חיזוי מחיר מזומנים של ביטקוין 2019: לאיזה מחיר BCH יכול להגיע השנה?

חיזוי מחיר מזומנים לביטקוין

אף על פי שאיש אינו יכול לבוא עם חיזוי מדויק של מחיר המזומנים בביטקוין, אנו נבחן כמה מהגורמים החשובים ביותר ותחזיות המומחים שיכולים לעזור לך להעריך את השוק עבור BCH..

מה זה ביטקוין מזומן?

ביטקוין מזומן הוא קריפטו פופולרי אשר נבע ממזלג קשה מביטקוין שהתקיים ב -1 באוגוסט 2017.

BCH נוצר בכדי לשפר כמה היבטים של ביטקוין כמו מדרגיות ודמי עסקה. ביטקוין קאש הצליח להישאר בין עשרת הקריפטוסים הראשונים על פי שווי השוק במשך זמן רב, ולכן ישנם משקיעים רבים המעוניינים במטבע.

היצע המחזור הנוכחי שלה הוא 17,912,375 BCH עם שווי שוק של 5,574,708,567 דולר. הקריפטו נמצא כיום במקום החמישי במטבעות הקריפטוגרפיים המובילים על פי שווי שוק.

חיזוי מחיר מזומנים לביטקוין 2019

ביטקוין מזומן שמר על מחיר יציב בשלושת 3 החודשים האחרונים, למעט ירידה משמעותית ב -30 באפריל 2019, כאשר הוא הגיע לשווי של 242.02 דולר..

בסך הכל נראה כי BCH שומרת על יציבות הביצועים שלה מאז 17 במאי, 2019 היא קפצה ל -413.97 דולר והגיעה ל -436 דולר כעבור כמה ימים..

מחיר הקריפטו היה חיובי גם עד יוני, למעט 5 ביוני, אז הוא טבל מ -400 דולר ל -380.59 דולר..

בתחילת יולי מחיר הביטקוין במזומן היה מעל לסכום של 400 דולר, אך מאז ה -11 ביולי המטבע מרחף בטווח המחירים של 300 דולר, וכמה ימים צנחו מתחתיו.

מקור: Bitdegree

ביטקוין קאש נסחר כרגע במחיר של 311.22 דולר.

התפתחויות ואימוץ


התפתחות משמעותית עבור ביטקוין מזומנים שעשויה להיות בעלת פוטנציאל להעלות את מחירו היא הרישום כאופציית תשלום על ידי ענקית הטלקום הגדולה ביותר., בְּ&ט. בְּ&T הודיעה כי הם יתמכו כעת בביטקוין מזומן כתשלומים בשל השותפות שלו עם Bitpay.

בְּ&T היא בין 10 החברות המובילות ב- Fortune 500, עם לקוחות רבים בכל רחבי העולם, מה שמגדיל את הפוטנציאל של BCH להרחיב את בסיס המשתמשים שלה ואת שיעור האימוץ שלה. שיעור אימוץ גבוה יותר עשוי להיות בעלייה רבה יותר עבור BCH.

מקור: DIgitalcoin

בחודש שעבר ביצעה BCH מזלג רך בתוכנה שלה כדי לכלול את חתימת שנור.

BitPay הוא מעבד תשלומים פופולרי שהחל לאחרונה להציע תמיכה ב- BCH. זה לא רק מאפשר לסוחרים לקבל את BCH כתשלום, אלא גם הביא לעלייה משמעותית בשימוש ובמחיר עבור הקריפטו.

העתיד צפוי גם להתפתחויות חדשות רבות לתשתית ה- BCH. כרגע הם בודקים תמיכה בארנק, כמו גם בטא מִברָק טיפ טיפ המכונה Tipmebchbot.

ל- BCH יש גם צוותים שונים שעובדים עם מספר פרויקטים, כולל Bitcoin Unlimited, Bitcrust, Bitprim, ElectrumX, Nchain, Parity ו- Bitcoin XT. ביטקוין קאש נרשם לאחרונה בבורסת התאומים של וינקלבוס, שהוסמכה על ידי ה- NYDFS.

מקור: Digitalcoin

רווחיות כרייה

נכון לעכשיו, כריית מזומן של ביטקוין רווחית יותר בהשוואה לכריית ביטקוין. זו הסיבה שכורים נוספים מסתכלים לעבר ביטקוין מזומן, שמצדו מחזק את מוצקות הרשת.

קשר לביטקוין

כיוון שרוב שוק האלטקוין, ביצועי BCH קשורים לזו של ביטקוין, אך נראה כי ביטקוין מזומנים קשור כל כך קשר ל- BTC עד כי אינך יכול להבדיל ביניהם. כאן המקום בו ניסוח חיזוי מדויק של מחיר מזומן בביטקוין מסתבך. רוב האנשים חושבים על ביטקוין מזומן כמו על ביטקוין.

הסיבות שהתחלתי להשקיע בביטקוין בשנת 2011 הן אותן סיבות בדיוק בהן אני משקיע בביטקוין מזומן. pic.twitter.com/OpOV7OKeGN

– רוג’ר ור (@rogerkver) 5 בספטמבר 2018

אם ביטקוין יירד, קיימת סבירות גבוהה שגם BCH ייכשל. אבל אם הביטקוין צריך לעלות אז ביטקוין קאש יהיה בין האלטקוינים הראשונים שיראו רווחים בהתחשב בכך שהוא אחד המתחרים החשובים ביותר של ביטקוין..

דעות שוק לחיזוי מחיר מזומן של ביטקוין

דמויות קריפטו חשובות רבות, סוחרים ואתרי קריפטו ביצעו חיזוי מחיר מזומנים לביטקוין. להלן נציג כמה מהחשובים ביותר בחלל.

1. מסחר בהמות

מסחר בהמות חזו כי ביטקוין מזומנים יניב ביצועים חיוביים בשנת 2019, כאשר המטבע יגיע לסוף השנה ל -2703.17 דולר.

2. רוג’ר ור

רוג’ר ור, תומך נלהב של ביטקוין מזומן, צופה כי BCH עשויה להכפיל את ערכה תוך 12 חודשים.

3. סמרטרום

ה סמרטרום אתר חיזוי קריפטו העלה את התחזית למחיר הביטקוין במזומן לפיו BCH יגיע ל 6700 $, מה שמשמעותו עלייה של 500% בתוך פחות משנה.

4. מתג מטבע

ה מתג מטבע באתר crypto הסבירו כי “לפני כמה חודשים Bitcoin Cash חווה למעלה מ -2.1 מיליון עסקאות, שהיוו 63 אחוז מסך עסקאות הקריפטוגרפיה שנערכו במהלך אותה 24 שעות. זו הייתה הצלחה גדולה עבור קהילת BCH מכיוון שזה יכול לשנות את התרחיש כולו. ” על סמך הניתוח שלהם, הם ערכו את התחזית הבאה עבור BCH:

“עד סוף שנת 2019 BCH עשוי להגיע ל -2000 דולר, שהם יותר מ 200X מהמחיר הנוכחי.”

5. אותנו הרים

תחזית אופטימית נוספת ניתנה על ידי Us Lifted, וקבעה כי ערך BCH עשוי לעלות אפילו עד 9,735 $ עד סוף 2019.

6. Crypto Ground

התחזית למחיר הביטקוין במזומן של Crypto Ground היא שהמטבע ייגע בשווי של 707 $ עד סוף שנת 2019. זו אחת התחזיות השמרניות יותר ברשימה שלנו, והסבירה ביותר שתתרחש בהתחשב במחירים הנוכחיים..

 7. חיזוי מחיר

בפורום חיזוי מחיר שיערו ש- BCH עשוי להגיע לסכום של 9560.28 דולר בסוף 2020.

8. LongForecast

ה אֲתַר ניבא כי המחיר עבור ביטקוין מזומנים בדצמבר 2019 יהיה בין 51 ל -66 דולר.

9. משקיע ארנק

תחזית מחירים שלילית נוספת נובעת מכך משקיע ארנק, המאמין ש- BCH יירד לסוף השנה ל -11 דולר.

פְּסַק דִין

בכך אנו מסכמים את מאמרנו על חיזוי מחיר המזומנים לביטקוין לשנת 2019. אנו מקווים שהמידע שסיפקנו הועיל לסוחרי ביטקוין מזומנים או לאלה המעוניינים להשקיע בקריפטו..

מה שאנחנו יכולים לקחת מזה הוא שרוב התחזיות עבור ביטקוין מזומנים השנה נראות בצד החיובי. כמובן, חלקם שוריים יותר מאחרים, אך נראה כי אנשים בטוחים בעתידו של ביטקוין קאש. ל- BCH יש גורמים רבים העלולים להוביל לעליית מחירים, כמו פיתוחים, שיעור אימוץ ורווחיות מכרות.

תמונה מוצגת: Coinivore

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map