banner
banner

ATROMG8 סוף סוף רשום ב- BIBOX- קבל את האסימונים שלך עכשיו!

ATROMG8

BIBOX היא אחת מפלטפורמות חילופי המטבעות המובילות בעולם עם מחזור יומי העולה על רף המיליארד דולר (USD). המופעל על ידי צוות מיומן מאוד של מאמצים קריפטו מוקדמים, BIBOX הוא בהחלט כוח שיש להתחשב בו בענף.. 

כמעט כל פרויקטים של Blockchain ו- Cryptocurrency שואפים להגיע למיליוני אנשים בשניות באמצעות הרישום בבורסות הצפנה המובילות בעולם כמו BIBOX. ATROMG8 הוא אחד מאותם פרויקטים חדשניים שזכה להופיע לאחרונה ב- BIBOX. כל ההצלחה הגדולה הזו נובעת מהחידושים הטכנולוגיים המפליגים על ידי היוצרים, היזמים והמעצבים בשילוב העבודה הקשה של הצוות כולו. אבל מה זה בעצם? מה זה עושה? מדוע פלטפורמות חליפין בעלות שם עולמי כאלה מפרטות אותו? בוא נגלה!

על הנוף

ATROMG8 הוא 5.0. מבנה מיקסנט עם פלטפורמה מבוססת רב בלוקצ’יין. עם המערכת האקולוגית המתקדמת ביותר שלה, הפלטפורמה של ATROMG8 נועדה לספק למשתמשים שלה את הרמה הגבוהה ביותר של אבטחה ופרטיות הקיימים כיום בשוק. הייחודיות של ATROMG8 חורגת מהיכולת שלה להתחבר למספר חסימות. הכל על הרצון לשלב בין מוצרים של ספקי שירותים שונים בתעשייה וליצור מערכת אקולוגית מאובטחת ומהירה בזמן אמת. המערכת האקולוגית של ATROMG8 היא כמו מרכז קניות בו תוכלו למצוא את כל מה שאתם צריכים. הכל ביישום אחד תחת מטריה אחת.

האפשרות ליצור מערכת אקולוגית משלך ולחבר אותה לפלטפורמה שלנו היא רק אחד מערכי התוספת הרבים של ATROMG8. על ידי התחברות לרשת שלנו, תוכל ליהנות מהגידול האקספוננציאלי של השירותים הניתנים שלך ופרסום בחינם להשקת המוצרים החדשים שלך. כך, יצירת תוצאה של win-win לכל המשתתפים. נכון להיום, כמה קבוצות וארגונים בראשות כמה מהדמויות הבולטות במרחב הקהילתי של בלוקצ’יין הסכימו לפרוס את הפרויקטים שלהם ב- ATROMG8. בקר ב- ATROMG8.com 

ביטול הונאות הוא חיוני ביותר בעולם המודרני ביותר של ימינו בו הנתונים שווים יותר מנפט וזהב. האקרים תמיד מחפשים ללא הרף אחר הסיבוב בשריון כדי לגשת לנתונים מכריעים ולנצל אותם יתר על המידה. מדי שנה סוחטים או נגנבים מיליוני דולרים באמצעות פעולות גניבת נתונים כאלה. במקרים רבים, פעולות אלה מביאות לגניבת זהות, שלעתים קרובות היא גרועה יותר מהפסד כסף. זו הסיבה שיש צורך נואש בסביבה נטולת האקרים שבה המשתמשים יכולים להחליף נתונים בצורה נטולת דאגות ללא חשש שהנתונים הפרטיים שלהם ישמשו צדדים שלישיים ללא ידיעתם ​​והסכמתם. בהתבסס על עקרונות יסוד אלה, ATROMG8 יצרה שליח בעל אבטחה גבוהה המחבר אנשים ויוצר סביבה בטוחה לעסקים, מוסדות שלטוניים וחינוך כדי לתקשר באופן גלוי ולהחליף מידע רגיש ללא חשש להיפרץ אי פעם. 

שמירה על אבטחת הנתונים

בכל הנוגע להצפנת נתונים ובטיחות מפני גניבת נתונים, המערכת האקולוגית שלנו מגנה על כל הצדדים המעורבים בכל עסקה. לא משנה איזה שירות או חלק בתעשייה לוקח, החידושים הטכנולוגיים המשמשים לצורכי תכנון ופיתוח ממשיכים להציע מידה גבוהה של אבטחה. כדי להבטיח איכות, מומחים בעלי שם עולמי התכנסו כצוות, כדי לפתח משהו כל כך מבריק ומהפכני שזה יפתיע את העולם כולו. בפעם הראשונה יש שליח שבו עומדים להתווסף בעתיד הקרוב עוד עשרות תכונות מתקדמות. לכן, משתמשים יכולים להחליף נתונים, לתקשר ואפילו לקנות או למכור שירותים הקשורים למגוון תעשיות שונות. הכל בפלטפורמה אחת המופעלת באמצעות בלוקצ’יין. 

כדי להגיע לרמה האולימפית בתחום הבלוקצ’יין של ימינו, ATROMG8 משתתפת בתוכנית האקסלרטור הארגוני שלה, יחד עם 5.0 שלנו. מבנה-על של MixNet, בפרויקט Accubits Technologies Chainsat. המשימה, ששמה Chainsat, אמורה לשלוח לוויין מסלול כדור הארץ במשקל של 12 ק”ג נמוך בחלל במטרה ליצור ספר חשבונות בלוקצ’יין ארגוני שיכול לאפשר רשת עסקאות מאובטחת למערכות פיננסיות ומערכות IoT של מחר. כאשר טכנולוגיית הבלוקצ’יין סובבת לחלוטין סביב מושג הביזור והפעולות השקופות, הפוטנציאל הטכנולוגי הרב-תכליתי הזה אינו מושג לחלוטין בשל המודלים הלא יעילים לשיתוף נתונים הקיימים בתרבות הנוכחית. עם זאת, Blockchain משגשג רק ברעיון האבטחה, וזה בדיוק מה ש- Chainsat אמור להקים תוך הקפדה על תקנות ההגנה על הנתונים המקובלות.. 

שים את ידך על אסימוני ATROMG8

באמצעות מבנה העל 5.0 MixNet של ATROMG8 אנו מעבירים את הדברים לרמה חדשה לגמרי והופכים את חווית המשתמש ללא חלקה וללא מאמץ. מטרתנו תמיד הייתה להעלות את התקשורת האנושית לשלב הבא ולחולל מהפכה בעולם הדיגיטלי. כעת, כאשר ATROMG8 רשום בתאריך BIBOX, כל אחד יכול להרוויח בקלות מהעסקאות המעולות שלנו על מטבע ה- ATROM! אז קדימה, רשמו את עצמכם עוד היום כדי לגשת למבצעים הטובים ביותר על מטבעות ATROM! 

טֵלֵפּרִינטֶר:             AG8

אתר אינטרנט:         ATROMG8.com

לְהַחלִיף:      Bibox.com

התייחסות:    https://coinmarketcap.com/exchanges/bibox/

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me