banner
banner

כיצד לקנות Cardano (ADA): איפה ניתן לרכוש Cardano בשנת 2021

בעוד שביטקוין הוא מלך הקריפטו שאי אפשר להכחיש, יש לו פונקציונליות מוגבלת.

הביטקוין הוא סופר מאובטח ונהדר למשלוח כסף ברחבי העולם, אך לא ניתן לתכנת אותו כפי שמטבע כמו קרדנו יכול. Cardano תומך בחוזים חכמים שפותחים פתח לכל מיני אפשרויות מרגשות.

לקרדאנו יש הרבה מה לעשות וזה יכול להשקיע השקעה נהדרת אם בסופו של דבר היא פלטפורמת החוזים החכמה המוגדרת כברירת מחדל במערכת האקולוגית של מטבע החוץ. ל- Ethereum יש את ההובלה לעת עתה, אך אין לדעת כיצד המערכת האקולוגית בקריפטו תשתנה בשנים הקרובות.

אז עם זאת, בואו נבדוק כיצד לקנות מטבעות קריפטו בקארדאנו, אילו חילופי מטבעות קריפטו הם הטובים ביותר וכיצד קונים ADA בין אם אתם גרים בארה”ב או בין לאומית..

מה מחליפים למכור את Cardano

בעוד ש- Cardano נסחרת נגד Tether ביותר מתריסר בורסות, יש רק קומץ בורסות שמאפשרות לך לקנות את Cardano בדולרים..

סן פרנסיסקו קראקן הוא אחד מאותם חילופי דברים. הם מאפשרים ללקוחותיהם לממן את חשבונם בהעברה בנקאית ואז לקנות את Cardano ישירות. למרבה הצער Kraken אינו מאפשר ללקוחות האמריקאים שלהם לקנות ADA באמצעות כרטיס אשראי או כרטיס חיוב. רק לקוחות קנדים יכולים להשתמש בכרטיסי החיוב שלהם לרכישת Cardano.

למי שתוהה איפה לקנות קרדנו מלבד קראקן, בינאנס ארה”ב זו עוד בחירה טובה. החל מנובמבר 2019 הם מרשים אמריקאים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים כמו Cardano עם כרטיס חיוב. זה הופך את Binance USA לבחירה נוחה למי שמעוניין לקנות את Cardano במהירות עם מינימום טרחה.

כמובן ש- Binance USA גם מאפשרת ללקוחות שלהם לממן את הארנק שלהם עם העברה בנקאית. לרוע המזל, בדרך כלל נדרשת העברה בנקאית למספר ימים. זה יכול להיות עניין גדול בקריפטו שבו מחיר מטבע יכול להשתנות באופן דרמטי מיום ליום.

איסורי מדינת בינאנס ובינאנס לסוחרי קריפטו בינלאומיים

למרבה הצער Binance ארה”ב היא לא זמין בכל המדינות. רשימת המדינות החסומות של Binance USA כוללת: אלבמה (AL), קונטיקט (CT), פלורידה (פלורידה), ג’ורג’יה (GA), הוואי (HI), איידהו (ID), לואיזיאנה (לוס אנג’לס), ניו יורק (ניו יורק), צפון קרולינה (צפון קרוליינה), טקסס (טקסס), ורמונט (ווט), וושינגטון (וושינגטון).

תושבי המדינות הללו עשויים לרצות לשקול להשתמש במקום זאת בקראקן. לקוחות בינלאומיים שרוצים לדעת כיצד אני קונה את Cardano צריכים לשקול הרשמה בגרסה המקורית של Binance. מחוץ לארצות הברית Binance פתוח לאזרחי עשרות מדינות ומאפשר פיקדונות פיאט במטבעות כמו האירו והלירה הבריטית.

היכן לקנות ADA עם כרטיס אשראי

לא Kraken ולא Binance USA תומכים ברכישת Cardano עם כרטיס אשראי. עם זאת, קנייה של ADA בכרטיס אשראי אפשרית בפלטפורמות אחרות. כאן היכן לקנות מטבע Cardano עם כרטיס אשראי או חיוב.

האתר הנוח ביותר הוא CoinSwitch, המאפשר לסוחרים לקנות את Cardano עם כרטיס אשראי מבלי ליצור חשבון. הדבר היחיד שמשתמש צריך לעשות הוא להחליט כמה Cardano הם רוצים לרכוש, לומר ל- CoinSwitch לארנק ADA שהם רוצים שהמטבעות שלהם יישלחו אליו ואז לספק הוכחת זהות. נדרשת הוכחת זהות על מנת להבטיח כי אדם אינו משתמש בכרטיס אשראי גנוב.

CoinSwitch מעולה גם למשקיעים בינלאומיים מכיוון שהאתר מציע מספר אפשרויות פיאט לרכישת Cardano. למשל, CoinSwitch תומך ברובל הרוסי, בדולר האוסטרלי ואפילו ביין היפני.

CoinMama הוא אפשרות נוספת לסוחרים המעוניינים לקנות ADA בכרטיס אשראי. CoinMama פופולרי במיוחד בקרב סוחרים אירופיים מכיוון שהם מאפשרים רכישות אירו. שלא כמו CoinSwitch, עם זאת, הם דורשים מהסוחרים ליצור חשבון עם כתובת דוא”ל תקפה לפני שהם יכולים לרכוש את Cardano ADA..

כיצד לקנות Cardano עם ביטקוין

עבור רוב האנשים הדרך הקלה ביותר לרכוש Cardano ADA תהיה שיטת הביטקוין. כלומר, תחילה קנו ביטקוין ואז סחרו אותו בקארדנו. החיסרון ברכישת Cardano בצורה כזו הוא שעליכם לשלם דמי מסחר. כמו כן, כאשר אתה קונה ביטקוין בבורסה אחת ואז שולח אותו למשנהו, ייתכן שתצטרך לשלם את דמי המשיכה בבורסת הביטקוין.

בצד דמי משיכה ומסחר, השימוש בביטקוין לרכישת Cardano הוא פשוט מאוד ומאפשר לסוחרים להשתמש בחבילה של אפשרויות תשלום שונות..

קונה ביטקוין ומסחר בקרדנו בארה”ב

הדרך הטובה ביותר לקנות ביטקוין בארצות הברית היא להשתמש Coinbase. Coinbase, שנוסד בשנת 2012, קיים מאז ימיה הראשונים של ההצפנה ויש להם רקורד מדהים ללא פריצות גדולות. זה עניין גדול, במיוחד בהתחשב בכמה בורסות פופולריות במיוחד כמו בינאנס נפרצו.

אבטחה אינה נקודת המכירה היחידה של Coinbase. מה שהופך את Coinbase לפופולרי כל כך הוא ממשק המשתמש הפשוט שלהם. Crypto מורכב לשמצה אך Coinbase הפך את מטרתם לפשט כמה שיותר פשוט לקנות ביטקוין. הם מקבלים העברות בנקאיות, העברות בנקאיות וגם כרטיסי חיוב כאפשרויות תשלום.

כשאתה קונה ביטקוין ב- Coinbase עם העברה בנקאית, יתכן שיידרשו ארבעה או חמישה ימים עד שהכספים יתפוגגו. אם ברצונך למשוך את הביטקוין באופן מיידי, ולשלוח אותו לארנק בבורסה אחרת, עליך לבצע את התשלום באמצעות כרטיס חיוב. על ידי כך תוכל לשלוח את הביטקוין לבורסה אחרת ולסחור אותו עבור Cardano ADA תוך שעה.

בורסות קריפטו עם זוגות סחר של Cardano

מכיוון ש- Cardano הוא מטבע פופולרי עם זיהוי שם טוב לא מעט בורסות תומכות בו. בבורסות כמו OKEx, Huobi, KuCoin ו- Bittrex יש זוגות מסחר ADA.

ישנן גם בורסות אחרות התומכות בעסקאות ADA אך חשוב לחקור בורסה היטב לפני שנסחר בה. ברגע שאתה שולח מטבעות חליפין כלשהם לבורסה, זה כבר לא בשליטתך. הבורסה עשויה להקפיא משיכות בכל עת, מסיבה לגיטימית או לא. כפי שהמקסימום המפורסם בקריפטו הולך, "לא המפתחות שלך, לא המטבעות שלך."

קונה ביטקוין ומסחר עבור Cardano בינלאומית

אם אתה רוצה לדעת היכן אוכל לקנות את Cardano מחוץ לארצות הברית, למעשה Coinbase היא ככל הנראה האפשרות הטובה ביותר מכיוון שהם פועלים יותר מ 100 מדינות. CoinMama היא גם בורסה נהדרת לאירופאים שרוצים לקנות את Cardano כהשקעה. כאמור, CoinMama מקבלת כמה סוגי תשלומים, מה שמקל על קבלת ADA.

חובבי קריפטוגרפים אסייתיים אולי ירצו לשקול את Binance, הבורסה הפופולרית ביותר (לפי נפח מסחר) בעולם. בעוד שנאסר על אמריקאים להשתמש בינאנס (הבורסה הבינלאומית, לא הגרסה האמריקאית), סוחרי קריפטו ברוב מדינות אסיה יכולים להירשם ולקנות ביטקוין עם פיאט.

הדרך הטובה ביותר למצוא בורסה לרכישת ביטקוין (או כל מטבע מטבע אחר) היא להסתכל על CoinMarketCap תחת שלהם מדור זוגות שוק. ככל שהבורסה גדולה יותר, כך גדל הסיכוי שהם יתמכו במגוון רחב של זוגות מסחר בפיאט.

כיצד לקנות את Cardano באופן מקומי

האם תרצה לדעת כיצד לקנות את Cardano במזומן? זה פשוט למדי, למעשה זה ממש כמו להשתמש בשיטת הביטקוין. הבעיה עבור חובבי קרדאנו היא שאין דרך לקנות את קרדאנו ישירות במזומן. אולם מה שאפשר לקנות ביטקוין או אתריום במזומן ואז להמיר אותו לקארדאנו.

אחד האתרים הפופולריים ביותר לשימוש הוא LocalBitcoin. באתר זה ניתן ליצור קשר עם מוכר ולפגוש אותם באופן מקומי כדי לקנות ביטקוין במזומן. נכון, זו בדרך כלל אפשרות קיימא בלבד עבור סוחרי קריפטו החיים בערים גדולות. עם זאת, ניתן גם להשתמש באתר כמו LocalCryptos המאפשר העברות בנקאיות ואפילו פייפאל.

כמובן שכמו בכל השאר בקריפטו חשוב לעשות את זה גילוי נאות. קרא ביקורות קודמות כדי להבטיח שהאדם שאתה עוסק בו אינו רמאי. כמו כן, אל תעסוק עם מישהו שיש לו חשבון חדש.

ישנה אפשרות אחת נוספת, גם לאנשים שרוצים לקנות קריפטו באופן מקומי. ביסק היא בורסה מבוזרת ומתקרבת המאפשרת עסקאות מקומיות, כמו גם עסקאות קריפטו באמצעות העברה בנקאית.

כיצד לאחסן את Cardano

הרבה אנשים מעוניינים לברר היכן לאחסן את Cardano לאחר שקנו אותה. הם שמעו שזה לא חכם להחזיק מטבעות קריפטוגרפיים של ADA בארנק חילופי, אבל הם לא בטוחים מהו הארנק הבטוח ביותר. ובכן למרבה המזל לא כל כך קשה לאחסן את Cardano בבטחה!

המקום הטוב ביותר לאחסון Cardano ADA הוא בארנק חומרה כמו ספר חשבונות ננו ס או א טרזור ​​מודל אחד. ארנקי חומרה אלה הם בגודל של כונן אגודל USB ושווים את משקלם בזהב. הם דרך משתלמת ביותר עבור משקיע קריפטו ממוצע לאחסן בבטחה את מטבע החשבון ADA שלהם.

מאפיין האבטחה העיקרי של ארנק חומרה הוא שלא ניתן לאשר עסקה דיגיטלית. כלומר, לפני שאפשר לשלוח מטבעות יש ללחוץ על כפתור פיזי במכשיר. זה אומר שסוחר קריפטו יכול לחבר את ארנק החומרה שלהם למחשב הנגיף ביותר בעולם וה- Cardano שלהם יהיה בטוח..

בעוד שאנשים מסוימים מהססים לשלם עבור ארנק חומרה, האמת המצערת היא שגניבת קריפטו משתוללת וספר ספרים או טרזור ​​הם הדרך הטובה ביותר להגן על ההשקעה שלך. למידע נוסף על ארנקי חומרה עיין ב מדריך שימושי זה.

באמצעות ארנק שולחן עבודה

דרך נוספת לאחסן את מטבע ה- ADA שלך היא באמצעות ארנק שולחן עבודה. זהו ארנק דיגיטלי בלבד ולמרות שהוא לא מאובטח לגמרי כמו ארנק חומרה, הוא זול יותר ויכול להיות בטוח מאוד כל עוד ננקטים צעדים מתאימים.

אפשרות טובה אחת היא ארנק של דדלוס. זהו הארנק המקורי של Cardano, המיועד לאבטחה וגמישות מרבית. עם היכולת לבחור ערכות נושא מותאמות אישית כמו גם להתקין תוספים, Daedalus הוא ארנק נהדר של Cardano ADA. מטבע הדברים זה חופשי לשימוש, מה שהופך אותו לאופציה טובה לכל מי שתקציבו.

דבר אחד שכדאי לשים לב אליו כשמדובר באבטחה של Cardano (או אבטחה לכל מטבע קריפטוגרפי) הוא לבדוק תמיד את כתובת הארנק שאליה אתה שולח את המטבעות. למרות שזה לא כל כך נפוץ, יש וירוס מחשבים המחליף כתובות קריפטוגרפיות המאוחסנות בלוח בכתובת אחרת.

כלומר, אם תעתיק כתובת ואז תדביק אותה במקום אחר, הנגיף יחליף את הכתובת כך שהכספים יישלחו להאקר. לכן חשוב כל כך לבדוק תמיד את כתובת הארנק לפני שתלחץ על כפתור השליחה.

נוהלי האבטחה הטובים ביותר לאחסון Cardano

בין אם מדובר בארנק חומרה או שולחן עבודה, כאשר אתה יוצר חשבון חדש יופיע בפניך משפט ביטוי בן 12 או 24 מילים. חשוב ביותר לגבות את ביטוי הזרע הזה. במקרה שתאבד את הגישה לארנק הצפנה שלך (שריפה, שיטפון, גניבה וכו ‘) ביטוי הזרע יאפשר לך להחזיר את כספיך..

עם זאת, שני דברים שיש לזכור. שמור תמיד את גיבוי ביטוי הזרע שלך במיקום פיזי נפרד מאשר במקום בו מאוחסנים ארנק החומרה או התוכנה (המחשב) שלך. כך משהו כמו שריפה לא יכול להרוס את אחזקות הקריפטו שלך.

שנית, תמיד רשמו את משפט הזרע שלכם על הנייר והכינו העתקים ביד. לעולם אל תשמור את ביטוי הזרע שלך בשום מקום במחשב שלך או בדוא”ל שלך. ניתן לפרוץ את כל אלה ואם תוקף ישים את ידו בביטוי הזרע שלך הוא יכול לקחת את כל Cardano שלך.

קרדנו: מטבע הצפנה הגדול הבא של 2021

אנשים רוצים לדעת לקנות Cardano מסיבה טובה: זה פרויקט קריפטוגרפי מבטיח מאוד. פעמים רבות הצלחת פרויקט יכולה להיות תלויה באדם שמוביל אותו. עם צ’רלס הוסקינסון לכיוון קרדאנו העתיד נראה מזהיר. הוא תומך קריפטו בוטה והאדם המושלם לדחוף לאימוץ המוני של ADA.

כמו כן, בעוד Ethereum עובד על הוכחת הימור (POS), יתכן שהפתרון שלהם לא יופעל במלואו במשך שנתיים נוספות. בעולם הבלוקצ’יין, בו מתרחשת התפתחות מסביב לשעון, שנתיים הן כמו עשור. לעומת זאת, לקארדאנו יש את מנגנון הקונצנזוס של Ouroboros שלדעתם הוא פיתרון הקופה הטוב ביותר האפשרי.

עם 2021 העיצוב לשנת הקריפטו עכשיו הוא הזמן הטוב ביותר לקנות. אם אתה מאמין בקרדנו, מומלץ לקנות כמה לפני שהמחירים יעלו. עכשיו שאתה יודע לקנות מטבע ADA אין שום תירוץ לא להשקיע.

לבסוף, רק כבונוס קטן, אל תהסס לבדוק זאת חוקר חסימות ביטקוין ש- IOHK (חברת האם של Cardano) יצרה. זה בהחלט חוקר הבלוקים האלגנטי ביותר שנוצר אי פעם, עדות אמיתית ליכולת היצירה והקידוד של צוות Cardano. מלחמת החוזים החכמה רחוקה מלהסתיים וזה לא יהיה נבון למחוק את קרדנו עדיין; זה יכול בהחלט להוכיח את ההשקעה של כל החיים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me