banner
banner

מדוע בילפודל מכיל רק 4 אותיות מכל מילה

מבוא

זה עתה קיבלת את ה- Billfodl שלך בדואר, וכשהגדרת אותו אתה מבין שבכל חריץ יש רק 4 אותיות. “אוי לא!” אתה חושב. “בילפודל הזה שבור! זה לא מחזיק את כל ביטוי הזרע שלי?

אל תדאג. אין שום דבר רע בבילפודל שלך.

יש סיבה טובה מאוד ש- Billfodl מכיל רק 4 אותיות מכל מילה, ונסביר מדוע להלן.

רשימת המילים BIP39

ה- Billfodl הוא מכשיר מנירוסטה המיועד לאחסון ביטוי ההתאוששות שלך.

ביטוי ההתאוששות מורכב מ -12, 18, 0r 24 מילים מרשימת המילים BIP39. רשימת מילים זו מכילה 2048 מילים.

לדוגמא, ה שומר המפתח ארנק חומרה משתמש רק ב 12 מילים. סדרת הארנקים של ספר החשבונות משתמשת ב 24. חלק מארנקי התוכנה יושבים באמצע עם 18 מילות גיבוי.

אולי שמת לב שחלק מהמילים האלה אורכות עד שמונה תווים. מדוע Billfodl מאפשר לך רק לגבות ארבע אותיות?

מכיוון שאתה זקוק רק לארבע האותיות הראשונות. עיון ברשימת המילים BIP39 יקל על ההבנה.

בואו נסתכל על מילים # 2016: מנצח ו- # 2017: חורף. הם חולקים את אותן שלוש האותיות הראשונות ‘זכו’. אבל האות הרביעית שונה.

כעת נסה להשוות בין שתי מילים אחרות ברשימה. תגלה שאין שתי מילים עם אותן ארבע אותיות ראשונות. כל המילים ייחודיות בארבע האותיות הראשונות.

פעמים רבות, תגלה כי האותיות ייחודיות בתוך שלוש האותיות הראשונות. כמה מילים, כגון מס ‘1889: מכוער ייחודיות באות אחת בלבד.

מה יקרה אם תצטרך לשחזר ארנק קריפטו?

כשאתה יוצר ארנק חדש, תבחר באפשרות התאוששות – הכי הרבה ארנקים יש תכונה זו.

זה יבקש ממך להזין את ביטוי ההתאוששות שלך.

כשאתה מזין את המילה הראשונה, אות אחר אות, תגלה שהארנק יתחיל למלא אוטומטית את שאר המילה עבורך. למשל, אם המילה הראשונה שלך היא “סוג”, תזין “t” ו- “y”. בשלב זה, ככל הנראה הארנק יראה לך “סוג” ו”טיפוסי “ויתן לך לבחור אחד.

לא תצטרך להמשיך לבחור אותיות. הארנק מנסה להקל עליכם את ההתאוששות.

בואו ניקח שוב “מכוער” כדוגמה. ברגע שתזין את האות “u”, זה כנראה יאלץ אותך לבחור “מכוער” מכיוון שזו המילה היחידה שמתחילה עם “u” ברשימת BIP39.

בגלל תכונה זו של BIP39, גיבוי של יותר מארבע האותיות הראשונות אינו מיותר.

למה לא לגבות את המכתבים הנותרים בכל מקרה?

יש ארבע סיבות שאנחנו לא מגבים את המילים הנותרות.

עֲלוּת

גיבוי של יותר אותיות מהאמצעים הדרושים נצטרך לספק יותר אריחים. נצטרך גם להגדיל את ה- Billfodl.

פעולה זו תדרוש יותר עבודה ויותר חומרי גלם. והחומרים המוגדלים יכבידו את הכבד ויעלו יותר למשלוח. בכך שאיננו מוסיפים כוח עבודה ומשקל מיותרים, אנו חוסכים לך כסף.

יַצִיבוּת

מכשירים קטנים כמו בילפודל נוטים להחזיק מעמד טוב יותר באלמנטים קיצוניים, כמו חום. אנו רוצים ש- Billfodl יגן על ביטוי ההתאוששות שלך בכמה שיותר תנאים אלה. ככל שאנחנו יכולים לעשות את זה יותר טוב.

קלות ההתקנה

יותר אריחים פירושו תהליך הגדרה ארוך יותר. האמת היא שהגדרת גיבוי אינה מהנה. זה מייגע, לא משנה איך אתה פורס אותו. נעדיף לא לגרום לך להשקיע זמן רב יותר מזה הדרוש. במיוחד כשאין בכך תועלת מוגברת.

שחזור

קיימת אפשרות קטנה שגיבוי של יותר אותיות ממה שאתה צריך הוא למעשה רע לגיבוי. ניסינו לתכנן את Billfodl כך שהמנעול לא ייפתח שלא בכוונה. אנחנו לא תמיד יכולים לחזות זאת.

לדוגמא, אם הבילפודל נמצא באש בית וקרן כבדה תיפול עליו, המנעול עלול להישבר. כשאתה הולך לאסוף אותו, יש סיכוי שהבריח ישתחרר, והאריחים ייפלו.

אם זה קורה, אתה עלול להיאלץ לאסוף את האריחים ולנסות להכריע את הביטוי באמצעות מחשב. במקרה זה, אתה רוצה כמה שפחות ‘רעשים’ באות.

אם יש לך אותיות נוספות בערימת האריחים שלך, זה רק יקשה על התהליך הזה. הסיבה לכך היא שהיא מוסיפה למספר הכולל של צירופים שונים האפשריים.

סיכום

אם יש לך שאלות אחרות מדוע אתה זקוק רק לארבע אותיות עבור Billfodl או שאתה סקרן לגבי משהו אחר, שלח לנו דוא”ל לכתובת [email protected] נשמח לעזור!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me