המשפיעים המובילים בעולם על מטבעות קריפטוגרפיים לעקוב אחריהם ברשתות החברתיות בשנת 2020

הדחיפה לאימוץ העולמי של מטבעות קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין עולה, ו- 2019 הייתה חדשנית למדי עבור שתי הטכנולוגיות המתפתחות. כשאנחנו מפעילים את ציוד ההילוכים לשנת 2020, חשוב להכיר בנוכחותם של משפיעים קריפטוגרפיים בולטים העובדים כל הזמן על מנת להבטיח שהתעשייה הזו תשתפר בהמשך..

אבל מיהו משפיע קריפטו? ובכן, כמה גורמים מהווים משפיע במרחב הצפנה והבלוקצ’יין. בנוסף לחלק מהנכסים הדיגיטליים שבבעלותם, חשוב לבחון את תפקידם בענף, כיצד הם מעסיקים עוקבים ברשתות החברתיות, איכות ההודעות שלהם והפעילות הכוללת שלהם.

חוץ מזה, משפיעים על מטבעות קריפטוגרפיים נופלים בדרגות שונות, החל ממיקרו ומשפיעים על מקרו. אנשים אלה עוסקים בפעילויות המספקות תובנה לגבי ההווה והעתיד של מרחב הצפנה.

להלן המשפיעים המובילים על הצפנה לעקוב אחריהם ברשתות החברתיות בשנת 2020.

ג’ון מקאפי

ג'ון מקאפי

namecoinnews.com

ג’ון מקאפי הוא טכנולוג עם כישורים יוצאי דופן ואחד מעמודי התווך הבולטים של חלל הקריפטו. מקאפי בולט כחלוצה של תוכנת האנטי-וירוס הראשונה, המאשרת את התלהבותו מאבטחת סייבר. בתעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים והבלוקצ’יין הוא קול של סמכות ומספק פוסטים אינפורמטיביים בפלטפורמות מדיה חברתית.

נכון לעכשיו, הוא מנכ”ל חברת ההשקעות MGT Capital, שהפכה ממשחק לאבטחת סייבר וכריית מטבעות קריפטוגרפיים. יחד עם זאת, מקאפי הוא מנכ”ל חברת Luxcore, חברת קריפטו המספקת פתרונות ארגוניים. מידע נוסף אודות ג’ון מקאפי זמין באישורו אתר אינטרנט.

ויטליק בוטרין

ויטליק בוטרין

blog.liquid.com

מתכנת המחשב והכותב הרוסי-קנדי, ויטליק בוטרין, הוא את’ריום מייסד שותף. הוא גם ייסד את מגזין הביטקוין, שמעביר חדשות יומיומיות על ביטקוין ועל כל שטח הקריפטו. משתמש פעיל ברשתות החברתיות, ויטליק תורם רבות למרחב הקריפטו, למרות שהוא רק בן 25.

בוטרין זכה בפרסים והכרה שונים, בהם פרס מלגת Thiel בשנת 2014 ופרס הטכנולוגיה העולמי בקטגוריית תוכנת ה- IT בשנת 2014. הוא ידוע בעיקר בעבודתו בפלטפורמת Ethereum, המאפשרת למפתחים ליצור יישומים מבוזרים. מידע נוסף אודות ויטליק בוטרין ועבודתו זמין באתר שלו אתר רשמי.

מארק אנדריסן

מארק אנדריסן

brandknewmag.com


מארק אנדריסן הוא משקיע ויזם במרחב הקריפטו. נוכחותו מורגשת בעיקר בפלטפורמת ה- Crypto Twitter, שם הוא משלב את הידע המעשי שלו במימון ותוכנה עם בלוקצ’יין וקריפטו. אנדריסן אף השיקה 300 מיליון דולר VC למיזמי הצפנה.

רוג’ר ור

רוג'ר ור

coindesk.com

הידוע בכינויו “ביטקוין ישו”, ור הוא אחד מחלוצי הביטקוין, בהיותו מאמץ מוקדם ומשקיע במטבע החופשי המוביל. Ver פעיל גם יחד טוויטר והמשיך יוטיוב, שם הוא מספק פרשנות קריפטו מעמיקה המתמקדת בביטקוין (BTC) וביטקוין מזומן (BCH).

ור ייסד את קרן הביטקוין ובשנת 2017 הוא היה תומך נלהב של המזלג הקשיח של ביטקוין שהוביל ליצירת ביטקוין מזומן (BCH). עם זאת, בשנת 2018, Ver התנגדה בתוקף לפיצול ביטקוין מזומנים שהביא לביטקוין SV.

אנדראס מ ‘אנטונופולוס

אנדראס מ 'אנטונופולוס

mbnsolutions.com

אנדראס אנטונופולוס הוא סופר בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים, שמבצר את עמדתו כאחד ממשפיעי הקריפטו בעידן זה. ספריו מתמקדים בעיקר בבלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים, והוא צועד בכבדות בטוויטר. תוכנית הפודקאסט הפופולרית שלו “בואו נדבר ביטקוין” ושלו יוטיוב ערוץ שניהם מושכים עוקבים מסיביים.

עו”ד הביטקוין היווני-בריטי הוא גם המנהל הטכני הראשי של פתרונות מפתח שלישיים, סטארטאפ בעל ברית קריפטו המספק פתרונות ייעוץ וניהול מפתח קריפטוגרפי הן לחברות והן למשקיעים בודדים במטבעות קריפטוגרפיים.

משפיעים על מטבעות קריפטוגרפיים בפייסבוק

כפי שצוין קודם לכן, משפיעים על מטבעות קריפטו מתחלקים לקטגוריות שונות. גם ברשתות החברתיות המשפיעים פעילים בפלטפורמות שונות. חלקם פעילים בטוויטר, ואילו אחרים מספקים יותר בפייסבוק, ביוטיוב ובלינקדאין.

משפיעי הקריפטו בפייסבוק כוללים את הדברים הבאים:

דון טפסקוט

דון טפסקוט

http://dontapscott.com/

מחבר מהפכת הבלוקצ’יין הוא גם מייסד מכון המחקר של בלוקצ’יין. Tapscott פעיל כמעט בכל פלטפורמות המדיה החברתית. עם זאת, הוא בולט בפייסבוק, שם צבר עוקב עצום של יותר ממאה אלף מנויים. אם אתם מתעניינים בחדשות קריפטוגרפיה ובלוקצ’יין, הצטרפו אליו עמוד בפייסבוק. באופן דומה, תוכל למצוא מידע נוסף על Tapscott על הרשמי שלו אתר אינטרנט.

ג’ן בואקאו

ידועה בכינויו ג’ני ברובעי הבלוקצ’יין, ג’ן בואקאו היא יועצת ICO וחובבת קריפטו. ג’ני מפקדת על יותר מ -34,000 עוקבים פייסבוק לבד. היא גם דוברת נלהבת באירועי מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין, שם היא מדברת על חוויותיה ברמה הקרקעית, כשהיא נפגשת עם חובבי קריפטו דומים אחרים מעבר לחצי הכדור המערבי..

טים הרפורד

טים הרפורד

wikipedia.org

טים הוא עיתונאי כלכלי עם ידע נרחב בבלוקצ’יין. בדרך כלל הוא כותב ניתוחים בריאים של חדשות קריפטו ובלוקצ’יין ובוחן איפה זה מתאים למסגרת הגדולה יותר. הוא פעיל ב פייסבוק ופלטפורמות מדיה חברתית אחרות גם כן.

ניק טריידס

ניק טריידס בעל רקע חזק בכלכלה, כולל מניות, מט”ח וסחורות. הפעילויות העיקריות שלה כוללות את היבט המסחר של מטבע החוץ, ניתוח טכני וטיפים מעשיים. בנוסף לפייסבוק, ניק פעיל גם בטוויטר ובאינסטגרם. מידע נוסף זמין גם על הרשמית שלה אתר אינטרנט.

ברוק פירס

ברוק פירס

forbes.com

ברוק פירס הוא מייסד שותף של Blockchain Capital. פורבס כינה פעם את ברוק פירס כאחד האנשים העשירים ביותר במרחב הצפנה. מאמץ מוקדם, פירס מעורב באופן פעיל בקריפטו, בבלוקצ’יין ובהצעות המטבע הראשוניות (ICO)..

מחשבות אחרונות על משפיעי מטבעות קריפטוגרפיים

סטארט-אפים חדשים של קריפטו עשויים לאבד את אחיזתם של מימון בלוקצ’יין קל. עם זאת, כפי שמפגינים משפיעי הצפנה, ההתמקדות היא בעיקר באימוץ המוני ושילוב טכנולוגיית הבלוקצ’יין בתשתית ארגונית זמינה.

רשימת המשפיעים על הצפנה נותרה רחבה ומגוונת, עם דמויות מכל קצוות העולם. משקיעים, טכנולוגים, אנשי חזון וקובעי מדיניות מכל חלקי העולם הצטרפו למרחב הקריפטו. לקראת שנת 2020, קהילת הקריפטו מצפה לשנה מרגשת, במיוחד מבחינת רגולציה ואימוץ המוני של בלוקצ’יין וקריפטו..

תמונה מוצגת: adweek.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map