banner
banner

השמש זורחת על DefHold – מוצרים עיקריים המשתחררים

DefHold

בנוסף לשמש כאמצעי חליפין, מטבעות קריפטוגרפיים הופכים לנכס השקעה חם. מאז השקת השוק הראשונה שלהם בשנת 2009 בצורת ביטקוין, שווי השוק שלהם זינק. נכון ל- 18 בדצמבר 2020, שווי השוק הכולל עומד על 637 מיליארד דולר CoinMarketCap, עם צמיחה של 18% בשבעה ימים מה -12 בדצמבר 2020. עם זאת, התקופות הטובות לא נמשכות לנצח, יש עליות ושפל בשווקים. כמעט ואין תמריצים למשקיעים להמשיך ולהחזיק נכסי קריפטו במהלך שפל בשוק. זה הוביל ליצירת Defhold, המשמש ליישום אסטרטגיות לייצור תשואה לתגמול מחזיקי קריפטו.

התריס

DefHoldמקור: CryptoAdventure

Defhold הוא א DeFi יישום פיננסי, הכולל מערכת אקולוגית לא אינפלציונית המציעה השקעות מניב תשואה. ההשקעות מיטיבות עם מחזיקי הצפנה לטווח הארוך הנמשכים גם במהלך עליות השוק וגם השפל.

כדי לאפשר ייצור הכנסה, המערכת האקולוגית של Defhold מאפשרת הימור וחקלאות של נכסי המשקיעים באמצעות האסימון המקורי שלהם, Defo.

ייצור תשואה באמצעות הגנה

אסימוני ה- Defo מאפשרים למשקיעים להשקיע או לחוות נכסים בבריכות עם תקופות נעילה מוגדרות. כל ההכנסות נוצרות למשקיעים באמצעות עמלות ותגמולים

תשואות באמצעות עמלות

המאגרים נועדו לשמור על ההשקעות עד סוף תקופת הנעילה, מה שמאפשר למשקיעים להרוויח תשואות. משקיעים יכולים לבחור לבטל את הסכמתם על ידי משיכת נכסיהם בכל נקודה לפני תקופת הנעילה. נסיגה מוקדמת לעומת זאת תמשוך עמלת משיכה מוקדמת (EWF).

ה- EWF מהווה את זרם התשואות הראשון לחקלאים ולסטקטים שעדיין נמצאים בבריכה. משקיעים ששומרים על הנכסים שלהם במאגרים יכולים להרוויח את ה- EWF של אלו שמושכים את השקעותיהם. באמצעות ניהול מדויק של תיקים והערכה נאותה של צרכי הנזילות, המשקיעים יכולים להישאר במקום עד להבשלת תקופת הנעילה.

התהליך כולל חיזוי דרישות מזומנים טוב ומיומנויות להקצאת נכסים. משקיעים אשר מבטלים את הסכמתם בגלל רגליים קרות לגבי שינויים בשוק או דרישות תזרים מזומנים מכונים ידיים חלשות.

מניב תגמולים

מקור ההכנסה הנוסף הוא באמצעות תגמולים על נכסים שהוקצו או חקלאיים. תגמולים אלה נקבעים לראשונה על פי סוג ההשקעה, בין אם מדובר בהימור או בחקלאות.

בתוך כל סוג השקעה ספציפי, הקובע השני הוא משך מאגר הנעילה. ההימור נעשה ב- Defo בזמן שניתן להשיג חקלאות באמצעות אסימונים של LP באמצעות Uniswap. התגמולים נקבעים כדלקמן;

תשואות תשואות

ישנן 5 בריכות בהימור. התשואות גדלות עם עלייה בתקופת הנעילה. לבריכה הראשונה תקופת נעילה של 10 יום עם תשואה של 1% על דפו. הבריכה השנייה, עם נעילה למשך 30 יום, מחזירה 3.5% על דפו שהוקמה.

הבריכה השלישית מגיעה עם תקופת נעילה של 60 יום ותשואה של 8.2% על דפו, בעוד שלבריכה הרביעית של 90 יום יש הכנסות של 14.3% על דפו שהוקדשה. הבריכה החמישית היא האחרונה, עם תקופת נעילה ארוכה של 180 יום והתשואה הגבוהה ביותר של 33.3%.

תשואות חקלאיות

באופן דומה, לאסימוני LP חקלאיים יש חמש בריכות, כאשר התשואה גדלה בהתאם לתוספות בתקופת הנעילה. עבור הבריכה הראשונה, תקופת הנעילה אורכת 10 ימים עם תשואה של 2% על אסימונים מעובדים, ואילו הבריכה השנייה אורכת 30 יום עם תשואה של 7%

באשר למאגר השלישי, התשואה היא 16.3% על נכסים עם נעילה למשך 60 יום. הנעילה של הבריכה הרביעית למשך 90 יום מייצרת תשואה של 28.6% על אסימוני LP שהושקעו. הבריכה החמישית והאחרונה מגיעה עם תקופת נעילה ארוכה של 180 יום ותשואה של 66.6% על אסימוני LP.

פרטים בדבר ההשקעה

הַשׁקָעָהמקור: המגזין של אינגרם

כדי להשפיע ולהגן על נכסי המשקיע, Defhold מציעה את האסטרטגיות הבאות;

פרוטוקול לא אינפלציוני

הסיכון הגדול ביותר בחקלאות ותחזוקת תשואות הוא לחץ אינפלציוני. זה נגרם על ידי גידול מתמיד של אסימונים מבלי שיש עלייה בביקוש.

נוצר היצע יתר דוחף את ערך האסימון עם הזמן. זוהי הנורמה ברוב פרוטוקולי החקלאות של דפי. בפלטפורמת ה- defhold לא מטביעים אסימונים נוספים של Defi. כמות סמלית סטטית זו מבטיחה כי נמנעים מלחצים אינפלציוניים, וערכי האסימון נשמרים לאורך זמן.

יכולת העברה בבריכה לבריכה מהירה יותר

הבריכות נועדו לאפשר העברה הדדית של נכסי המשקיעים. כאשר מאגר מגיע לתקופת הנעילה של מאגר מהיר יותר, אסימני המשקיעים מועברים אוטומטית למאגר המהיר יותר. ה- EWF והתגמולים משתנים במקביל לזו של הבריכה המהירה יותר.

למשל, אם משקיע מגדל אסימונים של LP בבריכה השלישית ב -1 באפריל, התשואה שלהם נקבעת על 16.3%. ב -1 במאי, 30 יום לאחר מכן, האסימונים מועברים אוטומטית לבריכה השנייה, ומושכים תשואה של 7%. אלה תקופת הנעילה והתשואה של הסקר השני המהיר יותר. בסופו של דבר, האסימונים מועברים לבריכה הראשונה המניבה 2% ב -21 במאי, 20 יום לאחר מכן, בסוף תקופת הנעילה..

זמינות פתוחה

לבריכות אין תקופת התחלה מוגדרת. הנגישות שלהם היא בכל עת, בהתאם לרצון המשקיעים. זה מרמז על כך שמשקיע רשאי להצטרף לכל מאגר בכל זמן נתון שיראה לנכון.

הפרוטוקול של חוזה חכם יעשה את החישובים הנוגעים למועד סיום תקופת הנעילה של המשקיע, כמו גם את התשואות שהרוויחו. תכונה כזו מבטיחה שאף גורם מעוניין לא יינעל מחוץ להזדמנות השקעה.

סיכום

למרות שערכי מטבעות הקריפטו תמיד נמצאים במגמת עלייה, הפגיעות של שפל בשוק גורמת בדרך כלל לתגובת מכירה למשקיעים. לא היה תמריץ רב למשקיעים להחזיק נכסי קריפטו במהלך שפל. Defhold יצר תמריץ כזה באמצעות אסטרטגיות החקלאות וההשקעות שלו. האופי הלא-אינפלציוני של הפלטפורמה מבטיח יציבות ערכית, בעוד שתשואות ה- EWF והתגמול שלה מבטיחות למשקיעים לקבל תשואה על השקעתם. כלומר, כל עוד הם לא נסוגים מהבריכות שלהם לפני שתקופת הנעילה מסתיימת. התריס, לכן, הוא נותן תמריץ אמיתי לשוק לקריפטו של המניות והחווה, ללא קשר לתנאי השוק הרווחים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me