banner
banner

מיטב הארנקים לניידים של מטבעות קריפטוגרפיים לאנדרואיד ו- iOS עדכון 2019

ארנק קריפטו נייד

כַּיוֹם, סוחרי קריפטו מחפשים לבצע עסקאות בדרכים, ומדיום מהיר ונוח לאחזקת וניהול נכסים דיגיטליים הוא ארנק נייד של קריפטו.

כדי לברר מהו הארנק הצפוני הטוב ביותר למכשירי iOS או Android שלך, המשך לקרוא את הרשימה שלנו.

ארנק אטומי

ארנק אטומי

ארנק אטומי הוא ארנק סלולרי ושולחן עבודה שאינו משמור, המאפשר לך לאחסן, לנהל ולבצע עסקות עם מגוון גדול של קריפטוסים..

ארנק אטומי תומך ביותר מ -300 מטבעות ואסימונים, כמו ביטקוין, את’ריום, כוכבי לומן, ליטקוין ואת’ריום קלאסי. רק המשתמש שולט במפתחות שלו, מכיוון שהם מוצפנים במכשיר הנייד או השולחני של המשתמש. יתר על כן, Atomic הוא יישום מבוזר לחלוטין, כלומר אף אחד מהנתונים שלך אינו מאוחסן בשרתים שלהם.

אטומיק כוללת גם שירות המרה מיידי מובנה המאפשר לך להחליף אחד מ -300 סוגי המטבעות הקריפטוגרפיים הנתמכים בקריפטואים אחרים. יש גם אפשרות לרכוש מטבעות ישירות עם פיאט באמצעות כרטיס אשראי.

נכון לעכשיו, ארנק Atomic תואם למערכות שולחן עבודה של Windows-64 ביט, macOS, Linux, כמו גם מכשירי אנדרואיד ו- iOS..

מטבעות מאת Coinpaprika

מטבעות מאת מטבע ספר

Coinpaprika התחיל לראשונה באפריל 2018 כפלטפורמת מחקר לשווקי קריפטו. לאחר מכן פיתחה הפלטפורמה ארנק קריפטו משלהם מטבעות, אפליקציה לנייד המאפשרת למשתמשים לאחסן מגוון רחב של מטבעות.

הארנק אינו משמור, כלומר המשתמש הוא היחיד ששולט במפתחות הפרטיים של הארנק שלו. COINS תומך בלמעלה מ 2500 2500 מטבעות, כולל ביטקוין, ליטקוין, ביטקוין מזומן, קטום, זקש, מונרו ורבים אחרים.

הארנק מאפשר לך לנתח תרשים, לקרוא ניירות או להציג אירועי קריפטו קרובים. ל- COINS יש גם מרכזיה מובנית המאפשרת המרה של קריפטוסים ישירות מתוך הארנק.

האפליקציה זמינה כעת למשתמשי iOS ניידים, אך גרסת אנדרואיד תשוחרר בקרוב.

ג’קסקס

ג'קסקס

jaxx.io

Jaxx היא בחירה פופולרית בקהילת הקריפטו בשל מהירותה, תכונותיה וקלות השימוש בה. הארנק תומך בעשרות מטבעות, כולל ביטקוין, את’ריום, דאש, ליטקוין, מונרו וכן אסימונים כמו QTUM, EOS ורבים אחרים..

אפילו אם ג’קסקס אין לו מאפייני אבטחה מרשימים, הוא מציע את ההגנה הבסיסית לשמור על אבטחת הכספים. אין הליך KYC עם ההרשמה, ומפתחות פרטיים מאוחסנים רק במכשיר המשתמש.

עם זאת, יישומים סטנדרטיים, כגון 2FA אינם כלולים.

בלוקצ’יין

תוצאת תמונה לארנק הבלוקצ'יין

blockchain.com

Blockchain הוא ארנק קריפטו נייד אמין המאפשר לאחסן את Ethereum, Bitcoin Cash ו- Stellar. הארנק הושק בשנת 2017 ועיבד עסקאות בשווי מיליוני דולרים. עם זאת, בלוקצ’יין חסר שיעור עיבוד עסקאות גבוה ונמסר כי יש בו תקלות קטנות מעת לעת.

הארנק נוקט באמצעי האבטחה הבאים: 2FA, סיסמה מאובטחת ויצירת מפתחות זרע.

ארנק גארדה

ארנק שומר

גווארדה הוא ארנק קריפטו לניידים ושולחניים שהושק בשנת 2017. מאז הופעת הבכורה שלו בשוק, הארנק הגיע לתמיכה ב 49 חסימות (כולל BTC, BCH, BSV, ETH, ETC, EOS, IOTA, DASH ZEC, XRP, LTC, XLM , XMR, XTZ, USDT, QTUM) ו -10,000 אסימונים. ניתן להשתמש בארנק גם בדפדפן האינטרנט באמצעות סיומת Chrome. יתר על כן, הוא זמין במכשירים ניידים אנדרואיד ו- iOS, כמו גם ב- Windows, Mac ו- Linux.

Guarda תומך בהחלפת הצפנים מהארנק, ויש גם אפשרות נוחה לרכוש קריפטו עם פיאט באמצעות כרטיס האשראי שלך. בדרך זו אתה יכול לקנות בקלות כל אחד מהקריפטוסים הנתמכים מבלי שתצטרך להירשם לבורסה.

הארנק אינו משמור, כלומר אף אחד מהמפתחות הפרטיים של נתוני המשתמש אינו נשמר על ידי Guarda. כל הנתונים שנוצרים במכשיר מוצפנים באמצעות AES.

Coinomi

ארנק Coinomi

cryptoslate.com

Coinomi הוא ארנק נוסף שתואם גם למשתמשי Android ו- iOS. רשימת התמיכה מונה 125 מטבעות ומעל 300 אסימונים.

באמצעות שילובי ShapeShift שלה, משתמשים יכולים גם להחליף מטבעות ישירות מהארנק.

הארנק הוא “דטרמיניסטי היררכי”, כלומר כתובת ארנק חדשה בכל פעם שאתה מבצע עסקה, ובכך משפרת את הפרטיות כעסקאות שלך, מכיוון שהן מקושרות לכתובת ארנק אחת..

שרתי Coinomi גם אנונימיים של כתובות ה- IP שלהם, ומונעים ממצאי נתונים אישיים ופרטי עסקה למצוא תוקפים מקוונים. המפתחות הפרטיים לעולם אינם נשמרים בשרתי החברה.

תַפטִיר

לוגו של תפטיר

masterthecrypto.com

Mycelium הוא ארנק קריפטו פופולרי עם עיצוב פשוט ונקי. Mycelium הוא ארנק לביטקוין בלבד, כלומר אתה יכול לאחסן ולבצע רק עם BTC. הוא תומך בהמרות פיאט ישירות בעת הפקדה או משיכה.

הארנק תומך גם בייצור קוד QR לתשלומים, נתוני גיבוי ויצירת פנקס כתובות עם כתובות קריפטו רגילות.

Mycelium ידוע ביישומי האבטחה החסונים שלו, כמו האפשרות לאחסן קריפטוסים במצב לא מקוון ישירות מהיישום הסלולרי. הוא כולל גם פונקציית חיפוש המסייעת לך למצוא את מוכר הביטקוין ההוגן הקרוב ביותר, מה שהופך את העסקאות לבטוחות יותר.

Cryptopay

ארנק Cryptopay

coinchoose.com

Cryptopay הוא פרויקט קריפטו מבוסס בריטניה שפיתח ארנק נייד קריפטו וכרטיס חיוב שניתן לקשר לארנק הקריפטו. באמצעות הכרטיס ניתן לבצע תשלומים בחיים האמיתיים על ידי גישה לתכני הארנק.

הארנק מעסיק 2FA, כמו גם סיסמה מאובטחת, והוא מייצר ביטוי זרע לגיבוי נתונים.

קָצֶה

cryptoslate.com

ארנק הקצה, לשעבר ארנק הביטקוין איירביץ, הושק בשנת 2014 על ידי צוות מפתחים שבסיסו בסן דייגו, קליפורניה, בראשות המנכ”ל פול פוי..

ל- Edge יש שפע של תכונות שימושיות לסוחרים, אך היא גם קלה מאוד לשימוש. הארנק זמין רק למשתמשי iOS ו- Android ניידים והוא תואם ל- 12 קריפטוסים פופולריים, כולל BTC, BCH, ETH, LTC, XMR, XRP, DASH, REP, WINGS, IND, XZC ו- FTC.

הארנק הוא “דטרמיניסטי היררכי”, שמייצר כתובת חדשה לכל עסקה.

מבחינת אבטחה, היא משתמשת באימות דו-גורמי, הצפנה בצד הלקוח, מגבלות הוצאה תואמות PIN, יציאה אוטומטית, כניסה באמצעות PIN ושחזור סיסמה.

האפליקציה תומכת גם באמצעות שילוב Simplex שלה, המרות ישירות ורכישות קריפטו באמצעות כרטיס אשראי.

ארנק BRD / לחם

ארנק לחם BRD

ארנק BRD (או ארנק לחם) הוא ארנק קריפטו מבוסס ציריך אשר פותח בשנת 2015. הלחם הוא ביסודו ארנק ביטקוין, אך הוא תומך בהמרות לביטקוין קאש, את’ריום ומספר גדול של אסימוני ERC20.

תואם ל- iOS ו- Android כאחד, Bread הוא בעל עיצוב נקי ואינטואיטיבי המאפשר לך בקלות ליצור ולהשתמש בחשבון הנייד שלך..

בניגוד לארנקים אחרים, הוא מתחבר ישירות לרשת הביטקוין, וזה טוב, מכיוון שהעסקאות מאובטחות, אך בדרך כלל זה מוביל לסנכרון איטי יותר..

למרות שאין אימות דו-גורמי, הארנק משתמש בהצפנת חומרה AES וחתימות קוד. כתובות חדשות נוצרות אוטומטית לאחר כל עסקה, ושילוב של מזהה מגע וסיסמאות שש ספרות מוסיפים שכבת אבטחה נוספת.

האפליקציה גם מאפשרת למשתמשים לקנות ביטקוין ישירות, אך תכונה זו עושה שימוש בשירותי צד שלישי, שעשויים להיות בעלי מדיניות אבטחה שונה.

עם זאת, הארנק אינו כולל הגנה חוזרת על מזלגות פוטנציאליים של BTC.

קופיי

לוגו Copay

maksimizmaylov.com

פותח על ידי BitPay, Copay נוצר כפתרון אחסון עבור כספי המשתמשים של החברה. Copay הוא ארנק בעל חתימה מרובה, כלומר ניתן לייחס מספר משתמשים לחשבון אחד.

אתה יכול לאחסן רק ביטקוין, אך אתה יכול להציג את המרתו ל -150 מטבעות פיאט.

אין תכונת אימות דו-גורמית, אך אבטחת הארנק נחשבת היטב בזכות השתייכותה לחברת קריפטו גדולה.

זהו גם ארנק HD, שמייצר כתובות חדשות לאחר כל עסקה. קופיי היה הארנק הקריפטופי הנייד הראשון ששילב את פרוטוקול התשלום של ביטקוין.

אינפיניטו

אינסוף

cryptoninjas.net/

אינפיניטו הוא ארנק קריפטו ל- iOS ואנדרואיד שהיה הראשון שכלל תמיכה באסימוני NEO NEP-5, ETH20. הארנק תומך בביטקוין, ביטקוין מזומן, DASH, DOGE, Litecoin, Cardano, Ontology, Stellar, NEM, וקריפטים רבים אחרים. אינפיניטו נחשב לארנק ה- EOS הטוב ביותר לאחסון אסימוני EOS בבטחה.

כדי להגן על כספו, אינפיניטו מייצר ביטוי התאוששות, תומך בשימוש בטביעות אצבע וסיסמאות מאובטחות. כמו כן, מפתחות פרטיים אינם נשמרים בשרתי החברה.

ארנק יציאת מצרים

סֵפֶר שֵׁמוֹת

cryptomak.co.uk

Exodus הוא ארנק חוצה פלטפורמות, התואם לארנקים שולחניים, ניידים וחומרה. הארנק מאפשר למשתמשים גם להחליף מטבעות בין מספר פלטפורמות.

ממשק המשתמש קל לשימוש ומאפשר לך לאחסן ולבצע עסקות במהירות עם כמעט 40 קריפטוסים, כמו ביטקוין, ביטקוין מזומנים, את’ריום, דיג’יביט, סיוויק, דאש ודקרד.

יציאת מצרים אינה מחייבת יצירת חשבון עם מידע פרטי.

באמצעות שילובו ב- Shapeshift תוכלו להחליף מטבעות קריפטוגרפיים עם מטבעות אחרים מהארנק שלכם, ותוכלו גם לקנות ביטקוין או אתר באמצעות פיאט. הארנק לוקח חלק מהממרח שנע בין 1-3%. הוא אינו תומך באימות דו-גורמי או בחתימות מרובות.

סיכום

אנו מקווים שרשימת ארנקי הקריפטו הניידים שלנו תשמש את סוחרי iOS ואנדרואיד בדרכים.

תמונה מוצגת: cryptoworldjournal.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me