Cryptoview | ממשק אחד – כל הבורסות העיקריות

Cryptoview Cryptoview

ככל שעולם המטבעות הקריפטוגרפיים מתפתח בקצב מהיר, כך גם המגזר של שירותי ניהול תיקי מטבעות קריפטוגרפיים. הצורך בכלי מסחר מאובטחים במטבעות קריפטוגרפיים מאובטח וקל לשימוש הוליד CryptoView – מנהל פורטפוליו ומעקב אחר מטבעות קריפטוגרפיים, תוכנן להיות פיתרון All-in-One לניהול חשבונות וארנקי חליפין מרובים.

CryptoView מאפשר למשתמשים לקפוץ במהירות מהטרחה של מעבר בין מספר תיקים, מרכזיות או ארנקים לאמינות השימוש בממשק יחיד כדי לעקוב אחר כל היתרות, ולנהל במקביל עסקאות במספר מרכזיות.

מלבד היותו גשש תיקי קריפטו מתקדם, CryptoView יכולה גם לשמש כפלטפורמת מסחר מתפקדת לחלוטין, מכיוון שתוכנת ניהול התיקים מחוברת לבורסות המובילות בעולם כמו Binance, Bitfinex, Bitmex, Bitstamp, Bittrex, Cexio, Coinbase, CoinbasePro, CoinEx, HitBtc, Huobi, Kraken, KuCoin, OKEx, ו פולוניקס.

ממשק רב תרשימים

אחת מנקודות החוזק המרכזיות של CryptoView היא ממשק המשתמש הניתן להתאמה אישית מלאה, המאפשר למשתמשים לסדר מחדש כמעט כל היבט בסביבת העבודה שלהם. הצוות שעומד מאחורי CryptoView פיתח את אחד הממשקים המתקדמים ביותר לריבוי תרשימים, המסוגל להציג עד 9 תרשימים לכל צג, עד 5 צגים. יש יותר מ 25 תצורות רשת ו 5 הגדרות קבועות מראש של המסך.

מי שמשתמש בהגדרות מרובות צגים יכול להשתמש באפשרות “מסכים” כדי לשמור תצורה מוגדרת מראש לכל צג עם פריסת רשת וזוגות מסחר ספציפיים. ניתן לטעון כל קביעה מוגדרת מראש על צג ספציפי בלחיצה אחת בלבד, מבלי שתצטרך להגדיר את סביבת העבודה שלך בכל פעם.

CryptoView השתלב TradingView ™ תרשימים המציעים 85+ כלי מסחר ו מעל 75 כלי ציור עבור סוחרים מתחילים ומתקדמים כאחד.

מנהל יתרת תיק

מנהל תיקי ההצפנה נותן למשתמשים פירוט מפורט של יתרות הנכסים המצטברות מכל המרכזיות המחוברות, הארנקים ואפילו אחסון קירור. טבלת האיזון נותנת גם מידע נוסף אודות התעריפים הנוכחיים, שינויים במחירים ומגמות עבור כל מטבע קריפטוגרפי. ערכי אחסון קר מכניסים ידנית על ידי יצירת ערך של היתרה בכל ארנק קר.

ניתוח ביצועים & רב מסחר

כלי נהדר נוסף הוא היסטוגרמת תיקי CryptoView המציגה נתונים סטטיסטיים של תיקי עבודות. בכל יום CryptoView מצלם תמונה של כל אחזקות התיקים ומתווה אותם להיסטוגרמה מפורטת. יש גם תרשימי עוגה של חלוקת נכסים / פורטפוליו. מי שמעדיף לעבוד עם נתונים גולמיים יכול לייצא לשניהם XML ו CSV פורמטים של קבצים.

פלטפורמת המסחר הכוללת בורסאית הכוללת ביניהן מעניקה למשתמשים את האפשרות לבצע הזמנות כגון ‘מגבלה’, ‘שוק’, ‘עצור מגבלה’ ו’הפסקת שוק ‘בו זמנית בכל בורסה מחוברת. בנוסף, לכל זוג מסחר היסטוריית מסחר, פנקס הזמנות, עומק שוק ופאנלים עסקיים אחרונים.

Cryptoview

שילובי נתונים


בין כלי המסחר השונים בקריפטו המשולבים בפלטפורמה, קיים צובר חדשות קריפטו רב-מקורי מובנה (20+ מקורות חדשות מובילים), עדכון לוח השנה לאירועים ב- CoinMarketCal, עדכון נתונים ישיר ב- CoinMarketCap וכלים אחרים כגון מחיר SMS התראות ודוחות יתרת דואר אלקטרוני אוטומטיים.

הרשמה קלה ומנוי

הירשם לוקח לא יותר מכמה דקות והמשתמשים מקבלים 30 יום בחינם ניסוי פונקציונלי לחלוטין. תוכניות מנוי נע בין $ 19 עד $ 13 חודש תלוי בחבילת המנוי.

מנהלי קרנות

מנהל תיקי השקעות המטבע הכל-אחד מתאים גם למנהלי קרנות שיכולים לנצל את הפונקציות ‘רב תיק’ ו’שיתוף תיק ‘..

כל חשבון יכול ליצור ולנהל עד 5 תיקי קריפטו נפרדים ולחבר מרכזיות או ארנקים שונים לכל אחד. זה מאפשר למשתמשים לפצל את תיק העבודות שלהם לתיקים קטנים יותר נפרדים או לנהל תיקי נפרד עבור לקוחות או חברים.

משתמשים יכולים גם לחלוק את טבלת המאזנים ואת היסטוגרמת הביצועים עבור כל תיק עם קישור “תצוגה בלבד”. זה מאפשר ללקוחות או לשותפים לפקח על ביצועי תיק משותף מבלי להיות מסוגל לתקשר ישירות ולהשתמש בחשבון.

בִּטָחוֹן

האבטחה ב- CryptoView נלקחת ברצינות, שכן הפלטפורמה פועלת על אדריכלות מבוססת ענן עם חיבורים מוצפנים, הצפנת מפתח API חזקה, הגנת DoS, 2FA (אימות דו-פקטורי) וכן כל תקני הבטיחות הכלליים בתעשייה. כדי להגן על המשתמשים מפני פעילויות בלתי חוקיות, משיכה או העברות כספים מוגבלות רק לממשק הבורסה.

תוכניות שותפים והפניות

מלבד מסחר וניהול תיקים, CryptoView מציעה גם תוכנית שותפים, שממנו אתה יכול להרוויח 20 דולר בביטקוין עבור כל מנוי בתשלום שמגיע דרך קישור השותפים שלך. יש גם תוכנית הפניות זה נותן חודשיים בחינם עבור כל לקוח חדש שהופנה שרכש מנוי לאחר תקופת הניסיון בחינם.

CryptoView, ממשק אחד, ללא מגבלות

CryptoView מתאים באופן מושלם הן לסוחרים מתחילים והן לסוחרים מתקדמים, ומספק רשימה חזקה של כלי המסחר הטובים ביותר במטבעות קריפטוגרפיים הנדרשים לניהול יעיל של תיק קריפטו. CryptoView מנצל את תחום ה- IT המקומי הפורח, שמייצר כמה מהמפתחים והמעצבים הטובים ביותר באירופה.

למידע נוסף על CryptoView, בקר בכתובתhttps://www.cryptoview.com/

עקוב אחר CryptoView בטוויטרhttps://twitter.com/CryptoViewCom

מצא את CryptoView בפייסבוקhttps://www.facebook.com/CryptoViewCom/

פרטי יצירת קשר בתקשורת

שם איש קשר: צוות שיווק CryptoView

אימייל: [מוגן בדוא”ל]

תמונה מוצגת: cryptwerk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map