תקציר חדשות שבועי: רכישת Coinmarketcap, Binance Mining Mining, OkCoin Japan, Huobi Lending

חדשות קריפטו

אם אתה רוצה לגלות את האירועים האחרונים שהתרחשו בשבוע האחרון בעולם הקריפטו, אך לא יכול להיות טרח לחפש בכל אתרי החדשות, הנה סיכום החדשות השבועי שלנו:

Binance קונה CoinMarketcap

בינאנס באופן רשמי גילה שהיא רכשה את CoinMarketCap, אחד מצבירי ההצפנה וההחלפה הנפוצים ביותר.

נטען כי הרכישה שווה כ -400 מיליון. מנכ”ל Binance צ’נגפנג ג’או (CZ) הצהיר כי העסקה בוצעה ב -31 במרץ.

על פי הודעת הבורסה ב -2 במרץ: “ה- DNA המרכזי של CoinMarketCap מתואם היטב עם האתיקה והתרבות של Binance, החל ביושרה וכלה בערך החופש, השקיפות והתמקדות המשתמשים. החזון המשותף שלנו יתחזק ברכישה זו להמשך צמיחה ולהנחלת שקיפות בענף. זה יאפשר לנו לבנות על חוזקות זה של זה, ולשמש במשותף כספקי תשתית של קריפטו. “

ג’או גם גילה כי היא תמשיך לעזור ל- CoinMarketCap להתפתח ולספק מוצרים שימושיים נוספים לקהילת הקריפטו. מייסד CoinMarketCap החמקמק, ברנדון צ’ז, התפטר מתפקידו כמנכ”ל ואילו מנכ”ל ה- CSO הנוכחי קרילין צ’אן תפס את מקומו כמנכ”ל זמני..

ברנדון צ’ז הצהיר:

“אני מאמין שמבין כל הצוותים במרחב שיכולים לרכוש את CoinMarketCap, Binance היא אחת האפשרויות הטובות ביותר. הם צוות שהראה, שוב ושוב, כי אכפת להם מהמשתמשים שלהם ויעשה את הטוב ביותר עבורם, אפילו בזמנים המאתגרים ביותר. רוח זו תמשיך להיות מהדהדת בפילוסופיה שלנו ממוקדת המשתמשים ב- CoinMarketCap. “

 “מאז ראשיתנו הצנועה בשנת 2013, אנו פומבים על מחויבותנו להישאר ניטרליים על ידי הימנעות מצנזורה ושיפוט של פרויקטים או חילופים שאנו מציגים, והעדפנו לתת למשתמשים לקבל החלטות משלהם על סמך הנתונים. אנו שמחים שצוות בינאנס היה חד משמעי להבטיח שנוכל להמשיך ולדבוק במתודולוגיה שלנו מבלי לפגוע. “- נאמרה על ידי קרילין צ’אן..

“עבור רבים, CoinMarketCap הוא דף הנחיתה של התעשייה שלנו, וכמו Binance, הוא בנה את הקהילה שלה סביב אמון המשתמשים. אנו מתכננים להעצים את CoinMarketCap להמשיך ולבנות מוצרים חדשניים ושימושיים למשתמשים שלה ולקהילה הגלובלית “, הצהיר CZ..

גורם בעל ידע פנימי על הרכישה הצהיר כי העסקה נעשתה בעיקר בצורה של הון עצמי, כמו גם BNB, האסימון המקורי ב- Binance. אדם אחר הצהיר כי העסקה שווה למעשה 300 מיליון דולר.

כמה מעובדי Binance (שבחרו להישאר אנונימיים בראיון ל- TheBlock) הצהירו כי הבורסה חושבת לשנות לחלוטין את המודל העסקי של CoinMarketCap, לעבור ממודל מבוסס מודעות למודל מנוי, מה שאומר שהבורסות צריכות לשלם כדי להיות מוצג באתר.

CoinMarketCap צייץ כי היא “תמשיך להתנהל כישות עסקית עצמאית. Binance לא יכולה לבצע שינויים במודל העסקי שלנו באופן חד צדדי. “


Binance משיקה בריכת כרייה

ביום שלישי שעבר אושר כי מנכ”ל Binance צ’נגפנג ג’או ישיק בריכת כרייה משלה.

“החברה כבר שכרה כמה אנשי מקצוע למטרה זו, חלקם עובדי ביטמיין לשעבר. ההשקה מתוכננת לרבעון השני של שנת 2020, “פירסם מטבעות החיים פרסום.

כן, יש #BinanceMiningPool בקרוב. &# 128064;

תוספת חדשה לחבילת שלנו #BinanceFinance מוצרים שאנו מציעים כולל: הימור, הרווח, חסכון והלוואות.#useBNB https://t.co/hYa48hynX4

– CZ Binance &# 128310;&# 128310;&# 128310; (@cz_binance) 1 באפריל 2020

ראש בריכת הכרייה של Sigmapool, ג’קון חבילוב, גילה כי בינאנס כבר מציע בונוסי הפניה “נדיבים” ללקוחות הפוטנציאליים שלה וכי הבורסה פנתה לכמה כורים בסין כדי לתמוך בשירות החדש הקרוב..

בינאנס הלכה בעקבות OKex ו- Huobi, שיצרו את בריכות הכרייה שלהם באוגוסט ובספטמבר 2019, בהתאמה.

סגן נשיא פולין, אלחנדרו דה לה טורה, אומר כי הסיבה לכך שהבורסה נכנסה לכריית ביטקוין היא נזילות. הכרייה היא הדרך הזולה ביותר להוסיף נזילות לבורסות, אמר סגן הנשיא.

מנכ”ל חוות הכרייה Bitriver ברוסיה, איגור רונטס, רואה בצעד זה צעד הגיוני להחלפת הצפנה: “שני העסקים הללו מבוססי תוכנה, ולכן אין צורך בכישורים מקצועיים נוספים. בסיס הלקוחות יהיה חופף במידה רבה: משתמשים רבים בבריכות כרייה הם גם לקוחות בבורסות. “

אוקקוין השיקה בורסה חדשה ביפן

OKCoin להתרחב ליפן, לקבל הרשמות מוקדמות כעת ...

מקור: insidebitcoins

OKCoin מְבוּסָס סניף רשמי בטוקיו וסיים את תהליך הרישום להפעלת עסק חילופי הקריפטו.

OK Group, חברת האם של הסניף, הצהירה כי היא שואפת לעמוד במלואה בחוק הצעת החוק בנושא שירות התשלומים, ההנחיות המינהליות וכללי הרגולציה העצמית שאוכפים על ידי הסוכנות לשירותים פיננסיים יפנית (FSA) ויפן. איגוד המרת מטבע וירטואלי (JVCEA) בהתאמה.

הבורסה נדרשה גם לבקש רישוי ל”מערכת הפעלה לשימוש בשירותים בבטחה וניהול הפרדה של רכוש משתמש ומידע. “

ג’ון פנג, מנכ”ל OKCoin Japan אמר ל- Bitcoinist:

“הרישיון שהוענק היום למרות המצב הקשה של נגיף העטרה בטוקיו היה טפיחה על השכם עבורנו. זה מראה לא רק את המחויבות של הרגולטור לתעשיית הקריפטו אלא גם את תמיכתו החזקה ב- OKCoin יפן. זהו הרישיון הראשון שהונפק השנה – והראשון אי פעם לבורסת קריפטו עולמית שהשיגה אותו בתהליך היישום הרגיל. “

הקבוצה גם חשפה כי יש להם יותר תוכניות בחנות מאשר רק להשיק בורסת קריפטו במדינה:

בנוסף להפעלת המרת מטבע וירטואלי, אנו עובדים על פיתוח ומסחור של טכנולוגיית הבלוקצ’יין בשיתוף פעולה עם שותפים מקומיים מובילים בהרחבה מעבר לים. על ידי חקר טכנולוגיות חדישות עם האידיאלים של הבלוקצ’יין, אנו מממשים חדשנות טכנולוגית ושינוי מבנה תעשייתי ותורמים באופן פעיל להתפתחות הענף. “

משתמשים יצטרכו להירשם מראש על מנת לגשת לפלטפורמה החדשה. OKCoin יפן יתמוך בין היפני ובמספר קריפטוסים כגון BTC, ETH, ETC, LTC ו- BCH.

Huobi מציע כעת הלוואות קריפטו

ארנק Huobi מוסיף תמיכה בשירותי הלוואות והשאלות ...

מקור: ihold.com

החלפת הקריפטו Huobi מאפשרת כעת למשתמשים להרוויח ריבית על ידי החזקת נכסיהם על ידי שיתוף פעולה עם פלטפורמת הלוואות קריפטו מבוזרת Cred.

ההחלפה הוכרז ב -1 באפריל כי שילבה את שירותי ההלוואות וההלוואות של Cred בארנק Huobi שלה, התומך כיום ביותר מ -1,000 נכסי קריפטו.

למרות שעדיין לא ידוע הרשימה המלאה של נכסי הצפנה הנתמכים עבור השירות, צוין כי ביטקוין (BTC), את’ר (ETH) ומטבעות יציבים כגון יוניברסל דולר (UPUSD) ייכללו בפונקציונליות ההלוואות..

Cred הוא מלווה מורשה וחבר מייסד בקואליציה של חברות מטבעות קריפטוגרפיים ובלוקצ’יין בשם Alliance Protocol. המשרד בקליפורניה מגובה בחברות מובילות כמו Binance Labs, Arrington XRP Capital, Blocktower ו- FBG Capital..

מנכ”ל Cred, דן שאט, הביע את התלהבותו מהשותפות החדשה וקבע כי החברה להוטה לספק את השירותים הפיננסיים המבוזרים שלה למשתמשים ב”זמנים של חוסר יציבות פיננסית “.

“משתמשי ארנק החובי יוכלו להשאיל את נכסי הצפנה שלהם ולקבל תשלומי ריבית חודשיים, עם אפשרות להעביר נכסים משועבדים לתקופות נוספות. אין צורך בדרישה מינימלית וניתן לשלם ריבית במטבעות מטבע אורחים או מטבעות מטבע. משתמשי ארנק Huobi עם נכסים דיגיטליים בסך 150,000 דולר ומעלה יכולים גם לקבוע שיחה עם שותפי הלקוחות הפרטיים של Cred לפיתוח תוכנית מותאמת אישית. “.

תמונה מוצגת: ico.li

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map