ביקורת BitBuy.ca

קריפטוסים

מידע נוסף

שוק היעד

  • קנדה

לְהַפְקִיד

  • בנק בנק, טיוטת בנק, אינטראק, פלקספין

מטבעות

  • CAD

יתרונות

  • תמחור תחרותי
  • אפשרויות הפקדה מקומית
  • אימות חשבון מהיר

חסרונות

  • דמי המשיכה מעט גבוהים

Bitbuy נמצאת בבעלות ומופעלת על ידי תאגיד First Ledger משלהם של טורונטו, קבוצה המוקדשת לספק לא רק פלטפורמת חילופי קמעונאות, אלא גם דלפק OTC לסוחרים גדולים יותר ופתרון סוחר לעסקים קנדיים מקומיים. סקירה זו מגבילה את עצמה לפלטפורמת הבורסה הקמעונאית, המצטיינת בכמה תחומים – התמחור הוא תחרותי עם כל בורסה קנדית אחרת, ודמי המסחר נמוכים. פותח על ידי קנדים ובשבילם, כל אפשרויות ההפקדה המקומיות זמינות, והלקוחות נתמכים על ידי קבוצה ממרכז טורונטו.

בשוקי הביטקוין, הליטקוין, האת’רום וה- bcash, Bitbuy היא מקום נהדר עבור סוחר הביטקוין והקריפטו הקנדי המזדמן, כפלטפורמה בטוחה ואינטואיטיבית עם תמיכה מעולה..

מתחילים

למשתמשים יש אפשרות להירשם באמצעות פייסבוק או פרטי פלוס בגוגל. אנו מעדיפים פשוט לעבור את תהליך הרישום הסטנדרטי – נעדיף שלא להודיע ​​לפייסבוק שאנחנו משתמשים בבורסת ביטקוין, מהסיבות הברורות.

עכשיו הגיע הזמן להגדיר את האימות הדו-גורמי שלך. יהיה עליך להגדיר אימות דו-גורמי עם מספר הטלפון הקנדי שלך. אם מסיבה כלשהי אתה בלי הטלפון שלך, פנה לתמיכה ואולי היא תנתק את שני הגורמים.

תועבר למסך ההגדרות, שם תוכל להשלים את ההרשמה שלך. הזן את פרטי הביו המוצגים להלן.

העלה את תעודת הזהות הממשלתית הקנדית שלך, תמונת סלפי המחזיקה תעודת זהות ומסמך אימות כתובת, כמו חשבון שירות המציג את שמך וכתובתך המלאה. דברים סטנדרטיים.


הקשה על כפתור ‘בקש אימות’ תפעיל את התהליך. אימות אוטומטי באמצעות Trulioo נועד לספק לרוב התושבים הקנדים גישה מהירה.

הפקדה ומשיכה

נהדר, עכשיו אתה מאומת ויכול לבצע הפקדה. תוכל לראות למטה את אפשרויות ההפקדה שלהם, כמו גם את הנתונים הסטטיסטיים החיוניים כמו עמלות וכמה זמן לוקח להפקדה שלך.

אתה יכול גם להפקיד את btc, ltc, eth ו- bch אם תרצה, אם כי מדובר בתהליך ידני שכרוך בבקשה לכתובת מהתמיכה, שתישלח בדוא”ל. לאחר שתממן את הכתובת הסכום יופיע בארנק bitbuy שלך, וניתן לסחור בו, למכור אותו או למשוך אותו כרגיל ישירות מהפלטפורמה..

ראה להלן שיטות המשיכה והעמלות.

פלטפורמת Bitbuy Cryptocurrency

Bitbuy מספקת פלטפורמה בטוחה, אמינה, נוחה ולקוחה ראשונה לקהילת הקריפטו הקנדית. בדוק את ממשק המסחר למטה, שהוא אינטואיטיבי מספיק לשימוש אפילו טירוני הביטקוין הטובים ביותר.

אתה יכול לעקוב אחר פעולות מחיר הקנייה בתרשים, הממוקם בלוח המחוונים. זה אומר שאתה יכול לצפות לקבל את התמחור הטוב ביותר ב- CAD בשוק, או קרוב אליו מספיק כדי לסחור בביטחון מבלי לדאוג שאתה מקבל פיר..

ראה להלן העמלות בשירות התיווך שלהם, aka מסחר אקספרס:

זוגות CAD קנה מכירה
BTC .75% .5%
ETH .75% .5%
XRP .75% .5%
LTC .75% .5%
BCH .75% .5%

אם אתה סוחר בבורסה, תקבל שיעורי סחר מקצועיים משופרים בהרבה:

סחר ב- PairMakerTaker
BTC / CAD .16% .26%
ETH / BTC .16% .26%
XRP / BTC .16% .26%
BTC / BCH .16% .26%
BTC / LTC .16% .26%
ETH / CAD .16% .26%
XRP / CAD .16% .26%
LTC / CAD .16% .26%
BCH / CAD .16% .26%

עם זאת, אם אתה מצפה לקנות הרבה מטבעות, 5,000 דולר ומעלה, פתח את חשבונך, כתוב לכתובת [email protected] עם הנושא ‘בקשת פרימיום’, ובקש מהם הנחה קטנה. תגיד להם ש- bitreview נשלח אליך, עשוי לעזור!

בנוסף לפוטנציאל העמלות הנמוכות יותר, ללקוחות הפרימיום יש גישה למתווכים של bitbuy, שיעזרו בקנייה ומכירה של לוגיסטיקה ויענו על כל שאלה. לעיתים קרובות יש מבצעים בלעדיים לקהל לקוחות פרימיום, מה שהופך את התוכנית לבדיקה.

תמיכה

סוכני הפרימיום מפרידים אותנו יפה לתמיכה הכללית בקניית ביטים, שהיא ללא ספק הטובה ביותר מכל פלטפורמת קריפטו בקנדה, וראש וכתפיים מעל המוני הצפנה המוזנחים שיש להם את המזל שזקוקים לשירות מהבורסות בארה”ב. התלות במייל בדברים כמו קבלת כתובת שאינה btc אמנם עשויה להיות קצת מתסכלת, אך היא גם מדגימה את רשת התמיכה הפעילה ב- bitbuy! והם פעילים, עם צוות ידע וידידותי הזמין לסייע במהירות בשעות המסחר הקנדיות. בדרך כלל הפסקנו להדגיש את התמיכה בביקורות שלנו, אלא אם כן היא טובה או נוראית במיוחד – כך שהתמיכה במציאת ביטים חזקה ושווה להזכיר.

נייד

Bitbuy נועד להיות ידידותי למדי בניידים, וניתן להשתמש בכל פונקציות החשבון באותה קלות במכשיר הנייד שלך מאשר בשולחן העבודה..

שורה תחתונה

בסדר, כל כך מוסרי של הסקירה – bitbuy היא פלטפורמת קריפטו בטוחה וקלה לשימוש, עם תמחור טוב ואיכותי ותמיכה קשובה. אם הייתה אחיזה אחת, דמי משיכת ה- CAD יהיו מעט גבוהים מהמתחרים, אך אם אתה קונה להחזיק, bitbuy הוא מוצר עליון בשוק.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map