banner
banner

מהי האלטרנטיבה הטובה ביותר ב- Coinbase?

חלופת Coinbase

יותר מ 200 מטבעות קריפטוגרפיים פלטפורמות בורסה פועלות כיום ברחבי העולם, ויוצרות הכנסות בשווי 6.5 מיליארד דולר. חילופי Coinbase נחשבים לאחת הפלטפורמות המובילות ביניהן. פלטפורמה זו מספקת מתקני מכירה, רכישה, העברה ואחסון קריפטוגרפיים.

ניתן לאחסן מגוון רחב של נכסים דיגיטליים בחנות לא מקוונת המסופקת על ידי הארגון. עם זאת, ישנם חסרונות רבים בפלטפורמה זו אשר דוחים משתמשים. בואו ננסה למצוא את האלטרנטיבה הטובה ביותר שתוכל להשתמש בה.

מה אתה צריך להסתכל בחלופת Coinbase?

יש מגוון רחב של חלופות Coinbase הפועלות בשוק. עם זאת, לא כולם מספיקים לשימוש.

עיין בפרמטרים הבאים כדי לאמוד את היתכנות הפלטפורמה האלטרנטיבית של Coinbase:

  • הדבר הראשון הוא להתבונן בפונקציונליות של הפלטפורמה בכמה מדינות.
  • מדיניות האבטחה ואמצעי הזהירות של הפלטפורמה.
  • המוניטין קיים בשוק ומספר המטבעות הקריפטוגרפיים שהוא תומך בו.
  • עמלות, עמלה, שער חליפין; כל חיוב כספי גלוי וגלוי.
  • נוחות השימוש ושיטות התשלום המסופקות על ידי הפלטפורמה.

האלטרנטיבה הטובה ביותר עבור Coinbase

ישנן מספר חלופות של Coinbase, וקבצנו רשימה עם היעילות ביותר. כל המרכזיות המפורטות להלן נבחרו על ידי שימוש בפרמטרים הנ”ל.

1. בינאנס

בורסת מטבעות קריפטוגרפית זו תומכת ביותר מ -150 סוגים שונים של מטבעות קריפטוגרפיים. הפלטפורמה מספקת API וכלים מקוונים אחרים לתמיכה בניהול חשבונך. לצד זאת ניתנים גם תמיכת לקוחות 24/7 וממשק להחלפה מוקדמת. נפח המסחר היומי הוא כ -54 מיליארד דולר.

2. תאומים

חילופי תאומים תרמו באופן משמעותי ללגיטימציה של מטבע החוץ והמשמש כאלטרנטיבה של Coinbase. פלטפורמת חילופי ארה”ב זו היא הראשונה שמווסתת את חילופי המטבעות הקריפטוגרפיים לחלוטין.

למרות שהם סוחרים רק באפל, ביטקוין, את’ריום, ליטקוין וזקאש. הם ידועים בשוק באמצעי האבטחה שלהם ובהנחה קיצונית של עד 0%. הארגון גובה כמעט 0% -1% מסך ההשקעה בהתאם למבנה הסחר.

3. ביטפינקס

פלטפורמת ההחלפה של Bitfinex מתמחה באת’ריום, EOS ו- Litecoin. האתר מומחה במתן מימון עמיתים לעמיתים.

לפלטפורמה יש גם תרשים מקדים לניהול החשבון. יתר על כן, הוא נגיש מניידים עם מגוון רחב של דוחות אפשרות להעריך את רווחי המסחר שלך. חיובי הסמן מתחילים מ 0.100%.

4. קראקן

סקירת חילופי קרקנים

פלטפורמת חילופי החלופות האלטרנטיבית המוכרת ביותר – קראקן הוקמה בשנת 2011 והציגה צמיחה משמעותית. הפלטפורמה נסחרת גם בכל המטבעות העיקריים ובכמה מטבעות קלים. היא פועלת ביותר מ 200 מדינות עם רקורד אבטחה מצוין.

המסחר בשוליים הוא בערך חמש פעמים עם מתקן המסחר באלטקוין. חיובי הסמן הם בין 0% ל -0.16%; ואילו חיובי הלוקח הם 0.10% עד 0.26%.

5. eToro

סקירת eToro

eToro הוא תחליף לבורסת Coinbase. הפלטפורמה מאפשרת למשתמשיה ליצור תיק עבודות. המשתמשים יכולים להשתמש בביצוע כמעט מיידי של שוק הפיננסים. לארגון פרוטוקולי אבטחה ברמה תעשייתית ודורש אישור לשיתוף נתונים אישיים.

הסיבה העיקרית לשימוש בפלטפורמה זו היא שהיא מאחסנת כספים בבנקים מכובדים להבטחת אבטחה. לטענתם, הם גובים עמלה של 0% על כל עסק.

6. CEX.IO

CEX.IO עוסק במיוחד בביטקוין. זה יכול לתמוך בקניית ביטקוין באמצעות כרטיסי מאסטרקארד, ויזה קארד ואפילו כרטיסי פייפאל. הנתונים והנכסים מאובטחים באמצעות אסטרטגיות הקרקפת ומסחר בתדרים. יחד עם הביטקוין, זה מאפשר גם מסחר באת’ריום וריפל.

מניעת שירות מבוזרת אינה אפשרות בעת השימוש בה. מינוף המסחר הוא בערך פי עשרה אם נוצר חשבון חדש. הדיווחים להורדה והיסטוריית העסקאות הם גם תכונות של הפלטפורמה.

7. נוזל

ליקוויד היא פלטפורמה מיפן, שהייתה ביצועים משמעותיים בשנתיים והגיעה למחזור המסחר היומי הממוצע של 250 מיליון דולר.

ל- TV עמלות שוק תחרותיות עם מרווחי מסחר עד פי 100. החברה תומכת ביותר מ 200 זוגות מסחר. אף על פי כן, הם אינם פועלים עד כה בשוק האמריקאי.

8. פיונקס

ניתן למנות את פיונקס בין אחת מהבורסות הוותיקות ביותר. הם מספקים שירותים ב -12 בוטים למסחר בחינם עם שירותי לקוחות 24/7.

הפלטפורמה מוגדרת גם כאחת מתווכי הבינאנס הגדולים ביותר. חיובי עמלת המסחר של פיונקס הם רק 0.05% הן למוכרים והן לקונים. הם מספקים פי חמישה מתקני מינוף ומסחר חכם יותר.

9. IDEX

IDEX היא גרסה משודרגת של הבורסה המבוזרת הקיימת הנחשבת לחלופת ה- Coinbase המתאימה. זוהי מערכת חליפין מונעת Ethereum התומכת במסחר זוגי של ERC20.

פלטפורמה זו מתאימה ביותר לאנשים המחפשים מסחר בין עמיתים לעמית ובטוחה. הפלטפורמה תומכת בכ -400 זוגות מטבעות קריפטוגרפיים ומספר הגבוה ביותר של DEX נוזלי. עמלת המסחר של היצרנים מתחילה מ 0.10%, ומגבלת ההזמנה המינימלית היא 20% ליצרנים.

מהן הסיבות לאי בחירת Coinbase?

Coinbase היא הפלטפורמה הטובה ביותר ללימוד מסחר בקריפטו. היא נחשבת לפלטפורמת המרת המטבע המומלצת והנוחה ביותר. יחד עם תכונות אלה, השיעור הגבוה יותר של קריפטוגרפיה הוא גם עובדה.

חיובי העסקה ביותר מ -10 $ הם 0.99 $. עבור סכום העסקה העולה על 200 $, העמלה היא 1.49% מהסכום הכולל. זו לא התכונה היחידה שמשמיצה את Coinbase. התכונות המופרזות נגד הונאות מפתחות גם תשישות וגירוי בקרב המשתמשים.

לאחר מכן פרק זמן ממושך הנדרש לעסקה ולסליקת כספים. גם תכונות האבטחה אינן תואמות את הסימן. לכן, אנשים מחפשים אחר חלופות Coinbase לביצוע סחר עתידי ב- cryptocurrency.

אנו מקווים שתכונות הבורסות שהזכרנו לעיל יספיקו בבחירת חלופת Coinbase נאותה.

ביו של המחבר

מליסה קלוורט עובדת כיום כיועצת מסורה לאורח חיים סופר המוני בריטניה. היא סופרת מסורה ונשים נלהבות. היא מעוניינת מאוד בהשקעות עתידיות ובהכנסות ממטבעות קריפטוגרפיים.

תמונה מוצגת: medium.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me