Coinbase

קורא יקר: לפני שתגיע רחוק מדי, אנו רוצים לחסוך לך זמן: אנחנו ממש לא ממליץ שאתה נותן ל- Coinbase כל אחד מהעסק שלך. אנו חשים כל כך חזק בקשר לזה, עד שאנו מסרבים להרוויח כסף כלשהו משותף מהפניית לקוחות לפלטפורמה שלהם (וביקורות חיוביות רבות שקראת על Coinbase הם מונע כלכלי).

שקול זאת כהודעת שירות ציבורי: Coinbase כבר רכשה חברת ניתוח רשתות (הוקם על ידי חברי ארגון פריצות מכר תוכנות ריגול לדיקטטורים טירניים) ומשתמש כעת בחברת ניתוח רשתות זו לעזור ל- DEA ול- IRS לזהות משתמשי ביטקוין. ועכשיו אנחנו אפילו יודעים שיש להם מכר את הנתונים האלה לשירות החשאי. בסקירה זו עשינו כמיטב יכולתנו להישאר אובייקטיביים, לתת ל- Coinbase את היתרון של הספק ולהודות בנקודות הטובות. אני חושב שעשינו את זה.

עם זאת, זה כן הדעה שלנו ש- Coinbase לא אכפת לך, מהפרטיות שלך או מכל דבר אחר למעט מי שישלם להם הכי הרבה כסף. אנו ממליצים להתנשא על מרכזיות אחרות המכבדות את חביבותך במידה שהם יכולים, כגון קראקן אוֹ Coinmama.

לידיעתך, מעולם לא פרסמנו כתב ויתור כמו זה לאף אחד מביקורות החליפין שלנו, אך Coinbase פשוט הלך רחוק מדי ועליך לדעת על כך לפני שתעבור איתם KYC כלשהו..

Contents

מבוא

Coinbase היא אחת מהבורסות הפופולריות ביותר בביטקוין ובקריפטו. היא הציעה רמפה אמינה עבור BTC מאז אוקטובר 2012 והחלה להוסיף altcoins בשנת 2016. 

Coinbase מאובטח, בעל תואר טוב כאפוטרופוס, אך נופל במחלקת הפרטיות. יש לו גם כמה מהעמלות הגבוהות ביותר בעסק.

סקירה זו נועדה להציג את הניתוח המעמיק ביותר של בורסת Coinbase. זה בוחן את הרקע של Coinbase, את רשומת האבטחה, השירותים, הידידותיות למשתמש, הנגישות והעלויות. 

אבל תן לי להיות מאוד ברור מההתחלה: אנחנו לא ממליצים לאף אחד להשתמש ב- Coinbase. הכבוד לפרטיות שלך הוא מעבר לזוועה ויש המון אלטרנטיבות שכדאי להשתמש בהן. 

השוואה

לוגו של Etoro


אטורו

 • התחל לסחור מהר; גבולות גבוהים
 • דרך קלה למצטרפים חדשים לקבל ביטקוין
 • ההון שלך נמצא בסיכון

קנה עכשיו

אנו לא מקדמים, מאשרים או מרוויחים עמלות ממסחר בניירות ערך מכל סוג שהוא, כולל CFD, אולם, eToro דורש כי אנו מספקים לך את ההיתר הבא: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בשל למינוף. 62% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

לוגו Coinmama

Coinmama

 • עובד כמעט בכל המדינות
 • המגבלות הגבוהות ביותר לרכישת ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי
 • מתווך אמין ואמין

קנה עכשיו לוגו של קראקן

קראקן

 • נזילות גדולה ועמלות נמוכות
 • תומך ברוב המדינות
 • חילופי אמון, החלו בשנת 2011

קנה עכשיו

קנו מטבעות ב- Coinbase

יתרונות וחסרונות

יתרונות

 • משטח פנים נקי וקל לשימוש
 • מהיר KYC
 • הרבה מטבעות לבחירה – עבור הביטקוין, זה חסרון

חסרונות

 • פולשני מדי KYC
 • עמלות גבוהות במיוחד
 • בעלים ומשתמשת בחברת שרשרת ניתוח המקושרת למחבטי תוכנות ריגול
 • מנסה למכור את הניתוח שלה למס הכנסה ול- DEA
 • הפלטפורמה יורדת ואוסרת משיכות לעתים קרובות – כסף תקוע
 • לעיתים קרובות נועל חשבונות משתמשים ללא כל הסבר ואינו מחזיר את הכסף

יתרונות

חסרונות

 • משטח פנים נקי וקל לשימוש
 • פולשני מדי KYC
 • מהיר KYC
 • עמלות גבוהות במיוחד
 • הרבה מטבעות לבחירה – עבור הביטקוין, זה חסרון
 • בעלים ומשתמשת בחברת שרשרת ניתוח המקושרת למחבטי תוכנות ריגול
 • מנסה למכור את הניתוח שלה למס הכנסה ול- DEA
 • הפלטפורמה יורדת ואוסרת משיכות לעתים קרובות – כסף תקוע
 • לעיתים קרובות נועל חשבונות משתמשים ללא כל הסבר ואינו מחזיר את הכסף

בעיני מיליוני ביטקוין, Coinbase הוא החשיפה הראשונה לריבונות פיננסית. זה קיים מאז סוף 2012 ומאז מכר וקנה ביטקוין. Coinbase ידוע גם בזכות האינטואיטיבית והישרה שלו. 

אתה לא צריך לחשוב יותר מדי על איך משהו עובד. אתה מבצע תשלומים בכרטיס האשראי שלך, מקבל את המטבעות בארנק, ואז אתה עשוי לבצע עסקאות. המשחק עם ארנק Coinbase הוא מאוד חינוכי לשלבים מאוחרים יותר של חור הארנב. כתכונה, אתה יכול לשלם לחברים שלך לפי שמם (ולא לפי כתובת ה- BTC שלהם)..

מקצוען נוסף של Coinbase הוא שיש לו רקורד נהדר לאבטחה. למרות שהאקרים התמקדו בעבר בבורסה, הם מעולם לא הצליחו לגנוב כסף. אז אם אתה מתכוון להשתמש באפוטרופוס כלשהו, ​​Coinbase הוא אחת האפשרויות הבטוחות ביותר.

אחרון חביב, עד 250,000 $ מכספי הפרט של כל משתמש מכוסים על ידי ביטוח FDIC. זו עוד סיבה מדוע מוסדות וסוחרים צריכים להשתמש ב- Coinbase. משתמשים רגילים גם מבוטחים – ובכל זאת זה דולר שכולם יקבלו, לא ביטקוין. 

החיסרון הגדול ביותר של Coinbase הוא פרטיות. הבורסה עוקבת אחר העסקאות שלך וקשה להימלט מהפאנופטיקון שלה. בשנת 2019, Coinbase אפילו שכר עובדים מצוות האקינג. הארגון ידוע לשמצה בסיוע למשטרים אוטוריטריים מדכאים במעקב ובמעצר מתנגדים. 

בשפה פשוטה, המשמעות היא ש- Coinbase זומם כנגד האנונימיות של ביטקוין. הם רוצים להתחבר כתובות ביטקוין עם זהויות. אז כל סאטושי שנכנס לבורסת Coinbase זוכה לניתוח בלוקצ’יין קפדני. כמו כן, סביר להניח שאפילו עסקאות מתוך Coinbase יתבצע מעקב. עסקאות ביטקוין ב- Coinbase עשויות להיות גרועות יותר מהפרטיות אפילו מ- PayPal. וזה בגלל שאתה מתפשר גם על הפרטיות של אנשים שעסקו איתך.

ואז יש נושא העמלות הגבוהות. הנוחות של Coinbase וקלות השימוש כרוכה בעלות: כשאתה לקנות ביטקוין, העמלה היא 1.49% עד 3.99%. העמלה הנמוכה יותר היא עבור חשבונות בנק בארה”ב וארנק Coinbase USD. העמלה הגבוהה יותר היא עבור כרטיסי חיוב וכרטיס Coinbase. ישנם עוד כמה תנאים וספים בהתאם לבנק ולאזור שלך. אם ממשק הארנק פשוט וברור, אז מבנה העמלות אינו.

החיסרון הבולט האחרון של Coinbase נוגע לאופי האפוטרופסות. האם המטבעות עדיין שלך אם אתה צריך לחכות ש- Coinbase יבדוק עסקאות? כשאתה מנסה להעביר את המטבעות שלך מארנק Coinbase לארנק החומרה שלך, עיכובים יכולים לקרות. ואם תנסה לבצע עסקאות עם כתובות ברשימה השחורה, הכספים שלך עשויים להיפסק. 

הבורסה בודקת ורושמת את כתובת הקבלה שלך. המשמעות היא שהמטבעות שלך עדיין עוקבים אחר מספר צעדים (כ -5 עסקאות). Coinbase יטען שהם עושים זאת למען אבטחת הלקוחות. במציאות, אתה סוקר על ידי הפנאופטיקון הפיננסי שלהם. מנגנון זה מנוגד למטרת ביטקוין ובכלל עסקאות ללא הרשאות. זה גם מאיים על הפגיעות של ביטקוין.

רקע Coinbase

Coinbase החל לפעול בסוף 2012 ומאז התרחב ב -32 מדינות. היא משרתת מאות תחומי שיפוט ויש לה תיעוד של תאימות לחוק. במרץ 2017, Coinbase השיגה BitLicense – צעד חובה לפעול בניו יורק. BitLicense יש מוניטין של הקפדנות שלה, שכן רק חילופי תואמים מקבלים את זה. Coinbase ידוע גם כי הוא מדווח על הנתונים הכספיים של המשתמשים למס הכנסה.

נכון לשנת 2017, בירת Coinbase עולה על מיליארד דולר. בין המשקיעים המוקדמים ניתן למנות את פרד ווילסון מחברת יוניון סקוור ונצ’רס, אנדריסן הורוביץ, יוניון סקוור ונצ’רס וריביט קפיטל. בהמשך הצטרפו לרשימה גם דרייפר פישר יורבטון, הבורסה לניירות ערך בניו יורק ו- USAA.

שני החברים המייסדים של Coinbase הם בריאן ארמסטרונג (המנכ”ל הנוכחי) ופרד ארסם. הם שאלו את שם החברה מהביטקוין בסיס מטבעות (מונח טכני שמייעד את העסקה הראשונה בכל בלוק ביטקוין, שמעביר מטבעות שזה עתה נטבעו לכורה בר המזל) וגדל מעבר לציפיות הראשוניות.

בתחילה שירות Coinbase שירת למשתמשים המעוניינים לקנות ביטקוינים עם חשבונות בנק מקושרים. אך בתוך כמה חודשים השיקה הבורסה גם כלי סוחר. זה איפשר לעסקים לקבל תשלומי BTC ולקבל פיאט. באותם ימים ראשונים זה היה כלי נהדר להגברת המודעות והאימוץ.

Coinbase היה עסק לביטקוין בלבד עד שנת 2016. זה היה ב -21 ביולי 2016 שהחברה הוכרז שזה יתמוך באת’ריום. מאז, החברה המשיכה להתרחק מערכי הביטקוין. במקום זאת, הוא אימץ את “קריפטו” ואת תעשיית “הבלוקצ’יין”. זה גם התחיל לממן פרויקטים נוספים שאינם ביטקוין.

מיתוג מחדש של בורסת Coinbase כ- GDAX (Exchange Digital Assets Exchange) סימן צעד ראשון חשוב. לאחר מכן הוצגו עוד אלטקוינים: ליטקוין, ביטקוין מזומנים, Ethereum Classic, וכן הלאה. המעבר של Coinbase לעבר “תעשיית הבלוקצ’יין” ניכר גם בציוצים של המנכ”ל בריאן ארמסטרונג. משקיפים יבחינו כי לעתים נדירות הוא מזכיר את ביטקוין ולעתים קרובות מתייחס אליו תחת המטריה הגדולה יותר של “מטבע קריפטוגרפי”..

האם Coinbase בטוח?

אם אנו מגדירים בטיחות כאבטחת ביטקוין, אנו יכולים לומר כי Coinbase די בטוח. עד כה יש לבורסה שיא אבטחה די טוב. חלק מהאירועים האחרונים שדווחו תאריך חזרה לשנת 2014. באותה תקופה חשבונות משתמש בודדים התחלפו. מאז, פרצות ה- API קיבלו תיקונים משמעותיים. עכשיו ל- Coinbase יש דרישות כניסה חזקות יותר שמונעות פריצות כאלה.

עם זאת ההיבט החשוב ביותר הוא שכספי האוצר של Coinbase מעולם לא נפרצו. לחברה לא היו מקרים עם אובדן מטבעות. רק משתמשים בודדים איבדו את הגישה לחשבונות שלהם. בניגוד בינאנס, לא היה תקרית גדולה שהובילה למשתמשים לאבד ביטקוין.

אך אם אנו מגדירים את הבטיחות כהרחבה של הפרטיות, אז Coinbase אינו בטוח. כמו חשבון בנק, הוא ידווח לממשלה על נתונים על אחזקותיך. כמו כן, Coinbase רכשה א צוות ניתוח בלוקצ’יין כדי לנקוט שם נרדף לכל העסקאות הנכנסות. לכן סביר להניח שצדדים שלישיים אחרים יוכלו גם לקבל נתונים על יתרת חשבונך. ובהתחשב באופיו של הביטקוין, הם ינסו גם לברר עם מי אתם מתקשרים.

נוסף על כך, ביוני 2020, מסמכים פומביים שפרסמה הממשלה הראו כי Coinbase הציע למכור את נתוני ניתוח הבלוקצ’יין שלהם למס הכנסה ול- DEA.

לכן מומלץ לא HODL את הביטקוינים שלך ב- Coinbase. כמה האקרים עשויים למצוא את נתוני KYC שלך (תעודת זהות, דרכון, כתובת, מספר טלפון) ולסחוט ממך את המטבעות. בכך שאתה מציע את הנתונים האישיים שלך לבורסות כמו Coinbase, אתה פגיע יותר. מספיק שהאקרים יגלו מי אתה, היכן אתה גר וכמה מטבעות בבעלותך.

ככל שהנתונים הפיננסיים שלך נשמרים יותר באינטרנט, כך גדל הסיכוי שאתה ממוקד. כן, המטבעות שלך מכוסים בביטוח FDIC. אבל קשה יהיה להוכיח כי Coinbase אשם בהתקפה. וכל חברת ביטוח תנסה למצוא סיבות להטיל עליך את האשמה ולעולם לא לשלם. 

פוליסת ביטוח לא תמנע ממך התקפות פיזיות – היא עשויה לעשות את ההפך. אז טוב לזכור שהנתונים המאובטחים ביותר הם אלה שאינם מאוחסנים במאגרי מידע באינטרנט. הרחיקו את הנתונים האישיים שלכם מהאפוטרופוסים ומהביטקוינים שלכם באחסון קר. אתה תישן טוב יותר בלילה. 

לסיכום מלא תוכלו לקרוא את הדו”ח המלא שלנו בנושא בטיחות Coinbase.

שירותים המוצעים על ידי Coinbase

עֲמִילוּת

כרגע Coinbase אינו יכול להנפיק “ניירות ערך קריפטו”. ובכל זאת חילופי הדברים הודיעה על כוונתה להפוך למתווך המוסדר על ידי SEC. בשנת 2018, Coinbase אפילו נרכש קייסטון קפיטל, סוחרת ניירות ערך. אך לעת עתה, הבורסה אינה עדיין סוחר מתווך.

לְהַחלִיף

בורסת Coinbase קיימת מאז 2012. GDAX, אחיה המקצועי הידידותי לסוחרים, הושק בשנת 2015. ומאז מאי 2018, GDAX שם חדש הוא Coinbase Pro.

כך Coinbase מציע שירותי החלפה הן למשתמשים מזדמנים והן לסוחרים. בממשק Coinbase הבסיסי, משתמשים יכולים לקנות ולמכור ביטקוינים עם חשבונות הבנק שלהם. כל הרכישות והמכירות יכולות להתרחש רק במחיר השוק.

ב- Coinbase Pro, סוחרים יכולים לבצע הזמנות שוק, הגבלת הזמנות והזמנות עצירה. כמו כן, Pro תמריץ את המסחר בכך שהוא מציע עמלות נמוכות יותר ומסחר בשוליים עד פי 3. הממשק גם מותאם כך שיתאים למידע נוסף על מחיר, נפחים והזמנות. 

שירותי הימור

Coinbase מאפשר למשתמשים מאומתים לְהַמֵר טזוס (XTZ). על ידי החזקת יותר מ- XTZ אחד בחשבונות שלהם והצטרפות להאצלה, המשתמשים יכולים להרוויח תגמולים גדולים. Coinbase מפעילה צומת Tezos אשר מחזיקה את יתרת ה- XTZ הקיימת ברשת. 

תגמולים מחולקים למשתמשים לפי כמות XTZ שבבעלותם. ככל שההימור גדול יותר, כך ההחזר משמעותי יותר. לוקח 35-40 יום עד שתשלום התגמולים הראשון יגיע. לאחר שלב ראשוני זה, התשלומים יזוכו כל 3 ימים. 

אם תמשוך את ה- XTZ שלך מ- Coinbase, התמורה שלך תקטן באופן יחסי. אבל כל עוד יש לך לפחות 1 XTZ שהופקד, אתה ממשיך לקבל תגמולים.

לעת עתה, Coinbase מאפשר הימור רק על Tezos. אבל אם Ethereum יעבור לבסוף ל- Proof of Stake, סביר להניח שהוא יקבל תמיכה.

ההימור לעולם לא יעבוד על ביטקוין, מכיוון שמודל האבטחה שלו כולל כריית הוכחת עבודה. 

מסחר ב- OTC

במימון המסורתי, OTC (ללא מרשם) מאפשר סחר בניירות ערך לא רשומים. באמצעותה, חברות קטנות שאינן רשומות בבורסות זוכות להזדמנות שנייה לזרימת הון. המשקיעים ישתמשו ברשת סוחרים לרכישת מניות של חברות קטנות. OTC מגיע כהרחבה של מרכזיות מרכזיות.

אך במקרה של מרחב הביטקוין, OTC הוא רמפה למוסדות וקרנות השקעה. אם הם רוצים להימנע מהשפעה על השוק עם הקניות שלהם, הם ישתמשו ב- OTC. מחירי המטבעות יסתגלו במועד מאוחר יותר בגלל מחסור בהיצע בזמנים של ביקוש גובר. עם זאת, באותה עת, רכישה, כמויות החליפין לא יחשפו את שינוי הבעלות. 

Coinbase יש מופעלת בשקט מסחר OTC עבור לקוחות מוסדיים בסוף 2018. בפוסט של מרץ 2019, הם הסבירו כי שולחן OTC שלהם מוכר מטבעות ישירות מאחסון קר. התברר כי Coinbase מספק סודיות רבה יותר למשקיעים המוסדיים. הם יכולים לקנות בכמויות גדולות ומחיר השוק לא ישאוב. המשמעות היא שהם יכולים להמשיך ולקנות לאורך תקופות זמן ארוכות עם מעט השפעה בשוק.

נכון לעכשיו, מסחר ב- OTC זמין רק עבור Coinbase פריים חשבונות (מוסדות). וכדי לגשת להטבה זו, על החברות לעבור תהליך קפדני של KYC / AML. 

אולם בניגוד למימון המסורתי, Coinbase אינו משתמש ב- OTC כדי למכור ניירות ערך לא רשומים. הכל קשור לחיסיון ביחס לשאר השוק כדי להימנע מתנועות מחירים.

דרכים להרוויח מטבעות בחינם

בדצמבר 2018, Coinbase השיקה את להרוויח תוכנית. באמצעותו משתמשים יכולים להרוויח כמויות קטנות של מטבעות קריפטוגרפיים על ידי השלמת משימות חינוכיות. 

ביוני 2020, משתמשי Coinbase יכולים להרוויח סכומי הצפנה שנעים בין 6 $ ל 50 $. מגבלת ההשתכרות לחשבון כרגע היא 158 דולר. המטבעות הכלולים בתכנית הרווח של Coinbase כוללים Orchid (OXT), Tezos (XTZ), Dai, EOS, Stellar Lumens (XLM), Zcash (ZEC), אסימון תשומת לב בסיסי (BAT) ו- 0x (ZRX). 

דרך נוספת להרוויח אשראי של Coinbase היא להשתמש ב- תכנית שותפים. זה לא נותן לך מטבעות, אלא מזכה את חשבונך ב- fiat. משם אתה יכול לקנות איזה מטבע קריפטוגרפי שאתה מעדיף.

הוצאת כרטיסים

בשיתוף פעולה עם ויזה, Coinbase הציגה כרטיס חיוב בשנת 2019. זה מאפשר למשתמשים לשלם ביתרת המטבעות המטבעות שלהם ב- Coinbase, ואפילו למשוך מזומנים. כדי למנוע הוצאות לא רצויות, אפליקציית Coinbase מאפשרת למשתמשים לבחור באילו מטבעות הם רוצים להשתמש בכרטיס.

לדוגמא, אם עמדת BTC היא בירוק ומצב ETH באדום, תוכלו לבחור להוציא רק את הרווחים שלכם. זה חיוני בשוק הקריפטוגרפי ההפכפך, מכיוון שהוא נמנע מאיבוד עסקאות. מה שקורה ברקע הוא בעצם המרה לפיאט והעברה לחשבון בנק. ובזכות הכיסוי של ויזה, הכרטיס עובד לתשלומים במיליוני מקומות ברחבי העולם.

כרטיס Coinbase הוא גם דרך נוחה לעקוף משיכות לפיאט. במקום לחכות לעיבוד, אתה משתמש ביתרת הקריפטו הזמינה שהיית מוציא בכל מקרה. עם זאת, הבזק של כרטיס “Coinbase” יכול להיות רע עבור opsec. השימוש בו מאפשר לכולם לדעת שאתה משתמש במטבעות קריפטוגרפיים והפקת רווחים. כך הכרטיס שלך הופך לסיר דבש עבור האקרים למחשבים ותוקפים פיזיים.

שירותים אחרים

באפריל 2018, Coinbase הציגה את תוכנית מיזמים. Coinbase Ventures מתפקדת כקרן השקעות לעסקי קריפטו. באמצעותו מוצרים ושירותים שונים מקבלים כסף. כמה שמות בולטים לִכלוֹל BlockFi, Messari, Compound ו- Etherscan. באופן מעניין, אף צוות פיתוח של ביטקוין אינו מקבל מימון מ- Coinbase. 

שני שירותי Coinbase בולטים אחרים הם משמורת ו מִסְחָר. קוסטודי מציע ללקוחות המוסדיים גישה לתכונות האחסון הקרה והביטוח של Coinbase. 

המסחר מאפשר לסוחרים ולקמעונאים לשלב תשלומי קריפטו. עסקים אלה יכולים לקבל תשלומים ב- BTC, ETH, LTC, BCH, USDC ו- DAI באמצעות מסופי קופה קיימים. ערכת הכלים של Coinbase מאפשרת אינטגרציה מהירה עם PrestaShop, Woo Commerce, Shopify, Magento ו- Opencart.

פרויקטים וכלים נוספים

Coinbase רוכשת לעיתים קרובות עסקים המספקים ניתוח נתונים. אך השירותים לא תמיד נגישים למשתמשים. במקום זאת, החברה שומרת אותם לפרויקטים פנימיים. 

לדוגמה, חוסם את סייר Blockr.io הפך לחלק ממטריית Coinbase בשנת 2014. אך כרגע השירות כבר אינו זמין לציבור.

רכישת Coinbase של חברת ניתוחי הבלוקצ’יין נוטרינו הניבה תוצאה דומה. עכשיו עובד רק על פרויקטים של Coinbase שלא פורסמו.

במרץ 2018 הודיעה Coinbase גם על שחרורו של קרן אינדקס. הנכסים המרכיבים כוללים את כל המטבעות הקריפטוגרפיים הרשומים בבורסה למסחר. קרן האינדקס של Coinbase מהווה מסלול קל למוסדות. זה נועד לאלף את התנודתיות בשוק על ידי יצירת ממוצע בין תנודות המחירים. המשקיעים יחזיקו בכמויות של יותר מטבעות כדי למקסם את הסיכוי שלהם להרוויח יותר דולר.

בשיתוף עם Circle, Coinbase יש גם הושק המטבע של USDC. זה כלי שנבנה על גבי בלוקצ’יין את’ריום ויש לו התנחלויות מהירות יותר מאשר בנקים פיאטיים. הערך מוצמד לדולר אמריקאי 1: 1. מקרי השימוש בו כוללים מסחר מהיר בבורסות, תשלומי תכנות וגישה ל- dApps. 

שיטות תשלום ואגרות נתמכות

שיטות תשלום

בארצות הברית, Coinbase מאפשר למשתמשים לשלם באמצעות חשבון בנק, כרטיס חיוב והעברה בנקאית. עם זאת רק אפשרות חשבון הבנק (ACH) מאפשרת את כל הפעולות. באמצעותו תוכלו לקנות, למכור, להפקיד ולמשוך. המהירות הממוצעת לכל בקשה היא 4-5 ימי עסקים.

כרטיסי חיוב פועלים בצורה הטובה ביותר עבור השקעות קטנות, מכיוון שהם מעובדים באופן מיידי. החיסרון שלהם הוא שהם מאפשרים רק למשתמשים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים, אך לא למכור או להפקיד.   

Coinbase ממליץ על העברה בנקאית לצורך השקעות גדולות. אמנם הם מעבדים מהר יותר מחשבונות בנק (1-3 ימי עסקים), אך הם מוגבלים. בהעברות בנקאיות ניתן להפקיד ולמשוך רק. מה שאומר שאופציות הקנייה והמכירה לא יהיו זמינות. 

בבריטניה אמצעי התשלום הם הרבה יותר מגוון. לדוגמה, בריטים יכולים למשוך ל- PayPal או לכרטיסי Coinbase שלהם. הם יכולים גם לבצע העברות בנקאיות של GBP באמצעות תשלומים מהירים יותר, או להשתמש ב- SEPA כאשר הם עוסקים ביורו. רכישות של כרטיסי חיוב בתלת ממד נתמכות גם כן.

לקוחות Coinbase אירופיים יש רק 3 אמצעי תשלום בסיסיים זמינים. ראשית, יש העברת SEPA. הוא מעובד תוך 1-3 ימי עסקים ועובד רק להפקדות ולמשיכות.

משתמשי Coinbase מאירופה יכולים גם להשתמש בכרטיס 3D Secure לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים. למרות ששיטה זו היא מיידית, היא לא תפעל למשיכות, מכירות או הפקדות. משמעות הדבר היא כי כרטיסים זקוקים לשיטות תשלום משלימות אחרות לצורך פעולות מתקדמות.

עבור פיקדונות ב- Coinbase, האירופאים יכולים להשתמש גם ב- Ideal וב- Sofort. השירות גם מוגבל בפונקציונליות. כמו כן, ראוי לציין שרק 41 מדינות אירופאיות יכולות לגשת לשירותי Coinbase. התכונות משתנות גם ממדינת לאום אחת לאחרת, כך תמיד בדוק ברשימה אם קיימים עדכונים.

עבור לקוחות בינלאומיים מחוץ לתחומי שיפוט אלה, Coinbase מחייבת מדיניות פרטנית. תמצא דפים ייעודיים לאמצעי תשלום ב סינגפור, אוֹסטְרַלִיָה, ועוד.

עמלות Coinbase

בהשוואה לחילופי מטבעות קריפטוגרפיים אחרים, Coinbase מחייב עמלות גבוהות. לשלוש שכבות Coinbase (Exchange, Pro, Prime) מבני עמלות ופיזויים שונים.

בורסת Coinbase הכללית והזמינה לציבור כרוכה בתשלומים הגבוהים ביותר. אפשר לטעון שחווית המשתמש החלקה ותמיכת הלקוחות המתקדמת כרוכים בעלות. עם זאת עמלות שנעו בין 1.49% ל -3.99% גבוהות משל קרקן (~ 0.26%) או Binance’s (0.5%). אם אתה מחפש עסקה טובה במסחר שלך, עדיף לפנות לבורסות אחרות. אבל אם אתה רוצה להשתמש בשירותי Coinbase למשמורת ולהימורים, תצטרך להתמודד עם העמלות הגבוהות.

באופן כללי, העמלות תמיד הגבוהות ביותר עבור קניות בכרטיסי חיוב. אם אתה משתמש בחשבון הבנק בארה”ב או בארנק Coinbase USD, מגבלות העמלות הקטנות יותר חלות. 

Coinbase גובה גם מרווח של 0.5% בגין קנייה ומכירה של מטבעות קריפטוגרפיים. המשמעות היא שלכל מטבע שנקנה או נמכר במחיר X יש פרמיה של 0.5% ש- Coinbase גובה.

ב- Coinbase Pro, דמי לוקח טווח מ- 0.5% (בסכומים נמוכים מ- 10,000 $) ל -0.04% (עבור יותר ממיליארד דולר). עלויות המסחר בהחלט קטנות יותר, אך הממשק אינו ידידותי למתחילים.

ב- Coinbase Prime, העמלות זהים עם אלה ב- Pro. עם זאת קהל היעד שונה, מכיוון שלקוחות פריים מורכבים ממוסדות מאומתים.  

דמי נסיגה

משיכות הן חלק חיוני מהחוויה שלך עם Coinbase. הם מציינים את הרגע שבו סוף סוף החלטתם להוציא את כספכם בכדי לטפל בו בעצמכם. 

משתמשים מתקדמים לקחת את משמורת הקריפטו לידיכם. ולגבי ביטקוין זה צעד חשוב בדרך לריבונות פיננסית. כמו כן, סוחרים ירצו למשוך את רווחי הפיאט שלהם לחשבונות הבנק שלהם.

בשני המקרים השירות תלוי בגורמים חיצוניים. עם ביטקוין למשל, אתה משלם עבור העסקה שלך כדי להיכתב בבלוק הקרוב. בהתאם להעדפת הזמן, זה יכול לעלות בין 1 סנט למספר דולרים. הוספת העסקה שלך בחסימה הבאה תמיד תעלה יותר. אבל הבחירה להמתין כמה ימים תמיד תהיה זולה יותר.

במקרה של משיכות בנק, אתה תלוי במערכת הפיננסית מדור קודם. העמלות בדרך כלל קבועות, כך שהעדפת הזמן שלך אינה משפיעה על ההעברה. עם זאת אתה לא צריך לצפות לקבל את האפשרות לשלם רק סנט אחד ולהמתין לזמן ארוך יותר. המוסדות הם שקובעים את שיעוריך, אין משא ומתן.

דמי עסקה

כאמור בסעיפים 7 ו -8, Coinbase הוא יותר בצד היקר. הוא מציע UX ואבטחה נהדרים, אך מוודא שאתה משלם עבורו.

בניגוד, Coinmama מאפשר לך לקנות ביטקוין בתשלום אפס. משתמשים חווים סף גבוה בלבד (5%) ברכישת כרטיסי אשראי וחיוב. אז אם אתה קונה את המטבעות שלך ומושך אותם במהירות לארנק שלך, Coinmama עדיף על Coinbase. אך הימנע משימוש בכרטיס חיוב או כרטיס אשראי, ל- Coinbase יש עמלות נמוכות יותר עבור אלה. 

כְּמוֹ כֵן, קראקן יש עמלות זניחות (0.26%) בגין רכישות ביטקוין נמוכות מ- 50,000 דולר. וככל שאתה קונה יותר, כך דמי הלוקח שלך נמוכים יותר. זה יכול להיות רק הבחירה הטובה ביותר למסחר, הודות למגוון זוגות הצפנה הקיימים.

בינאנס יש עמלות נמוכות יותר מקראקן וממטבייס. יש גם תמריץ להשתמש בקריפטוגרפיה המקורית שלה (BNB), מכיוון שאתה מקבל הנחות של 25%. ואם אתה מפנה את החברים שלך, אתה תקבל מכסות נמוכות עוד יותר. בינאנס היא הפלטפורמה עם מרבית אפשרויות המסחר. אבל זה לא מומלץ בגלל הקודם גַרזֶן ו תביעות מניפולציה בשוק. השתמש ב- Binance למסחר רק אם אתה בהחלט חייב.

מדינות נתמכות

Coinbase מציע תמיכה ביותר מ 100 מדינות. עם זאת, ברובם, משתמשים יכולים לבצע המרות הצפנה בלבד. נכון ליוני 2020, רכישות והחלפות פיאט פועלות רק ב 43 מדינות. רובם נמצאים באירופה, וצפון אמריקה היא שנייה קרובה. הנתונים חושפים הרבה אודות דפוסי אימוץ מטבע החוץ.

תמיכה ב- Coinbase בצפון אמריקה ובדרום אמריקה

בצפון אמריקה, Coinbase מאפשר לך להמיר, לקנות ולמכור מטבעות קריפטוגרפיים רק בשלוש מדינות. מצפון לדרום הם קנדה, ארצות הברית של אמריקה ומקסיקו.

לעומת זאת, מדינות צפון אמריקה בהן Coinbase מאפשרת עסקאות הצפנה בלבד הן ארובה, איי בהאמה, ברבדוס, ברמודה, קוסטה ריקה, קוראסאו, הרפובליקה הדומיניקנית, אל סלבדור, גואטמלה, הונדורס, ג’מייקה, מקסיקו, ניקרגואה, פנמה, טרינידד וטובגו. , ואיי הבתולה הבריטיים.

בדרום אמריקה, צ’ילה היא המדינה היחידה בה תוכלו לקנות מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות כרטיס האשראי או החיוב שלכם. Coinbase מאפשר לך לבצע עסקאות הצפנה רק בקריפטו בארגנטינה, ברזיל, קולומביה, אקוודור, פרגוואי, פרו ואורוגוואי.

תמיכה ב- Coinbase באירופה

אירופה היא ללא ספק היבשת שמקבלת את התמיכה הרבה ביותר מ- Coinbase. משתמשים יכולים לקנות, למכור ולהמיר מטבעות קריפטוגרפיים ב -38 מתוך 41 מדינות אירופה הנתמכות. המקומות היחידים שבהם משתמשי Coinbase יכולים לבצע החלפות הצפנה בלבד להצפנה הם מונטנגרו, סרביה וטורקיה.. 

אחרת, Coinbase מאפשר גישה מלאה לכל שירותי ההצפנה והפיאט באנדורה, אוסטריה, בלגיה, בולגריה, קרואטיה, קפריסין, צ’כיה, דנמרק, אסטוניה, פינלנד, צרפת, גיברלטר, יוון, גרנסי, הונגריה, איסלנד, אירלנד, האי או איש, איטליה, ג’רזי, לטביה, ליכטנשטיין, ליטא, לוקסמבורג, מלטה, מונקו, הולנד, נורבגיה, פולין, פורטוגל, רומניה, סן מרינו, סלובקיה, סלובניה, ספרד, שבדיה, שוויץ ובריטניה. 

תמיכה ב- Coinbase באסיה

יש 20 מדינות אסיה בהן Coinbase פועלת, אך רק סינגפור מאפשרת רכישות פיאט באמצעות חיוב וכרטיס אשראי. ב -19 המדינות הנותרות, Coinbase מתיר המרות הצפנה בלבד.

בסדר אלפביתי, המקומות שבהם אתה יכול לעשות רק קריפטו לקריפטו הם: ארמניה, בחריין, ברוניי דרוסלאם, הונג קונג, הודו, אינדונזיה, ירדן, קזחסטן, רפובליקת קוריאה, כווית, קירגיזסטן, מקאו, מלדיבים, מונגוליה, נפאל, עומאן, הפיליפינים, טייוואן ואוזבקיסטן.

** תמיכה ב- Coinbase באוסטרליה

לעת עתה, Coinbase מאפשר למשתמשים אוסטרלים להמיר הצפנה בלבד או לקנות אותם באמצעות כרטיסי חיוב. בניו זילנד, המרות אפשריות בלבד.

** תמיכה ב- Coinbase באפריקה

לעת עתה, ל- Coinbase אין תמיכה בפיאט באפריקה. משמעות הדבר היא כי ב -13 המדינות המשרתות משתמשים יכולים להמיר קריפטו בלבד. בסדר אלפביתי, מדינות אלה הן אנגולה, בנין, בוטסואנה, קמרון, גאנה, קניה, מאוריציוס, נמיביה, רואנדה, דרום אפריקה, תוניסיה, אוגנדה וזמביה..

מטבעות נתמכים

החל מיוני 2020, Coinbase תומך 28 מטבעות קריפטוגרפיים. למרות שהבורסה החלה כשירות בלעדי לביטקוין, התוכניות השתנו בשנת 2016 כאשר את’ריום נרשמה. מאז, Coinbase המשיכה להוסיף “נכסי קריפטו” חדשים.. 

עד אמצע 2018, רישום Coinbase היה עניין גדול לכל נכס. אך לאחר הוספת ETC (Ethereum Classic), כבר לא הייתה “משאבת Coinbase”. הרבה פרויקטים קיבלו תמיכה ברצף מהיר, כך שבלעדיות המטבעות הגדולה ארכה פחות משנתיים.

בסדר אלפביתי, Coinbase תומך כעת ב- ALGO, ATOM, BAT, BTC, BCH, BSV, CVC, DAI, DASH, DNT, EOS, ETH, ETC, GNT, KNC, LINK, LOOM, LTC, MANA, MKR, OXT, REP , USDC, XLM, XRP, XTZ, ZRC ו- ZRX.

עם זאת יש להבחין בין מטבעות קריפטוגרפיים של Coinbase ו- Coinbase Pro. חלקם רשומים רק באחד מהשירותים, בעוד שאחרים כוללים תכונות מוגבלות. 

לדוגמה, BSV עובד רק בפלטפורמת Coinbase הבסיסית (ללא תמיכה ב- Pro) והמשתמשים יכולים לשלוח אותה רק. המשמעות היא שהבורסה לא מוכרת את BSV ולא מאפשרת למשתמשים לקבל אותה בארנק. אם במקרה הם אספו את אוויר המזלג שלהם, אז יש להם את הארנק. אז Coinbase יאפשר למשתמשים רק להעביר את BSV לאחר ארנקים או חילופי דברים.

דוגמא מעניינת נוספת היא Zcash (ZEC), שמשתמשי Coinbase בבריטניה לא יכולים לסחור בה. הם יצטרכו לעבור ל- Coinbase Pro כדי להסיר את המגבלה.

ZRX, BAT, DASH, EOS, KNC, REP, XTZ ו- ZRX זמינים בארה”ב, אך לא במדינת ניו יורק. פירוש הדבר כי תושבי ניו יורק לא יוכלו לקנות, למכור, לשלוח או לקבל את הקריפטות הללו בארנקי Coinbase שלהם.

ALGO, CVC, DNT, GNT, LOOM ו- MANA הם בלעדיות Coinbase Pro. לא תמצאו אותם בפלטפורמה הרגילה, אז תצטרכו לעבור ל- GDAX לשעבר כדי לסחור בהם. MKR זמין גם ב- Coinbase Pro, אך לא בארה”ב. 

למרות זמינותו האוניברסלית בפלטפורמה הבסיסית, DASH לא יעבוד על Coinbase Pro UK. כמו כן, USDC היציבית של Coinbase אינו נתמך באוסטרליה, קנדה וסינגפור.

מגבלות ונזילות

ישנם שני סוגים של מגבלות חשבון ב- Coinbase: גבולות הפקדה ומשיכות גבייה. עבור הראשונים, משתמשים מאומתים יכולים להעלות את חשבונותיהם רק בסך 25,000 דולר ליום. תהליך האימות דורש תעודה מזהה עם תמונה, מספר טלפון חוקי ומידע אישי מסוים.

משתמשים בארה”ב שרוצים להפקיד ל- Coinbase יותר מ- 25,000 $ ליום חייבים לשלוח העברה בנקאית. על ידי שליחת כסף מחשבון בנק אישי לחשבון Coinbase, מגבלה זו נדחקת. 

למשתמשי Coinbase לא מאומתים יהיו גבולות נמוכים יותר וללא גישה להפקדות מיידיות. כמחליף תואם KYC ו- AML, Coinbase מעודד את אימות המשתמשים. 

המצב ניואנס יותר עם מגבלות הנסיגה. על פי אתר Coinbase, אין לך גבולות כמה קריפטו אתה יכול למכור עבור פיאט בארנק שלך. אבל למשוך פיאט וקריפטו מארנק Coinbase לחשבון הבנק או לארנק האישי שלך יש מגבלות. בפלטפורמת Coinbase הבסיסית, המגבלות מוגדרות על ידי הבנק שלך. אבל ב- Coinbase Pro, אתה לא יכול למשוך יותר מ 10000 דולר ליום בפיאט או בקריפטו.

ממשק משתמש

הן בנייד והן בשולחן העבודה, ל- Coinbase יש את ממשק המשתמש הפשוט ביותר. הוא כולל סמלים גדולים של המטבעות שבהם אתה משתמש, כמו גם כפתורי “קנייה” ו”מכר “. כל מי שאי פעם ניגש לחשבון בנק מקוון ימצא שהממשק של Coinbase יהיה אינטואיטיבי. הנגישות והידידות נובעות מהדמיון עם אפליקציות פיננסיות מדור קודם.

בצד החיובי, Coinbase מאפשר למשתמשים לשלוח זה לזה בקלות מטבעות קריפטוגרפיים. מתחילים אינם צריכים ללמוד כיצד כתובות עובדות, מכיוון שמזהה המשתמש מספיק. 

כמו כן, כתובות קבלה חדשות לקבל נוצר באופן אוטומטי עבור כל עסקה. זה נהדר לפרטיות נגד גורמים חיצוניים שמכירים את הכתובת שלך. המשמעות היא שהסטוקרים המקוונים שלך יראו רק עסקה אחת לכל כתובת. והעובדה שזה קורה ברקע הופכת אותו לחלק מחוויית משתמש נהדרת. רק זכרו כי Coinbase תמיד יידע מי אתם ועם מי אתם מבצעים. 

חסרון מרכזי בממשק הארנק של Coinbase הוא בחירת העמלות. אם ברצונך להרחיק את המטבעות הקריפטוגרפיים שלך מ- Coinbase, תשלם עמלות גבוהות כברירת מחדל. הארנק אינו מאפשר לך לקבוע עמלות בהתאמה אישית על פי הערכת mempool משלך. במקום זאת, העסקאות שלך תמיד יהיו בעדיפות גבוהה ותשלם על כך. Coinbase צריך גם לשקול התאמת עמלות לפי העדפת זמן.

שלילי נוסף הוא היעדר שליטה במטבעות או UTXO הַנהָלָה. כשאתה שולח מטבעות בארנק Coinbase, אתה לא יכול לבחור איזה UTXO יוציא. משמעות הדבר היא כי מקבלי עסקאות יכולים להשתמש בחוקר הבלוקצ’יין כדי לראות כמה מטבעות בבעלותך. זה כמו ללכת לחנות ולאפשר לפקיד לראות את כל הכסף בארנק שלך בעת ביצוע תשלום. 

ארנק פרטיות של קוד פתוח וואסבי הצליח לתקן את שתי הבעיות באמצעות ממשק משתמש נהדר. Coinbase בהחלט יכול ללמוד מהם על פישוט תכונות מתקדמות.

כשמדובר בממשק משתמש, Coinbase Pro בהחלט נמצא בליגה אחרת. בבורסה המתקדמת יש כל מיני אינדיקטורים וכלים בשוק. בצד ימין יש לך מידות סחר שמתרחשות בזמן אמת. באמצע יש לך גרף מחירים וספר הזמנות לקנייה ומכירה. ומשמאלך יש לך שלושה סוגים של ביצוע הזמנות. החלק התחתון של המסך יאפשר לך לראות את ההזמנות הפתוחות שלך.

כמות המידע הוויזואלי שמספק Coinbase Pro מרשימה. אתה יכול לראות כל עסק אחר בזמן אמת. זה משהו שסוחרים מקצועיים יעריכו. אבל עבור מתחיל שלא רגיל לסחור, זה מאיים. 

זמן הפקדה

זמן ההפקדה ב- Coinbase הוא מדד משמעותי. במיוחד אם אתה מתכנן את הרכישות שלך בהתאם לתנודתיות בשוק. בואו נגיד שאתם רואים את החדשות על מחיר הביטקוין ורוצים לקנות עכשיו. כמה זמן ייקח להפקדת הפיאט שלך? ובכן, זה תלוי בשירותי הבנקאות באזורכם. 

אם אתה בארה”ב, הפקדות בכרטיסי חיוב הן מיידיות. אבל אם אתה משתמש העברות בנקאיות באמצעות מערכת ACH, ההפקדה שלך אורכת 3 עד 5 ימי עסקים. זמן ההמתנה תלוי גם בזמן השבוע, מכיוון שתשלומי ACH אינם מוסדרים בסופי שבוע. זה עשוי להאריך את זמן ההמתנה שלך לשבעה עד עשרה ימים קלנדריים.

חלק מהחשבונות המאומתים יכולים לעשות זאת רכישות מיידיות. המשמעות היא שהכסף נזקף לחשבונות Coinbase שלהם לפני הסדר הבנק. עם זאת הסכום צריך להיות נמוך מ- 250000 $ לקנייה.

באירופה, ההפקדות של SEPA ל- Coinbase נמשכות 2-3 ימי עסקים. אך במקרה של כרטיסי חיוב, ההפקדות הן מיידיות.

זמן ההפקדה קצר עוד יותר בבריטניה. אם אתה משתמש בחשבון בנק GBP, ההסדר מתבצע תוך יום עסקים אחד.

זמני ההפקדה הם מיידיות בקנדה ובאוסטרליה. עם זאת ראוי לציין כי Coinbase מקבל כרטיסי חיוב רק במדינות אלה.

השוואה

לוגו של Etoro

אטורו

 • התחל לסחור מהר; גבולות גבוהים
 • דרך קלה למצטרפים חדשים לקבל ביטקוין
 • ההון שלך נמצא בסיכון

קנה עכשיו

אנו לא מקדמים, מאשרים או מרוויחים עמלות ממסחר בניירות ערך מכל סוג שהוא, כולל CFD, אולם, eToro דורש כי אנו מספקים לך את ההיתר הבא: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בשל למינוף. 62% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

לוגו Coinmama

Coinmama

 • עובד כמעט בכל המדינות
 • המגבלות הגבוהות ביותר לרכישת ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי
 • מתווך אמין ואמין

קנה עכשיו לוגו של קראקן

קראקן

 • נזילות גדולה ועמלות נמוכות
 • תומך ברוב המדינות
 • חילופי אמון, החלו בשנת 2011

קנה עכשיו

כמה מהר Coinbase שולח את המטבעות שלך?

רכישת ריבונות פיננסית מחייבת אותך למשוך מטבעות קריפטוגרפיים מבורסות מרכזיות. זה תהליך שבאמצעותו אתה מוותר על האפוטרופסות ומתחייב לטפל במטבעות שלך. ולשם כך חשוב להגן על עצמך באמצעות התקני אחסון קרים מתאימים.

אז כמה זמן לוקח ל- Coinbase לשלוח לך את המטבעות לארנק האישי שלך? ובכן, זה תלוי בקריפטוגרפיה שאתה שולח ובעיצוב שלה. עבור Bitcoin זה יכול לקחת בין 10 דקות לשעה. הכל תלוי מתי מתגלים בלוקים חדשים וכמה אתה משלם עבור העמלה. למרבה הצער, Coinbase אינו מאפשר לך לקבוע עמלות נמוכות מאוד.

Ethereum מייצר חסימה חדשה כל ~ 15 שניות, אך האישור שלך תלוי בתשלום שאתה משלם. אך באופן כללי, הנסיגה שלך צריכה להתרחש תוך מספר דקות. 

Litecoin מכרה בלוקים חדשים כל ~ 2.5 דקות, כך שהעסקה שלך אמורה לאשר במהירות. ואם תשתמשו גם בארנק אישור 0, היתרה תופיע מיד.

Bitcoin Cash צריך לאשר מהר יותר מהביטקוין האמיתי. הבלוקים הגדולים שלה ממולאים לעיתים נדירות בגלל ביקוש נמוך, כך שההעברה מהירה. חלק מהארנקים מאפשרים גם אישור 0, כך שלא תצטרכו לחכות לחסימה הבאה. עם זאת זה כרוך במחיר של אבטחת עסקאות. קל יותר ובמחיר סביר יותר עבור תוקפים לבזבז כפל עסקאות לא מאושרות.

העברת כל המטבעות האחרים הרשומים על ידי Coinbase צריכה להיות מיידית. אך חשוב לזכור שאתה הופך לבנקים משלך ולכן עליך להתמודד עם הביטחון שלך. ביטחון פיננסי הוא ריבונות, אך עם זאת ארנקי החומרה ו- Billfodls ימקסמו אותה.

לעיון, עיין במאמרים שלנו אודות משיכת מטבעות הקריפטוגרפיים שלך ב- Coinbase. יש לנו מדריכים לשימוש טרזור ו ספר חשבונות.

שירות לקוחות

ישנן שתי דרכים עיקריות באמצעותן ניתן ליצור קשר עם התמיכה של Coinbase: בטלפון ובדואר אלקטרוני. יש גם אפשרות שלישית לתייג את חשבון הטוויטר שלהם, אך יש פחות סיכוי שתקבל תשובה. כמו כן, לא מומלץ לשתף את פרטי חשבונך ברשת חברתית.

באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני שאיתה יצרת את Coinbase שלך, תוכל לפתוח כרטיס. Coinbase יבקש ממך לבחור קטגוריה ותת קטגוריה לסוגיה שלך. ואז כל המידע הרלוונטי יוצג בפניך. אם אתה עדיין רוצה להמשיך בבקשה, גלול מטה עד שתגיע לטופס המילוי. יהיה עליך להקליד את כתובת הדואר האלקטרוני שלך, הנושא וההודעה המתארים את הבעיה.

לאחר שתלחץ על “הגש”, שאלתך נרשמת. היא תקבל תשובה ברגע ששירות הלקוחות יהיה זמין. לפיכך זמן ההמתנה שלך משתנה בהתאם לזמינות ולקושי. אם הנושא כרוך בבדיקת עובדות פשוטה, עליך לקבל תשובה מהירה. אך אם עליך לשחזר את חשבון Coinbase של בן משפחה שנפטר, התהליך ייקח זמן מה.

התמיכה הטלפונית של Coinbase מיועדת רק לחשבונות שנפגעו. בנושאים אחרים, מומלץ להשתמש בטופסי הדואר האלקטרוני. אזרחים אמריקאים ובינלאומיים צריכים להתקשר למספר +1 888 980 7930. בבריטניה המספר הוא 0808 168 4635. ואירופאים צריכים להתקשר למספר האירי 1800 200 355. 

לא אמור לחלוף זמן רב עד שמפעיל ירים את שיחתך ויעזור לך בחשבונך. עם זאת היזהר מכיוון שתמיכה של Coinbase לעולם לא תתקשר אליך ותבקש מידע. שיחות יוצאות אינן חלק ממדיניות החברה.

דעת קהל

דעת הקהל היא חלק מהותי מהמוניטין של הבורסה. ו- Coinbase הוא סוג של עסק ביטקוין שההחלטות שלו משפיעות על המרחב. 

רק תסתכל על הדרך שבה המנכ”ל והמייסד בריאן ארמסטרונג עבר מ”ביטקוין “ל”קריפטו”. זו דוגמה המשקפת כיצד Coinbase השתנה כעסק לאורך השנים.

Coinbase ו- Bitcoin Politics 

ההחלטות של Coinbase במהלך הדיון על קנה המידה סימנו נקודת מפנה. בשנת 2015, הם בָּדוּק ביטקוין XT ו נתמך ה- BIP 101. של גאווין אנדרסן, ולרוב בשנת 2017 הם היו תומכים בהסכם ניו יורק וב- SegWit2X תומכי.

בקצרה, Coinbase היה בצד של כל הצעה להגדיל את גודל החסימה של ביטקוין. כמפתח אריק ווסקואיל צפה באותה תקופה תוכניות אלה היו “התקפה”. לקבלת יתרונות של התרחבות עסקית לטווח קצר, חברות אלו היו מסכנות את הביזור של ביטקוין. 

זה, בתורו, היה נותן לשחקנים גדולים יותר כוח להשפיע על ההתפתחות. ואם משתמשים ממוצעים כבר לא יכולים להריץ צמתים מלאים, זה שירותי האפוטרופוס הנהנים מכך. אז Coinbase עקב אחר האינטרס שלה והיה בעד לתקוף את הביטקוין.

כמו כן, Coinbase רשמה את Bitcoin Cash בדצמבר 2017 כדי לעורר את הסיר עוד יותר. האירוע הובילו לשערות מסחר בפנים וחקירות פנימיות. וכתוצאה מכך, BCH המחיר נשא בין 1500 $ ל 4300 $ ביום אחד. עד היום, Bitcoin Cash מעולם לא פגע באותה נקודת הערכת שוק גבוהה.

Coinbase פועלת כנגד האינטרס הטוב ביותר של ביטקוין מאז 2015. הם תמכו בכל מזלג קשה שהפגין הבטחה וניסו להשיג יותר השפעה. וכאשר זה מנוגד לתוכניות שלהם, הם עברו לצד ה”קריפטו “בעניינים. ובכל זאת הקהילה שמה לב.

הפטנטים של Coinbase

בשנת 2015, בריאן ארמסטרונג כתב פוסט בבלוג כדי להסביר מדוע Coinbase ממלא פטנטים. לדעתו אז, הוא הזכיר כי פטנטים יתיישנו בעתיד. עם זאת, מסיבות שתיאר כהגנה עצמית, Coinbase אכן הגיש כמה.

ארמסטרונג הבטיח אז כי Coinbase יפתח בקוד הפטנטים שלהם. בדומה לטסלה, גוגל וטוויטר, הבורסה הביעה כוונה לתמוך בחדשנות. אבל חמש שנים אחר כך, זה לא קרה.

פטנטים של Coinbase לשנת 2015 לִכלוֹל ארנק BTC חם, החלפה מיידית, כפתור הטיה ומערכת עסקאות מחוץ לרשת. בשנת 2018, הבורסה מילא פטנט למערכת תשלום מאובטחת ומוצפנת. ובסוף 2019, Coinbase הגיש פטנט על כלי אכיפה אוטומטי של KYC. 

אלה רק כמה דוגמאות מתיק הפטנטים של Coinbase. חברי הקהילה יגידו כי הבורסה הפכה לאויב של הביטקוין. הוא מנסה למונופול פיתוח בכמה פרויקטים ומאיים על פרטיות הביטקוין. עם זאת בריאן ארמסטרונג יטען כי Coinbase מגן על עצמו רק מטרולי פטנטים. ולהגנת השקפתו, Coinbase אכן הסתבך בתביעות כאלה. 

הכלים השנויים במחלוקת של Coinbase

בחלק הקודם מוזכר הפטנט של Coinbase לעשות KYC אוטומטי. כלי זה נועד לסמן “שחקנים גרועים” ולקשר כל כתובת BTC בבורסה לזהות אמיתית. בקצרה, Coinbase מנסה לשבור את פרטיות העסקאות ואת האנונימיות. שזה התור, הוא מתקפה נגד הערכים והפילוסופיה של ביטקוין.

אבל זה אפילו לא הכלי הכי שנוי במחלוקת. בפברואר 2019, Coinbase היה “נִרגָשׁ“לקבל את פניו של נוטרינו ב”משפחתם”. חברת ניתוח הבלוקצ’יין משרתת מטרה משלימה לפטנט KYC … אלא שהיא כוללת עבודה עם חברי ה- צוות פריצה חברת מעקב.

בשל החלטה שנויה במחלוקת זו, אנשי הביטקוין פתחו בתנועת #DeleteCoinbase. בחודש פברואר, אודי ורטהיימר יצר את #DeleteCoinbaseTrustChain למחות נגד נוטרינו. ובשבועות הבאים, הרבה חברי קהילה סגרו את חשבונותיהם.  

Coinbase הגיב על ידי מקשה על כך למחיקת חשבונות. בקצרה, כמויות קטנות שלא הצליחו להעביר מנעו מחיקת חשבון. גם ההחלפה הוכרז שהם יפטרו את כל עובדי צוות ההאקינג לשעבר. אולם עד היום ההחלטה מעולם לא אושרה.

האם Coinbase מפקח לאן אתה שולח ומאיפה אתה מקבל מטבעות?

בקיצור, כן. Coinbase עושה מאמצים נוספים כדי לשמור על מעמד הפנאופטיקון שלה. הם מנסים לגרום למשתמשים שלהם לאמת את חשבונותיהם ואז לעקוב אחר כל עסקה שלהם. באמצעות כלי KYC / AML המוגנים בפטנט, לכל הכתובות שנוצרו יש זהות ידועה. כך שאי אפשר לאף אחד להישאר אנונימי בזמן המסחר ב- Coinbase.

זה נורא לפגיעות כספית ולרכישות אישיות. אם כל עסקאות ה- BTC היו מתרחשות ב- Coinbase, זה יהיה נורא. הבורסה יכולה להחליט איפה אתה יכול ואיפה אתה לא יכול להוציא את הכסף שלך. 

למען האמת, Coinbase בעל שיא של מעקב אחר משתמשים המשתמשים באתרי הימורים או בשווקים חשוכים. אם הם נתפסים, הם מאוימים על סגירת חשבון ואולי אף ידווחו למשטרה. אז Coinbase הוא אפוטרופוס גרוע יותר אפילו מהבנק שלך.

אבטחת Coinbase

Coinbase מעולם לא איבד מטבעות קריפטוגרפיים בפריצה שכוונה לבורסה. במקום זאת, בכל פעם שמופיעים דיווחים על גניבות, מדובר בחשבונות בודדים. אז עד לנקודה זו, ל- Coinbase יש רקורד טוב כאפוטרופוס.

עם זאת ביטחון טוב אינו מספיק. משתמשים צריכים למצוא גם דרכים טובות לאבטח את המטבעות שלהם. ויש הרבה החלפת SIM דוחות פריצה המציעים כי Coinbase יכול לעשות טוב יותר. למשתמשים צריכים להיות כלי אימות טובים יותר מאשר הודעות טקסט שנשלחות לטלפונים שלהם.

אבל האקרים הם לא הגופים היחידים שעליהם עליכם להגן על המטבעות שלכם. Coinbase עצמו הוא וקטור התקפה, שכן הבורסה יכולה להקפיא את חשבונך או לתפוס כספים. לכן עליך תמיד לשים לב להסכם המשתמשים כדי למנוע הפרות.

הכספים של Coinbase תועלת מ וביטוח FDIC מבית Aon. עד 250,000 $ יוחזרו אליך במקרה שמשהו רע יקרה. 

אבל זה עדיין לא אומר שאתה צריך להיות פזיז בכסף שלך. בעוד ביטקוינים נדירים, הדולרים האמריקניים הם מאוד אינפלציוניים. וכפי שהוזכר קודם, חברות הביטוח יעשו כמיטב יכולתן להימנע מתשלום. אז אם הם יכולים לגרום לזה להיראות כאילו זו אשמתך, אז הם כן.

כך שמשתמשי Coinbase לא צריכים להרגיש בטוחים רק בגלל שהמרכזיה לא נפרצה. אירועים מצערים יכול לקרות בכל זמן. וגם אם לא, Coinbase הוא עדיין אויב של הביטקוין. הם יעקבו אחריכם, יזהו ויאחסנו את העסקאות שלכם ויגידו לכם איך אתם יכולים ולא יכולים להשתמש בכסף שלכם. 

אז קבלת האפוטרופסות של Coinbase היא סוג של ויתור על החופש הכלכלי שלך. וכל מי שעוסק איתך אי פעם גם מכוון לניתוח בלוקצ’יין. במילים של JFK, לא איך Coinbase יכול להבטיח את הכסף שלך. שאל את עצמך כיצד תוכל להבטיח את כספך מ- Coinbase.

פרטיות ב- Coinbase

פרטיות קודמת לביטחון. אם אף אחד לא יודע כמה כסף יש לך, אז אין שום תמריץ לפושעים למקד אותך. אבל לומר ש- Coinbase הוא חליפין ידידותי לפרטיות הוא הגזמה ענקית. 

ראשית כל, אינך יכול להשתמש בצומת משלך ועליך להסתמך על זה לצורך אימות עסקאות. משמעות הדבר היא ש- Coinbase יודע אילו כתובות אתה מייצר וכמה מטבעות בבעלותך. ונתונים אלה ישותפו עם כל רשות ממשלתית שתבקש זאת. אז אם זה דולף, עליך להעריך את האבטחה הפיזית שלך.

Coinbase יודע גם עם מי אתה מבצע ויכול לקבוע דפוסים. אין לך פרטיות בהחלפה שלהם, מכיוון שאתה נמצא במעקב פיננסי קבוע. ואם אתה רוצה להשתמש בצומת משלך, מוטב שתמשוך את המטבעות שלך לארנק שלך. האמירה “לא המפתחות שלך, לא הביטקוין שלך” רלוונטית תמיד. גם אם מדובר בצדדים שלישיים השולטים במה שאתה יכול ומה אינך יכול לעשות בכסף שלך. 

באמצעות ארנק Coinbase אתה לא רק הורס את הפרטיות שלך. כל האחרים ששולחים או מקבלים מטבעות ממך מכוונים גם ל”מודיעין “. כמה מאותם אנשים שנהגו לסייע לממשלות אוטוריטריות לעצור לוחמי חופש ישגיחו על הרשומות הכספיות שלך. אם הם לא אוהבים את מה שאתה עושה, הם יכולים לסמן אותך ולסגור את חשבונך.

Coinbase תואם KYC / AML בכל רמה. התמודדות עם חילופי הדברים היא דרך למסור את פרטיותך הכספית. יש שיגידו שזה פשרה בין נוחות ופרטיות. והם אפילו יטענו שזה כמו במקרה של חשבונות בנק. 

אבל הבנק שלך לא משקיע זמן וכסף רב כדי לברר כיצד אתה מוציא את כספיך. בנקים אפילו מאפשרים לך למשוך מזומנים, שזו הדרך הישירה והפרטית ביותר לביצוע עסקאות. ולרוב הפעמים, לבנקים לא יהיה אכפת מאיפה הכסף שלך. למרבה הצער, Coinbase אכן דואג ושומר רשומות.

Coinbase לא יאפשר לך להתמודד עם פיאט מבלי לעבור KYC / AML. ואפילו ההרשמה הבסיסית ביותר שאינה מאומתת דורשת שם מלא, כתובת דואר אלקטרוני ומספר טלפון. אם אתה רוצה לקנות מטבעות עם הכרטיס שלך או למכור אותם לפיאט, תצטרך להגיש תעודה מזהה, תמונות ומסמכים אחרים. 

אם אתה בודק את Coinbase מדיניות פרטיות, תבחין שנאסף המון נתונים. החדשות הטובות הן ששום מידע לא נמכר לצדדים שלישיים ללא הסכמתך. 

כמו כן, מאז ינואר 2020, ל- Coinbase יש לוח מחוונים לפרטיות. זה מאפשר לכל המשתמשים לבדוק את הנתונים שנאספים אודותיהם. לקוחות יכולים גם לבקש לשנות או למחוק את הנתונים. באירופה, משתמשי Coinbase יכולים לצטט את ה- GDPR על כך. בארה”ב Coinbase תואם את ה- CCPA (חוק פרטיות הצרכן של קליפורניה).

Coinbase די קפדני ודרקוני לגבי איסוף נתונים פרטיים.

וביוני 2020 התברר כי Coinbase מנסה למכור את נתוני ניתוח הבלוקצ’יין (שהוא משתמש בו גם כדי לפקח על המשתמשים שלו) למס הכנסה ול- DEA. זה הגיע באותו זמן בו Coinbase הצהיר בפומבי שהם עומדים עם המפגינים #BlackLivesMatter. למען האמת, קשה לנו לדמיין מוסד שגרם נזק לקהילה השחורה יותר מאשר ה- DEA.

הונאות Coinbase נפוצות להימנע

ישנם שני פרטים חשובים שיש לזכור לגבי Coinbase. קודם כל, הם לא נותנים מטבעות קריפטוגרפיים בחינם במבצעים מגוחכים. ככל הנראה כל הפוסטים בטוויטר, בפייסבוק, באינסטגרם וב- YouTube בנושא מתנות הם הונאות. במיוחד אם תתבקש לשלוח תחילה כמה מטבעות משלך כדי לקבל סכום גבוה יותר. היזהר מאלה, הם מקבלים די בכל מקום במהלך שווקי השוורים.

ואז יש הונאות דיוג. אלה נפוצים כמעט בכל פעילות הכוללת כסף ונתונים. לעולם אל תלחץ על קישורים מפוקפקים, בדוק כתובות אתרים וחפש את סמל נעילת ההצפנה. שגיאות הקלדה הן בדרך כלל אינדיקטור טוב כדי להבין שאתה ניגש לדף אינטרנט מזויף. אז קחו אמצעי זהירות נוספים לפני שתזינו את פרטי הכניסה שלכם. והשתמש בדפדפן המאמת אתרי אינטרנט אמיתיים, כגון Firefox.

אחרון חביב, היזהרו ממיילים מזויפים ושיחות טלפון. Coinbase לעולם לא יצור איתך קשר לבקש את נתוני חשבונך. הם לא יאמתו את הכניסה שלך באמצעות דואר אלקטרוני או טלפון. ואם אינך בטוח לגבי טיבה של בירור, השתמש בדף יצירת הקשר הרשמי של Coinbase. הם יחזרו אליך ויתבהרו.

השוואה

לוגו של Etoro

אטורו

 • התחל לסחור מהר; גבולות גבוהים
 • דרך קלה למצטרפים חדשים לקבל ביטקוין
 • ההון שלך נמצא בסיכון

קנה עכשיו

אנו לא מקדמים, מאשרים או מרוויחים עמלות ממסחר בניירות ערך מכל סוג שהוא, כולל CFD, אולם, eToro דורש כי אנו מספקים לך את ההיתר הבא: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בשל למינוף. 62% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

לוגו Coinmama

Coinmama

 • עובד כמעט בכל המדינות
 • המגבלות הגבוהות ביותר לרכישת ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי
 • מתווך אמין ואמין

קנה עכשיו לוגו של קראקן

קראקן

 • נזילות גדולה ועמלות נמוכות
 • תומך ברוב המדינות
 • חילופי אמון, החלו בשנת 2011

קנה עכשיו

בִּטָחוֹן

Coinbase ו קראקן הן שתי הבורסות הגדולות היחידות שמעולם לא איבדו את כספי הלקוחות שלהן. בניגוד, בינאנס ו Coinmama בעלי רקורד גרוע יותר. שני האחרונים איבדו גם את נתוני המשתמש וגם את המטבעות בגלל אבטחה לקויה. 

עבור אפוטרופסות ומסחר אינטנסיבי, Kraken ו- Coinbase הן הבחירות הטובות ביותר. אך עבור רכישות ומשיכות זולות, Binance ו- Coinmama עשויות להיות טובות יותר.

ידידות עם ביטקוין

פעם אחר פעם, Coinbase פעל בחוסר תום לב ביחס לביטקוין. המנכ”ל בריאן ארמסטרונג תמך בכל מזלג קשה שנוי במחלוקת. וכשמדובר בתמיכה בקנה המידה של ביטקוין, Coinbase עיכב את קנה המידה שלו.

השחקן הרע היחיד האחר כאן הוא בינאנס. לאחר שנפרץ במאי 2018, המנכ”ל “CZ” צ’אנגפנג ג’או אמר שהוא שקל מחזירה את רשת הביטקוין. זה היה מטופש ואנוכי מטעמו לחשוב שכורים ירצו רגור בלוק. וזה הוכיח שוב כי Binance אינו תומך בביטקוין. ראשית הם לוקחים שנים להוסיף תמיכה ב- SegWit, ואז הם רוצים לחדש את הבלוקצ’יין. בעיניהם, זה עוד סמל טיקר.

מבחינה היסטורית, קראקן היה מאוד ידידותי עם הביטקוין. חודש לפני המזלג הקשיח SegWit2X, הם לא היו מתכננים לתמוך בו. עד ה- 31 באוקטובר 2017, יש להם כבר נוסף תמיכה ב- SegWit לביטקוין האמיתי. לאחר שיווק בשוק מיולי 2011, קראקן הוא חבר של ביטקוין.

Coinmama לא התערב בפוליטיקה של ביטקוין ועדיין אין לו שום שיא במובן הזה. עם זאת, הבורסה בישראל תומכת בכתובות SegWit (P2SH, שמתחילות ב -3). הנייטרליות שלהם פועלת לטובתם, מכיוון שהם נוטים פחות לתקוף ביטקוין.

אז אם אתה שונא את Coinbase מסיבות פוליטיות, Kraken הוא האלטרנטיבה הטובה ביותר. 

ביטוח FDIC

Coinbase ו Binance ארה”ב הן שתי המרכזיות היחידות בסקירה זו המציעות ביטוח FDIC. בשתי הפלטפורמות, עד 250,0000 דולר במטבעות קריפטוגרפיים מכוסים בפוליסת ביטוח. עם זאת זה חל רק אם כספים הולכים לאיבוד בגלל נסיבות שאינך באשמתך. ביטוח ה- FDIC לא יכסה את העסקאות או ההפסדים הגרועים שלך שנגרמו כתוצאה מאבטחת חשבון לקויה.

קראקן ו- Coinmama אינן מבוטחות ב- FDIC ונראה שהן לא שואפות למעמד זה.

זמינות ברחבי העולם

כמוסבר בסעיף 9 במאמר זה, Coinbase פועל רק ב 43 מדינות. באזורים אחרים, אתה יכול לבצע עסקאות הצפנה רק לקריפטו. אבל אם אתה רוצה ליהנות מכל השירותים, אתה צריך להיות בצפון אמריקה, אירופה או סינגפור.

לעומת זאת, קראקן עובד ברחבי העולם ויש לו רק 8 יוצאים מן הכלל רשום. אז אם אתה לא גר באפגניסטן, קובה, גינאה ביסאו, איראן, עירק, יפן, צפון קוריאה או טג’יקיסטן, אתה יכול ללכת. עם זאת, המדיניות הרופפת הזו אומרת שקראקן לא יכול לשרת את תושבי מדינת ניו יורק וושינגטון. BitLicense ניתן רק ל- KYCers המחמירים.

Binance אינו ידידותי ויש לו יותר מגבלות. מאז אפריל 2020, תשלומי חיוב וכרטיסי אשראי כבר לא עובד ב -21 מדינות נוספות. עם זאת, משתמשים עדיין יכולים לסחור עד 2 BTC ליום ללא KYC אם הם לא משתמשים בשום מטבעות פיאט. פירוש הדבר שכל אחד ברחבי העולם יכול להשתמש ב- VPN וסחר בביטקוינים.

הזמינות של Coinmama דומה מאוד לזו של Kraken. הבורסה זמינה במאות מדינות וכוללת דרגות אימות. תלוי כמה אתה סוחר, עליך לספק נתונים נוספים. זה יותר פרטי מ- Coinbase ומציע כיסוי רב יותר.

רישומי מטבעות קריפטוגרפיים

נכון ליוני 2020, Coinbase תומך ב -28 מטבעות קריפטוגרפיים. לעומת זאת, Coinmama מונה רק 10. Kraken, לעומת זאת, מונה 34 מטבעות ויותר מ -51 זוגות קריפטו לקריפטו. ובמקרה של בינאנס, אנחנו מדברים על מאות מטבעות וזוגות.

עבור רכישת BTC והעברה לארנק ה- HODL שלך, Coinmama עשוי להיות הטוב ביותר. זה פשוט, יש בו הכי מעט אלטקוינים ומאפשר רמות KYC הדרגתיות. 

אבל אם תרצה לעשות סחר, קרוב לוודאי שקרקן הוא המקום הטוב ביותר. זה קיים הרבה זמן, יש לו מוניטין טוב וביטחון רב. בטח, Binance מבוטח FDIC בארה”ב. אבל יש להם עוד הרבה מה להוכיח במחלקת הכנות.

הרחבה מתוכננת של Coinbase

Coinbase ממשיכה להתרחב ברחבי העולם לשירות למספר הולך וגדל של לקוחות. לכן בעתיד עלינו לשמוע עוד על משרדים חדשים שנפתחים באזורים שונים בעולם. וכדי לשרת יותר אנשים, אמצעי תשלום חדשים צריכים לקבל גם תמיכה.

כמו כן, מאז שהפך לעסק של “תעשיית הבלוקצ’יין”, Coinbase רשם מטבעות חדשים. עשרות מטבעות קריפטוגרפיים התווספו בשנתיים האחרונות, ואנחנו לא צריכים לצפות שיעצרו. זוגות מסחר חדשים צריכים להופיע גם בארנק.

נראה כי Coinbase נהנה גם לקנות עסקים ולהטמיע אותם. וכחלק מהרחבת החברה, יתווספו שירותים נוספים. כמו כן, ככל הנראה הבורסה תגיש פטנטים נוספים. 

עם זאת התוכנית השאפתנית ביותר של Coinbase היא ליצור תיווך קריפטו. הנפקת ניירות ערך הייתה בספרים מאז 2018, אך עדיין לא התממשה. בעתיד, Coinbase יכול פשוט להפוך ל- NYSE או NASDAQ של מטבעות קריפטוגרפיים.

ההרחבה המתוכננת ביותר שנויה במחלוקת עד כה היא הניסיון שהוזכר בעבר של Coinase להציע את שירותי ניתוח השרשרת שלה ל- DEA ול- IRS.

למה בכל זאת לבחור ב- Coinbase

בהשוואה לכל האחרים, ל- Coinbase יש חווית משתמש ידידותית ביותר. כל מי שאי פעם השתמש בשירות פיננסי מקוון יידע להשתמש ב- Coinbase. אז כשמדובר בהעלאת משתמשים חדשים, זה ללא תחרות.

כמו כן, ל- Coinbase יש ארנק חזק, אינטואיטיבי ופופולרי. זה ארנק החליפין עם שיא האבטחה הטוב ביותר. אז אם אתה רוצה לקבל אפוטרופוס לכספים האישיים שלך או לשירות הסוחר שלך, Coinbase הוא הבטוח ביותר.

ואם כבר מדברים על שירותי סוחר, Coinbase Commerce הוא השני רק BTCPayServer. הוא מספק אחת הדרכים הפשוטות ביותר לקבל BTC, ETH, LTC, BCH, ו stablescoins. אם אתה מנהל עסק וזקוק להמרה בקריפטו לפיאט, אין לך ברירה.

למרות ש- Binance מבוטח גם ב- FDIC בארה”ב, הוא לא היה מספיק זמן כדי לזכות במוניטין הטוב שלו. לעומת זאת, Coinbase קיים מאז 2012 ועבד כמרכזית ראשונה בארה”ב. לפיכך, זה טוב יותר מביננס לעסקים ומנהלי קרנות. 

סיכום

Coinbase אין שני לו בכל הנוגע לתערובת של ידידותיות וביטחון המשתמשים. הבורסה מציעה גם מגוון רחב של שירותים החורגים מעבר לאפוטרופסות. וזה חלק מהבעיה: ככל ש Coinbase גדל, הוא הופך להיות פחות אתי. גם הקשר עם הביטקוין וערכיו לא משתפר עם הזמן.

Coinbase היה עוין לביזור ולפרטיות של ביטקוין מאז לפחות 2015. אז הסיבה האידיאולוגית הזו עשויה להיות סיבה מספקת לגרום להרבה משתמשים להימנע מכך. גם השיטות העסקיות המוצלות, הרישומים הבלתי צפויים ומשאבות המחירים המהירות אינן עוזרות.

עם זאת, כדי לגשר על מימון מסורתי וקריפטו, Coinbase הוא מצוין. הם הנפיקו כרטיס חיוב ומציעים שירותי סוחר נהדרים. הם יצרו דלפק מסחר OTC ומציעים תמריצים נוספים למשקיעים מוסדיים. והם גם מממנים חלק מהפרויקטים שלהם ורוכשים חברות שלמות.

החל מיוני 2020, Coinbase הוא בושה מרשימה. אבל כל התכונות שלו כרוכות בעלויות גדולות. קודם כל, Coinbase הורס את פרטיותו של ביטקוין ואת הפגיעות שלו במעקב. שנית, העמלות הן מהגבוהות בחלל. ושלישית, אינך יכול לברוח ממסגרת KYC / AML.

עבור מתחילים, מנהלי קרנות וסוחרים, Coinbase הוא נהדר. אבל עבור סוחרי ביטקוין וסוחרים, קיימות שם בורסות טובות יותר. וזכור תמיד שתיעוד האבטחה ללא רבב של ימינו יישכח לנצח לאחר הפרה גדולה. לא המפתחות שלך, לא המטבעות שלך.

השוואה

לוגו של Etoro

אטורו

 • התחל לסחור מהר; גבולות גבוהים
 • דרך קלה למצטרפים חדשים לקבל ביטקוין
 • ההון שלך נמצא בסיכון

קנה עכשיו

אנו לא מקדמים, מאשרים או מרוויחים עמלות ממסחר בניירות ערך מכל סוג שהוא, כולל CFD, אולם, eToro דורש כי אנו מספקים לך את ההיתר הבא: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בשל למינוף. 62% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

לוגו Coinmama

Coinmama

 • עובד כמעט בכל המדינות
 • המגבלות הגבוהות ביותר לרכישת ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי
 • מתווך אמין ואמין

קנה עכשיו לוגו של קראקן

קראקן

 • נזילות גדולה ועמלות נמוכות
 • תומך ברוב המדינות
 • חילופי אמון, החלו בשנת 2011

קנה עכשיו

דירוג: 6.5

פסק דין סופי

הדירוג שלנו

6.5

בקר באתר

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map