banner
banner

אלה ברזי הקריפטו המתגמלים ביותר בפברואר 2021

ברזי קריפטו

ברזי הביטקוין קיימים כדרך קלה להשיג מטבעות קריפטוגרפיים ללא תשלום. יש עשרות כאלה באינטרנט שכל אחד יכול לגשת אליהם ולקבל את המטבעות הקריפטוגרפיים האהובים עליהם מבלי לשלם עבורם. באתרים מסוימים תצטרך לבצע מספר משימות על מנת לקבל בתמורה קריפטו, בעוד שבאחרים כל שעליך לעשות הוא לסובב גלגל או שניהם.

בעוד שברזי הצפנה מציעים מטבעות קריפטוגרפיים בחינם, חלקם טובים יותר מאחרים. במאמר זה נסקור את אלה שמעניקים את התגמול הרב ביותר. בין אם אתה פשוט מסתובב עם ההגה או מבצע משימות, אתה יכול להיות בטוח שהברזים האלה יביאו לך את התמורה הטובה ביותר.

Dogecoin חינם

dogecoin חינם - אחד מברזי הצפנה הטובים ביותר

דוגקוין תפסה בסופו של דבר את שטח המטבע הקריפטוגרפי. אנשים רבים פיתחו פתאום עניין בקריפטוגרפיה לאחר שהיא גייסה 300% ביום אחד. אם אתה אחד מאנשים כאלה ותרצה לקבל DOGE בחינם, Dogecoin חינם זה המקום ללכת אליו.

ברז זה נותן את Dogecoin באופן בלעדי והוא אחד הטובים ביותר. בעזרתו תוכלו לזכות עד 145000 DOGE בסיבוב יחיד. במונחים דולריים, אתה יכול לזכות עד 15 $ בשעה, ואתה יכול להסתובב כל שעה כדי לזכות יותר. לברז זה יש גם תוכנית הפניות בה תוכלו להרוויח 50% מכל מה שהפניות שלכם מרוויחות מהסיבובים שלהם. אתה מקבל גם כרטיס הגרלה בחינם בכל פעם שאחת מהפניות שלך מסובבת את ההגה. אתה יכול לבחור להעביר את Dogecoin לארנק האישי שלך מדי שבוע, או שתוכל למשוך אותו ידנית לארנק שלך.

בונוס ביטקוין

ברזי הצפנה הטובים ביותר

באמצעות ברז זה, משתמשים יכולים להרוויח עד 5000 סאטושי בכל 15 דקות כאשר הם מסובבים את ההגה. זה לא דורש שום משימות, רק סיבובים, והוא אחד מברזי הביטקוין הנדיבים ביותר ברשת. בונוס ההפניה משלם לך 50% מכל מה שהחברים שלך המפנים מרוויחים לכל החיים. הברז מוסיף לחשבונך כל לילה 5% מסך יתרת הארנק שלך, כל עוד תגיש לפחות תביעה אחת בכל יום.

ברז חינם

FreeFaucet - אחד מברזי הצפנה הטובים ביותר

זהו אחד מברזי הצפנה הרב-מטבעיים המוציאים הן ביטקוין והן אלטקוינים. קבלת מטבעות קריפטוגרפיים היא קלה כמו לחיצה על כפתור התביעה באתר. ברז חינם כרגע תומך ב- 17 קריפטוסים. אלה כוללים את המובילים ביותר, כגון ביטקוין, את’ריום, XRP, והפופולרי לאחרונה – דוגקוין. תוכלו למצוא בקלות את אחד המועדפים עליכם.

דבר אחד שמייחד את האתר הזה הוא שהוא לא רק מעניק לך קריפטו בחינם, אלא הוא מספק חינוך על מטבעות קריפטוגרפיים, כך שתוכל לברר מידע נוסף על הענף הזה. אתה יכול להרוויח יותר על ידי השתתפות במספר משימות פשוטות, כגון סקרים, הצגת מודעות וכו ‘.

Freebitcoin.io

ברזי הצפנה הטובים ביותר

אם אתם מחפשים את ברזי הביטקוין המתגמלים ביותר, בוודאי שלא תוכלו להתעלם מכך. Freebitcoin.io נותן לך ביטקוין בשווי 300 דולר בשעה אחת; כל שעליך לעשות הוא להסתובב. זה גם מבטיח בונוס של 50% על רווחי ההפניה שלך, שהוא בונוס משמעותי בהתחשב בכמות שהם יכולים להרוויח. אתה מושך את הביטקוינים שלך לארנק האישי שלך ברגע שאתה מגיע לסכום המינימלי ללא טרחה ומשתמש בו לכל מה שתרצה.

Moremoney.io

כשמו כן הוא, הברז הזה ממש משלם יותר מרוב בחלל. בסיבוב לשעה אחד תוכלו לזכות ב -500 דולר בביטקוין. יש בונוס הפניה של 25% עבורך אם אתה מפנה את החברים שלך לברז והם מתחילים להרוויח, אבל יש עוד יותר. אתה יכול להשיג קצת יותר ביטקוין על ידי ביצוע משימות פשוטות, כגון ביקור בקישורים קצרים, השלמת PTC ו- wallwalls. אין גבול לכמות שאתה יכול להרוויח עם הברז הזה כי אתה יכול להסתובב כמה פעמים שאתה מעדיף ולהפנות כמה חברים שאתה רוצה.

Allcoins.pw

האם אתה מחפש ארנק רב-מטבעי? Allcoins.pw הוא אחד הטובים ביותר. כפי שהשם מרמז, זהו ברז לכל המטבעות, אך רוב התגמולים משולמים בביטקוין. יש את הברז הקלאסי וגם את הברז האוטומטי. אתה יכול לשחק בכמה משחקים על מנת לזכות ב- BTC, שאותם תוכל להמיר בקלות למטבעות קריפטוגרפיים אחרים בברז אם תרצה. יש גם פונקציונליות לכריית מונרו, שמשלמת תגמולי כרייה גם בביטקוין. ניתן למשוך תגמולים ל- FaucetHub או לארנק האישי שלך.

ברז ES

זהו אחד מברזי הצפנה הידועים התומכים ב -13 מטבעות קריפטוגרפיים שניתן להשיג ללא תשלום. יש לו מרווח תביעה קצר של 5 דקות, כלומר אתה יכול להסתובב בתדירות גבוהה יותר ואולי להרוויח יותר. שלא כמו ברזים רבים, עליכם לפתור קפצ’ה ולא לסובב גלגל ממשי. מלבד מטבעות קריפטוגרפיים, לברז יש מטבעות משלו הנקראים מטבעות ES, שתוכלו גם להרוויח ולהמיר בקלות לכל אחד מהמטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים. אתה יכול להשתתף ב- Offwalls ו- PTC כדי להרוויח יותר, ואתה יכול לכרות את הקריפטו שלך. משתמשי Coinbase מושכים את תגמולם ללא תשלום.

Firefaucet

Firefaucet נותן תגמולים בחינם בשמונה מטבעות קריפטוגרפיים, כלומר Bitcoin, Ethereum, Dogecoin, Litecoin, Dash, Tron, Zcash ו- Digibyte. אתה מקבל תגמול בעיקר על ביצוע משימות פשוטות כמו סקרים, חיפושים, וצפייה במשחקים. יתר על כן, אתה יכול לקבל תגמולי הישג ומספר אחרים, כמו גם בונוסי הפניה לכל אחד מחבריך שאתה מוסיף לברז. אתה יכול למשוך את תגמוליך בקלות בכל עת שתרצה.

סיכום

אלה ברזי הצפנה המשתלמים במיוחד, שבהם אתה יכול להשתמש בכדי להשיג כמה נכסים דיגיטליים בחינם בפברואר 2021. בין אם אתה חדש בתחום המטבעות הקריפטוגרפיים ובין אם רק תרצה להשיג עוד קצת מבלי לשלם עבורם, ברזים אלה יעזרו לך להשיג את מטרתך. זה אולי לא הרבה אבל לא כואב לעשות דברים מהנים ולקבל תגמול על זה, אז תנסו.

תמונה מוצגת: thecareercookbook.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me