השווי הנקי של ויטליק בוטרין גדל כש- ETH מגיע לשיאי שיא

שווי נטו של ויטליק בוטרין

ויטאליק בוטרין הוא שם שיש להזכיר בתיאור תעשיית הקריפטו. הוא מפורסם בזכות הובלת הצוות שיצר את את’ריום, המטבע השני של קריפטוגרפי לפי שווי שוק אחרי ביטקוין. לא רק זה, זהו אלטקוין פופולרי, ורבים רואים בו אלטרנטיבה לביטקוין. מסיבה זו, אין זה מפתיע שחובבי הקריפטו מעוניינים בשווי הנקי של ויטאליק בוטרין.

האת’ריום של בוטרין, שהושק בשנת 2013, צמח במהירות רבה והפך לפלטפורמה מספר אחת לחוזים וטאפים חכמים. אמנם זה תרם מאוד להתפתחות החלל עם מקרי שימוש רבים ושונים שנחקרו ברשת את’ריום, אך זה הביא גם לדמי עסקה בלתי נסבלים, במיוחד עם הופעת DeFi. זה הוביל לשדרוג הרשת ל- Ethereum 2.0 בשנת 2020. נדבר על כך עוד מעט.

ויטאליק בוטרין שווי נקי

forbes.com

בוטרין ללא ספק סייעה בפיתוח מטבע הקריפטו והבלוקצ’יין עם פרויקט את’ריום. הוא גם אחד מאלה עם השווי הנקי הגבוה ביותר בחלל. בינואר פורבס דיווח שהוא הפך לאחד המיליארדרים שיוצרו במהלך משאבת הביטקוין האחרונה שהעלתה את המחיר ליותר מ 41000 $. ראוי לציין כי בוטרין מעוניין יותר בטכנולוגיית הבלוקצ’יין כמדע מאשר כמשקיע. הדו”ח של פורבס אומר כי השווי הנקי של ויטליק בוטרין הוא כ -360 מיליון דולר בקריפטו.

זה בעיקר מהסטאצ ‘שלו של ETH, שהוא לפי הדיווחים 330000 מטבעות. רבים יחשבו שמדובר בכמות קטנה של מטבעות עבור מייסד שותף של Ethereum, בהתחשב בכך שסטושי נקאמוטו, יוצר הביטקוין, לקח לעצמו מיליון מתוך 21 מיליון המטבעות. אין ספק, האינטרס של בוטרין הוא לפתח את הטכנולוגיה שמניעה את פרויקט Ethereum 2.0.

את’ריום 2.0

cybavo.com

שטח המטבע הקריפטוגרפי צפה מזמן את השקת Ethereum 2.0. זהו שדרוג שיסייע בשיפור המדרגיות של רשת את’ריום וביצועיה הכלליים. אלה יתקיימו במיוחד על ידי הפחתת עמלות העסקה. אחד המאפיינים החשובים ביותר של הפרויקט, לעומת זאת, הוא ההימור של ETH.

זה אפשרי דרך המעבר של את’ריום מרשת הוכחה של הימור. במילים אחרות, אין צורך בכורים יותר. אין צורך לכרות מטבעות חדשים, אך ניתן להעניק כפרס לאלו המשקיעים את אחזקותיהם בכדי לאבטח את הרשת.

ההיבט ההימור קיבל הסכמה רבה ממשתמשי Ethereum. השקת השלב הראשון של Ethereum 2.0 הייתה ב -1 בדצמבר 2020. בין אז לאמצע ינואר 2021 הושקע ברשת מעל 3 מיליארד דולר. אם הוא יערוך את ה- ETH שלו כמו שאר המחזיקים בנכס, האפשרות היא שהשווי הנקי של ויטליק בוטרין יגדל משמעותית בשנת 2021.

את’ריום מגיע לשיאי שיא

quoteinspector.com

את’ריום נמצאת בחזית ביצועי השוק מאז סוף 2020, ממש כמו ביטקוין. אף על פי שרבים מאמינים כי ETH עוקב אחר מגמות המחירים של ביטקוין, אלו פעלולי המחירים המתמשכים שיכולים להיות כתוצאה מכך שלא רק בעקבותיו של ביטקוין. מטבעות קריפטוגרפיים בדרך כלל מקבלים ערך רב יותר עם הגברת המעורבות של הרשת.

ההשקעה של מיליארדי דולרים ב- ETH ברשת עשויה להיות גורם מרכזי המשפיע על המחיר, כמו גם על השימוש ב- DeFi ועל התשתית החכמה והחכמה החכמה. אנליסטים הזכירו מספר פעמים את הערכת יתר של Ethereum. זאת בשל התשתית שניתן למצוא ברשת.

המטבע הקריפטוגרפי נסחר כעת ב -1,707.37 דולר לאחר שהפר את שיא כל הזמנים של 2017, קצת יותר מ -1,400 דולר. אנליסטים מצפים כי את’ריום ימשיך בדרכו למעלה ו יכול לשבור 2 דולר,000 בשנת 2021, כלומר השווי הנקי של ויטליק בוטרין יעלה. בדיוק כמו עבור ביטקוין, עליית מחירים זו עשויה להיות מונעת על ידי קנייה מתמשכת של הנכס על ידי גווני אפור. אגב, הוא מנהל נכסים דיגיטליים מוביל בעולם. רק בשבוע שעבר רכשה גרייסקייל אתריום בשווי 76 מיליון דולר, בעוד שבשנת 2020 היא רכשה מחצית מכל ה- ETH שהוטבע לאחרונה..

ישנם, לעומת זאת, מתחרים מתפתחים, אחד מהם הוא טרון. הבלוקצ’יין של טרון יצא מאתרום בשנת 2018 וזכה לביקורת על כך שיש לו יותר מדי תכונות של את’ריום. כפי שאתה יכול לנחש, זה היה בעיקר פלטפורמת חוזה חכמה ודאפ, בדיוק כמו Ethereum. כאשר DeFi ממשיך לפרוח על Ethereum, טרון הגדילה את המשחק שלה כדי לכלול אסימונים של DeFi בפלטפורמה שלה.


מייסד טרון התגאה שוב ושוב בכך שטרון יעקוף בקרוב את את’ריום כמוקד החוזים של DeFi וחוזים. נקודת המכירה העיקרית של טרון היא עמלות העסקה הנמוכות שלה, המהוות הקלה עצומה מדמי האתריום ההולכים וגדלים. נכון לעכשיו, WrappeBTC ו- WrappedETH, שני אסימוני DeFi הנפוצים ביותר, זמינים ב- Tron. המשמעות היא שזה רק עניין של זמן עד שיעברו מספר טוב של משתמשי את’ריום לטרון. ראוי לציין כי TRX שווה כעת כ- 0.03722 דולר.

סיכום

אם השווי הנקי של ויטליק בוטרין יגדל בשנת 2021, את’ריום צריך להגביר את המשחק שלה ובעיקר לעבוד לקנה מידה של הרשת בקרוב, או שמתחרים כמו טרון יעקוף אותה. רמת המעורבות של רשת עם משתמשים ממלאת תפקיד מכריע בשיפור הערך ובכך במחיר מטבע קריפטוגרפי, אך יתכן כי Ethereum נמצאת על סף אובדן זה..

הסיבה היחידה שמשתמשים מסוימים מקפידים על Ethereum לעת עתה, היא שעדיין אין תחליף מתאים. טרון עשוי להפוך בקרוב לאופציה המתאימה הזו עם יכולת הרחבה גבוהה בהרבה, וזה יהיה רק ​​עניין של זמן עד שאת’רום יאבד את הרלוונטיות שלה. הגיע הזמן שהיבט שיפור המדרגיות של Ethereum 2.0 יכנס לתוקף מלא כדי להציל את עתיד ה- ETH.

תמונה מוצגת: forklog.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map