הטוב ביותר Altcoins לחפש בשנת 2020

הטוב ביותר altcoins

במערכת האקולוגית של הצפנה הדברים משתנים במהירות. למרות שאנחנו עשויים לחזות את מיטב האלטקוינים הטובים ביותר, חלק מהמדדים שנראים חיוניים כיום עשויים להשתנות פתאום בתוך חודשים ספורים..

עם זאת, עם כניסתנו לעשור חדש, נבחן כמה התרחשויות חשובות אשר ככל הנראה יעצבו את השוק בשנת 2020. לאור העובדה ששוק המטבעות הקריפטוגרפי מתחמם, הגיע הזמן לבחון כמה מהאלטקוינים המבטיחים.

הסיבה שאנחנו מתמקדים באלטקוינים היא שהם מקרינים פוטנציאל מדהים לרווחים. יתר על כן, הם גם משתלמים מאוד ובכך מבטלים כל חסמי רכישה. למעשה, עם כמה דולרים תוכלו לקנות כמה אלפי אלטקוינים ולחכות שהערך שלהם יוערך.

במדריך זה תקבלו את מיטב האלטקוינים הטובים ביותר לחפש בשנת 2020. לאחר הקריאה תמצאו את המידע הדרוש על מטבעות אלו, בהם תשתמשו לקבלת החלטת השקעה מושכלת. אז בואו נסקור את האלטקוינים הטובים ביותר לשנת 2019 ונתווכח מדוע הם יהיו שצפו ב -2020.

TRX

לוגו של טרון

יולי 2018 היה החודש בו הדברים התחילו להתגבש אליו BitTorrent. TRON רכשה את BitTorrent, פרוטוקול שיתוף הקבצים הגדול ביותר בעולם, והגיע לרשימת אלטקוינים הטובים ביותר, עם למעלה מ- 100 מיליון משתמשים ומהווים 33% מסך תעבורת האינטרנט.

באמצעות הרכישה, TRON כיוונה למזג את רשת הבלוקצ’יין שלה עם רשת ה- P2P של BitTorrent. השותפות, המכונה Project Atlas, תיצור תשתית לפלטפורמת הפצה מבוזרת עבור בסיס משתמשים עולמי.

רשת TRON תועיל למערכת האקולוגית של סיקור על ידי הוספת אחסון ורוחב פס לפלטפורמה. בתחילה, רשת BitTorrent פעלה על פי מודל תמריץ שאפשר למשתמשים שמעלים מהר יותר להוריד מהר יותר. עם זאת, עם כניסת טכנולוגיית TRON, BitTorrent תציע כעת אסימונים של TRX כפיצוי על התרומה. משתמשים בטכנולוגיה החדשה יקבלו כעת הורדות מהירות יותר על ידי הצעת מחיר עם אסימוני TRX.

אם מסתכלים על חוזקה של TRON, יחד עם כוחה של BitTorrent, אין זה סביר שפרויקט אטלס ייכשל בשנת 2020. כמו כן, מכיוון שאסימון BTT נסחר כרגע במחיר נמוך, הוא מציע תמריץ למשקיעים נבונים לקנות. היסודות מצביעים על עליית ערך האסימון בשנת 2020, שעלולה להטביע כמה מיליונרים. 

IoTeX חלק מה Altcoins הטובים ביותר שלנו

לוגו IoTeX

נוסד בשנת 2017, IoTeX הוא פרויקט קוד פתוח היוצר פלטפורמת בלוקצ’יין חדשה ממוקדת בפרטיות כדי להקל על האינטרנט של הדברים (IoT). האינטרנט של הדברים מתייחס לסיכוי לאינטראקציה דיגיטלית מעבר לגאדג’טים אישיים ולמחשבים כדי לשלב את כל המכשירים עם היכולות הדיגיטליות. ההערכות מצביעות על כך שעד שנת 2022 מספר מכשירי ה- IoT יעלה על 50 מיליארד. וכשהאבטחה מהווה עניין מרכזי בעולם המותאם לאינטרנט, יש צורך בשיטות תקשורת מאובטחות. זה שוק הנישה הזה ש- IoTeX נועד למלא.

הארכיטקטורה של IoTeX משתמשת בבלוקצ’יין המספק אבטחה לרשת תוך שהוא מציע ממשל וניהול רשתות צד מגוונות לביצוע פונקציות שונות. רשתות הצד מאפשרות למשתמשים לחבר התקני IoT על סמך קריטריונים שונים, כגון רמות אמון, פונקציות או סביבות דומות.

יתרון נוסף של IoT הוא שהוא מכוון לפרטיות. באופן ספציפי, יש לו שני מנגנוני פרטיות – קודי תשלום וחתימות – כדי להסתיר את כתובת מקבל העסקה.

עם פרטיות ויכולת להתחבר למכשירים רבים, IoT מבטיח להיות מחליף משחקים בשנת 2020. עבור כל מי שמחפש השקעה, רכישת מניות ב- IoTeX, באמצעות מטבע VITA, תהיה השקעה שמשנה עתידות..


NPXS

לוגו NPXS

NPXS הוא מטבע שנוצר על ידי פונדי X לשמש בפרויקט הבלוקצ’יין שלהם. הפרויקט מתכוון להשתמש ב- Cryptocurrency כדי להקל על תשלומים ללא מזומנים ברחבי העולם. Pundi X שונה מפלטפורמות אחרות מכיוון שיש לו חומרת Point-of-Sale (XPoS) המאפשרת בלוקצ’יין כדי לאפשר העברת מטבעות קריפטוגרפיים. סוחרים צריכים להחזיק את ה- XPoS רק בחנויות הקמעונאיות שלהם, ותשלומים ללא מזומן יבוצעו ללא מאמץ.

ה- XPoS עובד עם ארנק סלולרי (XWallet) בו משתמשים הקונים לתשלומים בחנויות לבנים ומרגמות. יש לו ממשק המאפשר למשתמשים לקנות ולמכור BTC, XEM, ETH ו- QTUM. כמו כן, יש לו תפריט צ’ק-אאוט המאפשר רכישות באמצעות מטבעות קריפטוגרפיים. יתר על כן, ה- XPoS עוקב אחר מלאי והזמנות תוך הדפסת קבלות לאחר כל עסקה.

פונדי X מתכנן להפיץ 100,000–700,000 מכשירים ליותר מ- 12 מדינות בשלוש השנים הבאות. ההצלחה של הפרויקט, שביצע היטב בהונג קונג, תהפוך את האסימון בין האלטקוינים הטובים ביותר לחיפוש בשנת 2020. ועם מחיר ה- NPXS שנסחר כרגע נמוך, קונה את אסימון ה- NPXS כעת ומחכה לריצת שוורים יהיה מחליף הון בשנת 2020.

קרדנו

לוגו של Cardano

Cardano, שנוסדה בשנת 2017, היא 12 המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים בעולם על ידי שווי שוק. הוא הוקם על ידי צ’רלס הוסקינסון, מייסד שותף של את’ריום. היא מציעה לא רק פלטפורמה לחוזים חכמים ודאפים, אלא גם קידומים טכנולוגיים אחרים מלבד את’ריום.

אמנם, בניגוד לאלטקוינים הטובים האחרים, Cardano לא הניבה תשואות גבוהות למשקיעים. עם זאת, הוא מועדף על מפתחים מכיוון שהוא מבטיח לבנות בלוקצ’יין חסון המסופק על ידי מטבעות אחרים, כגון את’ריום..

בשנת 2020, שתי רשתות PoS של התעשייה צפויות להשיק (מחדש) – כלומר Cardano ו- Ethereum. Cardano מבקשת במפורש לשדרג את פלטפורמת ה- PoS הקיימת שלה כרשת ציבורית. ברשת המשודרגת יפעלו יותר מפי אנשים מהתוכנה שלה מאשר באת’ריום, ביטקוין או כל מערכות PoW אחרות. התפתחות זו תהיה ההתחלה למסירת פרוטוקול Cardano לציבור.

Cardano תפתור שלוש סוגיות עיקריות בהן נתקלים פרויקטים של בלוקצ’יין מהדור הראשון והשני – יכולת פעולה הדדית, מדרגיות וקיימות. יתר על כן, הפרוטוקול יעסוק גם בבעיית העברת התשלומים הבינלאומית, הגוזלת זמן ויקרה. הבלוקצ’יין יפחית את משך הזמן שנדרש או העברות בינלאומיות מכמה ימים למספר שניות.

עם כל ההתפתחויות הללו, Cardano תהיה אחד האלטקוינים הטובים ביותר לחפש בשנת 2020. מחירו הנמוך יחסית לאת’רום הופך אותו לאידיאלי עבור מי שרוצה לקנות יותר. יתרה מכך, כמטבע להוכחת יתד, קרדאנו תחולל מהפכה ב- PoS כמו שמעולם לא.

הטוב ביותר Altcoins הערות אחרונות

לאחר שניתנת לך הצצה להיסטוריה ולהתפתחויות העתידיות של האלטקוינים לעיל, אתה יודע עכשיו את האלטקוינים הטובים ביותר לחפש בשנת 2020. כמובן, דינמיקת השוק עשויה להשתנות, ואירועים בלתי צפויים יכולים להפתיע אותנו במשהו חדש. אך בהתחשב בכך ששנת 2020 כבר החלה, אנו מאמינים כי מטבעות אלה יחזיקו את העתיד.

תמונה מוצגת: hacked.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map