banner
banner

טיפים להכנת המסים שלך לשנת 2020

מיסים

יום מס. זה לא יכול להיות היום האהוב עליך ביותר בשנה, אך עדיין חשוב להיות מודע אליו אם ברצונך להימנע מסכסוכים עם מס הכנסה (שירות מס הכנסה פנימי). ואם אתה מתחיל, דיווח על המס שלך עשוי להיות אחד הדברים המבלבלים והמתסכלים ביותר לעשות.

במאמר זה נסקור כמה טיפים שיעזרו לך להכין את מיסי 2020 שלך.

לתכנן מראש

מָקוֹר: unsplash.com

קל יותר לומר מאשר לחשוב קדימה, במיוחד כשמדובר בהכנת מיסים. אבל לשבת ולעשות תוכנית למתי להכין ולהגיש מיסים שלך יכול לעשות את ההבדל. זה יכול לעזור להוריד את רמות הלחץ שלך ולתת לך זמן לפתור את כל הבעיות שאתה עלול להיתקל בהן כאשר אתה מתחיל למלא את טפסי המס שלך.

תן לעצמך זמן להתכונן על ידי תזמון מתי אתה מתחיל למלא את טפסי המס שלך. אתה יכול לעשות זאת שבועות או חודשים מראש לפני מועד אחרון המס (ייתכן שתרצה לסמן גם את זה).

גם אם תסיים להכין את המסים שלך מוקדם, יהיה לך לפחות דבר אחד פחות לדאוג.

הישאר מאורגן

מָקוֹר: Pixabay.com

חשוב ככל שהתכנון הוא, להישאר מאורגן זה גם דבר גדול.

אם עבדת אצל מעסיק, סביר להניח שקיבלת בדואר מסמך המכונה טופס W-2. פיסת נייר שימושית זו היא תיעוד של הרווחים הכוללים שהרווחתם מעבודתכם וכמות המס שנמנע מתלושי המשכורת שלכם (הן המדינה והן הפדרלית). מסמך זה הוא משהו שאתה רוצה לוודא שאתה שומר לצרכי מס.

אחסון זה במקום בטוח לשימוש מאוחר יותר הוא חובה. אם אתה יודע היכן למצוא מסמך זה, תחסוך לעצמך את הטרחה פשוט לנסות למצוא אותו כשתתחיל למלא את טפסי המס שלך. כמו כן, שמור מסמכי מס חשובים אחרים שתקבל במקום בטוח.

אם אתה עצמאי, אתה רוצה לעקוב אחר הכנסותיך ותיקיך טופס 1040 או 1040-SR. בנוסף, תצטרך לשלם מיסים מדי רבעון באמצעות טופס 1040-ES.

להבין את המינוח

מָקוֹר: pexels.com

מינוח מס יכול להיות גורם מבלבל בעת הכנת המסים שלך. שקול לקחת קצת זמן כדי להגדיר ולהבין מה המשמעות של מילים וביטויים מסוימים המופיעות בדרך כלל בצורות מס. לדוגמה, להלן כמה מונחים תכופים שתראה:

  • הכנסה גולמית מתואמת
  • אשראי לילד
  • ניכויים (נסקור זאת בחלק הבא)
  • תלוי
  • הכנסה ברוטו
  • ניכוי ניכוי

על ידי הבנת מילים כמו אלה, תהיה מוכן יותר כאשר אתה ממלא ומגיש את טפסי המס שלך. למידע נוסף על תנאי המס הנפוצים, עיין במאמר זה אתר אינטרנט.

עקוב אחר הניכויים

מָקוֹר: Pixabay.com

מס הכנסה נותן לך אפשרות לקחת ניכוי סטנדרטי יחיד או לפרט את הניכויים שלך. אם תרמת אי פעם לארגון צדקה או שהיית זמן מה בבית החולים בגלל מחלה, שקול לשמור את הקבלות שלך. למה? מכיוון שאתה יכול לתבוע פריטים אלה בניכויים על המסים שלך, והורדת את הסכום החייב במס על הכנסותיך. במילים אחרות, תקטין את הסכום הכולל של מיסים שאתה משלם.

ישנם סוגים רבים של פריטים בניכוי מס שניתן לדווח עליהם על טפסי המס שלך. אם אתה רוצה ללמוד אילו דברים אחרים אתה יכול לנכות, או שאתה רוצה להבין יותר על ניכויי מס, אתה יכול לבקר באתר זה כאן.

שקול להשתמש בתוכנת מס

מָקוֹר: Pixabay.com

אולי אתה לא מעוניין להגיש את המסים שלך ביד ולעדיף שמישהו אחר שיידע מה הם עושים יעשה זאת בשבילך (או לפחות ידריך אותך בתהליך). אתה יכול לשכור רואה חשבון מס לשם כך, אך אם אתה רוצה אפשרות זולה יותר, שקול להשתמש בתוכנת מס.

היתרון בשימוש בתוכנות מס כמו TurboTax, TaxAct או H&R Block הוא שזה עושה את רוב העבודה הקשה בשבילך. זה גם מנחה אותך בתהליך מילוי ודיווח המסים שלך על ידי הגדרת תנאים מסובכים ובדיקה כפולה של עבודתך. מערכות תוכנה אלה מאפשרות לך להגיש את המסים שלך באופן אלקטרוני, ובכך לבטל את הצורך בדואר טפסים של נייר.

אם השקעת במטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין או את’ריום, יש גם תוכנת מס קריפטו זמין לאוטומציה של הגשת המסים שלך.

המשיך להחזרי מס למשך שלוש שנים

מָקוֹר: unsplash.com

אתה עשוי לחשוב שברגע שתסיים להגיש את המסים ותקבל את החזר המס שלך, תוכל להשליך מסמכים ישנים לאשפה. ובכן, אל תעשו את זה עדיין!

מס הכנסה ממליץ תלויים ברשומות המס שלך במשך כשלוש שנים. עליכם לעשות זאת במקרה שמס הכנסה יבקר אתכם על הונאה פוטנציאלית, גם אם זה היה מקרי. ואם אתה לא מתכוון לשקר על המס שלך למס הכנסה, זה עדיין רעיון טוב לשמור את רישומי המס שלך במשך שלוש שנים.

שמירה על החזרי המס בשנה שעברה ומסמכים אחרים יכולה גם לעזור לך לזכור דברים שאולי התעלמת מהם בעת הגשת המסים שלך. הוא ישמש גם כמדריך כיצד השלמת את המסים שלך. לכן אנו ממליצים להשתמש בתוכנות מס (או בתוכנת מס קריפטו למשקיעי קריפטו) מכיוון שהיא תעקוב אחר מסמכים מהשנים הקודמות לצורך התייחסות עתידית..

אנו מקווים שזה יעזור לך בדרך כלשהי. זכור, התחלת יתרון היא המפתח להיות מוכן למסים שלך ב- 2020! אל תחכה ל”עונת המס “. בהצלחה!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me