banner
banner

המתווכים הטובים ביותר ב- Crypto CFD

פיקדון בביטקוין וסחר בקריפטו, סחורות, מניות ומט”ח

קריפטוסים

עמלות

 • בהתבסס על התפשטות

שוק היעד

 • גלוֹבָּלִי

מטבעות

 • קריפטו בלבד

לְהַפְקִיד

 • ביטקוין

WCEX מכוונת אך ורק למחזיקי ביטקוין המעוניינים לסחור בסחורות רגילות, מט”ח, מדדים ומניות.

WCEX מציעה מרווחים צרים במספר מכשירים מיינסטרים מרובים, כמו גם זוגות קריפטו. פיקדונות בביטקוין ניתנים לסחר לאחר אישור אחד. המשיכות עוברות באופן אוטומטי ובדרך כלל תוך שעה, והתשלום נקבע באופן סביר. החוזים נקובים בביטקוין, לכן אינכם צריכים לדאוג לתנודות במחירי הביטקוין – הרווחים שלכם מבוססים על עליית האחוזים במיקום לעומת הכמות הראשונית של הביטקוין שהושקע..

המרווחים הם מהזולים בשוק ויש מגוון טוב של מכשירים לסחר במט”ח, סחורות, מדדים ומניות בודדות. בסך הכל, כנראה התיווך הטוב ביותר ב- CFD לבעלי קריפטו.

הפקדת פיאט, סחר בביטקוין

AvaTrade

AvaTrade מציעה מסחר ממונף של CFDs מטבעות קריפטוגרפיים על פני פלטפורמות Metatrader וקנייניות.

 • Ava מציעה כמה ממרווחים צרים ביותר על CFDs מטבעות קריפטוגרפיים
 • חוזה מיני ביטקוין זמין להשקעה קטנה יחסית
 • מוניטין רב שנבנה במשך יותר מ -10 שנים בשוק

קריפטוסים

עמלות

 • BTCUSD: 1%; EURUSD: .00015; GBPUSD: .0002; זהב: .5; שמן: .03

שוק היעד

 • גלוֹבָּלִי

מטבעות

 • USD, EUR, GBP, AUD, CAD

לְהַפְקִיד

 • כרטיס אשראי, חוט בנק, Paypal, Neteller, Skrill

AvaTrade מתעד את התיווך המוביל שלנו ב- Crypto CFD בשוק, רק בקושי מגרד ב- plus500. הוא מציע מספר מכשירי קריפטו שונים, מינופים גבוהים – עד 25X לביטקוין, 10X לאתרום, גישה דרך פלטפורמת metatrader 4 על שולחן העבודה או הנייד, וממרחים סבירים למדי. חשוב לציין – מיקום הביטקוין הנומינלי המינימלי הוא 0.1 – כלומר מיקום עשוי להיפתח עם 01 עד 005 – הדורש יתרת חשבון קטנה יחסית.

אווה עצמה קיימת בשוק מאז 2007, וקבעה מוניטין מוצק. הוא מציע מאה מטבעות, מדדים, סחורות ומניות למסחר, כמו גם תריסר קריפטו. הם מציעים גם בונוס הפקדה של הכל או כלום, אם כי די קשה לנקות את דרישות ההימור – אך בכל מקרה, הבונוס הוא רק הפוך, אין תופעות לוואי שליליות שיש לו אותו בחשבון..

AvaTrade אינו מקבל פיקדונות קריפטוגרפיים.

דירוג מטבע הקריפטו מטבע החוץ: Plus500

פלוס 500

עם מסחר קל ומינופים עד 30: 1, Plus500 הוא מקום אידיאלי לסחר יומי בביטקוין ואתר לאלה המנותקים בסיכוי לרכוש קריפטו בפועל..

 • פלטפורמת המסחר הפשוטה והאינטואיטיבית ביותר עבור CFDs קריפטו
 • המרווחים די טובים, אך חיובי לילה יכולים להיות יקרים
 • Plus500 היא חברה הנסחרת בבורסה בבריטניה

קריפטוסים

עמלות

 • מִשְׁתַנֶה

מטבעות

 • USD, EUR, GBP, AUD, SGD

לְהַפְקִיד

 • כרטיס אשראי, חוט בנק, Paypal, כרטיס חיוב, Skrill

בעוד ש- Plus500 נמצא מאחורי AvaTrade ברשימת מתווכי ה- CFD הטובים ביותר ב- CFD, זה סובייקטיבי לחלוטין, ויש כמה יתרונות של מסחר עם Plus500 שעשויים להפוך אותו לבחירה טובה יותר מ- AVATrade עבור סוחרים רבים. ל- Plus500 יש מרווחים מעט צרים יותר על פני רוב ה- CFD של מטבעות הקריפטו שלהם מאשר AVA. הם גם זולים יותר מבחינת הפרמיות שנגבות עבור החזקות לילה; לאמיתו של דבר, אתה עלול למצוא שאתה זכאי לפרמיה חיובית על סמך המיקום הספציפי שלך ארוך או קצר. אווה גובה מבעלי לילה פרמיה שלילית ללא קשר למיקום.

מצד שני, Plus500 מציעה מגוון קטן יותר של מטבעות קריפטוגרפיים, והפלטפורמה שלהם אמנם קלה למדי לשימוש, אך לא ממש מחזיקה נר למטאטרדר 4 מבחינת ניתוח או תחכום. Plus500 הוא מוצר ברמת כניסה המהווה תועלת או פגיעה בהתאם לניסיון שלך כסוחר. בנוסף, גודל החוזה btcusd הוא ביטקוין אחד, כלומר יתרת החשבון המינימלית הנדרשת לפתיחת משרה תהיה.05 שווה ערך לביטקוין..  

Plus500 אינו מקבל פיקדונות קריפטוגרפיים.

להתפתח. שווקים

להתפתח שווקים

Evolve Markets מציעה לסוחרים בארה”ב גישה לפלטפורמות Metatrader 4, אינטרנט, סלולר והורדה, עם פריסות הדוקות במחלקות הנכסים של קריפטו ומיינסטרים

 • Evolve מביאה מסחר ב- CFD בשווקים בארה”ב
 • סחר במספר קריפטוסים שונים בפלטפורמת MetaTrader 4
 • רק פיקדונות ביטקוין וחשבונות הם אנונימיים

קריפטוסים

עמלות

 • BTCUSD: .75%; EURUSD: .00011; GBPUSD: .00016; זהב: .23; שמן: .048

שוק היעד

 • ארצות הברית

מטבעות

 • קריפטו בלבד

לְהַפְקִיד

 • קריפטו בלבד

ל- Evolve.Markets יתרון מובהק מאוד בקרב מתווכי הצפנה בהשוואה כאן – היא מקבלת לקוחות אמריקאים. כמובן, המשמעות היא שההפקדות מוגבלות לביטקוין, שהוא סוג של שפה רגולטורית (המכתב, אם כי כנראה לא הרוח), אשר בהחלט פוסל את תיווך ה- CFD המקבל פיקדונות פיאט. ואם אתה מצליח להפקיד פיקדונות, מדוע שלא תנסה סתם בורסה עתידית? 

וסוחרים אמריקאים יכולים לגשת לפלטפורמה של metatrader 4 בכל המכשירים הניידים, השולחניים והאינטרנט ולקבל גישה למספר זוגות קריפטו, וכמות מוגבלת של מכשירים מרכזיים גם כן. Evolve מציעה התפשטות הדוקה מאוד על כל המכשירים הללו, אפילו טובה יותר מ- Plus500. עבור סוחרים בארה”ב שלא מוכנים להשתמש ב- VPN ולסחור בבורסה עתידית, Evolve היא מקום טוב.

Whaleclub

WhaleClub

סחר CFD מיידי בשווקי קריפטו ומיינסטרים, מופעל על ידי ביטקוין ודאש. לא משנה איפה תניח את הראש, אתה יכול להצטרף ל- WhaleClub באמצעות דוא”ל.

קריפטוסים

עמלות

 • BTCUSD: .67%; EURUSD: .0002; GBPUSD: .0002; זהב: .9; שמן: .2

שוק היעד

 • גלוֹבָּלִי

מטבעות

 • קריפטו בלבד

לְהַפְקִיד

 • קריפטו בלבד

כמו שווקים מתפתחים, Whaleclub מציע ללקוחות בארה”ב גישה למסמכי ה- CFD המרכזיים והקריפטו הפופולריים ביותר, ומקבל פיקדונות הן בדש והן בביטקוין. אני לא בטוח שהשוק למסחר CFD מבוטח, אבל אם אתה נופל לנישה הזו – מזל טוב, מצאת את המוצר המושלם שלך!

באשר למפקידים בביטקוין, Whaleclub דומה ל- Evolve, רק מעט פחות טוב. יש לו מרווחים מעט רחבים יותר, הוא גובה פרמיה גבוהה בהרבה על אחזקות לילה (גבוה במיוחד בקריפטו, אל תשאיר עמדות פתוחות בין לילה), והיא מגבילה את עצמה לפלטפורמה קניינית מבוססת אינטרנט. הוא מציע מגוון רחב יותר של CFDs רגילים.

SimpleFX

SimpleFX

SimpleFX מציע למשתמשי הביטקוין את ההזדמנות לרכוש CFD רגיל בפלטפורמת MT4

 • תיווך CFD בשווקים שאינם ארה”ב מקבל אפשרויות פיקדון בביטקוין או במיינסטרים
 • 1 ביטקוין הוא החוזה הקטן ביותר במינוף 3: 1
 • המרווחים התרחבו בהדרגה בקריפטו

קריפטוסים

עמלות

 • BTCUSD: 2%; EURUSD: .0001; GBPUSD: .00015; זהב: .025; שמן: .06

מטבעות

 • USD, EUR, GBP, AUD, BRL, CAD, CHF, CNY, DKK, IDR, JPY, PLN, RUB, SEK

לְהַפְקִיד

 • כרטיס אשראי, בנק בנק, Neteller, Skrill, Bitcoin

מה קרה ל- SimpleFX? זה היה אחד מתיווכי ה- CFD הראשונים הפונים לקריפטו והציע דרך פשוטה ומהירה לבעלי קריפטו לסחור במכשירים רגילים וכן למנף את אחזקותיהם באמצעות CFD של קריפטו.

מאז הם ביצעו מספר שינויים שפוגעים ברוב קהל סחר הקריפטו שלהם. ממרחי הקריפטו הרבה יותר רחבים מהתחרות שלהם. המינוף הגבוה ביותר שלהם בביטקוין הוא 5: 1 ואילו החוזה הקטן ביותר שלהם הוא ביטקוין אחד, כלומר החזקת החשבון המינימלית שלך למסחר היא 2 btc. הם עושים בסדר על הכלים המיינסטרים, אבל אלא אם כן אתה סופר חלקי ל- MetaTrader 4, עדיף לך ללכת לברוקר 1. קשה מאוד למצוא סיבה לבחור ב- simplefx על פני המתחרים.

מידע נוסף על CFDs של Crypto

CFD של Bitcoin הם מכשירים נגזרים, כלומר הנכס הבסיסי – bitcoin, ethereum, litecoin וכדומה – לא באמת קונה ונמכר. במקום זאת, נוצר חוזה בין קונה למוכר שבאמצעותו המוכר מסכים לשלם לקונה את ההפרש בין שווי השוק הנוכחי של נכס הבסיס, לבין שווי השוק כאשר הקונה יוצא מהחוזה. לפיכך, חוזה להבדל.

CFDs Bitcoin ממונפים מאוד, עם טווח אופייני בין 10: 1 עד 50: 1. מובן מאליו כי המינופים הללו מסוכנים ביותר, במיוחד אם מרווח החשבון נמוך.

התיווך עצמם מתנהג כמייצר השוק, או כצד הנגדי לכל סוחר. מתווך CFD שמנוהל כהלכה ירוויח את כספו לחלוטין משיעורי הפריסה והמימון, תוך איזון בין צווי קנייה ומכירה לשיווי משקל, וגידור בבורסות צד ג ‘אם קיים חוסר איזון. המרווחים נעים בדרך כלל בין $ 7- $ 20, אשר בעת סחר בנכס בשווי 4,000 $ הוא סכום נמוך יחסית. עם זאת, זכור כי התפשטות זו מוגברת עקב המינוף, אותו אנו מדגימים להלן.

בואו נדמיין שיש לכם חשבון עם 800 דולר, ותרצו לקנות שני ביטקוין ב -4,000 דולר כל אחד. בפריסה של 20 דולר, אתה מתחיל עם עמודה לליטר של -40. כעת, על מנת לשמור על המיקום, ההון העצמי בחשבונך – המרווח המקורי של 800 דולר פלוס העמ”ש – חייב להישאר מעל 400 דולר או שהחשבון יופסל. אתה כבר 10% מהדרך לחיסול, ואם הביטקוין יורד ב -180 דולר, סכום גדול אך בשום אופן לא חסר תקדים, אתה מחוסל.

מתווכי CFD מוסיפים גם פרמיית מימון להזמנתכם. גודל הפרמיה משתנה; היתרון הוא, עם זאת, שאם עמדתך מנוגדת לחוכמת השוק הרווחת ברוקרים רבים ישלמו לך פרמיה, מנגנון המסייע באיזון ספרם..

יש כמה יתרונות ברורים ל- CFD של bitcoin. המינופים הגבוהים יהיו אטרקטיביים עבור מבקשי רווח גדולים שלא יבהלו מהסיכון המוגבר. מודל ה- CFD מאפשר חוזים על כל מכשיר, כלומר אתה יכול לקנות חוזים על כל דבר, באמת. רוב מתווכי ה- CFD משרתים גם לקוחות שאינם קריפטו, כלומר כל אמצעי התשלום הסטנדרטיים משולבים, וייתכן כי עסקאות יהיו מבוטחות במטבע המקומי שלך..

ביטחונות CFD והונאה

יש היבט מטריד במודל זה של יצרני שוק. אם התיווך לא ישר או פשוט אינו מסוגל לגדר כראוי את עמדותיהם, הרווח / הפסד הופך למשחק סכום אפס מול הלקוח. ויש מספר כלים שהמתווך הלא ישר עשוי להשתמש בהם בכדי להגביל את ההפסדים. בדרך כלל יש חוסר שקיפות בכל הנוגע למחירים; בניגוד לבורסות בהן השוק קובע את המחיר דרך הבורסה, למתווך יש יותר שליטה על מחיר הספוט. סוחרים עשויים לחוות החלקה מוגזמת, הבדל בין מחיר הביצוע למחיר בו הוזמנה. זה קורה באתיקה הכי מתאימה, וזה נעשה בכוונה הגרועה ביותר בתיווך. כדי להימנע מכך לחלוטין, סוחרים עשויים להעדיף לסחור בחוזים עתידיים בביטקוין.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me