סקירת Kucoin

קריפטוסים

מידע נוסף

שוק היעד

 • גלוֹבָּלִי

לְהַפְקִיד

 • קריפטו בלבד

מטבעות

 • קריפטו בלבד

יתרונות

 • הצע כמה מטבעות שאחרים לא, ולעתים קרובות יש טיפות מטבע לקידום מכירות
 • שתף בהצלחה של קוקין עם מטבע KCS שלהם.
 • אין KYC כרגע

חסרונות

 • פלטפורמה מסחרית חסרה סוגי הזמנות חשובים
 • תקשורת באנגלית היא בעצם לא מובנת
 • כרכים שעדיין לא היו שם עבור נכסי קריפטו חשובים

קוקין הוא אחד מקומץ הבורסות מרובי המקלות שהופיעו בשנת 2017 ותפס מיד חלל ניכר בשוק. הם מיתגו את עצמם כ”בורסת העם “בגלל שאני חושב שהצעתם של מניות קוקין, KCS, מטבע שניתן לסחור בבורסה ומציעה אחוז מההכנסות החודשיות של KuCoin. חילופי אנשים היא דרך מעניינת למתג את ה- ICO שלך, אבל אני מניח שזו חילופי אנשים באותה צורה שכל חברה הנסחרת בבורסה היא חברה של אנשים (רק רגולציה נעדרת, פיקוח, הגנת הצרכן וכו ‘- אבל אנחנו סוטים).  

אף על פי שלקוקוין אין נפח מסחר מסיבי של הבורסות הגדולות שמקבלות פיאט, וגם לא מתקרב למפלצות אלטקוין כמו בינאנס, ישנן מספר סיבות שאפשר להחליט לסחור עם קוקין בזכות עצמה:

 1. היא יכולה להתמודד עם לקוחותיה. Binance וכדומה הוכיחו שהם אינם מסוגלים להתמודד עם זרם תנועה מסיבי, ותמיכה ו ניתן לטעון כי הביטחון סבל כתוצאה. אין בעיות כאלה עם Kucoin נכון לפרסום מאמר זה.
 2. הם מציעים כמויות טובות בכמה אלטות קטנות שייתכן ויהיה מעוניין בהן שאינן מוצגות במקום אחר, ולעתים קרובות הן משדכות השקות עם מתנות נדיבות..  
 3. נכון לעכשיו, אין KYC נדרש למשיכות. יש כרטיסייה לאימות חשבונות, לכן אנו מניחים שהקמת KYC עבור סכומי משיכה מסוימים עשויה להיחקק מתישהו.  

פּלַטפוֹרמָה

הגדר את חשבונך באמצעות הדוא”ל והסיסמה שלך. על מנת לסגת, יהיה עליך להגדיר אימות דו-גורמי בחשבונך, כך שניתן יהיה לטפל בזה מחוץ לשער.

הפקדות מופעלות בכמאה אלטקוינים שונים, כלומר משיכה. כרגע לא נדרש מידע נוסף להפקדה או משיכה. המשיכות מעובדות על ידי Kucoin תוך 30 דקות, ואז זמן ההעברה מוכתב על ידי הרשת של האלטקוין הרלוונטי..

לאחר זיכוי חשבונך, לחיצה על לשונית השווקים נותנת פריסה אינטואיטיבית של כל המטבעות השונים הזמינים. Kucoin מציעה שווקים ב- btc, eth, neo, usdt, kcs ו- bch. כמויות המסחר מוצגות הן ב- altcoin והן ב- USD. המידע והמטבעות המוצגים ניתנים להתאמה, ותוכל להוסיף מטבעות למועדפים לנוחיותך. תוכל לקנות או למכור במהירות הזמנות שוק ישירות מממשק זה, או ללחוץ על סמל המסחר כדי להפנות מחדש לבורסה.

פלטפורמת המסחר כוללת תרשימים המשולבים באמצעות השקפת המסחר שהיא טובה יותר מהתרשימים שנבנו בבית על ידי תחרות רבה, ולספר ההזמנות עומק ראוי, במיוחד על הזוגות הפופולריים ביותר שלהם..  

אתה יכול ליצור הזמנות גבול פשוט על ידי משחק עם המחיר המוצע בתלוש המסחר. עם זאת, שלילה גדולה ובולטת בפלטפורמת Kucoin היא היעדר עצירת הפסד, שלא לדבר על סוגי הזמנות נוספים שיעזרו באמת להגביר את האטרקטיביות של Kucoin. עבור סוחרי יום שאוהבים לשחק עם אלט, היעדר הפסד הפסד הוא נושא גדול, וקוקוין יעשה טוב לטפל בהקדם האפשרי..


אולי יהיה לך טוב יותר במקום אחר אם:

אתה סוחר יום.  

סוחרי יום אחר ככל הנראה לא ירצו להסתכן במסחר ללא הפסד הפסד ולקחת פונקציות רווח. עדיף ללכת עם Binance או אפילו Bitfinex, אם אינך סוחר במטבעות הקטנים.

אתה רוצה מינוף.  

BitMex מציעה מינוף על מבחר קטן של אלטקוינים, והיא מוצר מעולה עם נפחים מובילים בתעשייה. אם אתה בסדר עם מסחר בנגזרות אלט (ולא קונה להחזיק) זו אפשרות טובה יותר.

אתה מפחיד קל.

כן, קוקין עדיין לא נפרץ. אבל הם עולים חדשים ולא ממש עמדו בפני מבחנים אמיתיים. אין מושג כיצד הם יתמודדו עם אתגר רציני – בדוק את מבחרנו לבורסות האלטקוין הטובות ביותר אם ברצונך לערוך קניות.

שורה תחתונה

היתרון העיקרי של קוקין הוא שהוא מציע כמה מכסים קטנים שאינם מוצעים במקום אחר. זה לא לדעתנו מודל עסקי בר-קיימא בשוק שרואה כיום את הרגולטורים הופכים ליותר נוחים מבחינת ספקולציות. על מנת לשרוד, Kucoin יצטרך לשפר את המוצר ולהתמקד יותר בבניית נזילות אמיתית וערך פלטפורמה ופחות שאיבת מטבע משלה וקבלת עמלות מ- sh * tcoin airdrops..    

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map