8 המניות המובילות של Blockchain וקריפטו להשקעה בשנת 2021

מניות בלוקצ'יין

מטבעות קריפטוגרפיים תופסים את הבמה המרכזית בהשקעות כדאיות. אפילו תאגידים רגילים שביקרו פעם את ההשקעה קונים כיום נכסים דיגיטליים. האחרונה היא טסלה, יצרנית הרכב החשמלי שקונה ביטקוין בשווי של 1.5 מיליארד דולר. השקעות כאלה נוספות צפויות לזרום לחלל בשנת 2021.

ככל שמטבעות קריפטוגרפיים יהפכו פופולריים יותר, סביר להניח שגם הבלוקצ’יין, הטכנולוגיה שעליה הם בנויים, תצמח. זו הסיבה שמניות בלוקצ’יין עשויות להיות אפשרויות השקעה בעלות פוטנציאל אפשרי בשנת 2021 ואף מעבר לכך.

ראוי לציין שחלק מהמשקיעים מוצא רווחיות יותר להשקיע ישירות בטכנולוגיה שעליה מבוססים קריפטו, ואתם יכולים תסתכל על המחירים כאן על מנת לנתח את השוק כדי לקבל את החלטת ההשקעה הטובה ביותר.

במאמר זה אנו מדגישים את מניות הבלוקצ’יין והקריפטו המובילות שכדאי לכם לשקול לקנות בשנת 2021. אלו המניות בעלות הפוטנציאל הגבוה ביותר להיות רווחיות על סמך הרלוונטיות של המודלים העסקיים שלהן. אחרי שאמרנו את זה, בואו נצלול פנימה ונבחן את מניות הבלוקצ’יין והצפנה המובילות לרכישה בשנת 2021.

1. NVIDIA

Nvidia - מניות קריפטו

אם יש לך מידה כלשהי של סקרנות לגבי כריית מטבעות קריפטוגרפיים, אתה בטח שמעת על זה NVIDIA. החברה מובילה בייצור יחידות עיבוד גרפי (GPU). למרות ש- GPU משמשים למטרות רבות, כולל משחקים, AI ועוד, חלק מה- GPUs של NVIDIA משמשים לכריית מטבעות קריפטוגרפיים כמו ביטקוין..

כפי שאתה אולי יודע, מחיר הביטקוין התפוצץ לאחרונה ובכל פעם שזה קורה, הכורים מרוויחים מדהים. כתוצאה מכך, רבים החליטו לעשות קפיצה לבריכת הכרייה כדי לקבל את חלקם ברווחים. זה מתורגם ישירות לביקוש גבוה יותר להילוכים לכרייה, כמו GPUs, ואחד המקומות הראשונים ללכת לזה הוא NVIDIA..

המשמעות היא שכל עוד הכרייה תישאר רווחית (וכנראה היא תמיד תהיה), NVIDIA תמשיך לרווח, וסביר להניח שהמניות יעלו כתוצאה מכך. יתכן שאינך מכרה ישירות, אך תוכל להפיק תועלת מהתעשייה הצומחת על ידי רכישת מניות החברה בשנת 2021.

2. מאסטרקארד

מניות מאסטרקארד

השם מאסטרקארד הוא משק בית כשמדובר בכרטיסי אשראי ותשלומים, אבל יש בזה עוד. גם אם זו חברת תשלומים מורשת ותיקה, מאסטרקארד מגדילה את המשחק שלה לזרום עם העולם הטכנולוגי המתפתח במהירות שמבוסס על בלוקצ’יין..

כדי לשפר את איכות השירות שלה, החברה שותפה עם חברת הבלוקצ’יין R3 כדי להקל על תשלומים חוצי גבולות עבור מיליוני המשתמשים שלה. זה יקטין את עלות העסקאות כמו גם את הזמן שלוקח להסדרה של עסקאות. יתר על כן, מאסטרקארד אפשרה לחברות קריפטו להנפיק כרטיסי תשלום בקריפטו בפלטפורמה שלה, מה שהופך אותה לרלוונטית במהפכת הקריפטו. מניות מאסטרקארד צפויות אפוא לעלות בערכן השנה ועלולות לבצע השקעה בת קיימא לשנה.

3. DocuSign

מניות DocuSign

DocuSign הינה חברה המאפשרת חתימה אלקטרונית על מסמכים. אם הגשת פעם בקשה למשהו מקוון הדורש שתחתום על אישוריך באופן מקוון, ייתכן שנתקלת בשירות זה. החברה שילבה בלוקצ’יין בעסקיה מאז 2015 ומשתמשת בבלוקצ’יין את’ריום כדי להקל על הסכמים בין אנשים.

השימוש בבלוקצ’יין מפחית את עלות העשייה העסקית ואמין, כך שאין דרך טובה יותר לחתום על הסכמים. Ethereum הוא הבלוקצ’יין מספר 1 להסכמי חוזים חכמים ויותר אנשים משתמשים בו מדי יום למטרה זו, ולכן לא צריך להיות מפתיע שהמניות של DocuSign עשויות להתפוצץ בזמן הקרוב.


4. אֲמָזוֹנָה

אמזון - מניות קריפטו

אֲמָזוֹנָה הוא כמו טייגר וודס של מכירות מקוונות. החברה גדלה והפכה לחברה של מיליארדי דולרים באמצעות מכירות, אך יש בה עוד. אמזון היא גם ענקית בתחום הבלוקצ’יין. הוא מספק תשתית ענן מובילה מבוססת בלוקצ’יין המכונה Amazon Web Service. תשתית זו מאפשרת לאנשים אחרים ליצור ולנהל רשתות בלוקצ’יין משלהם.

למרות שהיבט הבלוקצ’יין הוא עדיין רק אחוז קטן מכל עסקיה של החברה, דמיין מה יקרה כאשר אמזון תשלב סוף סוף את הבלוקצ’יין בפלטפורמת המסחר האלקטרוני שלה עם מיליארדי משתמשים יומיים. אם אתה רוצה להרוויח בעתיד זה, מניות הבלוקצ’יין של אמזון הן הדרך.

5. מיקרוסופט

זו ענקית תוכנת המחשבים הידועה ברלוונטיות שלה למחשבי Windows. עם זאת, מעבר למחשבים, Mמיקרוסופט התעסק בטכנולוגיית הבלוקצ’יין גם כן, מה שהופך אותה לרלוונטית יותר בימינו. היא פיתחה ענן Azure, שירות המשתמש בבלוקצ’יין Ethereum לצורך עדכוני קוד. ככל שהאת’ריום הופך פופולרי יותר, סביר להניח ש- Azure תעקוב אחר ותוביל לצמיחה משמעותית במניותיה.

6. כיכר

כיכר הינה חברת טכנולוגיה פיננסית הידועה בעיבוד תשלומי כרטיסי אשראי. עם זאת, יש לה טכנולוגיית בלוקצ’יין כחלק משמעותי מעסקיה. לחברה זרוע המוקדשת לפיתוח ביטקוין, המכונה כיכר קריפטו. הוא גם הבעלים של Cash App, אפליקציית תשלום peer-2-peer שמשלבת BTC, המאפשרת למשתמשים לשלוח, לקבל ולאחסן ביטקוין. זה הופך את מניותיה לאחת מאלה עם פוטנציאל מדהים לצמיחה עתידית במרחב הבלוקצ’יין.

7. קבוצת CME

CME היא פלטפורמת המסחר המרכזית היחידה בסחורות הנסחרות גם בחוזים עתידיים על BTC. עם ההתעניינות הגוברת ב- BTC, החברה צפויה לראות הכנסות מוגברות, ובעלי המניות שלה עשויים להרוויח מאוד.

הבורסה עשויה גם להגדיל את מספר החוזים העתידיים בקריפטו בפלטפורמה שלה, מה שיגדיל עוד יותר את ההכנסות. אם אתם מחפשים מניות בלוקצ’יין בעלות רווחיות, קבוצת CME היא אחת שעליכם לשקול.

8. BroadRidge

מניות הצפנה של BroadRidge

רָחָברֶכֶס הינה חברת בלוקצ’יין קנדית המנהלת כמה עסקים הקשורים לבלוקצ’יין. הוא מתנשא באופן קבוע על ידי בנקים רגילים, כמו JP מורגן, המשתמשים בטכנולוגיית ספר חשבונות מבוזר. החסות של ענקיות בנקאיות כאלה הופכת את מניות הקריפטו של BroadRidge לאופציה להשקעה בת קיימא שיש לקחת בחשבון בהרפתקאת ההשקעה שלך.

סיכום

אלה הן כמה ממניות הבלוקצ’יין והקריפטו הטובות ביותר שעליך לשקול לקנות בשנת 2021. אמנם ישנן דרכים אחרות להשקיע בעסקי בלוקצ’יין, כגון ICO, STO ואחרים, אך רבות משיטות אלה עדיין אינן מוסדרות ברוב השווקים. מעדיף שהכסף שלך יושקע מייד? אם אתה זקוק לחיזוק קטן כדי להתחיל, נסה להשתמש בפלטפורמות ניהול עושר מקוונות, כגון Einvestment, זה יכול לגבש חשבונות בריבית גבוהה להשקעות נוחות ובטוחות יותר. מנהלים מקצועיים יכולים לשנות את המכשירים הפיננסיים שלך בגדול אחד השקעה בתשואה גבוהה תיק עבודות.

הערה: פוסט זה פורסם במקור ב- 9 בפברואר 2020 והוא עודכן לחלוטין בשלמותו ובאמינותו של התוכן ב- 11 בפברואר 2021.

תמונה מוצגת: marconisociety.org

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map