תובנות על ארונות חופשיים, תוצאותיה של מגיפה ומגמות הקריפטו 2020 – ראיון בלעדי עם סולומון בראון

ארנק חופשי

הפעם היה לנו העונג לדבר עם סולומון בראון, ראש מחלקת יחסי הציבור ב- Freewallet. המוצר הפופולרי ביותר של החברה הוא ה- Freewallet שלה: ארנק הקריפטו, התומך בלמעלה ממאה נכסים שניתן לרכוש באמצעות כרטיס אשראי. בנוסף Freewallet מציע 22 יישומים במטבע יחיד באנדרואיד ו- 11 אפליקציות ב- iOS התומכות בסך הכל ב 22 מטבעות ואסימונים.

סולומון בקיא בקידום סטארט-אפים של בלוקצ’יין שאיפשר לו להתחיל את כהונתו ארנק חופשי בשנת 2018 ולעבור לתפקידו הנוכחי. מלבד יחסי ציבור, הוא מתמחה במסגרות המשפטיות סביב הצפנה הקיימות במדינות שונות ברחבי העולם.

היי שלמה, נעים שאתה איתנו. אנו מכירים את משפחת Freewallet כפלטפורמה חד פעמית לכל מה שאתה צריך בקריפטו. עם זאת, התכונות האחרונות שפרסמה החברה הראו כי תמיד יש מקום לצמוח. אנא ספר לנו עוד עליהם.

אוקיי, לפני שנגיע לזה, אני רוצה להודות לקוינדו שראיין אותי, כדי שיהיה לי את ההזדמנות לחלוק את המומחיות שלי ולספר לקהל שלך על ההתרחשויות האחרונות שלנו.

בתחילת 2020 גילגלנו גרסה מעודכנת של 16 מארנקי המונו שלנו כדי לספק למשתמשים שלנו שמישות טובה יותר. בזכות ערימה עדכנית והעברת המיקוד העיקרי שלנו לפיתוח backend, הצלחנו לתמלל אפליקציות אנדרואיד ו- iOS בסכום כולל של 11 מטבעות ואסימונים ולהפוך אותם לנוחים יותר לשימוש..

כעת רוב התכונות וההטבות זמינות ממש בתוך האפליקציות. חוץ מזה, כאשר אנו נותנים עדיפות לאבטחה לצד יציבות, הארנקים החדשים מוגנים היטב ובוצעו שינויים מסוימים בתכנון כדי להקל על עומס העבודה ולהאיץ את כל הפעולות במערכת. מה שאני אישית הכי מושך הוא התמיכה הנוכחית בהודעות דחיפה בכל מכשיר, המודיעה לך על תשלומים ותשלומים. אני בחור של Apple Watch ותמיד הפעלתי את זה, אז אני תמיד מרגיש בטוח שהנתונים שלי בטוחים, מכיוון שהאפליקציה מגיבה גם כשאני במצב לא מקוון או שהקצה יורד.

ברצוני גם להפנות את תשומת הלב לשותפות המחוזקת שלנו עם צ’אנג’לי, שמטרתה להעביר עסקאות ליותר מ -50 נכסים דיגיטליים מחוץ לבלוקצ’יין. אנו מתכננים לפרוס תכונה זו זמן רב, אך המהומה העולמית של Covid-19 האיצה את המאמצים המשותפים שלנו. לפיכך, משתמשים קיבלו הזדמנות לחסוך בעסקאות ללא עמלה האפשריות במסגרת ה- ארנק חופשי מערכת אקולוגית, ולנצל שערי חליפין טובים יותר השווים לאלה שבצ’אנגלי. ביצוע מהיר יותר של חילופי דברים (1-2 דקות בלבד) ואנונימיות משופרת הם יתרונות מרכזיים אחרים, במיוחד בתקופות של פגיעות קיצונית בשוק מכיוון שההעברות שלך לא יהיו שקועות בזמני אישור ארוכים ולא ישודרו בפומבי..

Freewallet מספקת שירותי משמורת למשתמשיה. אם מדברים ביתר פירוט על נושאי בטיחות, האם אתה יכול להגיב על נושאים דרמטיים בטוויטר, Reddit וערוצי מדיה חברתית אחרים המביעים חוסר אמון בארנקים המתארחים? ואילו יתרונות מציעים ארנקי הצפנה המשמורנים?

האמת היא שהוויכוח על ארנקי משמורת לעומת לא משמורת הגיוני באותה מידה כמו הסכסוך האלים בין ביג-אנדיאנים לאנדיאנים קטנים ממסעות גוליבר של ג’ונתן סוויפט. כן, המפתחות הפרטיים של הלקוחות נשמרים על ידי Freewallet, אך עם שירותי שמירה, אם משתמש מאבד גישה לנתונים שלו, אין זה אומר שהוא מאבד את כספו. ניתן לאחזר את חשבונו באמצעות דוא”ל.

אם אנו מדברים על שגיאות בעסקאות, אני מרגיש מאוד שרובם ניתנים להימנעות ואינם קשורים כלל לספק הארנק. יתר על כן, טעויות אלה מתוקנות בדרך כלל על ידי שירות הלקוחות, שהוא יתרון נוסף של ארנקי משמורת. לכן סוג זה של ארנק קריפטו נראה מתאים במיוחד למתחילים. כאשר צוות התמיכה זמין 24/7 ומטפל בכל מיני נושאים, אנו עושים כמיטב יכולתנו לגבות אתכם. זה לא עניין גדול אם תשלם בטעות את הכתובת לכתובת מורכבת ללא התייחסויות לתעודת הארנק, למשל. אנו פודים כל הזמן עסקאות דומות ומבצעים החזרים כספיים. כמובן, אנחנו לא יכולים לגרום לשום דבר לקרות עם הצמדת אצבעות. ישנם מצבים פחות נפוצים שלוקחים זמן, מאמץ ומשאבים, אך אנו תמיד מוכנים לתת יד למשתמשים שלנו.

בכל מקרה, למעלה משלושה מיליון משתמשים ביותר מ -100 מדינות כבר בחרו ב- Freewallet. מאיפה הקהל העיקרי שלך? אילו שווקים לדעתך הם התורמים ביותר לראות את החברה שלך מרחיבה את בסיס הלקוחות הבינלאומי שלה בשנת 2020?

כפי שאמרת, יש לנו מספר עצום של משתמשים ברחבי העולם. רשימת 10 המדינות המובילות שלנו, נמדדת במספר הביקורים, כוללת את ארה”ב, בריטניה וגרמניה, מה שגורם לנו להיות גאים. מתקדמים למזרח, עם כל מה שקורה בתחום מגדלי הקריפטו הצומח במהירות באסיה בגלל נגיף העטרה, אנו צופים שמשתמשים סינים נוספים יצטרפו למשפחת Freewallet שלנו מכיוון ששוק הממלכה התיכונה נראה הכי מבטיח כרגע.

באשר למגיפה, כיצד השתנתה התנהגות הצרכנים ב- Freewallet?

ובכן, שבוע לאחר קריסת שוק הקריפטו הידוע לשמצה שהתרחשה ב -13 במרץ, רכישות הביטקוין זינקו ב -30%, וכך גם מספר בקשות הרכישה הכוללות. מה שמעניין הרבה יותר הוא שראינו בדיוק את אותה צמיחה במספר המשתמשים שהצליחו לקנות קריפטו, שהתברר כגדול ביותר אי פעם שכן לקוחות חדשים וותיקים הן הגבירו את פעילותם בבת אחת. כתוצאה מכך, רשמנו גם עלייה טובה של 45% בהיקף העסקאות.


ארנק חופשי

היית צריך לארגן מחדש את העסק שלך במהלך ההסגר? האם התמודדת עם אתגרים כלשהם ואיך עברת אותם?

הודות למפרט של הענף שלנו, מבנית, הצוות של Freewallet מבוזר ומאחד כמאה עובדים מכל רחבי העולם עם מטרה משותפת. לכן, למרבה המזל, לאכיפת אמצעי הבידוד העצמי לא הייתה כל השפעה על תהליכי העבודה שלנו ושירות הלקוחות שלנו עדיין זמין מסביב לשעון..

אבל הסביבה הרגשית הקשה היא עניין אחר לגמרי. העמידה על שפת חוסר הוודאות היא מדכאת, מכיוון שאיש אינו מסוגל להבהיר כיצד יתפתח המשבר הבריאותי והכלכלי. ובתקופות קשות אלה עבודתך יכולה להפוך למקדש שלך. אני באמת אוהב לטייל וזה היה מאוד מתסכל את הצורך לקבל מציאות שבה אני צריך להישאר בבית ויכול רק לחלום על הזדמנות לצאת לחו”ל שוב. אבל כבר קיבלתי פיתרון וסדרת הקריפטו גיאוגרפיה שלי, שמאפשרת לי לנסוע לאן שאני רוצה – בבית – עזרה לי להקל על השעמום. אבל סוג זה של נסיעות קל יותר גם בתקציב שלך.

כן, קראתי את המאמרים שלך ב- Crypto Geography המכסים את השימוש בקריפטו ותקנות במדינות ברחבי העולם. מנקודת מבטך, איזו מדינה יכולה להיקרא בירת כל תעשיית הקריפטו?  

זו שאלה טובה, אבל אני יכול רק לשער על כך. עם היחס החיובי שלה לקריפטו ולמסגרת התומכת הרלוונטית, ממשלת מלטה, למשל, עשויה להפוך את מדינתם הקטנטנה למוקד בלוקצ’יין פורח. הם אומרים, יונים קטנות יכולות לשאת מסרים נהדרים, ונראה שזה המקרה עם מלטה. בורסות המבוססות על אי הבלוקצ’יין הזה בלבד מתהדרות בנתח נכבד מהיקף המסחר בעוד שחלק ממנהיגי התעשייה מתכננים להעביר לשם את המטה שלהם. אם אותה נטייה תישאר לאורך זמן, יש לנו את כל הסיבות להאמין שיותר יזמי קריפטו יתרמו לשגשוגה של מלטה.

במקביל, ארגז החול הרגולטורי שנוצר לאחרונה בגרמניה פותח אופקים חדשים לאימוץ המונים בקריפטו ברחבי האיחוד האירופי על ידי קבלת מטבעות קריפטוגרפיים כייצוג דיגיטלי של ערך והליכת שירותים ופעולות הקשורים לקריפטו. השנה גם הרגולטורים בארה”ב משלימים את תהליכי הבירור של כל הנכסים הווירטואליים, שניתן לראות בהם אבן דרך חשובה בחקיקת הצפנה האמריקאית. אם ניקח בחשבון את התקדים של עמק הקריפטו בארגון אירועי תעשייה גדולים בכל רחבי העולם ואלו פרויקטים מרתקים המרתקים העובדים בארה”ב, נראה כי הניסיונות האחרונים של מחוקקים מקומיים יובילו להתקדמות משמעותית בפיתוח הקריפטו ובאימוץ המיינסטרים..

אני רק רוצה להתייחס לסדרת Crypto Geography נוספת על סין. מכיוון שהיואן הדיגיטלי תופס תאוצה, האם אתה מסכים עם נשיא בנק סין לשעבר, לי ליהוי, כי למטבע הקריפטו הלאומי הסיני יש סיכוי להחליף מזומנים?

שילוב המיטב של הקריפטו והפיאט יכול לספק תמיכה חזקה מאוד ליואן דיגיטלי בקנה מידה לאומי, מכיוון שהמדינה תעניק לו ערבויות נזילות מוצקות. אף על פי כן, לא הייתי קופץ למסקנות גדולות, בהתחשב באופיו הריכוזי של המטבע הקריפטוגרפי הנתמך על ידי המדינה הנוגד את הפילוסופיה של התעשייה. בסיס המשתמשים הפוטנציאלי הוא גדול ביותר, אך ככל הנראה הוא יתורגם לאימוץ המוני של מטבעות דיגיטליים של הבנק המרכזי בפיקוח, אך לא לנכסים דיגיטליים באופן כללי, ונותרה שאלה האם גישה זו תשמש לקידום שוק הקריפטו..

בסין, השימוש ב מטבעות קריפטוגרפיים לא מגובים אסור עד כה בהחלט, כלומר הרשויות המקומיות אינן חשות ביטחון לגבי הפונקציונליות של הקריפטו. לכן, גם אם ניקח בחשבון את כל היתרונות של היואן הדיגיטלי המתפשט, בקושי ניתן לקרוא לזה מחליף משחקים מכיוון שרובם המכריע של האוכלוסייה הסינית עדיין בוחרים במזומן כאמצעי התשלום המוגדר כברירת מחדל..

יש מגמה שונה לחלוטין בכוח האיסוף בשוק הקריפטו – רנסנס המימון המבוזר ב -2020. אז מה דעתכם על פרויקטים של DeFi הממלאים את שטח הקריפטו?

ההתקדמות המרשימה של DeFi היא ככל הנראה צומת אבולוציוני קריטי ואחד התוספות המשמעותיות ביותר עבור תחום הקריפטו. מימון מבוזר מייצג מערכת שנחשבה על ידי סייפרונקים רבים, מאמצים מוקדמים של בלוקצ’יין וסטושי נקאמוטו עצמו. ביטקוין היה רק ​​נקודת התחלה להראות לאנשים עולם טוב יותר ונקי מכל דיכוי פיננסי, ומגזר DeFi עוקב אחר הדרך בכך שהוא מציע הזדמנויות מרגשות עוד יותר לבניית תעשיית פיננסים חדשה לגמרי..

דוגמה טובה לכך היא העלייה האחרונה בשימוש במכשירי DeFi. הן הפרויקטים הקיימים והן הקרובים, מביאים את הכלכלה הדיגיטלית לאט אך בהתמדה לביזור על ידי דמוקרטיזציה וניתוק בינוניים של פעולות פיננסיות. הם גם מגדילים את אמינות הקריפטו בעיני הקהל ההמוני, שנזר לנכסים יציבים במטרה להגן על כספם מפני טלטלות אפשריות בשוק. כמובן שמוקדם לומר אם עליית פרויקטים של DeFi תוסיף לאימוץ הרחב יותר של מטבע קריפטוגרפי, אך שימוש במטבעות יציבה כמו Dai, למשל, הוא דרך די בטוחה עבור אנשים להיכנס למערכת ולחקור כיצד הדברים עובדים כאן..

ולסיום בנושא אירועי הקריפטו הבולטים של 2020, איננו יכולים להתעלם החציון השלישי של הביטקוין שהתקיים ב 11. במאי. ויכוחים הקשורים למהלכי מחיר BTC נוספים ממשיכים להתבשל בתוך הקהילה. למה אתה מצפה באופן אישי מהתנהגותו של ביטקוין לאחר החצי?

עם התחשבות בשגשוג השוק האחרון ב- stablecoin, הייתי אומר כי רווחי ביטקוין בעתיד הם אפשרות ברורה. יש כבר קומץ סימנים שוריים חזקים, כולל המתאם החיובי בין שווי השוק הצומח במהירות של Tether למחיר של ביטקוין שהופך את הקשר הזה לרווחי לטווח הקצר והבינוני..

בתוך המגפה Covid-19, המחצית האחרונה משכה תשומת לב שיא של כלי התקשורת הקריפטו הסקרנים כיצד הפחתת התגמול הבאה תשפיע על גורל המטבע השולט. אני מניח שזה היה בין הגורמים העיקריים שהביאו לעלייה הנראית לעין במחזור הכולל ובמספר רכישות הביטקוין לאחר המחצית, כאשר אנשים מצאו אירוע שוק גדול אחר שמסתתר מאחורי כותרות רבות. בְּ ארנק חופשי, שני הערכים הללו עלו ב -22% וב -27% יחסית, בעוד שמספר המשתמשים שקונים ביטקוין עלה ב -25%. ובוודאי, אסור לנו לשכוח את ההתעניינות המוסדית המתרחבת ומה המשמעות של ראלי מחיר ביטקוין פוטנציאלי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map