כיצד להשקיע בחוזים עתידיים של Ethereum (ETH) – המדריך האולטימטיבי למתחילים

את'ריום

מה הם אתרי עתיד?

חוזים עתידיים הם פשוט הסכמים לרכישה או מכירה של נכס בתאריך קבוע מראש בעתיד במחיר קבוע מראש. לכן, החוזים העתידיים על Ethereum הם הסכמים או חוזים לרכישה או מכירה של Ether (ETH) במחיר קבוע מראש בזמן קבוע מראש בעתיד..

נסחרים בחוזים עתידיים באתריום בבורסות מטבעות קריפטו המציעות עתידיים של Ethereum. ישנן בורסות קריפטו רבות המציעות חוזים עתידיים ברחבי העולם. עם זאת, חובת המשקיע או הסוחר לוודא שהם מבצעים מחקר מעמיק כדי להבטיח שהם לא יפלו לידי הונאה..

את'ריום

כדי להימנע ממלכודת הרמאים, גלה עד כמה הבורסה מכובדת בקרב משקיעים / סוחרים אחרים. במקרה של בעיות שהועלו על ידי סוחרים במיוחד כאשר הם נותנים ביקורות על הבורסה, על המשקיע לברר מידע נוסף על אותה נושא כדי לברר אם הבורסה פתרה אותה או שהיא עדיין משפיעה על סוחרים אחרים..

עליהם גם לחקור את הבורסה כדי לברר אם הבורסה מציעה את התכונות שהם מחפשים. חלק מהתכונות שצריך לשים לב אליהן בעת ​​בחירת בורסה עתידית בה תוכלו להשקיע בחוזים עתידיים של Ethereum (ETH) כוללות מינוף, עמלות ומטבע בסיס..

פלטפורמת המסחר בנגזרות קריפטו של BTCC היא אחת מפלטפורמות הסחר העתידיות הטובות בעולם. זה קיים למעלה מ 9 שנים והוא מציע את אחד המינופים הגבוהים ביותר במסחר עתידי של Ethereum. הוא מציע מינוף מקסימלי של פי 150 בהתאם לסוג החוזה העתידי שהסוחר בוחר לסחור בו. לפלטפורמה גם דמי מסחר נמוכים יחסית בהשוואה לפלטפורמות סחר עתידיות אחרות.

אתה עשוי לאהוב: מינוף ביטקוין & מדריך מסחר בשוליים משנת 2021

היתרונות של מסחר עתידי באתריום על פני סחר נקודתי באתריום

רוב המשקיעים בקריפטו משמשים לאיתור מסחר בו קונים את נכס הקריפטו בפועל ומשערים שערכו יעריך כך שהוא / היא יוכל למכור אותו ברווח בעתיד. אם הספקולציה שגויה ושווי נכס הקריפטו יורד, המשקיע נותר עם נכס קריפטו בעל ערך פחות ואם הוא / היא מחליט למכור אותו, בסופו של דבר הוא מפסיד עצום במיוחד בגלל התנודתיות של שוק מטבעות קריפטו.

שנית, במסחר נקודתי באתריום, על המשקיע להחזיק ארנק קריפטו, בו הוא או היא יכולים לאחסן את ה- Ether שלו (ETH). וארנקי הצפנה מהווים סיכון ביטחוני מכיוון שהם מועדים לפריצה במיוחד אם הארנק אינו ארנק קר או חומרה. במסחר נקודתי, רוב ארנקי הצפנה בהם משתמשים הסוחרים משובצים בדרך כלל בבורסות הצפנה של עמית לעמית שמשקיעים משתמשים בהם כדי לבצע מסחר נקודתי וחלקם דיווחו על מקרים של פריצה.

כדי להימנע מכל הסיכונים הכרוכים בהחזקת נכסי קריפטו בפועל, משקיעים יכולים להשקיע בחוזים עתידיים על קריפטו כמו עתיד Ethereum (ETH)..

את'ריום


השקעה בחוזים עתידיים של Ethereum (ETH) אינה מחייבת את המשקיע לרכוש את מטבעות ה- Ether (ETH) בפועל. החוזים העתידיים על Ethereum הוא מוצר נגזר המאפשר לסוחרים / משקיעים לסחור בתנועות המחירים של Ethereum מבלי להחזיק את ה- Ether בפועל (ETH)..

לכן, בעת סחר בחוזים עתידיים של Ethereum (ETH), הסוחר אינו זקוק בהכרח לארנק קריפטו מכיוון שהם אינם דורשים להחזיק שום קריפטו מלכתחילה. עם זאת, כמה בורסות עשויות לבקש ממשקיעים לבצע פיקדונות במונחים של Tether (USDT), שהוא אסימון הצפנה של ERC20 ובכך עשוי לדרוש ארנק קריפטו תואם Ethereum ממנו המשקיע יכול להעביר אותם לחשבון המסחר בבורסה..

חוץ מזה, בעת סחר בחוזים עתידיים של Ethereum, המשקיע אינו צריך לדאוג להישאר עם מטבעות את’ר (ETH) בערך נמוך יותר מכפי שהוא / היא רכשו אותם מכיוון שאין פעם אחת שהמשקיע יידרש לרכוש אתתר (ETH) ).

לבסוף, סחר עתידי באתריום מאפשר לסוחרים להשתמש במינוף ובכך לספק הזדמנות לפתוח ולהחזיק בעסקאות גדולות יותר שיתרת חשבונם תאפשר. ואם ספקולציות השוק היו נכונות, העסקאות שנפתחו באמצעות מינוף בסופו של דבר נותנות תשואות גבוהות יותר בהשוואה להחזקת נכס קריפטו מסוים שמחכה למכור אותו כשמחיריו יעלו..

טיפים למסחר בחוזים עתידיים עם אתרים

כדי להצליח לסחור בחוזים עתידיים של Ethereum, על משקיע / סוחר:

  1. בחרו בורסת סחר עתידית מכובדת כמו פלטפורמת המסחר בנגזרות קריפטו של BTCC.
  2. חפש בורסת סחר עתידית המאפשרת מסחר מינוף גבוה כדי לאפשר לך לפתוח פוזיציות גדולות יותר גם אם יתרת חשבונך קטנה.
  3. השתמש באסטרטגיות מסחר בניהול סיכונים כמו עצירת הפסד והפסקת רמות רווח.
  4. בצע תמיד ניתוח בשוק אתריום כדי להבטיח שאתה מבצע ספקולציות נכונות בשוק.
  5. הימנע מסחר רגשי מכיוון שהוא בעיקר מביא לפתיחת עמדות שאין להן בסיס ניתוח טכני או בסיסי.
  6. בוא עם אסטרטגיית מסחר רווחית שתאפשר לך לזהות את הזדמנויות המסחר הנכונות.

סוף סוף

לכו לחשבון חינם ב- BTCC ונסה היום את המסחר העתידי שלך ב- ETH.

בנוסף לשוק האנגלי, BTCC זמין כעת בקוריאנית (비트 코인 선물), יפנית (ビ ッ ト コ イ ン 先 物 取 引), וייטנאמית (Hợp đồng tương lai Bitcoin).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map