טרון מול קרדנו: השוואת מטבעות קריפטוגרפיים בשנת 2020

טרון מול קרדנו

טרון וקרדאנו הם שני פרויקטים של קריפטו ידועים, והיום נשווה בין שני המטבעות בהשוואת Tron לעומת Cardano.

מה זה Cardano?

לוגו של cardanoCardano (ADA) היא דור בלוקצ’יין מהדור השלישי (כאשר ביטקוין הוא הבלוקצ’יין מהדור הראשון ואת’ריום הוא הבלוקצ’יין מהדור השני). זה ייחודי במרחב הצפנה, שכן הוא פותח תוך שימוש בפילוסופיה מדעית ובמחקר אקדמי שנבדק על ידי עמיתים.

Cardano נוצר על ידי צ’רלס הוסקינסון, אנ ‘ את’ריום מייסד שותף, והוא פותח על ידי החברה היפנית – EMURGO בשותפות עם IOHK בשנת 2015. הקריפטו המקורי של הפלטפורמה, ADA, שוחרר בשנת 2017 כאשר השכבה הראשונה כוללת מכסה קבוע של 45 מיליון מטבעות.

ג’רמי ווד והוסקינסון הקימו את IOHK (Input Output Hong Kong), חברת מחקר ופיתוח “המחויבת להשתמש בחידושים העמיתים לעמית של בלוקצ’יין לבניית שירותים פיננסיים נגישים לכל.”

EMURGO היא חברה ש”מפתחת, תומכת ומדגרת מיזמים מסחריים שרוצים לחולל מהפכה בענפים שלהם באמצעות טכנולוגיית הבלוקצ’יין “. החברה מספקת את מרבית המימון למחקרי IOHK.

מטבע הצפנה של ADA פותח כדי לתמוך בעסקאות מהירות ומאובטחות, כמו גם בפריסת חוזים חכמים.

מה זה טרון?

לוגו של טרון pngTron הוא פרוטוקול מבוזר המבוסס על בלוקצ’יין שמתכוון לספק פלטפורמה לפרסום תוכן בחינם, כמו גם טכנולוגיית אחסון מבוזרת..

הפרויקט הוקם על ידי ג’סטין סאן, מייסד פייבו, אפליקציה חברתית סינית פופולרית עם מיליוני משתמשים.

הפרוטוקול מאפשר למשתמשים לפרסם, לאחסן ולבעלות נתונים באופן חופשי, והם משלמים עבור התוכן שלהם ב- TRX, הקריפטו המקורי של פלטפורמה זו..

TRX הושק בשנת 2017 כאסימון ERC-20, אך ביוני 2018 השיקה הבלוקצ’יין רשת משלה והעירה את כל האסימונים ברשת הקניינית שלה..

סאן מחובר היטב לעליבאבא ולריפל, והוא הוצג ב” 30 מתחת לגיל 30 “של פורבס לאסיה. מייסד טרון מפורסם בפעילותו המקוונת המתמשכת בטוויטר וברשתות החברתיות, שם הוא מפרסם על כל מה שקשור לטרון באדיקות..

גם אם טקטיקות ההייפ שלו אינן מאושרות על ידי רבים מתעשיית הקריפטו והקהילה, הוא מצליח ליצור הייפ לפרויקטים והכרזות הקרובות..


טרון מול קרדנו: סטטיסטיקה

טרון מדורגת כיום במקום ה -12 על פי שווי שוק של 951,226,769 דולר, עם נפח מסחר של 24 מיליון דולר ב -1,151,241,784 דולר. המחיר הנוכחי של TRX הוא 0.014265 דולר. ההיצע למחזור עבור TRX הוא של 66.682.072.191 TRX מתוך סך של 99.281.283.754 TRX.

כרדאנו מדורגת כיום במקום ה -13 על פי שווי שוק של 935,401,060 דולר, עם מחזור מסחר של 24 של 30,994,032 דולר. המחיר הנוכחי של ADA הוא 0.036078 דולר. ההיצע במחזור ADA הוא של 25.927.070.538 ADA מתוך סך של 31.112.483.745 ADA.

מבחינת הדירוג, ADA ו- TRX קרובים מאוד, אם כי אנו יכולים להבחין כי מבחינת נפח המסחר היומי, TRX נסחרת יותר.

טרון מול קרדנו: טכנולוגיה וקונצנזוס

TVMהבלוקצ’יין של טרון מפעיל את TVM (Tron Virtual Machine), שהיא בעצם הגרסה של טרון ל- Ethereum Virtual Machine (EVM). TVM היא מכונה קלת משקל המבוססת על טיורינג קומפלט, המיישמת גם את הרעיון של רוחב פס למניעת עומס יתר ברשת. TRON משתמשת במנגנון ההסכמה Delegated Proof of Stake או DPoS.

DPoS הוא מנגנון קונצנזוס מבוזר שאינו דורש כרייה, בו מחזיקים בעלי בעלי TRX בהימורים ומצביעים עבור “נציג העל” שהם מפיקים חסומים בבלוקצ’יין TRON, ונציגים שלא עושים את עבודתם מאבדים את מעמדם.

Cardano מבוסס על וריאציה של פרוטוקול Delegated Proof of Stake הנקרא Ouroboros, שמוצג כפרוטוקול ה- PoS היחיד עם אבטחה מוכחת מתמטית..

Ouroboros פותחה על ידי חוקרים מאוניברסיטת אדינבורו, אוניברסיטת קונטיקט, IOHK, והמכון הטכנולוגי של טוקיו..

בעלי עניין ב- ADA יכולים גם “להצביע ולבחור” נציגים המוטל עליהם לבצע את אישורי הגוש עבורם.

בעוד שמבחוץ נראה כי Cardano ו- Tron עובדים על קונצנזוס של DPoS, Cardano השקיעה מאמץ רב יותר בפיתוח קונצנזוס ייחודי משלה. זה הופך את ADA למנצחת בהשוואה בין פרוטוקולים Cardano לעומת Tron.

קרדנו מול טרון: תחזיות לשנת 2020

לוגו של cardanoמאז שקרדנו יצאה לשוק, צוות הפיתוח שלה עשה התקדמות משמעותית. עם תוכניות רבות למפת הדרכים שלה, המשקיעים מאמינים כי קרדאנו תוכל להגיע לסף של $ 1 בשנת 2020.

ADA היא מטבע קריפטוגרפי ייחודי, שכן הקוד שלה נכתב מאפס באמצעות שפת התכנות של Haskell, ויש לו גם אלגוריתם Proof of Stake משלו, Ouroboros. תכונות אלה הופכות אותו לבטוח יותר מקריפטות PoS ו- DPoS אחרות.

2020 מצפה מ- ADA לשחרר את עדכון ה- Goguen שלה, שיאפשר פונקציונליות של חוזים חכמים. קרנדו מתכוונת גם לתכנן מכונה וירטואלית בשם IELE שתשנה את מבנה הפרויקטים העתידיים של הבלוקצ’יין.

לוגו של טרוןTRON יצר מחלוקות ושערוריות בעולם הקריפטו מסיבות שונות. הפרויקט הואשם בכך שהוא גוזל הן את הנייר הלבן והן את הקוד שלהם (לכאורה מאת’רום), ולאחרונה נזף לשעבר מייסד שותף של TRON בפרויקט על היותו ריכוזי מדי.

עוד התברר כי 27 הצמתים המייצגים המובילים כוללים יותר מ -170 מיליון קולות TRX, כאשר רובם נשלטים על ידי TRON.

מפתחי TRON קבעו את מפת הדרכים שלהם 10 שנים מראש, מה שמעורר כמה דאגות לגבי האופן שבו הצוות יצליח להשיג את יעדיו..

הטרון העביר את מיקומו לעבר הפיכתה לפלטפורמת דאפים, כאשר מספר המפתחים והאפליקציות במערכת האקולוגית ממשיך לראות צמיחה..

אנליסטים ניבאו תחזיות דוביות עבור טרון בשנת 2020, ולא ציפו שיעבור את סף 0.02 הדולר.

טרון נגד קרדנו: פסק דין

מנקודת מבט טכנית, לקארדנו צוות מורכב יותר המורכב ממומחים בפיתוח וקידוד, המבטיחים התקדמות איטית אך יציבה בפרויקט שלהם..

טרון פעיל יותר מבחינת נוכחות מקוונת, ומעורב יותר בקהילה שלו.

הערה: פוסט זה פורסם במקור ב -3 בנובמבר 2018 והוא עודכן לחלוטין בשלמותו ובאמינותו של התוכן ב- 7 בינואר 2020..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map