סקירת Coinfloor

קריפטוסים

מידע נוסף

  • יצרן: 0.1-0.15%; הלוקח: עמלות מסחר של 0.3-0.38%
  • [email protected] דוא”ל

שוק היעד

  • הממלכה המאוחדת

לְהַפְקִיד

  • העברה בנקאית

מטבעות

  • ליש”ט

יתרונות

  • הבורסה המובילה ביותר ב- GBP בלבד בשוק
  • שירות תיווך מאפשר העברות בנקאיות מקומיות
  • ביקורת כושר פירעון חודשית מראה אסטרטגיית מילואים של 100%

חסרונות

  • עדיין צריך לשלם דמי העברה והמרה בינלאומיים כדי להשתמש בחליפין.
  • מובייל זבל

סיכום

מסחר בביטקוין GBP הוא בעייתי. בשל הגישה הבולטת של בנקים בבריטניה לביטקוין, המסחר המקומי קיבל צורה של שוק עמיתים לעמיתים בו קונים ומוכרים מחוברים זה לזה ישירות או באמצעות ממשק מקוון, או נאלצים להתמודד עם מתווכים שבעצמם סוחרים. בבורסות בינלאומיות גדולות.

Coinfloor מציעה גם את הבורסה הנזילה ביותר ב- GBP בשוק, כמו גם פלטפורמה המחברת בין משתמשי קצה לברוקרים ביטקוין מקצועיים, אשר מבצעים עסקאות בבורסת Coinfloor מטעם הלקוח. סוחרים בבריטניה יכולים לסחור ישירות בבורסת Coinfloor, שם הם ייהנו מנוזלי BTC / GBP שאין שני לו ודמי מסחר אטרקטיביים מאוד. לחלופין, משתמשים יכולים לסחור דרך רשת הברוקרים של Coinfloor, אשר מעבירים את העסקאות בשם לקוחותיהם לבורסה, תמורת תשלום. זה אמנם חוסך למשתמשים את הטרחה בהעברת כסף לחו”ל ודמי חוט והפקדה נלווים, אך יש פרמיה נכבדה – כרגע כ- 6% – שגובה המתווכים עבור השירות..

אבטחת Coinfloor

Coinfloor מחזיקה 100% מהביטקוין של הלקוח באחסון קירור רב-חתימה. מפתחות פרטיים מופצים על פני מספר חנויות קמרונות תת קרקעיות, ולאף יחיד אין גישה לכל המפתחות הפרטיים. ארנק חם בבעלות Coinfloor המכיל מטבעות בלבד בבעלות החברה מאפשר משיכות מיידיות עד שני ביטקוין. כל בקשות משיכה מעל לרמה זו עוברות בהמוניהן עם כל בקשות המשיכה האחרות בשלוש זמנים מוגדרים מדי יום.

כל הסוחרים מתבקשים להגדיר אימות דו-גורמי או את ה- Yubikey שלהם מיד לאחר ההרשמה.

גרביטאס

Coinfloor היא הבורסה הראשונה שנרשמה עם הכנסות והמכס של HM בבריטניה, עם משרדים הממוקמים באזור הבנקאות בלונדון. צוות ההנהלה ידוע יחסית בתעשייה, כולל ה- CTO אובי נווסו, המנהל חברת ייעוץ טכנולוגי מצליח מזה 20 שנה, והמנכ”ל מייק לאמב, מתווך ביטקוין לשעבר, שנחשב כי ניהל 10% משוק הבריטים. נזילות ביטקוין.


אף שלא בוצעה ביקורת עצמאית, Coinfloor מנפיקה דוחות כושר פירעון חודשיים, המציגים את הסכום הכולל של כספי הלקוחות המופקדים ב- Coinfloor. הבעלות מופגנת בצורה קריפטוגרפית על ידי ביצוע עסקה לעצמם עם כל המטבעות המוחזקים, המוצגת בבלוקצ’יין.

פתח חשבון Coinfloor

תהליך פתיחת החשבון של Coinfloor הוא סטנדרטי יחסית לשוק. הם משתדלים לאמת מסמכים תוך 24 שעות ממסירתם.

חשבון אישי חשבון ארגוני
אישור זהות דרכון או רישיון נהיגה תקף בבריטניה. עותקים קדמיים ואחוריים בצבע מלא, לא גדולים מ -4 מגה. אותו
אישור מגורים הצהרת בנק או חשבון שירות שאינו בן יותר מ -90 יום, או רישיון תקף לבריטניה / האיחוד האירופי המציג את הכתובת הנוכחית אותו
דרישות ארגוניות לא תעודת התאגדות, מסמך המפרט את הדירקטורים והבעלים המועילים (כלומר בעלי מניות בשיעור 20% ומעלה), דרכון בעלים מועילים והוכחת כתובת

לידיעתך, לא ניתן להגיש את אותו מסמך כהוכחה לזהות וגם למגורים. עם זאת, משתמשים רשאים להגיש תמונת פספורט לאישור זהות ורישיון נהיגה עם כתובת עדכנית להוכחת מגורים.

המוצר Coinfloor

האתר פשוט מעוצב וקל לעין. המשתמשים מופנים לאחר ההתחברות לדף לוח המחוונים, המציג יתרות חשבונות, פעילות בחשבונות האחרונים, ובשביל סוחרים מתקדמים מקשי גישה לממשק ה- API של Coinfloor. ישנן כרטיסיות נוספות להפקדה ולמשיכה, כמו גם קטע עסקאות המפרק את כל היסטוריית העסקאות של הלקוח.

ל- Coinfloor שני מוצרי סחר שונים: בורסה ושוק מתווכים.

בורסת Coinfloor

כשמדובר ב- BTC / GBP נזילות המסחר היא שם המשחק, ו- Coinfloor מצטיין בהקשר זה. בורסת המטבעות משמשת כשוק עבור מתווכי הביטקוין הגדולים בבריטניה, כלומר סוחרים קמעונאיים יכולים לחזור על הספרים העמוקים והממרחים הדקים הזמינים..

ממשק החליפין פשוט ואינטואיטיבי, כאשר תלוש המסחר מוגבל להזמנות מגבלה ושוק. היסטוריית ההצעה / בקשה מוגדרת מתחת לתרשים עומק השוק, וההזמנות הפתוחות של הסוחר והעסקאות האחרונות מוצגות ממש מתחת לתלוש המסחר..

שוק Coinfloor

ב- 2 ביולי 2015, Coinfloor הודיעה על השקת שוק Coinfloor, “השוק הראשון שנתמך בבורסה בשוק עמיתים של ביטקוין”. השוק מורכב מ -21 מתווכי הביטקוין הגדולים ביותר הממוקדים בבריטניה, שחתמו כולם על התחייבות, שתויגו את הסכם ברוקר הביטקוין, כדי “להפוך את השוק לבטוח” לאנשים לקנות ביטקוין. עם אולי קצת דחיפה של Coinfloor, ההקבלה הוסברה להסכם Buttonwood שסימן את השקת הבורסה בניו יורק..

בעת ניווט לכרטיסיית השוק, מוצגים ללקוחות סדרת מחירים המוצעים על ידי מתווכי ביטקוין שונים. אם לקוח יבחר לקנות ביטקוין, הוא מתבקש להעביר כסף לחשבון הבנק המקומי של המתווך הרלוונטי. לאחר מכן מוחזק הביטקוין בפקדון על ידי Coinfloor עד שהכסף יכה בחשבון המתווך.

באופן כללי נראה כי מתווכים מוסיפים פרמיה של כ -6% להזמנות, אשר אנו מקווים שייפול ככל שגדל השתתפות הברוקר. בהזמנות קטנות יחסית, הנוחות והמהירות של אפשרות הברוקר בשילוב העברה בנקאית וחיסכון בדמי פיקדון, עשויים להפוך את זה לאופציה אטרקטיבית עבור סוחרים מזדמנים וקמעונאים. עם זאת, להזמנות גדולות יותר, אין שום סיבה שלא להשתמש בבורסה עצמה.

Coinfloor IOS ואנדרואיד

ל- Coinfloor אין אפליקציית IOS או Android, והאתר אינו ידידותי לנייד. אפשר לסחוט ולצבוט את דרכך לסחר באתר, אך זו תהיה חוויה לא נוחה. מפתח צד שלישי יצר את CoinFloor Connect לאנדרואיד, המאפשר למשתמשים לשלב את ה- API של Coinfloor ולסחור בסביבה המותאמת לנייד. מארק לאמב, מנכ”ל Coinfloor, השאיר ביקורות חיוביות על האפליקציה, ולכן למרות שלא פותח ישירות על ידי Coinfloor, האפליקציה לפחות נהנית מתמיכה שבשתיקה.

דמי החלפה של Coinfloor

ל- Coinfloor מבנה עמלה תחרותי מאוד של יצרן / לוקח. דמי יצרן מוחלים על עסקאות בהן נזילות מתווספת לספר ההזמנות, בעוד שעמלות נוטלים חלות כאשר מסלקים את הנזילות מהספרים..

עמלות מסחר

נפח נגרר למשך 30 יום (בדולר GBP) עמלת יצרנית עמלת יוצר
<4,500 0.15% 0.38%
<20,000 0.12% 0.36%
<50,000 0.10% 0.34%
<100,000 0.06% 0.32%
>100,000 0.00% 0.30%

דמי הפקדה ומשיכה

השותפות הבנקאית של Coinfloor היא עם בנק אסטוני, כלומר סוחרים יכולים לצפות להיפגע מדמי בנק מהבנק היוצא שלהם בנוסף לחיובים המפורטים להלן.

דמי פיקדון פיקדון מינימלי עמלת משיכה משיכה מינימלית
ליש”ט £ 5.00 1,000 פאונד 10 לירות שטרלינג 15 פאונד
דולר אמריקאי 10 דולר 1,000 פאונד 15 דולר 20 דולר
PLN חינם 1,000 זלוטי פולני PLN 1.00 PLN 5.00

אולי נראה במקום אחר אם:

אתה לא מבריטניה.

אין סיבה להשתמש ב- Coinfloor אם אינכם בבריטניה – תוכלו להשוות בין חילופי ביטקוין ולסנן בהתאם לדרישותיכם. תושבי בריטניה צריכים גם להשוות את מטבעות הרצפה לתחרות – בדקו בבורסות הביטקוין בבריטניה.

אתה סוחר בתדירות גבוהה.

למרבה הצער Coinfloor עדיין לא ממש השיגה עומק שוק רב. אם אתה סוחר יומי – או אפילו סוחר באופן קבוע בסכומים גדולים – כדאי ללכת לבורסה בינלאומית.  ביטפינקס הוא כנראה הטוב שבחבורה.

ממשק API של Coinfloor

ה- API של Coinfloor מאפשר ללקוחות לגשת לחשבונות שלהם ולבצע עסקאות מיישומי צד שלישי או מתוכניות. כדי להשתמש ביישום אנדרואיד Coinfloor connect, על המשתמשים להזין את מפתח ה- API, שנמצא בלוח המחוונים.

שורה תחתונה

בורסת Coinfloor מספקת שוק GBP ומבנה דמי מסחר תחרותי מאוד. עבור סוחרים המעוניינים לסחור ב- btc / gbp, זה מטבע או מטבע בסיס, ואנחנו מצביעים עבור מטבע. באשר לאפשרות התיווך, אנו צופים כי עם הזמן הפרמיות שנגבו יירדו. כפי שהוא נכון לעכשיו, ההצעות הזמינות מעט יקרות יותר מאשר Localbitcoins. עבור קונים מזדמנים, בכל מקרה אתה מעדיף את מודל החליפין הפשוט של Coinfloor.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map