banner
banner

eToro

Contents

מבוא: מהו eToro?

eToro היא פלטפורמת מסחר חברתית שהתחילה את דרכה כפלטפורמת מסחר כללית ובהמשך התרחבה למסחר במטבעות קריפטוגרפיים. בדקנו לעומק את חילופי הקריפטוגרפים ב- eToro והבאנו בפניכם עובדות מעניינות על חברה זו ושירותיה.

צילום מסך של דף הבית של etoro.com דף הבית של eToro

eToro מספקת את האפשרות לקנות ולסחור ב -17 מטבעות קריפטוגרפיים ו -37 זוגות קריפטו לפיאט. המשתמשים מקבלים תובנות בזמן אמת על השוק, תמיכת לקוחות טובה, עיצוב מעולה וקלות שימוש. יש תמיכה ב -20 שפות, ושירות CopyTrader הייחודי שלהם ו- CopyPortfolio. מתחילים מוחלטים יכולים בקלות להתחיל לסחור בקריפטו עם eToro. כל אחד יכול להשתמש בתיק הווירטואלי כדי ללמוד את היסודות של מסחר קריפטוגרפי עם 100,000 דולר בכסף וירטואלי.

צילום מסך של זוגות חילופי etorox.com eToro – חילופי etoroX

eToro מוסדרת באופן מלא תחת תקנות פיננסיות בבריטניה, אירופה ואוסטרליה, כך שהפלטפורמה בטוחה לשימוש. יש להם אמצעי אבטחה ללא דופי ולא היו נתונים לפריצות. מחלקת שירות הלקוחות שלהם זמינה תמיד לענות על כל שאלה.

קנו מטבעות ב- eToro

יתרונות וחסרונות

יתרונות

 • בטוח לשימוש, תקני אבטחה גבוהים והצפנת SSL
 • נהדר למתחילים במסחר
 • חשבון תיק וירטואלי עם 100,000 דולר
 • אפשרויות תשלום מרובות ללא דמי הפקדה
 • 16 מטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר הזמינים למסחר
 • עיצוב נהדר של פלטפורמת שולחן העבודה ואפליקציית המובייל

חסרונות

 • עמלות רווח גבוהות מהממוצע
 • מותר רק מטבע דולר ארה”ב
 • תמיכת הלקוחות יכולה להיות טובה יותר

יתרונות

חסרונות

 • בטוח לשימוש, תקני אבטחה גבוהים והצפנת SSL
 • עמלות רווח גבוהות מהממוצע
 • נהדר למתחילים במסחר
 • מותר רק מטבע דולר ארה”ב
 • חשבון תיק וירטואלי עם 100,000 דולר
 • תמיכת הלקוחות יכולה להיות טובה יותר
 • אפשרויות תשלום מרובות ללא דמי הפקדה
 • 16 מטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר הזמינים למסחר
 • עיצוב נהדר של פלטפורמת שולחן העבודה והאפליקציה הסלולרית

רקע eToro

הסיפור הרשמי של eToro החל בינואר 2007 כששלושה יזמים יצאו להנגיש את המסחר לכל אחד ובכל מקום. הרעיון שלהם היה להפחית את התלות במוסדות פיננסיים מסורתיים. החידושים שהציגה eToro הם הבנה פשוטה יותר של המסחר. אלה כוללים שימוש במצגות גרפיות של אפשרויות מסחר יחד עם שירותים קנייניים.

תמונת מסך של דף etoro.com אודות מקור – עמוד אודות eToro

eToro הפכה לפלטפורמה המתאימה למתחילים חדשים בעולם ההשקעות ורוצים להתחיל לסחור במניות, סחורות ומטבעות קריפטוגרפיים. פלטפורמת המסחר eToro מספקת למשתמשיה דרכים קלות באמת להשקיע בכל המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים.

ציר הזמן של eToro מעניין, שכן הוא החל להתפתח כפלטפורמת מסחר מקוונת בשנת 2007, ואז השיק את פלטפורמת המסחר האינטואיטיבית שלהם בשם WebTrader בשנת 2009.

תמונת מסך של דף etoro.com אודות מקור – eToro אודות דף

בשנת 2010 הם השיקו את תכונת CopyTrader שלהם שהביאה את eToro לתשומת לב רחבה; יצאו לניידים בשנת 2012 והציגו את המסחר בביטקוין בשנת 2013 כחלק מההצעה שלהם.

תמונת מסך של דף etoro.com אודות מקור – eToro אודות דף

בשנת 2017 eToro הרחיבה את הצעת הקריפטוגרפיה שלה והוסיפה את המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר. בשנת 2018 היא הציעה עסקאות ישירות עם מטבעות קריפטוגרפיים, כמו גם פתיחת שעריה ללקוחות בארה”ב.

תמונת מסך של דף etoro.com אודות מקור – עמוד אודות eToro

החל מאפריל 2020, ל- eToro יש מעל 12 מיליון משתמשים, מספר שנמצא בעלייה ככל שיותר אנשים מחפשים לפדות כסף מהרחבת שוק הקריפטו. עם היתרונות שמציעה eToro, אפליקציה לנייד וממשק יעיל, אין פלא מדוע הפופולריות של רשת המסחר החברתית הזו צוברת תאוצה.

האם eToro בטוח?

מושג אבטחת סייבר

לא הייתה שערורייה הקשורה לפלטפורמת eToro כמו סיסמאות שהודלפו או חשבונות פריצה. זה חשוב מכיוון שהוא מציין כי החברה יודעת לנהל את עסקיה ולשמור על האמון שאנשים נותנים בשירותיה.

בטיחות הנתונים הפרטיים מובטחת באמצעות הצפנת SSL כמו גם אימות דו-גורמי כשכבת אבטחה נוספת. נתונים רגישים ומטבע נשמרים אחסון קר ומטבע שנמצא באחסון חם מוגן בטכנולוגיית ריבוי חתימות.

תמונת מסך של קטע האבטחה etoro.com מקור – דף הבית של eToro

פלטפורמת eToro עובדת תחת גופי הרגולציה הפיננסיים השונים כמו CySEC מקפריסין, FCA מבריטניה, ו ASIC מאוסטרליה. כל קרנות פיאט מוחזקות בבנקים כמו ברקליס וקוטס, גופים מכובדים ואמינים.

השוואה

לוגו של Etoro

אטורו

 • התחל לסחור מהר; גבולות גבוהים
 • דרך קלה למצטרפים חדשים לקבל ביטקוין
 • ההון שלך נמצא בסיכון

קנה עכשיו

אנו לא מקדמים, מאשרים או מרוויחים עמלות ממסחר בניירות ערך מכל סוג שהוא, כולל CFD, אולם, eToro דורש כי אנו מספקים לך את ההיתר הבא: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בשל למינוף. 62% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

לוגו של קראקן

קראקן

 • נזילות גדולה ועמלות נמוכות
 • תומך ברוב המדינות
 • חילופי אמון, החלו בשנת 2011

קנה עכשיו לוגו Binance

בינאנס

 • החליפין הגדול ביותר על פני כדור הארץ
 • קל לשימוש
 • עמלות נמוכות

קנה עכשיו

שירותים

העברת מטבע באמצעות קונספט סמארטפון

eToro לא החלה כמחליף מטבעות קריפטוגרפיים אך שורשיה במסחר כללי, כך שהשירותים משקפים את המורשת. שירותי המסחר בקריפטו של eToro מושכים הן סוחרים מתחילים והן מנוסים יותר.

עֲמִילוּת

תמונת מסך של פלטפורמת המסחר בקריפטו etoro.com eToro – פלטפורמת מסחר בקריפטו

eToro מציעה גישה ישירה להשקעות במטבעות קריפטוגרפיים.

לְהַחלִיף

תמונת מסך של פלטפורמת ההחלפה etoro.com eToro – פלטפורמת Exchange

המרת מטבע החליפין של eToro היא שירות מוסדר, המציע 17 מטבעות קריפטוגרפיים ו -37 זוגות קריפטו לפיאט. מכיוון שאין הגנה על משקיעים או תקנות של סחר בקריפטוגרפים, eToro מזכירה בבירור לכל המשתמשים שלה שההון שלהם בסיכון..

שירותי הימור

צילום מסך בטוויטר

eToro מספקת ללקוחות את האמצעים להניח את מטבעותיהם.

סחר ב- OTC

סוחר אשת עסקים מחפש ניהול מחשב נייד וסמארטפון עם ניתוח גרפים

eToro אינה מתירה מסחר OTC (ללא מרשם).

דרכים להרוויח מטבע בחינם

תמונת מסך של הצעת הארנק content.etoro.com eToro

על ידי קבלת eToro ארנק, כל משתמש מקבל 0.1 ETH בחינם בו תוכלו להשתמש בבורסה.

הוצאת כרטיסים

תמונת מסך של דף פלטפורמת המסחר etoro.com eToro – פלטפורמות מסחר

eToro מתכננת להשיק את כרטיס החיוב שלה מאוחר יותר בשנת 2020. משתמשי eToro יכולים להעביר את מטבעם בארנק eToro ולהשתמש בהם לתשלום עבור סחורות ושירותים או למשוך יתרה זמינה באמצעים שונים..

שירותים אחרים

צילום מסך של עמוד etoro.com eToro – פלטפורמות מסחר

ל- eToro שירותים ייחודיים כמו CopyTrader ו- CopyPortfolios.

שיטות תשלום ועמלות נתמכות

צילום מסך של etoro.com אמצעי תשלום צילום מסך של etoro.com אמצעי תשלום צילום מסך של etoro.com אמצעי תשלום eToro – הפקדת כספים שאלות נפוצות

eToro מאפשרת למשתמשים להפקיד מטבע fiat בחשבונות eToro ולהשתמש בו לרכישת מטבעות קריפטוגרפיים. פלטפורמה זו מאפשרת מימון באמצעות העברות בנקאיות, כרטיסי אשראי / חיוב, Skrill, Neteller, העברה מהירה, בנק קלארנה / סופורט, Webmoney, Giropay, China Union Pay, Yandex ובנקאות מקומית מקומית..

צילום מסך של etoro.com שלם באמצעות PayPal מקור – eToro

והכי טוב etoro מאפשר לך קנו ביטקוין באמצעות PayPal!

לכל חשבון משתמש eToro לא מאומת יש מגבלה של 2250 $ כפיקדון מקסימלי. לחשבון מאומת אין מגבלות הפקדה. כאן הסכום המקסימלי לכל עסקה משתנה בהתאם למקור המימון ששימש.

שלטי דולר זהובים

עלינו לציין כי eToro עובד רק עם דולרים אמריקאים. אמנם eToro אינו גובה עמלת פיקדון, אך אם אתה מפקיד מטבע אחר, תחויב בדמי המרה.

דמי נסיגה

צילום מסך של דמי משיכה מ- etoro.com מקור – eToro

משיכת כספים מ- eToro ארנק יכול לקרות באותו אופן כמו הפקדות: באמצעות העברה בנקאית, אשראי, או כרטיס חיוב או באמצעות PayPal. eToro גובה תשלום אחיד של 5 $ עבור כל משיכה, לא משנה מה הסכום שהלקוח מושך. הסכום הקטן ביותר שניתן למשוך הוא 30 דולר.

מדינות נתמכות

מושג מפת עולם דיגיטלי שטוח

eToro זמין כעת במדינות הבאות:

אנדורה, אנגולה, ארגנטינה, ארמניה, אוסטרליה, אוסטריה, אזרבייג’ן, בחריין, ברבדוס, בלגיה, ברמודה, בהוטן, בוליביה, ברזיל, בולגריה, קמרון, איי קיימן, צ’ילה, קולומביה, חוף השנהב, קרואטיה, קפריסין, צ’כיה, דנמרק, דומיניקה, הרפובליקה הדומיניקנית, אקוודור, מצרים, אסטוניה, פינלנד, צרפת, גאורגיה, גרמניה, גיברלטר, יוון, גרינלנד, גרנדה, גוואדלופ, גואטמלה, גרנזי, הונג קונג, הונגריה, הודו, אירלנד, האי מאן, איטליה, ג’מייקה, ג’רזי, ירדן, קזחסטן, קניה, לטביה, לבנון, ליכטנשטיין, ליטא, לוקסמבורג, מקאו, מלזיה, מלדיבים, מלטה, מרטיניק, מאוריציוס, מיוט, מקסיקו, מולדובה, מונקו, מונגוליה, מונטנגרו, מרוקו, הולנד, קלדוניה החדשה , נורבגיה, עומאן, פרו, הפיליפינים, פולין, פורטוגל, קטאר, אי ראוניון, רומניה, רוסיה, סנט לוסיה, סנט וינסנט, ערב הסעודית, סנגל, סינגפור, סלובקיה, סלובניה, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, שבדיה, שוויץ , טייוואן, טנזניה, תאילנד, תוניסיה, אוקראינה, בריטניה, סנט אטס, אורוגוואי, ונצואלה, וייטנאם, איי הבתולה.

מטבעות נתמכים

מטבעות קריפטו

נכון למועד כתיבת סקירה זו, eToro מציעה את ההזדמנות לסחור עם שבע עשרה מטבעות קריפטוגרפיים: ביטקוין, את’ריום, מזומן ביטקוין, XPR (אדווה), לזנק, ליטקוין, Ethereum Classis, קרדנו, יוֹטָה, XLM (כוכבים), EOS, NEO, טרון, ZCASH, מטבע בינאנס, טזוס ו גְרַם.

תמונת מסך של פלטפורמת ההחלפה etoro.com eToro – פלטפורמת Exchange

הארנק eToro תומך רק במטבעות הקריפטו הבאים: ביטקוין, מזומן ביטקוין, את’ריום, XRP, ליטקוין, ו XLM. אחרים יהיו זמינים בעתיד.

מגבלות ונזילות

מושג תרשים חילופי

כל משתמש רשאי לעשות כרצונו בכספו. eToro לא מציבה מגבלות על נפח המסחר, אך יש סחר מינימלי של 25 דולר למטבעות קריפטוגרפיים. יש מגבלות על הסכום שהמשתמש יכול להעביר מהפלטפורמה לארנק eToro.

ממשק משתמש

רעיון ממשק משתמש לנייד ושולחן עבודה למחשבים ניידים

שולחן עבודה

ל- eToro אין פלטפורמת שולחן עבודה נפרדת שמשתמש צריך להוריד. במקום זאת, כל משתמש יכול להשתמש בפלטפורמה באמצעות דפדפן האינטרנט על ידי כניסה לאתר הרשמי.

תמונת מסך של פלטפורמת המסחר etoro.com eToro – פלטפורמת מסחר

לפלטפורמת eToro יש ממשק משתמש עם עיצוב אינטואיטיבי כך שהניווט מגיע בקלות רבה. גם אנשים ללא כל ניסיון מסחר אמיתי יכולים להצליח להשיג זאת ממש מההתחלה. המשתמשים זוכים לראות את הסוחרים בעלי הדירוג הגבוה ביותר תחת הצעות CopyTrader כמו גם אסטרטגיות Crypto CopyPortfolios הקיימות..

צילום מסך של etoro.com העתקת אנשים פלטפורמת המסחר eToro – העתק אנשים

פלטפורמת eToro מציעה חשבון וירטואלי. זה מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד את החבלים, עם 100 אלף דולר של כספים וירטואליים שאפשר להשתמש בהם כדי לתרגל מיומנויות מסחר.

תמונת מסך של חשבון וירטואלי etoro.com eToro – סחר במטבעות קריפטוגרפיים

ברגע שתרגישו מוכנים תוכלו לבחור להתחיל לסחור במטבעות קריפטו מחשבון אמיתי ולהשתמש בכסף אמיתי.

 • עיצוב פשוט ואינטואיטיבי לשימוש
 • מידע חשוב מוצג לעין
 • גרפים מציגים מגמות מטבעות קריפטוגרפיים
 • ממשק קל לשימוש
 • רשימת צפייה, היסטוריית מסחר, תכנים חינוכיים
 • משתמשים התלוננו על אחוזי הצבעה רעים של סוחרים שהעתיקו
 • משיכות רק במטבע דולר

אפליקציה לנייד

מושג מסחר קריפטו באפליקציה לנייד

אפליקציית eToro לנייד זמינה לאנדרואיד ו- iOS והיא זמינה בגוגל פליי ובחנות אפל. האפליקציה כמעט זהה לעיצוב של גרסת שולחן העבודה, רק מוקטנת כך שתתאים למסך קטן יותר.

תמונת מסך של פלטפורמות המסחר של etoro.com eToro – פלטפורמות מסחר

יש לו גם אותו עיצוב ממשק משתמש אינטואיטיבי עם ניווט פשוט. זה מאפשר למשתמשים להישאר תמיד בראש המשחק שלהם עם מסחר במטבעות קריפטוגרפיים, אפילו בדרכים.

תמונת מסך של אפליקציית etoro.com לנייד eToro – פלטפורמות מסחר

האפליקציה מסתנכרנת בכל המכשירים, כך שתוכלו להשתמש ב- eToro בשולחן העבודה ובאפליקציה הסלולרית. מכיוון ששוק המטבעות הקריפטוגרפיים לעולם לא נסגר, האפליקציה הסלולרית מאפשרת לכל משתמש להיות תמיד בעדכונים עם עדכונים בזמן אמת.

 • להישאר מחובר לשוק הקריפטו בכל מקום
 • ממשק משתמש אינטואיטיבי
 • עיצוב מלוטש וצבעוניות יפה
 • גרפים וסטטיסטיקה מוצגים
 • עקוב אחר היסטוריית המסחר
 • חלק מהמשתמשים התלוננו על המתנה ממושכת לתגובות שירות לקוחות
 • משיכה רק במטבע אחד

זמן הפקדה

שעון ליד ערימות מטבעות

תלוי בסוג שיטת ההפקדה שתבחר, זמן ההפקדה יכול להשתנות. במקרים של שימוש ב- PayPal, כרטיסי אשראי / חיוב, Skrill, Neteller, העברה מהירה, China Union Pay או העברה בנקאית מקוונת, הפיקדון מעובד באופן מיידי. אם תבחר בהעברה בנקאית, בדרך כלל יש תקופת המתנה של 4-7 יום להפקדת הכספים לחשבון eToro שלך.

צילום מסך של מגבלות הפקדה של etoro.com eToro – דף תמיכת לקוחות

השוואה

לוגו של Etoro

אטורו

 • התחל לסחור מהר; גבולות גבוהים
 • דרך קלה למצטרפים חדשים לקבל ביטקוין
 • ההון שלך נמצא בסיכון

קנה עכשיו

אנו לא מקדמים, מאשרים או מרוויחים עמלות ממסחר בניירות ערך מכל סוג שהוא, כולל CFD, אולם, eToro דורש כי אנו מספקים לך את ההיתר הבא: CFD הם מכשירים מורכבים ומגיעים עם סיכון גבוה לאבד כסף במהירות בשל למינוף. 62% מחשבונות המשקיעים הקמעונאיים מפסידים כסף בעת מסחר CFD עם ספק זה. עליכם לשקול האם אתם מבינים כיצד עובדים CFD והאם אתם יכולים להרשות לעצמכם לקחת את הסיכון הגבוה לאבד את כספכם.

לוגו של קראקן

קראקן

 • נזילות גדולה ועמלות נמוכות
 • תומך ברוב המדינות
 • חילופי אמון, החלו בשנת 2011

קנה עכשיו לוגו Binance

בינאנס

 • החליפין הגדול ביותר על פני כדור הארץ
 • קל לשימוש
 • עמלות נמוכות

קנה עכשיו

כמה מהר eToro שולח את המטבעות שלך?

מושג אורות של מהירות

בדרך כלל לוקח יום עסקים אחד עד ש- eToro מעבד את העברת המטבעות מחשבון המסחר לארנק eToro. לאחר עיבוד בקשה זו, יכול להיות שיש זמן נוסף עד ההפקדה בפועל, תלוי בבלוקצ’יין.

1-2 ימי עסקים: PayPal Skrill Neteller China Union Pay
3-8 ימי עסקים: העברות בנקאיות באמצעות כרטיסי אשראי / חיוב

בעת משיכה מארנק eToro, הכספים בדרך כלל עוברים תוך יום. זמן התשלום בפועל תלוי בשיטת התשלום שנבחרה והוא משתנה בין 1-2 ימים עבור PayPal, Skrill, Neteller, China Union Pay. זה לוקח 3-8 ימי עסקים במקרה של כרטיסי אשראי / חיוב והעברות בנקאיות.

שירות לקוחות

תמונת מסך של קטע התמיכה בלקוחות etoro.com תמיכת לקוחות eToro

eToro עשתה כמיטב יכולתה לספק תמיכת לקוחות מהירה ואמינה. יש מדור מקיף על שאלות נפוצות ומרכז העזרה עם תשובות לכל בירור אפשרי. החברה מאפשרת למשתמש לפתוח כרטיס עם שאלה / בירור / בעיה, וצוות שירות הלקוחות יגיב בתשובה הולמת..

כדי להתאים יותר את לקוחותיה, תמיכת הלקוחות של eToro היא זמין באמצעות צ’אט חי לעניינים דחופים בלבד. יהיה עליך להיות עקשן מאוד כדי למצוא שירות זה, מכיוון שהוא קבור עמוק באזור שירות הלקוחות.

הדרכת eToro: כיצד לקנות ביטקוין ב- eToro

שלבים לרכישה באינפוגרף eToro

צור חשבון

יצירת חשבון ב- eToro היא מאוד פשוטה. המשתמש צריך להזין את שמם המלא, שם המשתמש המועדף, דוא”ל, מספר טלפון וסיסמה.

תמונת מסך של etoro.com הצטרף לקטע עכשיו מקור – eToro

לאמת חשבון

eToro דורש אימות באמצעות מספר טלפון, תעודת זהות שהונפקה על ידי הממשלה והוכחת כתובת. תהליך זה יכול לקחת מספר ימים והמשתמשים מקבלים דוא”ל לאחר סיום תהליך האימות.

תמונת מסך של אימות חשבון etoro.com שירות לקוחות eToro – כיצד לפתוח חשבון

לאחר שתשלח אותם, תקבל דוא”ל עם קישור שעליך ללחוץ עליו.

אבטח את חשבונך באמצעות Two Factor

להגברת האבטחה, ל- eToro יש אימות דו-גורמי. המשתמש מקבל קוד אימות באמצעות SMS בטלפון שלו והוא יצטרך להזין קוד זה בזמן מוגבל כדי לקבל גישה לחשבון שלו..

כדי להגדיר אותו, פתח את “הגדרות” משמאל, ואז בחר ‘חשבון’ בחלק העליון. סוף סוף. החלף את מתג ההפעלה / כיבוי בצד ימין לאימות דו-גורמי

אפשר אימות דו-גורמי בחשבון eToro

חשבון קרן

השלב הבא הוא להפקיד כספים לרכישת מטבעות באמצעותם. האפשרויות שלך ישתנו בהתאם למדינתך, אך שים לב שסכום ההפקדה המינימלי הוא 500 דולר או המקבילה המקבילה שלך.

. חשבון eToro בקרן

קנה מטבעות

קניית מטבעות ב- eToro אפשרית כרכישה ישירה באמצעות כרטיס אשראי / חיוב או באמצעות PayPal. ניתן גם להפקיד כספים בשיטות שונות ולהשתמש בהמשך בכדי לקנות את המטבעות המועדפים עליך.

קנו ביטקוין ב- eToro

פשוט עבור אל לוח המחוונים של המסחר, ובחר “קנה ביטקוין” או כל קריפטו שתרצה לקנות.

לאחר מכן הזן סכום דולר ובחר “סחר פתוח”

האם eToro מחזיק בפטנטים כלשהם?

מושג פטנטים על זכויות יוצרים

eToro אינה מחזיקה בפטנטים ממשיים. יש להם מערכת CopyTrader עם סימן מסחרי ואסטרטגיות השקעה של CopyPortfolios. זו אמנם לא מערכת חדשנית שהומצאה על ידי eToro, אך הם שיכללו אותה וסימנו את השם.

בִּטָחוֹן

היסטוריה של פריצות ונזילות

מושג אבטחת סייבר

eToro לא היה נתון לפריצות או דליפות שפורסמו לציבור. החברה מתגאה בפרטיות ובאמינות ללא רבב; הם משתמשים בהצפנת SSL לצורך העברת הנתונים שלהם. לקבלת שכבת אבטחה נוספת, eToro קוראת לכל לקוח להשתמש באימות דו-גורמי. הם גם ממליצים למשתמשים לטפל במכשירים הניידים שלהם שדרכם הם משתמשים באפליקציה הסלולרית.

חשבונות קפואים

מנעול דיגיטלי עם אצבע לחיצה על כפתור מקלדת

כל אחד יכול להינעל מחשבונו, על ידי פנייה לשירות הלקוחות כל בעיה נפתרת במהירות. אם משתמש מפר את תנאי השירות, eToro יכולה לחסום את חשבונו ולהקפיא את כל הנכסים.

האם eToro FDIC מבוטח

לוגו FDIC

רק כספים המוחזקים בדולר הם FDIC מבוטחים. הסכום שיש לכם בקריפטו אינו מוגן בביטוח FDIC.

פְּרָטִיוּת

האם eToro מכבדת את פרטיות לקוחותיה?

תפיסת פרטיות חשבון

eToro אוספת כמות גדולה של נתונים פרטיים עבור כל משתמש. הם אוספים מידע אישי על לקוחותיהם ממקורות שונים. הם משתפים את פרטי המשתמש עם פלטפורמות צד שלישי כאשר המשתמשים מתקינים את האפליקציה לנייד או במהלך הכניסה מאתרי צד שלישי כמו פייסבוק..

האם eToro דורש תאימות KYC ו- AML? אם כן, באיזו רמה?

תמונת מסך של אימות חשבון etoro.com שירות לקוחות eToro – אימות חשבון

eToro דורש תאימות של KYC הן להוכחת זהות (POI) והן להוכחת כתובת (POA) כדי להתחיל בתהליך האימות של חשבון משתמש. POI צריך לכלול את השם המלא, תאריך הלידה, צילום ברור, תאריך הנפקה ותאריך תפוגה. על POA להיות שם המשתמש המלא, כתובתו ותאריך ההנפקה שלו לא יותר מ- 6 חודשים.

האם eToro מאפשר לך לסחור בכל סכום ערך ללא KYC או AML?

כדי להיות מסוגל לסחור עם סכומים גדולים יותר, צריך לאמת חשבון, כלומר תואם KYC. אתה לא יכול לקנות שום כמות קריפטו מבלי לעבור לפחות KYC מינימלי.

האם הם תמחק את הנתונים האישיים שלך אם תבקש זאת?

אצבע לוחצת על כפתור מחיקה הולוגרמי

על פי בקשת המשתמש, ניתן להשבית / למחוק חשבון. מידע אישי מסוים יישמר על ידי החברה כנדרש בחוק או למטרות עסקיות לגיטימיות. החברה גם שומרת עותקים מזומנים / מאוחסנים של מידע אודות המשתמשים שלה למשך זמן מסוים.

הונאות eToro נפוצות להימנע

מושג מתקפת סייבר

עד כה לא היה שום קשר שלילי לפלטפורמת המסחר החברתי eToro. עם זאת, ישנם כמה עמלות נסתרות קטנות שיש לדעת עליהם כמו דמי המרה.

תמונת מסך של עמלות המסחר בקריפטו etoro.com eToro – תמחור & דמי עסקה

במקום לקבל עמלות ודמי מסחר, eToro פיזרה עמלות ובזמן כתיבת סקירה זו, מרווחי הקריפטו הם 0.75% לביטקוין, 1.90% עבור את’ריום ו 2.45% עבור XRP (אַדְוָה), 1.90% עבור ליטקוין וכן הלאה.

השוואה עם מרכזיות אחרות

eToro לעומת Coinbase

eToro לעומת Coinbase

Coinbase היא אחת מחילופי הקריפטו המהימנים והחלוצים ביותר בעולם. Coinbase מקבל פיקדונות פיאט בדולרים, יורו, ליש”ט, אאד, CAD ועוד, בניגוד ל- eToro שמקבל פיקדונות רק בדולר ארה”ב. לשניהם עיצוב אינטואיטיבי, קל לניווט ולשניהם אפליקציות סלולריות.

אחד ההבדלים העיקריים בין שני אלה הוא ש- Coinbase שומר עד 98% מערך הנכס הדיגיטלי באחסון קר, ואילו eToro שומר את המטבעות בארנק באחסון חם ורק המטבעות בפלטפורמה באחסון קר. ל- Coinbase עמלות גבוהות יותר, בעוד ש- eToro נראה בחינם וגובה רק דמי משיכה של 5 דולר ועמלת פריסה.

eToro לעומת Bitfinex

eToro לעומת Bitfinex

ביטפינקס הינה אחת מפלטפורמות המסחר הקריפטו המתקדמות ביותר, עם מחזורי הנזילות והמסחר הגבוהים ביותר בקרב בורסות קריפטו. בהשוואה ל- eToro, Bitfinex מיועדת לסוחרי קריפטו מתקדמים יותר, ואילו eToro מתאים יותר לסוחרי קריפטו מתחילים..

eToro תומך במספר קטן יותר של מטבעות, בעוד שבביטפינקס יש מגוון עצום של מטבעות. ביטפינקס סבלה בעבר משתי פריצות וגניבות עיקריות עליהן התגברו ומאז התקינה אמצעי אבטחה ללא דופי. בצד השני, eToro היא אחת מחילופי המטבעות המאובטחים ביותר ועדיין לא סבלה מפריצות.

סיכום

מכל האמור לעיל, אנו יכולים להסיק בבירור כי eToro היא פלטפורמת סחר חברתית בה כל סחר שאתה מבצע גלוי למשתמשים האחרים. זה מוסיף שכבת שקיפות ובונה אמון בין סוחרים. הפלטפורמה מציעה מסחר ב -17 מטבעות קריפטוגרפיים, קריפטו לקריפטו וזוגות קריפטו לפיאט. המשתמשים יכולים גם לרכוש ולהחזיק מטבעות קריפטוגרפיים.

מהר מאוד לפתוח חשבון eToro. הפקדת כספים בחשבון eToro היא מהירה ופשוטה, וכך גם משיכת כספים שנמשכת יום עד שבעה ימים, אך המטבע היחיד הנתמך הוא USD. משתמשים רבים נהנו משירות CopyTrader המסומן המסחרי שלהם ומאסטרטגיות Crypto CopyPortfolios.

בסך הכל, eToro היא פלטפורמת סוחרים חברתיים בטוחה, מאובטחת ואמינה, עם ממשק משתמש טוב, עיצוב אינטואיטיבי ושימוש קל. פלטפורמה זו אינה גובה עמלות כלשהן למעט עמלת משיכה ועמלת פריסה, וזה בין שאר השירותים הופך את eToro לאטרקטיבית עבור משתמשים רבים שאוהבים לנסות לסחור במטבעות קריפטוגרפיים..

יתרונות

 • בטוח לשימוש, תקני אבטחה גבוהים והצפנת SSL
 • נהדר למתחילים במסחר
 • חשבון תיק וירטואלי עם 100,000 דולר
 • אפשרויות תשלום מרובות ללא דמי הפקדה
 • 16 מטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר הזמינים למסחר
 • עיצוב נהדר של פלטפורמת שולחן העבודה ואפליקציית המובייל

חסרונות

 • עמלות רווח גבוהות מהממוצע
 • מותר רק מטבע דולר ארה”ב
 • תמיכת הלקוחות יכולה להיות טובה יותר

יתרונות

חסרונות

 • בטוח לשימוש, תקני אבטחה גבוהים והצפנת SSL
 • עמלות רווח גבוהות מהממוצע
 • נהדר למתחילים במסחר
 • מותר רק מטבע דולר ארה”ב
 • חשבון תיק וירטואלי עם 100,000 דולר
 • תמיכת הלקוחות יכולה להיות טובה יותר
 • אפשרויות תשלום מרובות ללא דמי הפקדה
 • 16 מטבעות הקריפטו הפופולריים ביותר הזמינים למסחר
 • עיצוב נהדר של פלטפורמת שולחן העבודה ואפליקציית המובייל

קנו מטבעות ב- eToro

דירוג: 6.0 / 10

פסק דין סופי

הדירוג שלנו

6.0

בקר באתר

שאלות נפוצות

האם ה- FDIC של Exchange מבוטח?

בורסת המטבעות eToro אינה מבוטחת ב- FDIC, מכיוון שאין תקנות לגבי שוק המטבעות.

איך אוכל להוציא את הכסף שלי מ- eToro?

אתה יכול למשוך את היתרה הזמינה שלך מחשבון eToro שלך באותו אופן שביצעת הפקדה: באמצעות כרטיס אשראי / חיוב, PayPal והעברה בנקאית. יש דמי משיכה שטוחים של 5 $, עם משיכה מינימלית של 30 $.

כמה זמן לוקח ל- eToro לסגת מהבורסה הזו?

הטיפול בבקשת המשיכה ב- eToro לוקח בדרך כלל יום עסקים אחד, אך ייתכן שייקח יותר זמן עד שהממצאים בפועל יועברו לחשבונך בפועל..

האם עלי לשמור את המטבעות שלי בבורסת eToro?

לא, כדאי להעביר אותם לארנק חומרה ברגע שתסיים לרכוש.

האם ניתן לסמוך על eToro?

eToro מוסדר על ידי שירותים פיננסיים אירופיים ובריטניים, ולכן זהו עסק לגיטימי. עם זאת, שוק הסחר בקריפטו אינו מוסדר, ולכן חילופי המטבעות אינם מוגנים בחוקים כלשהם.

כמה מאובטח eToro?

eToro משתמש בהצפנה מאובטחת מאוד כדי להגן על המידע ויש להם אחסון חם וקור עבור המטבעות שלהם.

מה הפיקדון המינימלי עבור eToro?

ההפקדה המינימלית תלויה במדינת המגורים של המשתמש וההפקדה בפעם הראשונה נעה בין 50 ל -10,000 דולר.

מי יכול להשתמש ב- eToro?

כל המשתמשים מהמדינות הזכאות יכולים להשתמש ב- eToro. ברגע שיש להם חשבון מאומת לחלוטין, הם יכולים להשתמש גם בארנק eToro.

האם eToro טוב למתחילים?

eToro היא פלטפורמת מסחר חברתית ומתאימה מאוד לאנשים שמתחילים רק במסחר במטבעות קריפטוגרפיים. יש אפשרות להעתיק סוחרים מנוסים יותר וללמוד כך. כל משתמש חדש מקבל תיק וירטואלי עם 100,000 דולר בו הוא יכול להשתמש כדי ללמוד לסחור.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me