורה בלחיצה אחת. כמובן, ככל הנראה, GPUs יניבו תגמולים גדולים יותר, אך ההשקעה מראש גדולה יותר.

מונרו (XMR)

מונרו הוא לא רק אחד המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר עד כה, אלא שהוא גם אחד ממטבעות הפרטיות הטובים ביותר שיש. מדורג כרגע במקום ה -13 ב- CoinMarketCap, מונרו משתמש באלגוריתם hash מתקדם מאוד של הוכחה המכונה CryptoNight שהוא גם עמיד בפני ASIC..

עובדה זו, כמו גם העובדה שמדובר במטבע פרטיות פופולרי מאוד, הופכים את מונרו לאחד המטבעות הטובים ביותר שניתן לכרות ברגע הנוכחי. ניתן לכרות את מונרו פשוט באמצעות כוח העיבוד של המחשב. עם זאת, להגדלת התגמולים, הבחירה ב- GPU חזק יותר היא הדרך. נראה כי כרטיסי המסך של AMD הם הטובים ביותר בתחום הכרייה של מונרו, אך כרטיסי Nvidia עובדים גם כן. פלטפורמות תוכנת הכרייה הפופולריות ביותר של מונרו הן מולטימינר ו GUIminer.

סיכום

למרות שכריית מטבעות קריפטוגרפיים אינה פופולרית כמו לפני שנתיים, שלוש, היא עדיין יכולה להיות רווחית בגישה הנכונה. הדבר העיקרי שיש לזכור הוא שחשוב מאוד לעשות מחקר נכון לפני שמתחייבים באופן מלא לסוג מסוים של מטבע למכרה. אנו מקווים כי מדריך זה הוכיח לך מידע מועיל ואנו מאחלים לך כל טוב במאמצי הכרייה העתידיים שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me