סקירת CoinSpot

קריפטוסים

מידע נוסף

שוק היעד

 • אוֹסטְרַלִיָה

לְהַפְקִיד

 • מזומנים, BPay, POLi

מטבעות

 • AUD

יתרונות

 • טונות של שווקי קריפטו / AUD
 • דמי תיווך של 1% לא רע – במיוחד בצלבים לא ברורים

חסרונות

 • נפח החליפין נמוך מדי לשימוש
 • בורסה מציעה רק 5 צלבים מול AUD – היצמד לתיווך
 • תמחור תיווך יכול להיות גבוה לפעמים

Coinspot הוא בורסת קריפטו המספקת שוק האוסטרלי. שירות התיווך המוצע מכסה כמאה אלטקוינים שונים, אשר כל אחד מהם ניתן לרכוש באמצעות דולרים אוסטרלים במחירי אישור. ישנם גם שישה שווקי חליפין שונים, אם כי נזילות הופכת אותם לרוב ללא שמישים. הפלטפורמה נראית נחמדה ושירות התיווך של AUD / alt שלהם לא יקר יותר מכפי שאפשר להשיג במקומות אחרים בשוק, מה שהופך את Coinspot הוא מוצר סביר לקהילת האלטקוין האוסטרלית. אם אתה רגיש לתמחור או שוקל רכישה יקרה, אנו ממליצים לקנות ביטקוין בבורסה כמו btcmarkets ואז להשתמש באחת ממרכזיות האלטקוין הבינלאומיות הרבות, הזולות בהרבה..

פתיחת חשבון

על מנת להפקיד או למשוך AUD, עליך לספק:

 • עותק של החלק הקדמי והאחורי של רישיון הנהיגה או דרכון אוסטרלי או תעודת גיל או תעודת לידה
 • הוכחת תושבות כגון חשבון שירות או חשבון טלפון או הודעת תעריפים או הצהרת בנק
 • תמונה באיכות גבוהה של עצמך אוחזת בהודעה כתובה ובה נאמר: “אני, [שם] מגיש את התמונה הזו כדי להגיש בקשה לחשבון Coinspot למסחר במטבע דיגיטלי, והקוד שלי הוא xxx” ואז חתום.

לאחר שמסמכים אלה הוגשו בהצלחה, Coinspot יבדוק ויתקשר אליך ישירות בכדי להבטיח את זהותך.

לאחר האימות, אלה מגבלות ההפקדה שלך לפי סוג תשלום:

סוג תשלום מגבלת הפקדה של 24 שעות
POLi גובה ל -10,000 $ שבעה ימים לאחר ההפקדות הראשונות שלך בסך 2,000 $
BPAY 10,000 דולר
הפקדת מזומנים 8,000 דולר

אין מגבלות על משיכות, אך בבקשה תן ל Coinspot קצת ראש אם אתה מתכנן עסקה גדולה מאוד.

בִּטָחוֹן

דבר ראשון – Coinspot מעולם לא נפרץ והם מציעים אימות דו-גורמי בכדי לאבטח את הארנק שלך. עם זאת, הבורסה מציעה למכירה טונות של מטבעות, ויש ארנק משולב לכולן. ושלא תחשוב שהם פשוט שילבו את כל המטבעות, נניח, בארנק Coinomi כדי להקל על התקורה התפעולית שלהם – הם לא עשו זאת. מטבעות רבים אינם נתמכים ב- Coinomi או Jaxx, ורבים אינם ב- ERC 20, כלומר אבטחת כולם היא התחייבות שאפתנית..


אנו ממליצים להעביר את המטבע לארנק צד שלישי לאחר הרכישה.

פלטפורמת Coinspot

Coinspot מעוצב יפה, הן מבחינת האסתטיקה והן מבחינת חווית המשתמש. לוח המחוונים מספק תמונת מצב של הכספים שלכם הן ב- AUD והן בכל ארנק קריפטו מסוים, ומעניק גישה מהירה לקריפטו הפופולרי והמהיר ביותר..

לחיצה על אחת מאותן קטגוריות קריפטו תעביר אותך לממשק המתווך של Coinspot. Coinspot גובה עמלה בשיעור של 1% לטיפול בהזמנות תיווך אלה, אך המחירים הנקובים שצוינו הם בדרך כלל בסביבות מחיר השוק האמריקאי..

בדיקה נקודתית שלנו אפילו על חלק מהאלטים המעורפלים יותר הראתה את כל העמלות של כ -1%. ראה להלן, ההבדל בין הזמנת הקנייה והמכירה, נקודת האמצע היא מעט יותר מ -1%.

פשוט אין אלטרנטיבה מעולה לקנות ולמכור עם AUD את כל 100 הקריפטוסים שמציעים Coinspot. ואם תרצה לסחור בין קריפטו, אפשרות זו זמינה גם, ותשלום של 1% הוא בסביבות המחיר שאתה עשוי לצפות לשלם מ- Changelly או Shapeshift..

עם זאת, Coinspot מציע שוקי חליפין ב- btc, eth, ltc, doge, neo ו- powr. שווקי הבורסה מציעים עמלת מסחר נמוכה יותר של 25%, אך נזילות היא נושא, ולכן ייתכן שיהיה קשה יותר למלא את העסקאות שלך..

כפי שניתן לראות לעיל, יש פער רחב למדי בין הזמנות קנייה ומכירה. סוחרים יצטרכו לשלם פרמיה טובה עבור כל הזמנה משמעותית.

ישנה אפשרות “הזמנה מקושרת המסייעת להבטיח כי הזמנת השוק שלך לא מתמלאת במחירים הרחק מחוץ לשיעור האמצע של השוק.

כל שעליך לעשות הוא להגדיר את האחוז שאתה מוכן לקנות או למכור מעל ומתחת לשיעור השוק האמצעי, ו- Coinspot יתאים להזמנה שלך כפי שהיא מגיעה.

עמלות

עמלת שירות
פיקדונות POLi ללא עמלה
BPay 0.9%
פיקדונות במזומן 2%
קנייה ומכירה מיידית 1%
הזמנות שוק 0.25%

נייד

ל- Coinspot אין עדיין אפליקציה לנייד, אך הפלטפורמה תוכננה לעבוד בצורה טובה מאוד במכשיר הנייד שלך.

שורה תחתונה

Coinspot הוא תיווך הגון של אלטקוין בשוק האוסטרלי. לא היינו ממליצים להשתמש בבורסה שלה הסובלת מחוסר נזילות כמעט מוחלט, אך עמלת התיווך של 1% שלהם בסדר, אם כי התמחור יכול להיות מעט גבוה. אפשר אולי לצפות בהתחשב בשווקי ה- AUD שלהם מול עשרות קריפטו. אתה יכול, כמובן, לקבל תמחור כולל טוב יותר אם תחליף מסחר באמצעות btcmarkets ואז תעבור לבינאנס למסחר ב- altcoin שלך, או פשוט תחליף את ה- AUD שלך ל- USD ותבחר בבורסה הטובה ביותר, אבל מה שאתה מרוויח בתמחור, אתה להפסיד בנוחות.

אנו רואים בכך בורסת התחלה מצוינת לקהילת הביטקוין האוסטרלית, אם כי סוחרים רציניים יותר ללא ספק יעדיפו יותר בורסות נזילות ועולמיות למסחר יומי. כמו תמיד, אנו ממליצים לרכוש ארנקים חלופיים כדי לקיים את רכישות הצפנה שלך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map