סקירת שירות ההלוואות של Crypto.com: הלוואות מיידיות, שיעורים, יתרונות וחסרונות

הלוואות Crypto.com

קיים שוק הולך וגדל להלוואות מטבעות קריפטוגרפיים שכן תעשיית הקריפטו מתפתחת בקצב מהיר. אחת החברות המציעות שירות זה היא בורסת Crypto.com. במאמר זה נסקור הלוואות Crypto.com לראות את איכות השירותים שלהם, כמו גם את נקודות החוזק והחולשה שלהם.

הלוואות Crypto.com: סקירה כללית

Crypto.com היא פלטפורמת מסחר במטבעות מטבעות מטה שמטה המטה שלה בהונג קונג. הבורסה, שהושקה בשנת 2016, ידועה בעמידה מקסימאלית שלה בתקנות. עד כה היא השיגה מספר אישורי אבטחה ייחודיים, הראשון היה תקן האבטחה של Cryptocurrency (CCSS), ISO 27001: 2013, ISO / IEC 27701: 2019 ו- PCI: DSS 3.2.1 (רמה 1). תוכל גם ללמוד עוד על התכונות של חילופי דברים בסקירת Crypto.com שלנו.

בהתאם למטרתה לקדם את השימוש בקריפטו בחיי היומיום, השיקה החברה את שירות ההלוואות Crypto.com. בהלוואות Crypto.com לקוחות יכולים לקבל הלוואה מיידית עם מערכת החזר גמישה. הם יכולים לקבל הלוואות באמצעות כל אחד מ- CRO, LTC, BTC, ETH, XRP, USDC, USDT, VET, LINK ו- DOT כבטוחה. הלווים יכולים להחזיר הלוואות באופן חלקי או מלא תוך פרק זמן של 12 חודשים.

ההלוואות הינן בעלות הלוואה-ערך גבוהה (LTV), מה שהופך אותן לאטרקטיביות מאוד עבור מי שמחזיקים את הנכסים הנדרשים כבטוחה. LTV הוא היחס בין הסכום המושאל לבין ערך הביטחונות בדולר ארה”ב. זה מחושב ומתעדכן ברציפות עבור ההלוואה שאתה לוקח עד ליום שאתה מחזיר את מלוא הסכום בריבית. החיסרון של ה- LTV הגבוה הוא ששיעורי הריבית והעמלות יהיו גבוהים בגלל הסיכון שהמלווה לוקח.

תנאי ודרישות ההלוואות

להלן תנאים ודרישות שמשתמשים צריכים לעמוד בהם בכדי לגשת לשירותי ההלוואות של Crypto.com:

כישורי משתמש: לקוחות Crypto.com יצטרכו לבצע אימות ברמה מתקדמת בכדי לזכות בשירות ההלוואות. כמו כן, חברים מכמה מדינות מוגבלות אינם יכולים לגשת לשירות בגלל התקנות המקומיות.

מטבעות קריפטוגרפיים נתמכים: ניתן לקחת הלוואות ב- USDC, USDT, BTC, ETH, XRP ו- LINK, בעוד ש- CRO, LTC, BTC, ETH, VET, LINK, DOT, XRP, USDT ו- USDC יכולים לשמש כבטוחה. מדי פעם מתווספים נכסים נוספים, כך היזהר לחדשים.

סכום הלוואה מינימלי: הסכום המינימלי שאפשר ללוות חייב להיות שווה ערך ל 100 $ בעת לקיחת ההלוואה.

מגבלת הלוואה מקסימאלית: מגבלת ההלוואות המקסימלית תלויה במספר גורמים, אחד מהם הוא סוג בעל החשבון. למשתמשים קמעונאיים, המגבלה המקסימלית היא 500,000 $. מוסדות יכולים ללוות עד סכום שווה ערך למיליון דולר, ואילו מוסדות עם Lending Pro יכולים ללוות עד 2 מיליון דולר. שים לב שללקוחות יכולות להיות עד 3 הלוואות מצטיינות, והסכום המצטבר הוא זה שמסתכם בסכום המרבי בדולר.

תנאי תקופת הלוואה: תקופת ההלוואה היא למשך 12 חודשים, במהלכם הלווה יכול להחזיר כל סכום בכל עת. המונח פג יום לאחר תאריך קבלת ההלוואה בשנה הקודמת.

כיצד ללוות הלוואה באמצעות הלוואות Crypto.com


כדי לקחת הלוואה, היכנס לחשבון Crypto.com שלך. במרכז השליטה, עבור אל “הלוואות” ולאחר מכן אל “הלוואות”. לאחר מכן, אתה רק צריך ללחוץ על “התחל הלוואה חדשה” כדי להגיש בקשה. מותר לך לקחת הלוואה בנכס יחיד בלבד בכל פעם שכן כרגע לא נתמכת בהלוואות נכס מרובות.

אתה יכול לקחת עד 3 הלוואות אם אינך עומד בדרישות לשם כך. ראוי להזכיר כי אינך יכול לגשת להלוואה אחרת אם:

 • מיצית את שלוש ההלוואות שאתה זכאי להן;
 • ההלוואות העומדות לרשותך הן בשיחת שוליים;
 • ההלוואות המצטיינות שלך הן תחת פירוק מאולץ;
 • הסכום הכולל שלווית חורג מהמגבלה המקסימלית לסוג החשבון שלך.

כיצד למשוך נכסי קריפטו שהושאלו באמצעות שירות ההלוואות של Crypto.com

ניתן למשוך נכסי קריפטו המושאלים באמצעות שירות ההלוואות Crypto.com מארנק הספוט להחלפה לחשבון האפליקציה Crypto.com או לכתובת ארנק לבנה..

ריבית והחזר

הריבית על הלוואות קבועה בהתאם להלוואת השווי הראשונית בעת לקיחתם. הם מסתכמים בסוף כל יום על סמך סכום הקרן המצטיין שהושאל. ככל שה- LTV גבוה יותר, כך הריבית גבוהה יותר, שנעה בין 2% לשנה ל- 25% LTV ל- 8% לשנה ל- LTV של 50%..

כל החזר שבוצע יכלול את הקרן ואת הריבית, והתשלום חייב להתבצע באותו נכס שהושאל.

 • החזר קרן ההלוואה הוא כדלקמן:

החזר עיקרי הלוואה

= (קרן הלוואה מצטיינת ÷ יתרה מצטיינת) × (החזר)

 • החזר ריבית ההלוואה הוא כדלקמן:

החזר ריבית

= (ריבית מצטיינת ÷ יתרה מצטיינת) × (החזר)

לפרטים נוספים על החישוב בקרו בדף ריבית ההלוואה והחזר כאן.

פיקוח וניהול הלוואות

אתה תמיד יכול לפקח על ההלוואה שלך על ידי כניסה לחשבון Crypto.com שלך ובחירת הלוואות והיסטוריית ההלוואות. שם תמצאו פרטים על ההלוואות שלכם, כולל סכומי שאול, ריבית, החזרים, שיחות שוליים והיסטוריית פירוק.

הלוואות Crypto.com: פסק דין

הלוואות Crypto.com הן דרך חדשנית להביא מטבעות קריפטוגרפיים להלוואות. סכומי ההלוואה נדיבים למדי, ותקופת ההלוואה של 12 חודשים היא זמן נוח להחזר בכדי להבטיח שהלקוחות לא ילחצו במהלך התשלום. בסך הכל, מדובר בשירות הלוואות טוב שלקוחות Crypto.com יכולים לנצל כדי להרחיב את עסקיהם או השקעותיהם.

שירות ההלוואות של Crypto.com: יתרונות וחסרונות

יתרונות:

 • סכומי הלוואות נדיבים זמינים;
 • תקופת הלוואה ארוכה של 12 חודשים;
 • עד 3 הלוואות מותרות.

חסרונות:

 • רק לקוחות Crypto.com יכולים לגשת להלוואות;
 • אינך יכול ללוות במספר נכסים.
Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map