מדריך כללי: כיצד לתרום באמצעות ביטקוין (BTC)

צדקה, מושג שקיים מראשית העולם שלנו, ומשהו לא רק משמח ביותר, אלא שהוא גם אחד הפעולות היקרות והנשמות ביותר שיכול בן אדם לבצע.

ללא ספק, צדקה חשובה מכיוון שהיא נוגעת בגרעין האנושי בכל כך הרבה רמות. מחקרים שונים הראו כי פעולת הרחבת האדיבות לאחרים ללא תנאי, ללא אנוכיות, ומבלי לצפות לתמורה מהווה מגבר מצב רוח מרכזי ויש לה המון יתרונות אחרים כולל חיזוק הערכים האישיים..

החשיבות של צדקה בחברה שלנו לא שינתה כל כך הרבה במהלך ההיסטוריה שלנו. עם זאת, הודות לצמיחה הפנומנלית של הטכנולוגיה שחוותה האנושות בעשורים האחרונים, צדקה לא רק מתבצעת בקלות רבה יותר, אלא שהיא משפיעה כעת יותר מאי פעם..

במאמר של היום אנו הולכים לדון בדרך האחרונה (ואולי הטובה ביותר) לתרום, כלומר בעזרת ביטקוין, המטבע הקריפטוגרפי והפלטפורמה / השירות שעלינו להודות על המספר הגדול של החידושים שמשנים את חיינו. כרגע רואים בעולמנו.

נעבור בקפידה על רוב הטכניקות של תרומה באמצעות ביטקוין, כמו גם מהם היתרונות והחסרונות של השיטה האמורה..

מדוע כדאי לשקול לתרום באמצעות ביטקוין?

אם אתה יודע קצת על ביטקוין ומטבעות קריפטוגרפיים באופן כללי, אז אתה בוודאי כבר יודע שביטקוין מתגאה ביתרונות שונים בהשוואה למערכות תשלום מסורתיות. בראש ובראשונה, הודות למערכת הנקראת “בלוקצ’יין”, אופיו המבוזר של ביטקוין הוא ככל הנראה נקודת המכירה הגדולה ביותר שלו.

זה מאפשר לכל אחד לדלג על דמי המתווך. עמלות אלה מוחלפות בדמי הרשת הניתנים באופן ספציפי לכורים כתגמול עבור שירותיהם. לא רק זה, אלא גם עסקאות ביטקוין אינן מצונזרות. המשמעות היא שאף רשות חיצונית (או פנימית) אינה יכולה להכתיב אילו עסקאות אמורות או לא צריכות להתרחש.

יתרונות גדולים אחרים של עסקאות ביטקוין מיוצגים על ידי אופיים האנונימי והשקוף. מכיוון שבלוקצ’יין מבטיח כי הרשומות אינן ניתנות לשינוי ופתוחות לציבור לצפייה, עסקאות ביטקוין מספקות רמת שקיפות ואבטחה מרבית. לרוב, בהתחשב בכך שהתנאים הספציפיים השונים מתקיימים, הביטקוין יכול גם לעזור לכל אחד לשמור על פרטיותו.

לפיכך, קל לראות כיצד ביטקוין פתח דלת חדשה לאותם אנשים בעלי נטיות צדקה שרוצים לתמוך במטרות בהן הם מאמינים. בקיצור, תרומות ביטקוין מאפשרות לפילנתרופים להישאר אנונימיים, לעקוב במדויק אחר תרומותיהם ולדלג על מתווך וכן דמי המרה רגילים.

לבסוף, הביטקוין עשוי לייצג גם את התשובה לאחת הנושאים הבעייתיים ביותר בכל עסקי הצדקה, זו של ארגוני צדקה מוצלים. הודות לכל היתרונות שתוארו לעיל, ביטקוין עשוי בהחלט למנוע מפגני צדקה מפוקפקים שונים לצבור רווחים לא לגיטימיים משמעותיים, מה שאומר שהתרומות יגיעו למקום בו הם אכן נדרשים.

מהם החסרונות הפוטנציאליים של תרומה באמצעות ביטקוין?

עד כמה ששיטה זו עשויה להיראות אידיאלית, כמו כל הדברים בחיים אלה, היא אינה מושלמת. לפני שמתחייבים לתרום ביטקוין, ישנם כמה חסרונות שכדאי לזכור. הראשון קשור לאחת הבעיות הגדולות ביותר שעוברים כרגע על מטבעות הקריפטו – השוק הלא יציב והפכפך.


המשמעות היא שמחיר הביטקוין יכול בהחלט לחוות עלייה אסטרונומית, ובמקרה זה הכל טוב. לעומת זאת, זה יכול גם לרדת בתלילות, מה שהופך את התרומה שלך להרבה פחות מספקת ושימושית. עם זאת, החדשות הטובות הן שמעט ארגוני צדקה עשויים להחזיק בתרומות הביטקוין האמורות זמן רב מדי.

חסרון נוסף של תרומות ביטקוין קשור לאופן המסובך של מטבעות קריפטוגרפיים וטכנולוגיית הבלוקצ’יין בכלל. עם זאת, אם אתה חובב קריפטו וכבר מחזיק בביטקוינים, יש סיכוי טוב שכל התהליך לא יאיים עליך..

כיצד לתרום בפועל באמצעות ביטקוין (מדריך כללי)

כמובן שתהליך התרומה עשוי להשתנות בהתאם לאופי ומדיניותו של ארגון הצדקה, אך התהליך הבסיסי שמוסבר במאמר זה צריך להיות מדויק מספיק בכדי לעזור לכם לקבל מושג כללי..

ברור שכדי לתרום ביטקוין תצטרכו להחזיק קצת ביטקוין. ניתן לרכוש ביטקוין בשתי דרכים, ניתן לכרות אותו או לרכוש אותו בבורסות כגון בינאנס, OKEx, הואובי, ביט’ומב, וכן הלאה.

השלב הבא כרוך בכך שתצטרכו לאחסן BTC בארנק תואם ביטקוין. ככל הנראה, תוכלו לאחסן את הביטקוין שלכם בארנקים הבסיסיים המוצעים על ידי מרבית הבורסות, אך הדבר אינו מומלץ בשל סיכוני האבטחה הגדולים הכרוכים בכך..

לאחר שהביטקוין שלך מוכן, ולאחר שתחקר בחריצות את הארגון שאליו אתה רוצה לתרום, תצטרך להתחיל את תהליך התרומה בפועל על ידי כניסה לאתר הרשמי של הארגון ועל ידי חיפוש המקטע או כפתור “תרום”.

בקיצור, יהיה עליכם לבחור בכמות הביטקוין הרצויה ולשלוח אותה לכתובת הארנק הרשמית של הארגון. כל שנותר לעשות עכשיו זה לחכות שהעסקה שלך תירשם ביסודיות בבלוקצ’יין. תלוי בזמינות הרשת, זה יכול לקחת מספר דקות עד כמה שעות.

היכן מצאתי מטרות צדקה או ארגונים המקבלים תרומות לביטקוין?

מקום טוב להתחיל לחפש ארגוני צדקה שמקבלים תרומות ביטקוין הוא לבדוק את רשימה על Bitcoinforcharity.com אתר אינטרנט. כמה מארגוני הצדקה הפופולאריים ביותר המקבלים ביטקוין הם פרויקט המים, אומני ננו, מאחז Seans, Save the Children, AntiWar, TunaPanda ו- Run 2 Rescue.

שנת 2018 הייתה שנה מרגשת עבור מטבעות קריפטוגרפים ובלוקצ’יין, למרות העליות והירידות בשוק. אבל דבר אחד בטוח: מטבעות קריפטוגרפיים והטכנולוגיה הבסיסית שלהם ימשיכו לשפר היבטים שונים בחיינו. זה טבעי שנראה יותר ויותר מטרות צדקה או ארגון שמקבלים תרומות ביטקוין בעתיד.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map