banner
banner

מטח JM

כשמדובר בבחירת השקעה שעמדה במבחן הזמן, אולי אין יותר א השקעה סולידית גם במובן הפיגורטיבי וגם המילולי מאשר בזהב. במשך מאות שנים, הזהב היה סמל של דקדנציה ועושר, בין אם זה מעטר מישהו עם תכשיט ובין אם הוא נסחר כמטבע. זהב הוא חומר מבוקש מאוד להערכה שלו לאורך זמן, והמשקיעים בדרך כלל מחפשים אותו בצורה של מטבע או בר.

תמונת מסך של jmbullion.com דף הבית של JM Bullion

סוחר מכובד של זהב ומתכות יקרות אחרות הוא JM Bullion. בכל הקשור לרכישת זהב, הקונים רוצים מחיר תחרותי כמו גם שקט נפשי שההשקעה שהם רוכשים היא אמיתית ואיכותית. בפוסט של היום נשים את הצעות JM Bullions מתחת למיקרוסקופ, כך שתוכלו להשקיע מושכלת אם תרצו לרכוש עימם זהב, כסף או כל מתכת יקרה אחרת..

מי הם JM מטילי?

JM Bullion היא קמעונאית מקוונת של זהב, כסף ומתכות יקרות אחרות כגון פלטינה ונחושת. בעיקר הם ידועים בזכות מטבעות הזהב והברים שלהם בעלי ערך משמעותי שהופכים אותם לאטרקטיביים ביותר עבור המשקיעים.

תמונת מסך של jmbullion.com Jmbullion.com – אודות העמוד

החברה הוקמה בשנת 2011 בלנקסטר, פנסילבניה לפני שעברה להתגורר בדאלאס, טקסס שנתיים לאחר מכן לאחר שהמכירות הסתכמו ב -1 מיליון דולר ביום. JM Bullion צמח במהירות והפך ל”חברת המתכות היקרות הצומחות ביותר “של Inc.com באמריקה.

תמונת מסך של jmbullion.com Jmbullion.com – אודות העמוד

למרות הצמיחה האקספוננציאלית שלה שמייצרת 661.3 מיליון דולר בשנה, JM Bullion נותרה פעולה קטנה יחסית עם 30 עובדים בלבד. כרגע הם פועלים רק בארה”ב דרך האתר והמרכז הטלפוני שלהם בלבד. אם כי לאור היצע המתכות היקרות העצומות שלהם מדברים בעד עצמם, JM Bullion נותר שחקן מכניס מאוד בהימור ההשקעה המוחשי.

מה מוכרים JM Bullion?

JM Bullion מוכרת פריטים שונים המיוצרים מזהב, כסף, פלטינה, פלדיום או נחושת. עם זאת, בעיקר הם מוכרים מטבעות, סורגים ותכשיטים.

מטבעות

תמונת מסך של jmbullion.com Jmbullion.com – מדור מטבעות

מטבעות מתכת יקרים הם נכסים הניתנים לגבייה במיוחד הפופולריים כהשקעות כמו גם חלקי ירושה. JM Bullion מוכר מטבעות עשויים זהב, כסף, פלטינה, פלדיום או נחושת (המכונה ‘אגורות חיטה’).

בנוסף, JM Bullion מוכרת גם מטבעות מהתרבות הפופולרית כולל דיסני ומסע בין כוכבים.

סורגים

תמונת מסך של jmbullion.com Jmbullion.com – מדור מוטות הזהב

אלה שחולמים להחזיק בזהב עושים זאת עם הדימוי של קניית מטילי זהב, שאינם חסרים עם JM Bullion, למעשה הם הקטע של ההתנגדות של כל אתר האינטרנט שלהם. עם זאת, ניתן לרכוש סורגים גם בכסף, פלטינה, פלדיום ונחושת.

תכשיט

תמונת מסך של jmbullion.com Jmbullion.com – מדור תכשיטי זהב

JM Bullion אמנם לא נחשבים לתכשיטנים, אבל אפשר להרים דרכם מגוון חלקים, אם כי רק מזהב. ‘צמיד מטילי הזהב המרוקעים’ שלהם קמעונאות גבוהה מ -1,800 דולר הוא חתיכת עצירה אמיתית.

נכסים מוחשיים לעומת נכסים וירטואליים

יש משקיעים שמעדיפים שיהיה שילוב של נכסים מוחשיים ופיזיים לצורך פיזור הפורטפוליו. במקרה של JM Bullion, המתכות היקרות שלהן יכולות להימסר גם כירושה. זהב כשלעצמו הוא אחד המטבעות הוותיקים ביותר עד כה, ולעתים קרובות הוא מעדיף על פני אפשרויות השקעה מסוכנות יותר.

סקירה כללית על אתר JM Bullion

כשאתה מבצע השקעה מכל סוג שהוא, אתה רוצה להיות מסוגל לוודא בדיוק מה אתה קונה. מכיוון שמתכות יקרות הן נכסים מוחשיים, בדרך כלל תוכל לבדוק אותם במו עיניך לפני שאתה קונה. עם זאת, האתר של JM Bullion מציג תמונות גדולות מאוד של כל הצעותיהם, כך שתוכלו לראות בבירור מה אתם רוכשים בשביל השקט הנפשי שלכם..

תמונת מסך של jmbullion.com Jmbullion / com – מדור מטבעות נשר זהב אמריקאי

אפשרויות הרכישה של כל חלק מוצגות יחד עם 6 אמצעי התשלום השונים שתוכלו לבחור מהם. ברוב הפריטים יש אפשרויות כמות רכישה המשתרעות על פני 1 עד 100 יחידות. כמו כן, מופיע על כל פריט ‘מחיר למכור לנו’ אשר נוח למשקיעים קיימים של חלק מסוים.

אמצעי תשלום ב- JM Bullion

מתחת לכל פריט מופיע תיאור נדיב אודות הפריט, המפרט וכן רשימה כללית של שאלות נפוצות. כמו בכל השקעה, מידע כזה הוא המפתח אם אתה חדש בהשקעות נכס מוחשיות או לא. לכן, בהשוואה לרישום eBay רישומי ללא מידע על הפריט, JM Bullion באמת התאמצה להיות שקופה לאורך כל התהליך.

תיאור פריטים ושאלות נפוצות תיאור פריט ושאלות נפוצות

אתר JM Bullion נהנה גם מבלוג חינוכי, מדריך השקעות ומרשימות הערכת שווי זהב וכסף מעודכנות כל הזמן. המידע קל לעיכול עבור מתחילים ומשקיעים מנוסים כאחד.

מתחרים מטילי JM

  • אפמקס
  • מטבעות נדירים של אוסטין & מְטִילִים
  • קיטקו
  • מנטה טריטוריאלית-צפון מערבית
  • מתכות פרובידנט
  • לשכת הזהב של ארצות הברית

מכיוון ש זהב וכסף הם מצרך מבוקש המסוגל לעמוד אפילו בתקופות הכספיות הסוערות ביותר, יש חברות רבות ברחבי העולם לצד JM Bullion שמוכרות אותו. עם זאת, הרשימה הנ”ל היא מי שנחשבים כמתחרים ישירים.

ביקורות לקוחות JM Bullion

ב- shopperapproved.com ל- JM Bullion יש 280,000 ביקורות לקוחות, 86.5% מהם 5 כוכבים. לקוחות מחאו כפיים לחברה על אפשרויות התשלום הגמישות שלהם (במיוחד היכולת לרכוש עם ביטקוין) והתמחור השקוף שלהם. רק 0.6% מהלקוחות דירגו אותם מתחת ל -3 כוכבים וזה די מצוין וגם מסמל אמון למשקיעים.

ביקורות לקוחות ב- shopperapproved.com

תעריפי משלוח מטילי JM & ביטוח

JM Bullion שולח את הפריטים שלהם באמצעות USPS או UPS. בכל הרכישות מעל 99 $ המשלוח חינם, ועולה 3.99 $ לרכישות בסכום זה. JM Bullion נשלח רק לכתובות בארה”ב הכוללת תיבות דואר ומיקומים צבאיים. הם לא נשלחים לחנויות UPS או לשירותי העברת דואר, אם כי בהתחשב בחבילות בעלות ערך גבוה זה מובן.

תמונת מסך של jmbullion.com Jmbullion.com – מדור משלוחים

הפריטים עטופים היטב באריזות מגן, הכוללות הוספת חומר נוסף כדי לעצור את תנועת המוצרים במהלך המשלוח.

יתרון עצום עם המשלוח באופן כללי הוא שזה נעשה בצורה דיסקרטית ואין שום אינדיקציה שמדובר בחבילה בעלת ערך גבוה. זה מוסיף שקט נפשי עבור הקונים במיוחד במקרה שאחרים (כמו שכנים) עשויים לקבל גישה לדואר שלך.

בנוסף, כל החבילות מכוסות במלואן על ידי ביטוח הכולל את כל הנסיעה מהמחסן שלהם למגוריך. ביטוח זה תקף עד לנקודה עליה נחתם החבילה, שהיא סטנדרטית למדי. מומלץ להתקשר מראש עם ספק הביטוח שלך כדי שהפריטים שלך יכוסו מיד מאותה נקודה.

אמצעי תשלום של JM Bullion

אחד ההיבטים האטרקטיביים ביותר של JM Bullion הוא אמצעי התשלום המגוונים שהם מקבלים. זה הופך את הפריטים שלהם לנגישים הרבה יותר, וזו גם דרך שמשקיעי קריפטו יכולים לגוון את הזרמים שלהם. למעשה, ביטקוין הוא ללא ספק אפשרות התשלום האטרקטיבית ביותר עבור הלקוחות מכיוון שאין לו הוצאה מינימלית. עם זאת, הרף וההנחה המקסימליים נמוכים מתשלום באמצעות בנק בנק.

אמצעי תשלום ב- Jmbullion.com Jmbullion.com – מדור אמצעי תשלום

להלן סקירה של 6 אמצעי התשלום של JM Bullion יחד עם רף המינימום והמקסימום וכל ההנחה הרלוונטית בה הם יתאימו לך:

כרטיס אשראי / חיוב

מִינִימוּם: 0 דולר
מַקסִימוּם: 5,000 דולר
הנחה: אף אחד

פייפאל

מִינִימוּם: 0 דולר
מַקסִימוּם: 10,000 דולר
הנחה: אף אחד

בדיקת נייר

מִינִימוּם: 0 דולר
מַקסִימוּם: 50,000 דולר
הנחה: 4%

eCheck (ACH)

מִינִימוּם: 0 דולר
מַקסִימוּם: 25,000 דולר
הנחה: 4%

העברה בנקאית

מִינִימוּם: 2,500 דולר
מַקסִימוּם: 250,000 דולר
הנחה: 4%

ביטקוין

מִינִימוּם: 0 דולר
מַקסִימוּם: 150,000 $
הנחה: 3%

מוכר ל- JM Bullion

מכירת זהב או כסף ב- JM Bullion היא תהליך פופולרי וגם פשוט. משתמשים פשוט צריכים ללחוץ על ‘למכור אלינו’ בסרגל הכלים הראשי בכדי להתחיל בתהליך. סכום הרכישה המינימלי הוא 1,000 דולר אשר עשוי להיות בעיה עבור בעלי מטבעות בעלי ערך נמוך יותר, אלא אם כן אתה מוכר כמות גדולה מהם..

תמונת מסך של jmbullion.com מדריך ההשקעות של JM Bullion

כדי למכור פריטים על המשתמשים להתקשר תחילה להערכת שווי ובנקודה שבה מחיר נעול. לאחר מכן יש לשלוח את הפריטים אל JM Bullion, אשר יאמת את החלקים. לאחר שהכל ייבדק, התשלום ישוחרר תוך 1-3 ימי עסקים.

סיכום

עבור משקיעים חדשים וישנים, JM Bullion יצרו תהליך קנייה ומכירה פשוט מאוד, שהוא ללא ספק אחת הסיבות הרבות העומדות מאחורי טיפוסם המהיר להצלחה. הם אמנם לא מוכרים בינלאומית (וחבל בהתחשב בכך שהם מוכרים חלקים ממוצא בינלאומי), ויש להם סף מכירה מינימלי של 1,000 דולר, אך בסך הכל ההיצע שלהם מצוין. מבנה התמחור הברור ומגוון אמצעי התשלום המקובלים הם הטבות מסוימות.

כמו בכל השקעה, המחיר עשוי להשתנות במיוחד בתקופות כלכליות קשות. נאמר כי זהב תמיד נחשב כהשקעה הגיונית, ובהתחשב בכך שהוא מהותו של מה שג’יי.אם מטילי מוכר, זה סימן מעודד. משתמשים יכולים להתחיל בקטנה על ידי השקעה ראשונה בכסף (או אפילו בנחושת) מה שמנגיש את הפלטפורמה לכל התקציבים. כמו בכל השקעה (אפילו בטוחה) עליכם תמיד לבצע את המחקר ולהיות מוכנים לתנודות בערך התיק שלכם..

דֵרוּג

פסק דין סופי

הדירוג שלנו

9.0

בקר באתר

שאלות נפוצות

היכן ממוקם JM Bullion?

המטה של ​​JM Bullion נמצא בדאלאס, טקסס ומרכז תמיכת הלקוחות שלה נמצא גם בדאלאס. כתובת החברה היא 11700 Preston Road, Suite 660153, דאלאס, טקסס 75230, אך זו לא כתובת פיזית.

האם JM Bullion מוכר זיופים?

JM Bullion מבטיח כי כל פיסת מתכת precios שהם מוכרים היא אותנטית.

האם זה לא חוקי להחזיק מטילי זהב בארה”ב?

אין זה חוקי להחזיק מטבעות מאז 1975. כל אזרח אמריקאי יכול להחזיק זהב בחופשיות, ללא רישיון או מגבלות מכל סוג שהוא.

האם קניית זהב דווחה למס הכנסה?

מכירת זהב או כסף נחשבת כהכנסה, ולכן יש לדווח על מכירה מסוג זה בלוח D בטופס 1040 בדוח המס שלך..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me