יישומי מטבעות קריפטוגרפיים שכל סוחר צריך להיות בשנת 2020

אפליקציות מטבעות קריפטוגרפיים

על פי נתונים סטטיסטיים עדכניים, יותר ממחצית מכלל אוכלוסיית העולם שמעו או ראו משהו שקשור לנכסי קריפטו. מאז הקמתו, ביטקוין, נכס הדגל הדיגיטלי, פתח את הענף לכל העולם. נכון לעכשיו, ישנם יותר מ -300 נכסים דיגיטליים במרחב הקריפטו. רוב אוכלוסיית המסחר בקהילת הצפנה נכנסה אליה מסיבות שונות, כולל עשייה למען רווחים.

אם אתה מכוון להיכנס למסחר בקריפטו, עליך לעקוב ברציפות אחר מגמות המטבעות המגוונים. עם זאת, בהתחשב בלוחות הזמנים העמוסים של חלק מהסוחרים, יתכן שהם לא יוכלו לעקוב אחר המגמות המשתנות של נכסים דיגיטליים בתדירות גבוהה ככל שהיו רוצים..

עם זאת, כמה אפליקציות מטבעות קריפטו תוכננו לנתח ולספק לך מחירי נכסים דיגיטליים בזמן אמת ולתת לך את הדברים שאתה צריך כדי להתחיל את המסע שלך כסוחר. לכן, אם אתה רוצה להתעדכן בחדשות האחרונות ובמגמות הצפנה, תזדקק לאפליקציית מעקב אחר תיקי השקעות, כגון CoinStats. יישום מסוג זה בהחלט יקל על חייכם ויעניק חוויית מסחר נהדרת.

מאמר זה נועד להצדיק מטרה זו בלבד. אנו נעביר אותך דרך כמה מאפליקציות ה- cryptocurrency שעליך לשקול למסחר בשנת 2020.

Coinbase

יישום Coinbase לנייד

cryptoslate.com

המוכר כאחת מחילופי הקריפטו הטובים בעולם, Coinbase מספק לקהל לקוחותיו את התחושה הבסיסית של מה כרוך במסחר בקריפטו. החל מתנועות מחירים בזמן אמת וניתוח למגוון רחב של התרחשויות חדשות בתחום הקריפטו, האפליקציה היא מקום נהדר להתחיל את עסק המסחר בקריפטו שלך..

Coinbase מארח מעל 300 נכסים דיגיטליים ומאפשר לאנשים לקנות נכסים במזומן המקומי שלהם או להחליף את הנכסים הדיגיטליים שלהם במזומן. אפליקציית קריפטוגרפיה זו משמשת גם כאינטרנט ארנק. משתמשים יכולים לאחסן את הנכסים הדיגיטליים השונים שלהם ולהיות בטוחים בבטיחותם בארנק שלהם. על פי נתונים סטטיסטיים, Coinbase ניהל עסקים בהיקף של כ -20 מיליון דולר, והוא נתפס כמחליף המסחר לסוחרי קריפטו..

תיק חסימות

תיק חסימות

blog.blockfolio.com

אם אתה מעז בעולם הקריפטו ורוצה פירוט בסיסי של איך הכל עובד בלי לאבד הרבה מזומנים, אז Blockfolio ילמד אותך את כל זה. Blockfolio מציע לסוחרים מגמות מחירים מעודכנות, גרפי מחירים יומיים, תרשימים והודעות מחירים.

אפליקציית מטבע קריפטוגרפי זו מארחת לפחות כ -800 מטבעות עם מידע מפורט על כולם. האפליקציה מספקת תכונות בסיסיות, כגון הודעות מחירים, ספרי הזמנות, תרשימים וחדשות בסיסיות בעולם הקריפטו מגופים ידועים, כולל CoinDesk ו מגזין הביטקוין. ל- Blockfolio סניפים כמעט בכל רחבי העולם, מכיוון שהיא מתהדרת במטבעות פיאט בכ- 30 מטבעות שונים. 

TabTrader

TabTrader

cryptonigeria.blogspot.com


TabTrader היא אפליקציה המשלבת את כל הטכניות של מסחר בקריפטו ומספקת אותה בצורה פשוטה למשתמשים להבנתם בקלות. האפליקציה תומכת בתכונות שונות המיוחדות לתעשיית הקריפטו ומציעה ניתוח מחירים בזמן אמת. חלק מהתכונות הבולטות של האפליקציה כוללות קנייה ומכירה של נכסים דיגיטליים, מסחר בשוליים ב- Ethereum ומסחר מינוף.

האפליקציה עברה אופטימיזציה להפחתת צריכת הסוללה ולאפשר לסוחרים לסחור בקלות ללא מגבלות. יש לה את כל האינדיקטורים הטכניים שאפליקציית קריפטו רגילה צריכה להחזיק ומאפשרת לקהל הלקוחות שלה לרכוש נכסים דיגיטליים בפלטפורמה שלה באמצעות כרטיסי אשראי..

CryptoTrader

CryptoTrader

כאחת מאפליקציות המטבעות האינטראקטיביות בשוק, CryptoTrader מספק ניתוח בזמן אמת ופרטים על מגוון רחב של נכסים דיגיטליים בשוק הקריפטו. כתוצאה מהתכונות המותאמות לו, הוא מציע שירות חלק, ממשק משתמש מפותח ותרשימים מותאמים המותאמים לסמארטפונים. הוא מתגאה באחד הארנקים הבטוחים ביותר, מכיוון שהוא מספק למשתמשים אפשרויות אימות שונות כדי למנוע מהאקרים לקבל גישה. האפליקציה תומכת במגוון רחב של נכסי קריפטו, כמו ביטקוין, אוגור, זקאש, דאש.

CoinDex

CoinDex

CoinDex מאפשר למשתמשים להשתלט על נכסי הצפנה שלהם ותומך במגוון רחב של מטבעות קריפטוגרפיים ברחבי השוק. נגישות היא תכונה אחת הבולטת אפליקציה זו בין יישומי המסחר השונים בשוק. משתמשים בפלטפורמה יכולים לבחור כל מטבע שהם רוצים ממסך הבית ולקבל את כל המידע הדרוש על הקריפטו.

אפליקציה זו מספקת למשתמשים גם את כמות הרווח או ההפסד של הנכסים שעברו במסגרת זמן ספציפית. יתר על כן, CoinDex מציע את החדשות האחרונות בתעשיית הקריפטו, כמו גם ICO צפוי או מתמשך, וזה דבר אחד שצריך לדעת לכל סוחר קריפטו.. 

CoinCap

אפליקציית CoinCap

medium.com

עם ה CoinCap אפליקציה, סוחר תמיד יפקח על הערך של כל הנכסים הדיגיטליים בתעשיית הקריפטו בלחיצת כפתור בלבד. כתוצאה מהתרשימים הקיימים בממשק האפליקציה, סוחר יכול לעקוב בקלות אחר המחיר ומספר הנכסים שלהם בכל זמן נתון. האפליקציה מספקת למשתמשים גם כפתור “חיפוש”. יש לו מנהל התראה שמזהיר משתמשים מפני ההתרחשויות בשוק הקריפטו. כתוצאה ממנהל ההתראות, המשתמשים יכולים להחליט לפדות את הנכסים הדיגיטליים שלהם אם מחיר הנכסים יורד באופן קריטי עד כדי הפסד.. 

סיכום

באופן כללי, נכסים דיגיטליים קיימים במשך זמן רב לכאורה, ואנשים שניצלו את קיומם גזרו יתרונות אדירים. רוב הסוחרים עשויים לחשוב שעם מחירי הקריפטו כבר ברמה שמים, הם לא יוכלו לעמוד בקצב, אבל כפי שנאמר, הזמן הטוב ביותר להתחיל הוא עכשיו. כדי להפוך את היציאה למרחב הקריפטו למציאות, יש לשקול את אפליקציות המטבעות המפורטות לעיל כדי להפוך את חוויית המסחר למהנה.

תמונה מוצגת: fxleaders.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map