תקציר חדשות שבועי: IOTA Hack, Binance Futures and Coinbase מינוף

חדשות קריפטו

בעולם הקריפטו תמיד קורה משהו, בין אם זה התקפה, שותפות או השקת מוצר חדש. היום נתמקד בכמה מחדשות הצפנה והאירועים הבולטים שהתרחשו השבוע.

חדשות הקריפטו של השבוע:

התקפה מבקשת מה- IOTA להשבית את השילוש

חדשות קריפטו

מקור: בינוני

אחת מחדשות הקריפטו המדוברות ביותר השבוע היה פריצת ה- IOTA. IOTA נאלצה להשבית את כל הרשת לפרק זמן קצר בגלל מתקפת סייבר מתוזמרת שהובילה לאובדן של 891 מיליון דולר מארנק המשתמשים שלהם..

קרן IOTA פרסמה ביום חמישי בטוויטר כי הם “השהו” את הרכז, המהווה צומת מאמת לכל העסקאות של רשת IOTA. על ידי עצירת הפונקציונליות של הצומת, המשמעות היא שאף אחד לא יכול לבצע עסק עם IOTA כרגע.

כַּיוֹם, #יוֹטָה עובד עם מומחי אכיפת החוק ואבטחת הסייבר כדי לחקור מתקפה מתואמת, וכתוצאה מכך נגמרים כספים. כדי להגן על המשתמשים, עצרנו את המתאם וממליץ למשתמשים לא לפתוח את טריניטי עד להודעה חדשה. עדכונים: https://t.co/ME3Cvki3k9

– IOTA (@iotatoken) 13 בפברואר 2020

IOTA ציטט כי פעילות הרשת הופסקה על מנת להגן על משתמשיה וכי הם משתפים פעולה עם רשויות החוק כדי למצוא את מקור הפריצה.

הפרויקט תכנן השנה לעבור את “קואורדינציה”, הכוללת הסרת המתאם ולהפוך את IOTA למערכת “חסרת היתר” ומבוזרת יותר..

“באופן לא מפתיע, זה מעולם לא קרה,” הצהיר שותף ב- Castle Island Ventures, ניק קרטר. קרטר גם צייץ כי ההפסקה המהירה של IOTA לא הייתה כה אופיינית.

“נתח מוצק של זנב ארוך [אלטקוינים] יכול להיות ‘פשוט כבוי’ על פי שיקול דעתם הבלעדי של המנהלים,” אמר. “זה תמיד כיף כשהם נותנים לצעיף להחליק.”

“למרות הטענות ההפוכות, IOTA מעולם לא הייתה מבוזרת משמעותית. כל עוד קיים קרן שמנהלת את הרשת ומתאם המבטיח התכנסות בין עסקאות, היא תהיה למעשה בשליטה מרכזית. ” – הייתה תגובתו של קרטר בראיון.

התקיפה דווחה לראשונה באתר הרשמי של הפרויקט ב -12 בפברואר, והודיעה כעבור כמה שעות כי בכוונתך לסגור את המתאם כדי “לוודא שלא יכולה להתרחש גניבה נוספת עד שנגלה את הסיבה הבסיסית לגניבות אלה.”


משתמשי ארנקי טריניטי הוזהרו לשמור על חשבונותיהם סגורים עד לפתרון הבעיה. הקרן קראה לפחות 10 מהקורבנות שאיבדו את כספם בפריצה.

חדשות קריפטו

מקור: IOTA.org

באתר IOTA נכתב: “אנו עדיין מעריכים מספר גורמי שורש אפשריים, כולל ניצול של גרסת טריניטי קודמת עם כל התלות שלה.”

החדש ביותר שלהם הודעה ב- 14 בפברואר ציין כי נושא הביטחון נובע מבעיה בשילוש, הארנק הרשמי של הקרן. “הצוות בודק כל תלות (ותלותם) של טריניטי.”

מומחים חיצוניים נוספים לאבטחת סייבר הצטרפו לחקירה עם צוותי אבטחה מרובים העובדים על ניתוח האירועים. החקירה לא העלתה שום סימן לכך שהייתה הפרת פרוטוקול ליבה מכל סוג שהוא. במקום זאת, כל הראיות עד כה מצביעות על בעיה בתלות בארנק טריניטי. 

ניתוח דפוסי ההתקפה הראה כי עצירת הרכז קטעה את ניסיונות התוקף לחסל כספים בבורסות. הכספים הגנובים אוחדו בכוונה וחוזרת ונפצלה כדי לטשטש את החקירה, ועם שער החליפין הנוכחי כמו גם מגבלות KYC של הבורסות. קיבלנו משוב נוסף מחילופים נוספים (עדיין לא מכולם), המאשרים שאף אחת מהעסקאות שזוהו לא התקבלה או חוסלה. ההנחה הנוכחית שלנו היא כי העבריין כיוון תחילה לחשבונות בעלי ערך גבוה, לפני שעבר לחשבונות קטנים יותר ואז נקטע מוקדם על ידי עצירת הרכז. (שוב: משתמשי ארנק החומרה אינם מושפעים.) “

IOTA זיהה לכאורה את הכספים הגנובים ותעל את מאמציהם לעצור את הפושעים משיכת הקריפטו בבורסות.

Binance מוסיף חוזה עתידי תמידי ל- VET / USDT

חדשות קריפטו

מקור: ThecoinRepublic

Binance חשפה ב- 13 בפברואר 2020 כי היא תוסיף תוספת חדשה לפלטפורמת העתיד שלה עם החוזה הנצחי של VeChain (VET) / Tether (USDT). על פי הבלוג, החוזה כולל מינוף פי 1-50 הודעה.

החוזה הנצחי של VET / USDT על Binance Futures יושק ב -14 בפברואר 2020.

“החוזים הנצחיים על Binance Futures דומים לזוגות המסחר בשוק הספוט. הם מתומחרים ומסודרים באותו אופן. “- הסביר Binance באתר האינטרנט שלהם.

VET הוא הקריפטו המקורי של בלוקצ’יין VeChain, המדורג כיום במקום ה -30 בקרב הקריפטוסים עם שווי השוק הגבוה ביותר.

חדשות קריפטו נוספות: פיגור בינאנס

בחדשות קריפטו אחרות של Binance, על פי הדיווחים, ספרי ההזמנות של הפלטפורמה חוו כמה תקלות עיקריות שגרמו לסוחרים רבים לאבד כסף בהזמנות שלהם..

ההפסדים המשמעותיים ביותר נגרמו על ידי צמד CHZ / BTC, שכן המטבע משך גל של משקיעים חדשים עקב שותפות FC ברצלונה צ’יליז שהוכרזה לאחרונה..

דווח כי עשרות סוחרים חוו עיכובים בספרי ההזמנות, כאשר ההזמנות נחסמו במשך שעות.

חילופי הדברים הגיבו בטוויטר לעניין מספר שעות לאחר הגשת התלונות, והבטיחו כי כל כספי המשתמשים עדיין בטוחים.

יש עיכוב קל בתצוגת פקודת ההזמנות בחלק מזוגות המסחר. הצוות עובד על זה. הכספים הם # SAFU.

– CZ Binance &# 128310;&# 128310;&# 128310; (@cz_binance) 13 בפברואר 2020

מכיוון שהפיגור בספר ההזמנות גרם להפסדים עבור סוחרים רבים בזוגות שונים, נראה שאלה שנסחרו ב- CHZ / BTC היו אלה שלקחו את עיקר התקלה..

מועדון הכדורגל הספרדי של FC ברצלונה הודיע ​​על שיתוף הפעולה עם פלטפורמת הבלוקצ’יין Chiliz כדי להקל על אינטראקציה יעילה יותר עם אוהדיו בכל רחבי העולם..

המועדון מתכוון להנפיק ברבעון השני של שנת 2020 מטבע קריפטוגרפי משלו בשם Barca Fan Token (BAR). אוהדים וסוחרים כאחד יוכלו לקנות את המטבע רק עם Chiliz (CHZ) בפלטפורמת הבורסה המקומית שלה, Socios.com..

לאחר ש- FC ברצלונה השותפות עם צ’יליז עלתה לכותרות באתרי חדשות הקריפטו, המטבע זינק ב -64 אחוזים במהלך 24 השעות שלאחר מכן..

Coinbase מוסיף מסחר בשוליים

חדשות קריפטו

מקור: Cryptokiemtien

סניף פלטפורמת המסחר של Coinbase הבורסאית הפופולרית, Coinbase Pro, הודיע ​​לחדשות הקריפטו על ידי הודיעו בפומבי כי הוא יציע מסחר מרווח פי 3 עבור בסיס משתמשים נבחר..

 “מכפיל המינוף שלנו מבוסס על ניתוח שוק”, קבע דובר Coinbase כשנשאל על ידי Cointelegraph. “אנו מגלגלים זאת באופן שאנו מרגישים שהוא אחראי ללקוחותינו תוך שהם מציעים להם מינוף הולם לסחור.”

לפי הבלוג של החברה הַכרָזָה, משתמשים פעילים בפלטפורמה מ -23 מדינות יוכלו לבצע עסקאות ממונפות ב- Coinbase Pro.

בהשוואה לבורסות אחרות כמו BitMEX ו- Binance המציעות מינוף פי 100 ומעלה, ל- Coinbase Pro יש מגבלת מינוף נמוכה פי 3.

“אנו נעקוב אחר השוק ושימוש הלקוחות ונתכנן להעריך את התכונה על בסיס שוטף”, אמר הדובר לגבי התוכניות העתידיות של החברה..

מרווח ה- 3x עבור Bitcoin, Litecoin ו- Ethereum הועמד בתחילה על ידי Coinbase Pro בשנת 2017, אך הפלטפורמה הסירה את הפיצ’ר לאחר שאת’ריום חווה קריסת פלאש בשנת 2017. באותה תקופה, ETH צנח לפתע מ- 317 $ ל- 0.10 $ בהרף עין. של עין.

דובר Coinbase הסביר מדוע הסירו את תכונת השוליים בפעם הראשונה:

“לפני מספר שנים, הייתה לנו הצעת שוליים אחרת שבסופו של דבר החלטנו לשקוע מכיוון שזו לא הייתה החוויה הנכונה. מאז חשבנו על הניסיון מעקרונות ראשונים ובנינו את מה שאנחנו מאמינים כחוויית משתמש יוצאת דופן, החזקה מספיק בכדי להתאים את המשתמשים המוסדיים הגדולים ביותר, ובמקביל להציע חוויה נהדרת למשתמשים קמעונאיים.

תמונה מוצגת: PYMNTS.com 

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map