תקציר חדשות שבועי: דפדפן אמיץ ג’ו רוגן חשיפה, תביעת ביטרקס ופולוניקס, בנק Crypto משיק תוכנית אוניברסיטאית, הסמכת אבטחה Crypto.com

אם אתה רוצה לדעת מה קרה בשבוע האחרון בעולם הקריפטו, אבל אתה לא יכול להיות מוטרד בסריקת כל אתרי החדשות, הנה סיכום החדשות השבועי שלנו.

דפדפן אמיץ מקבל חשיפה בפודקאסט של ג’ו רוגן

cryptoslate.com

הסטנדאפיסט המפורסם ג’ו רוגן גילה בפרק הפודקאסט האחרון שלו שהוא משתמש במודעות חסימות דפדפן אמיצות הממוקדות בפרטיות ובמעקב בגוגל..

לפודקאסט של רוגן יש שיעור הורדות חודשי של יותר מ -190 מיליון, והתוכנית קיבלה לאחרונה רישיון לספוטיפיי לאחר כריתת חוזה של 100 מיליון דולר. הפרק האחרון הזה, שמציג את המוסיקאי והקומיקס האמריקאי רג’י ווטס, צבר יותר מ -1.7 מיליון צפיות ב -24 השעות הראשונות מאז פורסם ב- YouTube. כשכל כך הרבה אנשים מאזינים / צופים בתוכנית, אמיץ לא יכול היה לקבל תמיכה טובה יותר.

רוגן ווטס דיברו במשך כחצי שעה על פרטיות מקוונת, אפליקציות ומודעות בפרק של 2.5 שעות ואמרו בשלב מסוים:

“אם אתה רוצה להשתמש באינסטגרם או אם אתה רוצה להשתמש בפייסבוק, אתה נמצא במעקב.”

הם התעמקו גם בעניינים הקשורים לפלטפורמות ואפליקציות גדולות של מדיה חברתית, כגון המעקב והמעקב אחר גוגל, שהביאו לאחרונה לחברה סכום של 5 מיליארד דולר למעקב אחר משתמשים ללא הסכמה כשהם במצב פרטי..

ווטס המליץ ​​על הדפדפן האמיץ כדפדפן הנבחר שלו להימנעות ממעקב מקוון:

“אני אלך ל- Brave, דפדפן פרטי, ואחפש שם את המוצר.”

רוגן הצהיר כי הוא גם השתמש במנוע החיפוש Duck Duck Go. ווטס העיר כי האחרון אינו אופטימלי כמו Brave, וקבע כי “מנוע החיפוש מבאס”.

כמה דמויות אחרות מעולם הקריפטו התארחו בפודקאסט של ג’ו רוגן, כמו מומחה הביטקוין והסופר הפופולרי, אנדראס אנטונופולוס, ומנכ”ל דוגקוין לשעבר, אילון מאסק..

ביטרקס ופולוניקס תבעו מניפולציה בקריפטו

תבע מניפולציה בקריפטו

cryptonomist.ch


שתיים מחילופי הקריפטו הגדולים ביותר, ביטרקס ופולוניקס, הוטחו על ידי תביעה ייצוגית בה הם מואשמים בטביעת USDT כדי לתפעל את ריצת השוורים לשנת 2017.

בעלי הדין בתביעה טוענים כי Bitfinex ו- Tether דחפו את מחירי שוק הקריפטו בשנת 2017 באמצעות מניפולציה בשוק וביקשו שביטרקס ופולוניקס יקבלו שניהם זימונים..

על פי מסמכי המקרה, שהוגשו לראשונה באוקטובר 2019, בורסת הקריפטו של Bitfinex וחברת אחותה Tether הוציאו מספר גבוה של מטבעות USDT ללא גיבוי של דולר ארה”ב על מנת לייקר את מחירי הקריפטו בשנת 2017. החברות נתבעות על ידי משקיעים המאמינים שרכשו קריפטוסים במחירים מנופחים מזויפים.

בית המשפט התבקש על ידי העותרים לתגמל הוצאות נבונות של תביעה, ריבית לפני ואחרי פסק הדין ושכר טרחת עורכי דין ריאלי..

לכאורה טילר “הוציאה לעצמה מיליארדי USDT ללא גיבוי של דולר ארה”ב – פשוט יצרה את USDT יש מאין.” בתביעה נאמר עוד כי USDT שימש אז לרכישת קריפטוסים שגרמו למחירים “לזנק הרבה מעבר לערכם הלגיטימי בבועה הגדולה בהיסטוריה האנושית, ובסופו של דבר גרמה לנזק של מיליארדי דולרים לרוכשי סחורות קריפטו תמימים”..

ההגשה המתוקנת טוענת כי שתי הבורסות, ביטרקס ופולוניקס, היו גם קושרים משותפים, מכיוון שהם אפשרו לסוחרים רבים לבצע הזמנות קנייה ענקיות בבורסות מרובות כדי להטעות אנשים להאמין שיש נזילות חדשה שנכנסת לשווקים..

“בסיוע מוכן של Bittrex, Inc (” Bittrex “) ו- Poloniex LLC (” Poloniex “), שתי חילופי הצפנה נוספים, Bitfinex ו- Tether השתמשו בהונאת USDT במרמה בכדי לבצע רכישות מסיביות בתזמון אסטרטגי של מקרקעין בדיוק כאשר המחיר מאותן סחורות נפלו, ”- נכתב בתלונה.

ההגשה האשימה גם את חילופי הדברים בעבודה “בשיתוף פעולה הדוק עם Tether ואימצה את ערבותה לכך שכל USDT יגובה בדולר אמריקאי אחד”. יתר על כן, הקובץ ציין כי רישומי USDT שלהם אפשרו להם להבקיע נפחים גבוהים ולדרג גבוה בענף.

אחד מחמשת התובעים, פנחס גולדשטיין, טען כי ספג הפסדים כלכליים עקב רכישת 629 חוזים עתידיים של ביטקוין (BTC) בין התאריכים 16 בינואר 2018, ו -3 ביוני 2020. על פי תאריכים אלה, כנראה שגולדשטיין עדיין נסחר ב באותו יום בו הוגשה ההגשה.

בנק Crypto Seba משיק תוכנית חינוך ייעודית בעזרת אוניברסיטאות

בנק SEBA

finews.com

בנק סבע, חברת קריפטו שבסיסה בזוג, הגיעה לאוניברסיטאות והשיקה פלטפורמה חינוכית ייעודית שתתמקד בחינוך הצפנה..

על פי הצהרה שפורסמה ביום שישי, בנק הצפנה סבע שותף לשלוש מחלקות אוניברסיטאיות מיוחדות ליצירת פלטפורמת חינוך ייעודית בשם Sebaversity. הפלטפורמה מתמקדת בהוראה ובמתן את הידע הדרוש לדור הבא של מפתחי קריפטו ומומחים.

שלוש האוניברסיטאות המשתפות פעולה של בנק סבע הן מרכז הבלוקצ’יין בבית הספר בפרנקפורט, אוניברסיטת לוצרן למדעים ואמנויות יישומיים, ומעבדת החדשנות השוויצרית של פינטק מאוניברסיטת ציריך. סבברסיטי מטרתה ללמד בלוקצ’יין ומטבעות קריפטוגרפיים לאנשים פרטיים ולעובדי חברות.

“הצורך בהכשרה בתחום הבלוקצ’יין הוא עצום. Sebaversity, שיזם בנק הקריפטו הראשון עם רישיון Finma, תורם כאן תרומה חשובה “, הצהיר מנהל מעבדת החדשנות השוויצרית פינטק, תומאס פושמן..

Crypto.com מקבלים תעודת אבטחה בתקן זהב

Crypto.com, מנפיק כרטיסי קריפטו פופולרי ופלטפורמת בורסה / אפליקציה לנייד, קיבל את “תקן הזהב” של אישורי אבטחה מ- SGS, ארגון אישורים עולמי.

האישור מיישם אסטרטגיות להגנה על נתונים כשמדובר בכל סוג של מידע המאפשר זיהוי אישי (PII) בארגון.

SGS הוא גוף עולמי שוויצרי שמחזיק ביותר מ -2,600 משרדים בכל רחבי העולם ומעניק שירותי הסמכה לאחר ביצוע אימות וביקורות עצמאיות..

ג’ייסון לאו, מנהל אבטחת המידע הראשי של Crypto.com, הצהיר כי תוספת הסמכת ISO27701: 2019 לאישורי האבטחה הקיימים של החברה מלמדת על מסירותם למתן האבטחה הטובה ביותר.

ציון דרך לכל החברה! החדש # iso27701 מבטיחה ללקוחותינו כי אנו מחויבים לשיפור מתמיד בניהול פרטיות המידע שלנו ככל שאנו ממשיכים להתרחב ברחבי העולם. מזל טוב! @cryptocom @Kris_HK https://t.co/mazepqUobv

– ג’ייסון לאו (@JasonCISO) 2 ביוני 2020

האישור הוא מרכיב אחד בהסמכה נרחבת יותר לניהול אבטחה, שבדרך כלל מתרכזת באמצעי אבטחה ופרטיות מתמשכים.

“הארגון יצטרך לשמור על מדיניות, נהלים, בקרות ומחויבות מחמירים לשיפור מתמיד בכדי לשמור על מצב ההסמכה שלו”, ציין לאו..

לדברי לאו, החברה עברה ביקורת אינטנסיבית במשך שישה חודשים לפני שקיבלה את ההסמכה, כדי לוודא שמערכת ניהול הנתונים כולה פועלת כל הזמן לשיפור הפרטיות בפעילות היומיומית שלהם..

מכיוון שהוטמעו רבדים נוספים ברחבי הארגון, מידע המשתמש מאובטח כעת הרבה יותר מפני ניסיונות פריצה חיצוניים, אמר לאו.

“נכון לעכשיו, ישנם אזורים ברחבי העולם שבהם עדיין לא נוצרו תקנות קריפטו, או שנמצאים בשלבים מוקדמים מאוד של אכיפתם.”

תמונה מוצגת: freepik.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map