5 הארנקים הטובים ביותר עבור Bitcoin לנייד (עדכון 2021)

מבוא

בדיוק כמו במזומן, אתה רוצה שיהיה לך מספר אחסון שונה עבור ה- Bitcoins שלך. מקום אחד בטוח וקבוע להחזקת סכומי מזומנים גדולים, ומיקום נוח יותר בסכומים קטנים יותר, כמו הארנק. אותו היגיון חל גם בביטקוין. אתה רוצה מיקום בטוח יותר עבור סכומים גדולים (למשל ארנק לא מקוון) ומיקום נוח, כך שתוכל להשתמש בהם בקלות.

עם זאת, עם שפע של ביטקוין ארנקים שם בחוץ, יכול להיות קשה לבחור ארנק בטוח, פרטי ועתיר תכונות שתרצה. מדריך זה יעביר אותך דרך ארנקי הביטקוין הטובים ביותר עבור iOS ו- Android, כך שתוכל לשמור מסובב עַל.

הקריטריונים להעלאתו לרשימה היו:

  1. תומך בסגוויט
  2. עבר היסטוריה טובה של עדכון הארנק שלהם
  3. האם קוד פתוח
  4. האם עשיר בתכונות
  5. נמצא במצב טוב עם קהילת הביטקוין
  6. לא מעורבים בעצמם ב- ICO

ארנק כחול

ארנק כחול

בעוד שזה חדש יחסית במשחק, Blue Wallet לוקח בקלות את המקום הראשון עם מספר התכונות העשיר שלו וממשק המשתמש המודרני. הם זמינים הן ב- iOS והן ב- Android, והם הפכו את Segwit לתמיכה בעדיפות הראשונה שלהם מאז השקתם ומספקים תכונות ביטקוין רבות ושימושיות כגון ארנק ברק, החלף לפי עמלה, צפה בארנקים בלבד, תמיכה בתקני ארנק מרובים (BIP 39, BIP 44, BIP 49) והכחשה מתקבלת על הדעת.

נכון לעכשיו, ארנק הברק שלהם משתמש ב- API כדי לקבל גישה לרשת הברק, כלומר אתה משתמש בצומת שלהם כדי לקבל גישה לרשת הברק. אתה מחליף ביזור וביטחון, אך זו ללא ספק אחת הדרכים הקלות והפשוטות ביותר לשימוש ברשת הברק. 3 ברזים זה כל מה שאתה צריך לעשות כדי להקים ארנק ברקים.

מאז שהושקו עם סגוויט, הם הבטיחו לעבוד על ארנקי HD וארנקי ברק, ושתי ההבטחות הושגו. עם מאפיינים כמו רב-חתימה והתחברות לצומת ליבת הביטקוין שלך, הארנק הכחול עשוי להיות טוב עוד יותר בעתיד.

ארנק סמוראי

ארנק סמוראי

ארנק סמוראי קיים מאז 2015 והוא אחד מארנקי הביטקוין הפופולאריים ביותר כיום. הם ממוקדים בפרטיות עם תכונות כמו ארנק שעון בלבד, מצב לא מקוון, קיר אבן ותנאי תשלום. כל התכונות הללו מקשות מאוד על מישהו לעקוב אחר עסקאות הביטקוין שלך.

יש להם גם השקת צומת מלאה בחומרה שתאפשר לך לחבר אותו לארנק הסמוראי שלך שיעזור בהפעלת ארנק הביטקוין שלך חסר אמון ככל האפשר, וישפר את הפרטיות..

כמו כן, סמוראי הוא גם אחד מארנקי הביטקוין הפשוטים והאינטואיטיביים לשימוש עם ממשק המשתמש הפשטני שלו. ארנק Samourai אמנם לא זמין ב- iOS נכון לעכשיו, אם יש לך טלפון אנדרואיד ואתה רוצה ארנק שרק עובד, Samourai היא כנראה הדרך ללכת.

ארנק HODL

ארנק HODL

מבוטל מ- Breadwallet, ארנק HODL מציע ארנקי SPV ללא ICO והסחות דעת של altcoin שיש ל- Breadwallet. במקום להסתמך על צומת מלא עבור החסימות שלך מה- ארנקים, במקום זאת תוכל לבחור שיהיה לך צומת SPV. צומת SPV מוריד רק את כותרות החסימה ולא מאמת את התוכן, אך יקר להכין כותרות חסימות שגויות ובדרך כלל מספיק טוב לכמויות קטנות יותר של ביטקוין. עם הוספת תמיכה של Segwit כעת, ארנק HODL מתמודד על אחד מארנקי הביטקוין הטובים ביותר שיש לכם ב- iOS והוא זמין גם באנדרואיד..

Blockstream Green (המכונה Greenaddress)

כתובת ירוקה


זמין גם ב- Android וגם ב- iOS, Greenaddress נכנס לרשימה למרות ממשק המשתמש הבאגי שלה, מכיוון שהוא מציע תכונה שאין בארנקי ביטקוין אחרים: אימות של 2 גורמים. כשאתה מייצר ארנק באפליקציה, יש לך אפשרות ליצור ארנק 2-מתוך-2 או 2 מתוך 3 רב-חתימה. עם ה- Greenaddress של ארבע 2 מתוך 2, כל אחד המשתמשים שומר אחד, ועם 2 מתוך 3 אתה שומר על שניים בעוד Greenaddress שומר על 1. כאשר אתה רוצה להוציא, Greenaddress נותן לך הנחיות לאימות באמצעות דוא”ל, SMS, אוֹ מאמת גוגל. בדרך זו, גם אם המפתח שלך ייחשף, התוקף לא יוכל לקחת את הכספים אם אין להם גם גישה ל- 2FA שבחרת..

תכונה זו הופכת את Greenaddress לארנק הביטקוין הנייד הבטוח ביותר שיש. הם הודיעו כי הארנק החדש שלהם עם ממשק משתמש חדש לגמרי, גרין, ייצא בקרוב. אולי מגיע להם מקום גבוה יותר בעתיד, אבל בינתיים הם נשארים במקום החמישי.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map