banner
banner

סקירת AvaTrade

קריפטוסים

מידע נוסף

 • BTCUSD: 1%; EURUSD: .00015; GBPUSD: .0002; זהב: .5; שמן: .03 דמי מסחר
 • מסחר בשולי CFD
 • [email protected] דוא”ל

שוק היעד

 • גלוֹבָּלִי

לְהַפְקִיד

 • כרטיס אשראי, חוט בנק, Paypal, Neteller, Skrill

מטבעות

 • USD, EUR, GBP, AUD, CAD

מינוף

 • 20: 1 Crypto, 200: 1 Mainstream Instruments

יתרונות

 • תיווך נוח ב- CFD למחזיקי פיאט המחפשים קריפטוסים
 • שישה חוזי קריפטוגרפיה שונים זמינים למסחר
 • דמי לילה נמוכים יחסית

חסרונות

 • אינו מקבל תעבורה בארה”ב.
 • שיעורי פריסה קבועים מעט גבוהים.

AvaTrade – חמישה מטבעות קריפטו שונים במינופים של עד 20: 1

AvaTrade מציעה מסחר בשוליים של ביטקוין, אתריום, ליטקוין, אדווה ומקף על MetaTrader 4 או על פלטפורמה קניינית משלהם. דרישות השוליים הן מהנמוכות ביותר בשוק, כך שאם אתם מחפשים מתווך שמציע סיכוי לפוזיציות גדולות בעלות נמוכה יחסית, בדקו את Ava.

המרווחים שלהם יכולים להיות טיפה גבוהים, אך שיעורי ההחלפה – הריבית שלהם על פוזיציות בן לילה – נמוכים יחסית, ומגוון הצפנים הזמין למסחר ממונף הוא הטוב ביותר בשוק. יש גם בונוס מבורך שיכול להביא לסוחרים עד 10,000 $ בחינם – ולמרות שלא הכי קל לנקות אותו, הבונוס מגיע ללא כל אותיות קטנות המשפיעות על יכולת הפקדה, משיכה או סחר כפי שתרצה. אז הכל הפוך.

פתיחת חשבון

אתה יכול לפתוח חשבון הדגמה, המאפשר ללקוחות חדשים 21 יום לשחק עם 100,000 $ בכסף וירטואלי על מנת להתרגל לפלטפורמה. כל מה שנדרש הוא דוא”ל וסיסמה לפתיחת חשבון הדגמה. על מנת להתחיל לסחור במטבע קריפטוגרפי עם avatrade בכסף אמיתי, יהיה עליך למלא כמה פרטים ביוגרפיים ולתאר את חוויית המסחר שלך. כשנשאלת את פלטפורמת המסחר המועדפת עליך, בחר AvaTradeAct או פלטפורמת MT4, הם השניים המציעים קריפטו. תוכל לפתוח בקלות מספר חשבונות פלטפורמה לאחר ההרשמה, כך שזה לא קריטי.

לאחר מכן, תן קצת רקע לגבי הכספים שלך, העיסוק שלך, והצהיר שאתה לא אזרח בארה”ב (האם אתה אזרח ארה”ב? להתפתח. השווקים הם ההימור הטוב ביותר שלך עבור CFD- ביטקוין, וברוקר 1 הוא המקום שלך אם אתה רוצה לסחור במיינסטרים. מכשירים עם ביטקוין).

הפקדה ומשיכה

לאחר מכן יסופק לך שם המשתמש שלך, ויועבר להפקדה, דבר שעשוי להיעשות באמצעות ויזה או מאסטרקארד או באמצעות בנק בנק. יהיה עליך להעלות תעודת זהות ממשלתית וחשבון שירות כדי לבטל את נעילת אפשרות הפקדת כרטיסי האשראי, ללא ספק כדי להגן מפני החזר חיוב. פיקדון מינימלי הוא € 100 ליש”ט על כרטיס אשראי או חיוב, בעוד שניתן לבצע העברות בנקאיות החל מ -500 דולר.

בונוס קבלת פנים של AVATrade

אווה מפתה משתמשים חדשים לצלול ולשלוף שם כרטיסי אשראי עם בונוס השווה 20% מסכום ההפקדה. הבונוס תקף להפקדות מעל 200 $, והוא מוגבל לסכום כולל של 10,000 $. על מנת לפדות את הבונוס, המשתמשים נדרשים להחליף 10,000 דולר עבור כל בונוס של 1 דולר – או 10 דולר לסחר במגרש – שזה סכום נכבד, אך ככל שמשתמשים רבים עובדים במינופים של 200: 1, זה לא ניתן לגישור כמו זה עשוי להופיע לראשונה. אבוי, עבור חובבי הקריפטוגרפים שבינינו, המוגבלים למינוף 20: 1, הגבעה הזו עשויה להיות מעט קשה לעלות.

בלי קשר, זה כסף בחינם. סכומי הפקדה ורווחים עשויים להימשך ללא קשר למצב הבונוס, ולכן הכל הפוך אם תצליח לעמוד בדרישות המחזור.

פרוטיפ – מכיוון שהבונוס הוא הכל או כלום, אולי כדאי לאצבע את שידור המחזור הצפוי שלך במהלך 12 החודשים הקרובים, לקבוע את סכום הבונוס שיתפנה ואז לבצע את ההפקדה הראשונה בהתאם. המחזור מההפקדות הבאות נחשב לדרישת ההימור, ולכן זו עשויה להיות הסיכוי הטוב ביותר שלך למקסום את הון הבונוס.

מסחר במטבעות קריפטוגרפיים עם AvaTrade

AvaTrade מציעה מספר פלטפורמות שונות, ותוכלו לקבל מספר רב של חשבונות הדגמה או ממש. לכל חשבון סחר מזהה משתמש משויך שנמצא בדף “החשבון שלי”, וסיסמת המאסטר שלך זהה בכל חשבונות הפלטפורמה..

אם אתה צריך לסחור מבוסס אינטרנט, ה- AvatradeACT הוא הפיתרון שלך. שתי פלטפורמות זמינות להורדה, AvaTrader ו- MetaTrader 4. אנו בוחנים את ה- AvaTrade ACT להלן.

CFDs של קריפטו בפלטפורמת AvaTradeACT

כדי להתאים אישית את פלטפורמת AvaTrader לסחרור מטבעות קריפטוגרפיים, לחץ על “קטלוג המכשירים” בחלונית הניווט בראש העמוד, הדגש את הקריפטו שבחרת ולחץ על “הירשם”. זה יוסיף את כולם לטבלת שיעורי העסקה בצד שמאל של המסך, גלול מטה לתחתית כדי להציג. לחץ לחיצה ימנית על המכשיר כדי לקבל מסך מרכז תצוגת תרשים, כמו גם כדי לפתוח את תלוש המסחר בלחיצה על “חלון שיעורי עסקה בודדים”. ואז לחץ על קנה או מכירה.

תלוש סחר

סכומי המסחר מוגדרים בביטקוין ולא במגרשים, כך שאם אתה קונה סכום 1, אתה מקבל ביטקוין אחד. אפשרות טווח הסוחרים מאפשרת לך להגדיר את מספר הפיפס לשני הכיוונים שאתה מוכן לקחת את עמדתך; זה שימושי בשווקים נעים במהירות שבהם הביצוע עשוי לפגר מעט. לחץ על “הגדר עצירה / הפסד שנקבע מראש” להגדרת הפסד עצירה, לקיחת רווח או הוראות עצירה נגררות. ניתן לעשות זאת גם לאחר ביצוע המסחר מתוך סיכום העמדות הפתוחות שלהלן.

קנינו ביטקוין אחד ב- 2333.95, והמחיר שלנו עומד על – 20.16 דולר, שהיה התפשטות בעת הזמנתנו. אל תיבהל מקו ה- P / L, המשתקף בפיפס, כאשר כל פיפ שווה אגורה. לחץ על כרטיסיית פרטי החשבון כדי לבדוק את תקינות התיק הכולל שלך.

אנחנו משחקים כאן עם חשבון הדגמה, כך שיש בערך 100 אלף דולר בחשבון. המרווח המשומש הוא 116.67 $ בלבד, או בדיוק 5% מהעמדה שזה עתה נפתחה.

אחוז רמת ההון מראה את המצב הנוכחי של ההון העצמי בחשבונך מול שיחת שוליים. רוב האנשים לא יפתחו עמדה בשימוש של שולי 116 $ בחשבון 100,000 $, ולכן אחוז רמת ההון יהיה פחות מ -85,500% מעל שיחת השוליים. AvaTrader, וגם MetaTrader, יבצעו שיחת מרווח כאשר ההון העצמי בחשבון – יתרה בתוספת עמ / ליטר – יגיע ל -10% מסכום השוליים של ארה”ב. במקרה זה, ב 11.60 $.

במקרה של שיחת שוליים, AvaTrade ACT יבטל את כל עמדותיך; MT4 תסגור תחילה את העמדה המפסידה הגדולה ביותר ותמשיך עד שההון העצמי בחשבונך יהיה לפחות 10% מהמרווח המשומש שלך. בדוק את סכומי המינוף והמרווח שלמטה על ידי הצפנה.

מינוף מרווח
ביטקוין 20: 1 5%
את’ריום 10: 1 10%
ליטקוין 5: 1 20%
אַדְוָה 5: 1 20%
לזנק 5: 1 20%

מחשבות על פלטפורמה

אז מה, אם בכלל, היתרונות בשימוש בפלטפורמת AvaTrade על פני MT4 למסחר במטבעות קריפטוגרפיים?

היתרון האמיתי היחיד שאנו רואים בשימוש באווטרייד הוא ההצעה המשלימה שלהם לספקיות האות Zulutrade ו- Mirrortrader. אם אתה מעוניין לעקוב אחר ספקי אותות ספציפיים דרך אחת משתי הפלטפורמות הללו, או אפילו לבצע אוטומציה של המסחר שלך, אלה עשויים לעניין.

עם זאת, MT4 מציעה פונקציונליות טובה יותר לסחר בסוף השבוע. בעוד המסחר בקריפטוגרפים מוגבל בשתי הפלטפורמות בסופי השבוע, MT4 מאפשרת לסוחרים לתקשר עם עמדות פתוחות קיימות, פשוט לאסור על פתיחת חדשות; Ava אינה מאפשרת כל אינטראקציה עם עמדות פתוחות, כלומר האופציה היחידה שלך בשוק רע היא לשמור על דרישות השוליים. עדיף לפיכך לסגור עמדות AvaTrade ביום שישי לפני סיום המסחר.

סביר להניח שגם תעדיף את ממשק המשתמש של metatrader, (וההיגיון קצת יותר קשה עם Avatrade – (הסביר כמה דבר השוליים שם מוזר). סיפור קצר כל כך: אם אתה מגיע לזה בפעם הראשונה ו אין לך סיבה ספציפית משלך לשימוש ב- AvaTrade, אנו ממליצים לסחור עם Avatrade באמצעות MT4.

טבלת שכר טרחה – העמלות הן קבועות על פני MetaTrader ו- AvaTradeACT

התפשטות (מינימום) החלפות ארוכות החלפות קצרות
ביטקוין 20 דולר -0.0556% -0.0417%
את’ריום 3 דולר -0.0556% -0.0417%
ליטקוין 0.50 דולר -0.0556% -0.0417%
אַדְוָה 0.0030 דולר -0.0556% -0.0417%
לזנק 2.50 דולר -0.0556% -0.0417%

שים לב שהמרווח המינימלי הוא גם הסיכוי הטוב ביותר שתיתקל בו.

נייד

יישומי אנדרואיד ו- iOS זמינים הן עבור MT4 והן עבור AvaTrade ACT, עם פונקציונליות מלאה.

יכול לחפש מקום אחר אם:

אתה יכול לשים את היד על קצת ביטקוין בפועל.

לבעלי ביטקוין יש עולם של אפשרויות מסחר בקצות האצבעות הקטנות שלהם. Bitmex הינה בורסת Futures and Spot בלבד בביטקוין המציעה עמלות נמוכות, נזילות מסיבית ומדד מחירים שקוף. יש הרבה אפשרויות זמינות – בדוק את פלטפורמות הנגזרות המובילות שלנו בביטקוין כדי לבצע השוואת מחירים.

שורה תחתונה

AvaTrade הוא מתווך אמין עם ניסיון של למעלה מעשור בשוק. באופן כללי, הסוחרים האוחזים עם Ava הם המרווחים שלהם, שהם מעט גבוהים מהממוצע בשוקי המט”ח; כפי שהוא נוגע במטבעות קריפטוגרפיים, הבדל זה אינו בולט באותה מידה. בנוסף, שיעורי החלפת הצפנה שלהם הם מהנמוכים ביותר שם, מה שאמור לפצות.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me