banner
banner

פרוטוקול התשואה של DeFi (DYP) מבטל את הסיכונים של הפרעות לווייתנים

פרוטוקול תשואת DeFi

פרוטוקול DeFi Yield (DYP) הוא סוג חדש של פלטפורמת DeFi המבקשת לשנות את הדרך בה אתה מרוויח באמצעות נזילות בחוזים חכמים של Ethereum. באמת, היזמים שעומדים מאחורי פלטפורמת הדור הבא הצג כמה תכונות נגד מניפולציה כדי למנוע את הסיכון של חוויית לווייתנים לרשת. מערכות אלו מסייעות להבטיח כי התגמולים שנצברו מנזילות הרשת יופצו באופן הוגן לכל המשתתפים.

היתרונות של פרוטוקול DeFi Yield (DYP)

DYP מציג מספר יתרונות מכריעים למגזר המסייעים למשקיעים חדשים ומנוסים להשיג ROI גבוהים יותר. להלן התכונות הבולטות שבוודאי ימשכו משקיעים.

אנטי מניפולציה

בבסיסה של DYP עומד הרצון לספק לכל משתמשי הרשת סיכוי הוגן להרוויח תגמולים. זה לא סוד שלוויתנים יכולים להמיט הרס בשוק. דוגמה מושלמת להתערבות לאחרונה בלוויתנים היא פיאסקו של סושי החלפה. למרבה הצער, המייסד סחר את כל האסימונים שלו תמורת את’ריום והרס את ערך הפרויקט בשניות. זה בדיוק התרחיש הזה ש- DYP מבקש לחסל.

במסעו להסיר את החששות הללו, היזמים יצרו מערכת שמבטיחה הון עצמי בשליטה בכספים בפלטפורמה. באופן מרשים, פרוטוקול זה משמש גם מנגנון יציבות מחירים סמלי וגם אינטגרציה תכונה נגד מניפולציה.

להרוויח קמרון

DYP מציגה את פרוטוקול Earn Vault המפיץ 75% מהרווחים לספקי נזילות. 25% הנותרים עוברים למערכת רכישה חוזרת סמלית שנועדה להוסיף נזילות ולשמור על יציבות מחירים סמלית. מדי יום בשעה 00:00 UTC, החוזה החכם מנסה באופן אוטומטי להמיר 276,480 DYP ל- ETH.

אם מסיבה כלשהי, זה לא אפשרי מכיוון שמחיר ה- DYP מושפע ביותר מ -2.5, המערכת תמשיך לסחור בכמות המקסימלית של DYP כדי לא להוריד את ערך האסימון. משם הסכום הנותר מחולק בימים הבאים.

שְׁקִיפוּת

תגמולי DYP מופצים אוטומטית לספקי נזילות. הפלטפורמה מסירה כל התערבות אנושית. חוזים חכמים של DYP מספקים הפצה הוגנת ושקופה למשתתפי הרשת. בנוסף, הרשת כולה בנויה על ביזור. משתמשים מקבלים את היכולת להצביע על עדכונים חשובים באמצעות מערכת ממשל.

אבטחה מרבית

DYP שם דגש על אבטחה דיגיטלית. הפלטפורמה מבטיחה את יציבות הקידוד שלה מול האקרים באמצעות ביקורת קבועה של החוזים החכמים שלה ופרוטוקולי המערכת. קידוד פגום כבר עלה למשקיעים של DeFi במיליונים. משתמשי DYP זוכים לשכבה נוספת של ביטחון עקב ביקורות אלה.

כיצד פועל פרוטוקול DeFi Yield (DYP)?

DYP היא רשת DeFi שבנויה על גבי בלוקצ’יין את’ריום. את’ריום הוא ה- DeFi הגדול ביותר בעולם כיום. היזמים ניצלו את מלוא הפוטנציאל של את’ריום. באופן ספציפי, DYP נבנה תוך שימוש במגוון שפות תכנות פופולריות, כולל HTML5, CSS3, Bootstrap ו- Solidity..

בריכת כרייה DYP

באופן מרשים, המשתתפים בבריכת הכרייה DYP מקבלים בונוס של 10% מההכנסה החודשית של ETH שמרוויחה הבריכה. מפתחים מתכוונים להקפיץ מאגר זה עם חמישה מיליון אסימונים של DYP. אסימונים אלה אמורים להיות מופצים לכורים כתמריץ להצטרף לבריכה בעקבות השקת הפלטפורמה.

מגוון בריכות

כחלק מהאסטרטגיה הכוללת שלהם, DYP מציג תמיכה במגוון בריכות ההימורים כולל DYP / ETH, DYP / USDC, DYP / USDT ו- DYP / WBTC POOL. בחירה זו מבטיחה שלמשתמשים תמיד תהיה גישה לנזילות יקרת ערך כאשר הם רוצים לסחור בנכסיהם. משקיעים נבונים יכולים אפילו להימצא על פני מספר מאגרים כדי למקסם את התשואה שלהם בפלטפורמה.

חקלאות תשואה

משתמשי DYP יכולים להניח את נכסי הצפנה שלהם כדי להרוויח DYP באמצעות חוזה חקלאי אוטומטי. חקלאות תשואה היא פרוטוקול פופולרי נוסף של DeFi שממשיך למצוא את דרכו לרוב הפלטפורמות המובילות. חקלאות תשואה מוציאה בנקים ממשוואת ההלוואות ומחליפה אותם ברשת משתמשים מבוזרת.

כשאתה מניב את החקלאות שלך, אתה מסכים לנעול את הנכסים שלך בחוזים חכמים המכונים גם מאגרי נזילות. המטרה העיקרית של מאגרים אלה היא לאפשר למשתמשי קריפטו אחרים לקחת הלוואות לזמן קצר. לאחר מכן מחזירים הלווים את ההלוואות בתוספת ריבית. כל משוב הרווחים למאגר הנזילות המרוויח ריבית. בתורו, זה יוצר רווחים רבים עוד יותר.

אחד החלקים הטובים ביותר בחקלאות תשואה הוא שזה לא בהכרח משנה מתי ההלוואה שלך תוחזר. מאגר הנזילות מרוויח כל כך הרבה רווחים שאתה מוחזר בזמן ללא קשר למועד בו נפרעת ההלוואה שלך. רווחים אחרים ונזילות חדשים משמשים להבטחת פירעון בזמן.

אסימון DYP

אסימון DYP הוא נכס דיגיטלי מבוסס ERC-20 המתפקד כאסימון הממשל והתועלת העיקרי עבור הרשת. ניתן להשתמש באסימון לתשלום עמלות, השקעה בבריכות, שליחה וקבלת תשלומים, והצבעה על שדרוגים חיוניים ברשת. בנוסף, כל התגמולים משולמים באסימונים של DYP.

אסימונים של ERC-20 נהנים ממגוון הרחב ביותר של יכולת פעולה הדדית בתחום הקריפטו. למשתמשים אסימוניים אלה עומדים לרשותם מגוון ארנקים, מרכזיות, משחקים וכלים פיננסיים ייחודיים אחרים. ישנם כיום מעל 200,000 אסימונים של ERC-20 במחזור, ונכנסים יותר מדי שבוע.

ממשל

DYP כוללת מערכת ממשל מבוזרת המאפשרת למשתמשים רגילים להשתתף בכיוון התפתחות הפלטפורמה. עדכונים, תוספות אסימון חדשות והאם להפיץ או לצרוב תגמולי אסימון DYP או לא הם כל העניינים שמשתמשים מצביעים עליהם.

פרה פרוטוקול תשואה (DYP) מכירה מוקדמת ומכירה של אסימונים

ה מכירת אסימונים של DYP נמצא בימים אלה. יש לציין כי הפלטפורמה כבר מכרה 570,000 אסימונים של DYP (2,821.71 ETH) במהלך רשימת ההיתרים שלה. & סבב מכירה מוקדמת. רמה זו של השתתפות מוקדמת מאותתת על אינטרסים גדולים בשוק. הסכום המינימלי להשתתפות בהמונים של DYP הוא 0.5 ETH והתרומה המקסימלית היא 100 ETH.

פרוטוקול תשואת DeFi (DYP) – שמירה על עקרונות DeFi

הכנסת DYP לפרוטוקולים נגד מניפולציה מסייעת לקידום המטרה הכוללת של DeFi, הסרת סמכויות ריכוזיות מהמימון ובמקום זאת, חלוקת הרווחים בין המשתמשים.. DYP מגשים מטרה זו באמצעות חלוקת תגמולי הבריכה החדשנית שלה ומערכת יציבות האסימונים שלה. מסיבות אלה, DYP בטוח תראה אימוץ נוסף בחודשים הקרובים.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me