banner
banner

פרויקטים של Blockchain 3.0 שצריך לחפש בהם בשנת 2019

פרויקטים של Blockchain 3.0

מה זה Blockchain 3.0?

הופעתה של טכנולוגיית הבלוקצ’יין לפני 10 שנים התאפיינה בהופעת הביטקוין. לאחר כמה שנים הגיע השלב השני של טכנולוגיה חדשה זו, שהובאה על ידי הופעתה של את’ריום וחוזים חכמים.

עם זאת, למרות ההתקדמות העצומה שלה, לטכנולוגיית הבלוקצ’יין היה חלק ניכר מהאתגרים שלה. פרויקטים של Blockchain 3.0 הם דור חדש של טכנולוגיה המתמקדת בפתרון הבעיות הדוחקות של הגרסאות הקודמות שלה על ידי יישום פרוטוקולים, אלגוריתמים ומערכות שונים. מדרגיות גבוהה יותר, יכולת פעולה הדדית, פרטיות ועסקאות מיידיות הם המפרידים בין Blockchain 3.0 לבין אבותיו.

במאמר של היום נעסוק בפרויקטים החשובים ביותר של blockchain 3.0 התורמים לשלב הפיתוח הבא של טכנולוגיה זו:

קרדנו

קרדנו הוא פרויקט ייחודי של בלוקצ’יין, הנחשב להיות מטבע הקריפטו-מטבע הראשון מהדור החדש בעולם המבקש להביא למדרגיות, יכולת פעולה הדדית, אבטחה וזולה לתעשייה באופן חדשני..

זהו הבלוקצ’יין הראשון שנבדק על ידי עמיתים הכולל ארכיטקטורה מיוחדת במינה ותכונות שנועדו לפתור את הבעיות הדוחקות של פלטפורמות הבלוקצ’יין הנוכחיות. מאפיין חדשני נוסף של פלטפורמה זו הוא מערכת השליטה העצמית שלה והעובדה שהיא מייצרת תזרים הכנסות מתמיד, בניגוד למתחרותיה. כסף זה יושקע מחדש באיסוף האנשים הטובים ביותר בתחומיהם על מנת לעדכן את הפלטפורמה עם ההתקדמות האחרונה בתחום הטכנולוגיה..

טתמונה קשורהאת פרויקט הוא מוביל צ’רלס הוסקינסון, אחד מיוצרי את’ריום שעזב את הפרויקט כדי לבנות את חזונו ליצור בלוקצ’יין טוב יותר. המטבע המקורי של הפרויקט, ADA, מחזיק בשווי שוק של 1,045,890,498 דולר והוא כרגע מדורג במקום ה -12 CoinMarketCap.

EOS

EOS הוא פרוייקט בלוקצ’יין מהדור הבא, המופעל באמצעות הוכחה של הימור (DPoS) על מנת להגביר את השימושיות. אלגוריתם קונצנזוס מסוים זה נועד לפתור את הבעיות המגיעות עם dApps מבוססי Ethereum, כגון עליית עמלות העסקה ומהירות עסקאות איטית. המערכת של EOS מאפשרת לכל ארנק ברשת להצביע לנציג.

בדומה לפרויקטים אחרים של Blockchain 3.0, EOS מציגה יכולת הרחבה מוגברת, שכן היא מסוגלת לעבד מיליוני עסקאות בשנייה באמצעות יישום אופטימיזציות יעילות. מאפיין בולט נוסף של רשת זו הוא גמישותה. זה מאפשר למפתחים להקפיא אפליקציה פגומה באמצעות יצרני בלוקים עד להסרת הבאג, מה שאומר שלעולם לא תידרש מזלג קשיח אם יתעוררו בעיות תוכנה..

מטבע ה- EOS מדורג כרגע במקום הרביעי ב- CoinMarketCap עם שווי שוק של 2,945,059,684 דולר.

סמל

ICON (ICX) הוא פרויקט בולט נוסף של Blockchain 3.0 ברשימה שלנו, המנסה לשפר את התקשורת והקישוריות בין רשתות חסימות שונות. הפלטפורמה פועלת באמצעות טכנולוגיית ‘Loopchain’ הקניינית שלה, המאפשרת לבצע עסקאות ולהשלים אותן הרבה יותר מהר. Loopchain גם מעבד מספר עסקאות גבוה יותר לשנייה בהשוואה לעמיתיו מהדור הקודם.

תמונה קשורה

ICON השיגה חוזים אסטרטגיים עם חברות ומוסדות חשובים, כולל Pantera Capital, Coinsilium ו- Kenetic Capital.

היא מנסה ליצור סביבת בלוקצ’יין עולמית המגשרת על רשתות Blockchains מהדור הקודם, כמו Bitcoin ו- Ethereum, עם הדור החדש. ל- ICON (ICX) דרגה 39 ב- CoinMarketCap ושווי שוק של 126,197,346 דולר.

זיליקה

Zilliqa הוא בלוקצ’יין ציבורי ציבורי בעל תפוקה גבוהה של הדור הבא שמבוסס על שפת תכנות חדשה בשם Scilla שצפויה להיות גרסה משופרת של המוצק של Ethereum. Scilla תוכננה לטפל בבאגי האבטחה המתרחשים ב- Solidity.

על ידי הגדלת מספר הצמתים ברשת שלהם, הם רוצים למנוע את בעיות הסקלביליות הנוכחיות המטרידות את רשתות הביטקוין והאת’ריום. אם יש יותר צמתים המחוברים לרשת, הדבר יוביל למהירות עסקה גבוהה יותר ולפחות חביון.

מה שמדהים הוא שהוא משתמש בפרוטוקול Proof-of-Work (PoW) כדי להרתיע מתקפת סיביל פוטנציאלית, מכיוון שכל המשתמשים נדרשים לבצע PoW כדי להיות מסוגלים להשתתף ברשת של זיליקה. כמו כן, אלגוריתם ה- PoW אינו מיושם בכדי ליצור הסכמה ברשת ולא כל הכורים מסוגלים להשתתף בכרייה של כל בלוק..

Zilliqa (ZIL) ממוקם במקום ה -37 ב- CoinMarketCap, עקב שווי שוק של 134,168,671 דולר..

אייון

אייון הוא פרויקט בלוקצ’יין רב שכבתי שמטרתו לשפר את יכולת ההרחבה, הפרטיות, ואת יכולת ההדדיות של פלטפורמות המבוססות על טכנולוגיה זו.. Aion משמש כמתווך שיאפשר לשתי רשתות חסימות ציבוריות או פרטיות לתקשר בצורה יעילה זו עם זו. הדור השלישי של בלוקצ’יין ציבורי זה נוצר כדי לאפשר לרשתות חסימות שונות לתקשר ביניהן ולנהל אפליקציות מבוזרות משלהן.

לאיון דרגה 103 ב- CoinMarketCap עם שווי השוק של $ 32,983,255 דולר.

נבליו

נבליו היא פלטפורמה חדשה יותר של בלוקצ’יין המתמקדת בעיקר במקרים לשימוש ארגוני ועסקי. תוכנית הפלטפורמה היא להשתמש בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כדי להגביר את היעילות והפיתוח של יישומים מבוזרים על ידי הטמעת מגוון תכונות קוד פתוח וממשקי API..תוצאת תמונה לוגו Neblio icx

Neblio מאפשרת למפתחים ליצור דאפים בשמונה שפות תכנות: C #, Python, GO, Javascript, Ruby, .NET, Java ו- NODE.JS. זה הופך את הפלטפורמה לרב-תכליתית ואינה מגבילה את השימוש בה רק לקטגוריה אחת של מפתחים. נבליו (NEBL) מחזיקה בשווי שוק של 15,523,454 דולר, שממקמת אותה בדרגה של 178 ב- CMC..

מחשבות אחרונות

פרויקטים של Blockchain 3.0 הציבו סטנדרט גבוה יותר להרחבה, יכולת פעולה הדדית ואבטחה, אשר ינצחו אפילו את המוכשרים ביותר בשירותים הפיננסיים של ימינו. עם זאת, לקריפטוסים הללו יש עוד דרך ארוכה מבחינת האימוץ לפני שהם יכולים למצות את הפוטנציאל שלהם באופן מלא.

תמונה מצורפת: CoinSutra

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me