6 דברים שעליך לדעת על מטבעות קריפטוגרפיים

כולנו שמענו את המונח קריפטוגרפי, אבל כמה מאיתנו מבינים באמת איך זה עובד? יתרה מכך, איך עובד מטבע רגיל? אנחנו, האנשים הממוצעים רגילים מאוד למושג הכסף, בלי לחקור לעומק איך זה עובד. והמילה “קריפטוגרפיה” יכולה להטריד אותנו רק בגלל שהיא מבלבלת ואנחנו לא ממש תופסים את המושג. אז בואו נפנה את כל זה ונראה עם מה אנחנו מתמודדים כאן. האם זה מטבע העתיד, או מה? להלן מספר נקודות מפתח שכדאי לדעת. 

1. מה זה ואיך נוכל להשתמש בו?

מטבע מוצפן

מקור: TheNational

מטבע קריפטוגרפי הוא אמצעי תשלום כמו כל אחר, אך אין לו שום בסיס פיזי אליו, הוא קיים באופן וירטואלי בלבד ואינו מרוכז ונשלט על ידי אדם או ארגון יחיד. ערך זה תלוי לחלוטין במצב הביקוש להיצע וישנם כמה אלפי מטבעות קריפטוגרפיים שונים, והמפורסמים שבהם הם ביטקוין ואת’ריום. אינך יכול להשתמש בו ללא אינטרנט. עכשיו יש זעזוע, נכון? בראש ובראשונה מדובר במטבע שניתן להשתמש בו רק באופן מקוון. אז אם אתה שוקל כל סוג של עסקאות, עשה סדר בחיבור שלך. למרבה הצער, יש לנו הפרעות או קבלה כושלת בבית או בעבודה. אבל זה הדבר האחרון שאתה רוצה שיקרה כשאתה מתמודד עם עסקאות כסף. אם בעיה זו מעכבת אותך, כדאי לך לשקול לקבל מאיץ אותות טלפון ואז מתרכז במשימה העיקרית שלך. אתה יכול להשיג מגבר איתות תא לבית, או למקום העבודה. כל מה שאתה צריך. 

אז בואו נחזור למלחיות שלנו. זה קצת מסובך לפרוק מטבע קריפטוגרפי. כלומר אתה יכול לקנות את זה בקלות, אבל ברגע שאתה רוצה לבזבז אותו, זה עלול להוות אתגר. למרות העובדה שאתה יכול לקנות עם מטבעות קריפטוגרפיים ולרכוש שירותים שונים, עדיין יש מגבלות רבות ממספר חברות. אבל אתה תמיד יכול להחליף אותו למטבעות אחרים שאינם קריפטו באמצעות אפליקציות וכלים מקוונים מיוחדים. 

2. מה זה בלוקצ’יין ואיך הם נוצרים?

בלוקצ'יין

מקור: Saga-NewFrontierGroup

Blockchain הוא סוג של “שירות” שמירה על רשומות שמבטיח שלא מוציאים אסימונים פעמיים. כל בלוק מייצג עסקה אחת ונושא את כל המידע אודותיה. לפני יצירת הבלוקצ’יין הזה, כל אדם שמוכן לבצע עסקה צריך לשלוח בקשה. לאחר שה”עמיתים “מעריכים את הבקשה ומאשרים אותה, נוצר חסום הנושא” hash “, שהוא קוד בודד עם מידע ייחודי על כל עסקה אחת. זה פותר את בעיית ההוצאה הכפולה ומבטיח שלא ניתן למחוק או לשנות את רישום העסקה.

3. כיצד להשיג מטבעות קריפטוגרפיים?

כפי שהזכרנו קודם, אתה יכול לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, או שאתה יכול “לכרות” אותו בעצמך. כלומר תוכלו לפתור פאזל הצפנה ליצירת אסימון קריפטוגרפי (ביטקוין למשל) ומכיוון שהוא דורש די הרבה כוח מחשב, מספר האסימונים שתוכלו ליצור במסגרת זמן מסוימת הוא מוגבל מאוד. כרייה היא תהליך מתיש שדורש זמן וכסף, ואחרון, אך לא פחות, נטייה טכנית. עבור אנשים רבים, תהליך זה חורג מהיכולות והידע שלהם. אבל עבור אחרים זה יכול להפוך לאובססיה, שלא כמו הבהלה לזהב.  

4. האם עליכם להשקיע במטבעות קריפטוגרפיים?

זו שאלה שאף אחד לא יכול לתת תשובה חסרת שוטים. יש הרבה דעות שונות הנוגעות לנקודה זו, אז בואו נהיה כנים. החיסרון הוא, שמטבעות קריפטוגרפיים אינם מייצרים תזרים מזומנים, ולכן משקיעים רבים לא היו רואים בכך יעד טוב להשקעה גדולה. בנוסף, נכון להיום אין להם יציבות. ושער החליפין קופץ מעלה ומטה כל כמה שנים. האם הם שווים את הבעיה בטווח הארוך? זה בשבילך שתחליט. 

5. הסכנות של מטבעות קריפטוגרפיים.

כפי שהזכרנו קודם, מטבעות קריפטוגרפיים אינם בדרך כלל ריכוזיים. זה היה מהלך מחושב כדי למנוע מאדם או חברה להתעלל במערכת לטובתם. אבל הרמאים עדיין מוצאים דרכים לעקוף את החוק ולהשתמש בקריפטוגרפיה לטובתם. כבר דיברנו על כרייה וזה שלב בתהליך הנוטה ל’ג’אקינג ‘. הרמאים יכולים בעצם להשתמש בכוח הטלפון או המחשב שלך בכדי לכרות אסימונים בעצמם, ולעקוף אותך לחלוטין. אז אפילו לא תדעו שהמכשיר שלכם משמש לכרייה. זה יכול להיות קל כמו לבקר באתר חשוד. אז אם המכשיר שלך פועל לאט מהרגיל, או שחיי הסוללה התכווצו במידה ניכרת ללא סיבות ברורות, נקה את המכשיר ושקול תוכנת אנטי-וירוס חזקה.. 


6. איך להתחמק מהקליע?

אם אתה נכנס לעולם המטבע הקריפטוגרפי, באופן טבעי, תצטרך כלים להגן על עצמך. בראש ובראשונה, אם אתה שוקל לקנות מטבעות קריפטוגרפיים מחברות בבסיסי ICO (הצעות מטבע ראשוניות), קרא את הכל בעיון. זה עשוי להיות הרבה יותר משתלם מבחינתם מאשר עבורך. ICO היא דרך של חברות להתרחב ולצמוח על ידי מכירת מטבעות קריפטוגרפיים. משהו כמו מימון ציבורי. אתה קונה אסימונים – הם משתמשים בכסף שלך להרחבה. אז שוב, קרא ביסודיות ועשה את המחקר שלך. האם יש מעורבים משקיעים גדולים? האם המידע שנמסר לך מפורט מספיק?

ICO

מקור: בינוני

בכל מקרה זכרו, שעליכם להשקיע רק במערכות שאתם מבינים ומבינים לחלוטין. אז עשה את המחקר שלך בזהירות וודא שיש לך את כל הקצוות מכוסה לפני שתקבל החלטה סופית. 

מטבעות הקריפטו עדיין צעירים מאוד ויש להם עדיין הרבה יציבות. אך עם זאת, מדובר במערכת גאונית שיכולה להציע לעולמנו גישה חלופית לכסף, השקעה, בנקאות ורכישה באופן כללי. לכן מומלץ לטבול בנושא, גם אם אינכם מחפשים להשקיע או לקנות. שמירה על טכנולוגיה חדשה היא כלל אצבע נהדר. כך תמיד תהיו בקשר עם ה”עכשיו “ותוכלו לחזות את” מחר “! 

תמונה מוצגת: הטלגרף

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map