קבוצות המטבעות הקריפטוגרפיות הטובות ביותר להצטרף לפייסבוק בשנת 2021

קבוצות מטבעות קריפטוגרפיים

קבוצות מטבעות קריפטוגרפיות נמצאות בכל פלטפורמת מדיה חברתית בגלל הפופולריות הגוברת של נכסים דיגיטליים. כדי לקבל את המידע העדכני ביותר על נכסים כאלה, אתה רק צריך להצטרף לאותן קבוצות מטבעות קריפטו. מאמר זה מתמקד בקבוצות מטבעות קריפטוגרפיים של פייסבוק שכדאי להצטרף אליהן בשנת 2021.

מועדון אספני מטבעות קריפטוגרפיים

קבוצות מטבעות קריפטוגרפיים

חלק מקבוצות המטבעות בפייסבוק הן מכרה זהב למצטרפים חדשים במרחב הצפנה. מועדון אספני מטבעות קריפטוגרפיים הוא אחד מהם עם למעלה מ 75,000 חברים. זה הופך ידע רב לזמין מחברים מנוסים שונים בקבוצה. לפיכך, זהו מקום אידיאלי עבור מתחילים לשאול שאלות ולקבל תשובות.

בעלי שאלות הנוגעות למסחר בקריפטו ימצאו קבוצה זו שימושית במיוחד בגלל החברות המתמחות בתחום זה. הוא אמנם אידיאלי למצטרפים חדשים, אך הוא מתאים גם לכל אדם בכל שלב של ידע בתעשיית הקריפטו. תמיד יש משהו לכולם, ולכן אם אתם מחפשים למצוא תשובות, זו קבוצה אחת לבדוק.

האקדמיה לקריפטו מטבעות

קבוצות קריפטוגרפיות להצטרף

כפי שהשם מרמז, זהו מקום בו חברים יכולים ללמוד על קריפטוגרפיה. בעוד שרוב קבוצות המטבעות בפייסבוק מתמקדות בעיקר במסחר, האקדמיה לקריפטו מטבעות מספק מידע מעבר למומחיות המסחר. אם אתם מחפשים מידע על טכנולוגיית הבלוקצ’יין, זה המקום ללכת אליו.

בקבוצה תמצאו מידע על מיטב ה- ICO, זרם חי של כנסים ומאמרים כלליים על קריפטוגרפים, המהווים מקור חשוב למידע על הענף. באשר לחוקיות הפלטפורמה הזו, אינך צריך לדאוג. זכור בן יו הוא מנכ”ל StreamToken? ובכן, הוא מנהל הקבוצה, כך שאתה יכול להיות בטוח שתקבל ממנה את המידע הנכון.

ביטקוין

קבוצות מטבעות קריפטו בפייסבוק

זה נכון. הקבוצה נקרא על שם המטבע הקריפטוגרפי מספר אחד עצמו. בקבוצה זו תוכלו למצוא את המידע העדכני ביותר על ביטקוין. יתר על כן, ישנם הדרכות על ההיבטים המעניינים ביותר של ביטקוין בהתבסס על ההתפתחויות האחרונות. נושא אחרון שנסקר הוא נושא עמלות העסקה, שהופכות לכאב ראש בכל פעם שביטקוין נמצא בשוק שוורים.

הקבוצה אינה רק פעילה אלא גם פתוחה, כלומר כל אחד יכול לגשת אליה ללא כל אישור מיוחד. יש לך גם גישה לסרטוני Youtube בנושאים קריטיים על הנכס הדיגיטלי הגדול ביותר. אז זו דרך מושלמת להתעדכן בחזית ההתרחשויות במרחב הצפנה.

SCM – Crypto Masterminds של Suppoman

קבוצות מטבעות קריפטוגרפיים

המוח הקריפטו של Suppoman היא אחת מקבוצות הקריפטוגרפיה המהימנות ביותר בפייסבוק. יש בו כמעט 25,000 חברים, כאשר חדשים מתווספים מדי יום. זו גם קבוצה פעילה מאוד, עם תוכן חדש שמתפרסם מדי יום בכדי לשמור על דעתך במידע מטבע החוץ.

הקבוצה נוצרה על ידי Suppoman, דמות בולטת במרחב המטבע הקריפטוגרפי עבור תלמידיו. Suppoman מספקת תוכן על מחירי מטבעות קריפטוגרפיים ונותנת תחזיות לגבי מה שעלול לקרות לקריפטוסים. אם זה נשמע לך טוב, הצטרף לקבוצה כדי לגשת אליו.

קבוצת החדשות של Crypt0

קבוצות קריפטוגרפיות להצטרף


כשמו כן הוא, קבוצת החדשות של Crypt0 עוסק בסך הכל בחדשות מטבעות קריפטוגרפיים. זה כולל כל מה שקשור לביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים אחרים. יש גם רכילות על מטבעות קריפטוגרפיים, שמועות ודיוני מחירים. נוצר בשנת 2018, זו קבוצה צעירה אך צומחת עם מעט יותר מ -2,000 חברים. כמו רוב קבוצות המטבעות האחרים, זו קבוצה פרטית, כך שתצטרך להגיש בקשה להצטרף לקבוצה ותוכל לגשת לכל התוכן לאחר אישור בקשתך..

Litecoin (רשמי LTC) אין בוטים

קבוצות מטבעות קריפטוגרפיים

האם אתה אוהד של ליטקוין? זֶה עמוד מיועד במיוחד לחובבי Litecoin, ותמצאו בו אנשים דומים בדיוק. הקבוצה חדשה, נוצרה ב -10 בינואר 2021 עם 74 חברים בלבד כרגע. כל הדיונים חייבים להיות קשורים ל- Litecoin, וחברים מתכוונים צריכים לענות על כמה שאלות לפני שניתן יהיה לאשר את חברותם. אף על פי שכל אחד יכול למצוא את הקבוצה הזו, זו קבוצה סגורה שמאפשרת רק לחברים לראות חברים אחרים ומה הם עושים.

השקעה במטבעות קריפטוגרפיים

קבוצות מטבעות קריפטו בפייסבוק

השקעה במטבעות קריפטוגרפיים היא קבוצה למשקיעי קריפטו. בקבוצה זו תוכלו למצוא מידע רלוונטי על השקעות, כולל סרטונים, פוסטים ותוכלו גם לשאול כל שאלה שיש לכם לגבי הצפנה. הקבוצה מפרסמת גם חדשות וכמה תחזיות מחיר. אם אתה חדש בקריפטו ומחפש הנחיות כיצד להשקיע בו, נסה את הקבוצה הפתוחה הזו עם למעלה מ- 74,000 חברים. אינך זקוק לאישור מיוחד כדי להצטרף לקבוצה, אז מדוע לא לתת לה זריקה?

ביטקוין ארגנטינה

קבוצות מטבעות קריפטוגרפיים

ביטקוין ארגנטינה הוא מקום לחובבי קריפטוגרפיה הדוברים ספרדית. למרות שהביטקוין היחיד מופיע בכותרת, תוכלו למצוא מידע על מטבעות קריפטוגרפיים באופן כללי. אם אתה מבין ספרדית ומחפש תשובות בנושאים הנוגעים למטבעות קריפטוגרפיים, זה המקום ללכת אליו.

הקבוצה מונה כעת מעל 62,000 חברים והיא צומחת במהירות. זה פרטי, אז תצטרך להגיש בקשה ולקבל אישור להצטרף ולהיכנס לעולם הקריפטו המדהים לדוברי ספרדית.

קפטן אלטקוין – קהילת מטבעות מטבעות

קפטן אלטקוין – קהילת מטבעות קריפטוגרפיים היא פלטפורמה למשקיעי קריפטו, סוחרים וחובבים. ביסודו של דבר, לכל מי שסקרן בקריפטו יש מקום בקבוצה בו מתנהלים דיונים בנוגע למטבעות קריפטוגרפיים. הקבוצה די פעילה עם תוכן חדש מדי יום. זה יעזור לך להבין טוב יותר את תעשיית המטבעות הקריפטוגרפיים ובעל בסיס יציב יותר במסחר והשקעות באופן כללי.

לוחמי הקריפטו

לוחמי הקריפטו היא קבוצה ייחודית למידע על קריפטוגרפיה בפייסבוק. למרות שהוא מספק מידע כללי על מטבעות קריפטוגרפיים, זו הקבוצה היחידה שיש לה אסימון משלה, Crypto Warriors Token (CWT), המיועד במיוחד לקבוצת פייסבוק. חברים משתמשים באסימון בכדי להשתתף בתחרויות ולזכות בפרסים.

הקבוצה מנסה להביא תכנים איכותיים מהנפח הגדול של המידע באינטרנט. אם אתה רוצה דיון איכותי על קריפטו ואפשרות לזכות בתגמולים מסוימים, Crypto Warriors היא הקבוצה בשבילך.

חדשות Cryptocurrency 2021

קבוצות מטבעות קריפטוגרפיים

קבוצה זו נוצרה בשנת 2018 וממשיכה למשוך יותר ויותר אנשים המעוניינים בחדשות הקריפטו האחרונות. חדשות Cryptocurrency 2021 נוצר כדי להתעדכן בחדשות החשובות ביותר. אותם חברי 20.3K מוכיחים שהתוכן שפורסם הוא איכותי בכדי למשוך כמה שיותר חובבי קריפטו.

יתר על כן, הפוסטים היומיים מראים את רצינות הקבוצה הזו. אם אתה נמשך לעולם הקריפטו ורוצה להעשיר את הידע שלך בתחום זה, אתה רק צריך להצטרף כדי לא לפספס את החדשות האחרונות.

סיכום

אלו הן קבוצות הפייסבוק הטובות ביותר של מטבעות קריפטוגרפיה לעקוב אחריה בשנת 2021. בין אם אתה משקיע, סוחר או סתם חובב קריפטו, לפחות אחת מהקבוצות הללו תספק את סוג התוכן שאתה מחפש. אם אתה חדש בקריפטו, תגלה שרבים מהקבוצות נותנות את סוג התמיכה שאתה מחפש. אז הצטרפו אליהם והתחילו את המסע שלכם להיות מומחה בקריפטו.

תמונה מוצגת: tradersdna.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map