סקירה של Cointree

קריפטוסים

מידע נוסף

שוק היעד

  • אוֹסטְרַלִיָה

לְהַפְקִיד

  • מזומן, POLi

מטבעות

  • AUD

יתרונות

  • דולר אוסטרלי הומר באופן מיידי לביטקוין ברגע שהוא פוגע ב- CoinTree
  • שילוב עם Shapeshift מאפשר מסחר עם עשרות אלטקוינים ללא תשלום נוסף
  • ממש ממש נחמד ונקי

חסרונות

  • עמלה של 3% קצת גבוהה, אם כי זה כולל הכל – עלויות העברה בנקאית והכל.

Cointree היא תיווך ביטקוין אוסטרלי שעושה את דרכו על ידי הצעת חווית משתמש מעולה. תהליך האימות שלהם לוקח חמש דקות, בתנאי שיש לך תעודת זהות. העיצוב מעולה, מה שהופך את הקנייה והמכירה לאינטואיטיבית אפילו עבור הלקוחות המתחילים ביותר. לאחר בחירת שיטת ההפקדה שלך, Cointree פשוט ממיר את המזומנים שלך לביטקוין כשהוא פוגע בחשבונות שלהם, ומדביק אותו בארנק הביטקוין של Cointree שלך. משם, אתה יכול לשלם חשבונות עם bitcoin, להחליף אותו ל- altcoins, או להעביר אותו לארנק המאובטח שלך.     

ברכישות גדולות יותר, CoinTree היא כנראה לא הבחירה הטובה ביותר. העמלה של 3% גבוהה בהרבה מהתמחור בכל בורסה נזילה, אם כי אם אתה תקוע בשימוש בשווקי audbtc זה טוב על הרמפה.

פתיחת חשבון

אימות חשבון לעולם אינו תרגיל מהנה. עם זאת, יש לשבח את Cointree על שנתנה לחברת האימות המקוונת Green ID לטפל בזה בשמם. לעתים קרובות מדי אנו רואים בורסות לנסות לטפל ב- KYC באופן פנימי ולא מצליחות לספק חוויה מתוזמנת וידידותית למשתמש. מזהה ירוק משולב בצורה חלקה והאימות המקוון ממוין בדרך כלל תוך כחמש דקות.

לאחר האימות, האפשרויות הבאות זמינות למימון חשבונך.

זמן עיבוד FeeMax
מזומנים בסניף מקומי חינם 5,000 דולר 1-2 ימים
POLi חינם 1,000 דולר רֶגַע
בנקאות באינטרנט חינם 1,000 דולר 1-2 ימים

שים לב כי Cointree מאפשר רכישות של עד 20 $. הלקוחות מוגבלים לסך כולל של 10,000 דולר ברכישות ליום.

פלטפורמת Cointree


Cointree הוא תיווך יפה. קל ומהנה לשימוש ללא קשר לרמת החוויה שלך.  

אם תלחץ על סמל +/- תעביר אותך לתלוש הקנייה, המספק לך את הפרטים עבור כל אפשרויות ההפקדה. שים לב שרכישת הביטקוין שלך זה חישב מהרגע שהמזומן פוגע בפועל בחשבונו של CoinTree; השיעור המוצג בעת בחירת סכום ההפקדה שלך הוא אומדן ואינו נעול.

Cointree מקנה לך את השיעור הטוב ביותר שהם יכולים למצוא ומוסיף עמלה של 3% מעל. שימו לב שעמלה זו מכסה את כל העלויות, כולל העברת הפיקדון. לאחר השלמת העסקה, הביטקוין שלך מועבר לארנק Cointree שלך. אנו ממליצים להעביר ביטקוין שאתה מתכוון להחזיק בארנק האישי שלך. עם זאת, ישנם כמה דברים מעניינים שניתן לעשות ישירות מקוינטרי.

ראשית, Cointree שילב יישומון Shapeshift המאפשר להמיר את הביטקוין שלך למספר אלטים שונים. Cointree אינו לוקח תשלום נוסף עבור שירות זה. אם תחליט לקנות אלטקוינים, אנא שים לב כי תצטרך להקים ארנק אלטקוין חיצוני. אנו ממליצים על Coinomi למטרה זו.

אתה יכול גם לשלם כל שטר אוסטרלי נפוץ בביטקוין אם תרצה. זה עשוי לפנות לכל בעלי ביטקוין שחיים מהרשת הבנקאית – אם זה מתאר אותך, אתה עשוי להיות מעוניין פשוט לפתוח את חשבון CoinTree שלך ​​ולהעביר קצת ביטקוין לתשלום חשבונית..

יכול להיות טוב יותר במקום אחר אם:

אתם מחפשים לקנות כמות משמעותית של ביטקוין.

Cointree הוא מאוד ידידותי למשתמש וממקד לרוכשי ביטקוין חדשים ולא לוותיקים בשוק. קלות השימוש הזו גובה מחיר – 3% לאמיתו של דבר, שזה סכום גבוה. סוחרים פעילים יותר יעדיפו ככל הנראה חלופות – אולי להמרה הראשונית מ- AUD לביטקוין, בהחלט למסחר יום רגיל.  

שורה תחתונה

מחפש דרך קלה ונוחה להחליף את הדולרים האוסטרלים שלך בביטקוין? CoinTree הוא פתרון פשוט מאוד, אם כי רבים יושבתו בתשלום של 3%. במונחים של פשטות, פשוט העבר את ה- AUD שלך ל- CoinTree וכאשר הוא יכה אתה יזוכה מיידית בכמות המתאימה של ביטקוין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map