banner
banner

מדריך למתחילים בנושא פתיחת עסק חילופי קריפטו מוצלח בשנת 2021

קריפטו

מטבעות קריפטוגרפיים עולים בהתמדה על אמצעי התשלום המסורתיים. מטבעות דיגיטליים כמו ביטקוין ואת’רום זינקו בשנת 2017, ואם היית מספיק חכם להשקיע את הכסף שלך אז, אתה כנראה שוחה בעושר היום.

אבל קריפטו הוא שוק המתפתח במהירות, ולעולם לא מאוחר מדי. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא מרגש, אך אם אתה רוצה להישאר רווחי לא משנה מה יקרה, כדאי לשקול לפתוח עסק חילופי קריפטו משלך. ריכזנו כמה טיפים שיעזרו לך להתחיל.

הבסיס

מס ‘1 איזה סוג של עסק חילופי קריפטו אתה רוצה לנהל?

מדריך לפתיחת עסק מצליח של Exchange Cryptogoodaudience.com

ראשית הדברים הראשונים – קבע את סוג העסק של חילופי מטבעות שאתה מעוניין לעסוק בו. ישנם שלושה סוגים של פלטפורמות חליפין, כלומר ריכוזיות, עמית לעמית ומבוזרת.

בורסה מרכזית (CEX)

בבורסה מרכזית אתה פועל כצד שלישי בפקדון המאפשר את העסקאות בין הסוחרים. נאמנות זו גובה עמלת מסחר בדרך כלל סביב 0.25%. ללכת על מסלול החליפין המרכזי יכול להציע לך רווחים עקביים באמצעות דמי המסחר בלבד. לַחשׁוֹב Coinbase.com סִגְנוֹן.

החלפת עמית לעמית מבוזרת (P2P DEX)

בורסת P2P מחברת סוחרים עם סוחרים אחרים ללא סמכות מרכזית המפקחת על המסחר. ניתן לבצע עסקאות ישירות, ללא צורך בהפקרת הכספים והמטבעות הקריפטוגרפיים עם צד שלישי. היתרון של מסחר P2P הוא בכך שהוא תואם קונים ומוכרים בזמן אמת כמעט באופן מיידי, מה שמבטיח מסחר מהיר בהרבה, ואין עמלות נוספות המוטלות על ידי צד הנאמנות. לַחשׁוֹב Binance.org סגנון DEX.

בורסה ללא מרשם (OTC)

חליפין ללא מרשם איננה חליפין כמו פלטפורמת השקעה, המאפשרת לחברות גדולות ולקבוצות השקעה לגשת לנכסים דיגיטליים בכמויות אדירות. לא הרבה חילופי קריפטו בעולם יכולים לספק נזילות למשקיעים של מיליון דולר באופן מאובטח ומתוזמן. בדרך כלל, בורסת OTC משמשת כמתווכת השקעות המקימה את העסקה בין כורי קריפטו גדולים לתאגידים המעוניינים להשקיע. לַחשׁוֹב Grayscale.co סִגְנוֹן.

מס ‘2 סקור חוקים ותקנות קריפטו

מדריך לפתיחת עסק מצליח של חילופי קריפטוmedium.com

למטבע הקריפטוגרפי יש מקלטים בטוחים כמו יפן, ארה”ב, אירלנד ואסטוניה, בעוד שהוא לא מסתדר טוב עם כמה מדינות כמו רוסיה, בוליביה, פקיסטן ואחרות. תלוי היכן אתה מתכנן לשלב את עסק חילופי הקריפטו שלך, עליך לבדוק תחילה את החוקים והתקנות במדינות אלה. גם אם אתם מקלים על החלפת מטבעות מבוזרת, זה יכול לעזור להכיר את הסטנדרטים והנהלים של FinTech להכיר את הלקוח שלכם (KYC) כדי למנוע הלבנת הון..

# 3 ערוך מחקר שוק קריפטו

אין לפתוח בשום התחייבות עסקית מבלי לערוך תחילה מחקר שוק מקיף. אילו מגמות מטבעות קריפטו שלטו בשנה? מה המחיר הצפוי של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים לשנה הבאה? הבנת השוק תעזור לך לזהות אילו מטבעות קריפטוגרפיים עליך לרשום בבורסה שלך. מלבד זאת, בדוק אילו תכונות מבוקשות ביותר על ידי סוחרי הצפנה. זה יעזור להחלפת הקריפטו שלך למשוך יותר משתמשים ולקבל יתרון בהשוואה לתחרות.

שותף מס ‘4 עם מעבד תשלומים ידידותי לקריפטו

עליכם לשתף פעולה עם מעבד תשלומים של צד שלישי כדי שהבורסה שלכם תוכל לקבל כספי פיאט שהונפקו על ידי הממשלה, כמו הדולר האמריקאי והיורו. בחר בנק אמין שלא משתגע כשאתה אומר “Crypto” ויש לו מתקנים מקוונים מאובטחים. זה עשוי להיות מאתגר יותר למצוא במדינות עולם שלישי בהן עסקאות מקוונות נדירות. הדברים העיקריים שיש להסתכל עליהם הם ידידותיות קריפטו והקלת עסקאות פיקדון ומשיכה מהירות לעסק וללקוחות שלך. בימינו, איש לא בשכלו רוצה לחכות חמישה ימי עסקים רק כדי לעבד כספים.

# 5 זהה את התכונות שאתה רוצה ב- Exchange שלך

tradersdna.com

ודא שלמרכזיה שלך שלושה יסודות שימושיות מכוסים: בטוח, מהיר ופשוט לשימוש. התכונות שאתה משלב בפלטפורמה שלך יעודדו סוחרים להשתמש בבורסה שלך.

אלה יכולים לכלול:

  • ממשק משתמש נעים מבחינה ויזואלית ופשוט לשימוש (UI / UX).
  • אחסון מאובטח של קריפטו.
  • תמיכה בשפות רבות אם אתה הולך ברחבי העולם.
  • אימות KYC / AML.
  • פרוטוקולי אבטחה רב שכבתיים (SSL / HTTPS, אימות 2FA, הצפנת נתונים וכו ‘).

השותף שלך חברת פיתוח בלוקצ’יין יכול לעזור לך לשלב תכונות אלה בפלטפורמת ההחלפה שלך. כדאי לשקול לשבת עם הצוות הטכני כדי לעבור על כל אלמנט – למהנדסי תוכנת בלוקצ’יין מנוסים עשויים להיות הצעות טכניות שיכולות לעזור לחזק את הפלטפורמה שלך תוך שמירה על קל לשימוש..

# 6 עבוד עם מפתח תוכנה להחלפת מטבעות חליפין

בחירת הפיתוח עבור פלטפורמת חילופי הקריפטו שלך תגדיר כמה מהר תוכל ללכת לכבוש את השוק. השקעה של כמה שנים בפיתוח תוכנת הבלוקצ’יין שלך בזמן שהשוק מתקדם במהירות עשויה לגרום לך לרוץ נגד הרוח. זו גישה הגיונית לחסוך לעצמך את הטרחה ולהאיץ את זמן הייעוד שלך לשוק על ידי שותפות עם מפתח חילופי מטבעות קריפטו עבור ההתחלה הטכנולוגית. מכיוון שתכונות הליבה (UI / UX, תשתית שרתים בענן, מנוע סחר וכו ‘) טובות לשימוש, אתה יכול לחסוך לעצמך שנים של פיתוח ואלפי דולרים מכיוון שאתה לא צריך להתחיל מאפס. שותף עם חברת פיתוח תוכנה להחלפת קריפטו מכובדת כמו Openware, שיכולה להתאים את התוכנה שלהם לצרכים ולרעיונות העסקיים הספציפיים שלך.

מס ‘7 קדם את עסק ה- Crypto Exchange שלך

איך אנשים ימצאו אותך אלא אם כן אתה משמיע רעש? עליכם לקדם את עסק החלפת הקריפטו החדש שלכם באמצעות אסטרטגיות שיווק חדשניות ומוכחות כגון אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), שיווק בדוא”ל, שיווק במדיה חברתית בפלטפורמות כמו אינסטגרם, פייסבוק וטוויטר, פרסום תשלום לקליק עם גוגל ובינג. (PPC), ועוד הרבה יותר. שקול להעסיק צוות שיווק שיעסוק בתחום זה של פיתוח עסקי אם אתה רוצה להתמקד בהיבטים אחרים של העסק שלך.

unsplash.com

מי תצטרך בצוות שלך

מנהיגות מס ‘1

חשוב על הלווייתנים שגוררים את הפרויקט שלך קדימה עם האנרגיה והניסיון שלהם. אתה זקוק למנכ”ל (מנכ”ל) שיסקר את הפרויקט, סמנכ”ל כספים (מנהל כספים ראשי) לניהול כל הפיננסים, ו- CTO (מנהל טכני ראשי) שיטפל בחלק ה- IT הטכני. אם אתה מתכנן להיות כל זה בו זמנית, תתפשט דק מדי וכנראה שתשתבש במשך שנה.

# 2 תמיכת לקוחות

אמנם שכירת צוות תמיכת לקוחות מתבצעת בדרך כלל בסוף הקמת עסק להחלפת קריפטו, זהו צעד שעליכם לקחת ברצינות. קיום צוות תמיכה לקוחות רספונסיבי יכול לעזור להביא הצלחה עד דלתך. הם יהיו אלה בקווי החזית, ויתמודדו עם תלונות לקוחות ובעיות טכניות אחרות – בדרך כלל 24/7.

# 3 יועץ משפטי

איננו יכולים להדגיש מספיק את חשיבות הייעוץ המשפטי הראוי בפרויקטים פיננסיים. ודא כי אינך מפר תקנות בתחום השיפוט שלך ובתחומי שיפוט זרים שלקוחותיך סוחרים. מכיוון שחוקי קריפטוגרפיה מתפתחים ללא הרף, אתה זקוק לצוות משפטי פנימי או במיקור חוץ כדי לשמור על פעולותיך. הם יבטיחו שהעסק שלך עומד בכללי SEC ו- CFTC, אחרת אתה תהיה בסיכון להאשמות בהלבנת הון.

צוות שיווק מס ‘3

לפני שתפתח את עסק חילופי הקריפטו שלך, עליך להיות בעל אסטרטגיה שיווקית נכונה כדי למשוך יותר לקוחות. אמנם ניהול עצמי של ההיבט השיווקי אפשרי, אך עדיף להשאיר אותו בידי מומחי שיווק דיגיטלי מכיוון שהמקוון נמצא במקום בו הלקוחות הפוטנציאליים שלך נמצאים. החלט אם הכספים שלך מספיקים לבניית צוות שיווק פנימי או שמא יותר חסכוני למיקור חוץ של העבודה לסוכנות. CMO (מנהל שיווק ראשי) הוא תוספת מצוינת למנהיגות ההובלה של כל עסק.

מסיימים

עסקי המטבעות הקריפטוגרפיים הם סוג חדש יחסית של עסק מקוון שאנו מצפים שיצמיחו בשנים הקרובות, במיוחד עם השינויים שהביאו מגיפת COVID-19. המדריך לעיל מספק נקודת התחלה מצוינת שתעזור לכם להקים עסק מצליח להחלפת מטבעות קריפטוגרפיים. אבל בסופו של דבר, איך אתה מחליט לנהל את הפעולות שלך תלוי בך.

אם אתה מעוניין לצלול לתעשיית המיליארד דולר של מסחר במטבעות חליפין, ל- Openware יש את תוכנת חילופי מטבעות ופתרונות שיעזרו לך להפעיל את הפלטפורמה שלך בתוך זמן קצר. מומלץ להתחיל עם ייעוץ טכני ללא התחייבויות כדי לענות על הצרכים העסקיים הספציפיים שלך וכיצד פלטפורמת חילופי הקריפטו שלך יכולה להתעצב.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me