banner
banner

כיצד להתקין את Ledger Nano S ו- Nano X מדריך צעד אחר צעד

כדי להגדיר את ספר חשבונות ננו ס, חבר את ההתקן ליציאת ה- USB של המחשב שלך. אתה יכול להשתמש בכבל בקופסה או בכל כבל מתאם USB למיקרו USB. למען הביטחון, תמיד מומלץ להשתמש בכבל לשימוש כללי שתוכלו לסמוך עליו.

USB Ledger מחובר למחשב נייד

השלב הבא הוא ל עבור אל Ledger.com ולהוריד את התוכנה. בפינה השמאלית העליונה של המסך תראה את כפתור “הורדות”. לחץ עליו ואז המשך לבחירת גרסת Ledger Live עבור מערכת ההפעלה שלך. תוכנת Ledger Live זמינה ב- Windows, Mac ו- Linux.

לאחר הורדת אפליקציית שולחן העבודה Ledger Live, המשך להתקין אותה. זה הולך להיות תהליך מהיר, אך התוכנה לא תפעל אלא אם כן תגדיר את התצורה שלך ספר חשבונות ננו ס.

הסב את תשומת לבך למסך ארנק החומרה שלך. לאחר חיבורו, הוא יגיד “ברוך הבא” ו”לחצו על שני הכפתורים כדי להתחיל “. המשך ולחץ על הלחצנים.

לאחר שתעבור את שלב ההוראות הזה, תראה הודעה חדשה על המסך. כתוב “הגדר כמכשיר חדש?”. אם אתה מגדיר את זה בפעם הראשונה, לחץ על הכפתור הימני. אם ברצונך לעבור לתפריט “שחזר תצורה” ספר חשבונות ננו ס, לחץ על הכפתור השמאלי.

במקרה שלנו, בהנחה שזהו תהליך ההתקנה הראשון שלך, אנו נגדיר כמכשיר חדש.

השוואה

ספר חשבונות ננו X

Contents

ספר חשבונות ננו X

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2019
 • מחיר: 119 דולר
 • בלוטות:

קנה עכשיו קרא סקירה ג'ייד בלוקסטרים

ג’ייד בלוקסטרים

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2021
 • מחיר: 40 דולר

קנה עכשיו קרא סקירה ספר חשבונות ננו ס

ספר חשבונות ננו ס

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2016
 • מחיר: 59 דולר

קנה עכשיו קרא סקירה טרזור ​​דגם טי

טרזור ​​דגם טי

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2018
 • מחיר: 159 דולר
 • מסך מגע:

קנה עכשיו קרא סקירה

הפעלת מכשיר באמצעות Ledger Live

תמונת מסך של ledger.com הדף של אפליקציית Ledger-Live

כדי להפעיל ולנהל אפליקציות ב- Nano X, ראשית עליך להתקין את תוכנת Ledger Live במחשב האישי או במכשיר הנייד שלך.

האפליקציה היא שדרוג מתקבל בברכה על פני השיטה המקורית של לדג’ר להשתמש בתוספי הכרום המעט באגי.

לאחר הגדרת Ledger Live, יש ליצור קוד סיסמה ולהציג בפניך את מילות זרעי ההתאוששות שלך לְגַבּוֹת.

יש לאשר את אלה לפני שתוכל להמשיך להתקין אפליקציות כלשהן או ליצור עסקאות כלשהן.

אמנם ישנם שלושה כרטיסי שחזור נייר, אך יש לראות זאת בשיטת גיבוי זמנית בלבד.

כדי לאבטח יותר את ביטוי ההתאוששות, השתמש באחד מ בילפודל מוצרים. ישנם גורלות רבים שפיסת נייר יכולה לקרות עליהם.

מדוע להשאיר סיכונים ללא טיפול כאשר ליד נירוסטה עמידים לפורענות יכול להגן על מילות הזרע שלך?

שלב 1: צור קוד PIN עבור Ledger Nano S שלך

לאחר האישור, תקבל בקשה להגדרת קוד PIN. לחץ על שני הכפתורים בו זמנית כדי לאשר ולהמשיך.

על ספר חשבונות ננו ס, אורכו של קודי PIN הוא 8 ספרות. כדי להשלים שלב זה של ההתקנה, יהיה עליכם להשתמש בשמונה מספרים מ -0 עד 9. לדוגמה, תוכלו להשתמש ב- 01234567. עם זאת מומלץ להימנע מכל קוד נפוץ וקל לנחש. במקביל, הקפד לבחור קוד שתוכל לזכור ולכתוב אותו.

בחר קוד PIN

בתיבה שלך ספר חשבונות ננו ס אתה יכול גם למצוא חבורה של כרטיסים בשם “גיליון התאוששות”. אתה יכול להשתמש בכאלה כדי לרשום את קוד ה- PIN שלך כדי לא לאבד אותו. אך מטעמי אבטחה לפעולה, תמיד עדיף להשתמש במחברת או בפיסת נייר נפרדת. אם אתה רוצה לכתוב את זה על פלדה כך שהוא עמיד בפני אש, מים, זעזועים והאקרים, אתה יכול לשקול א בילפודל.

מוצר בילפודל

על המסך של שלך ספר חשבונות ננו ס, יהיה עליך לבחור את 8 המספרים. אתה בוחר אחד בכל פעם באמצעות שני הלחצנים ואז לוחץ על שניהם בו זמנית כדי לאשר את בחירתך. סעיף זה נהדר לעזור לך ללמוד כיצד פועלים הפקדים. הכפתור השמאלי מקטין את המספר ואילו הכפתור הימני מגדיל אותו.

כמו כן יש לך אפשרות בחירה אחורית המסייעת לך לחזור לספרה הקודמת. זה עוזר לך לתקן טעויות ולוודא שה PIN שאתה מזין הוא זה שאתה מתכוון אליו.

שלב 2: אשר את קוד ה- PIN שלך

לאחר שבחרת את המספר השמיני של קוד ה- PIN שלך, המסך הבא אומר לך לאשר את ה- PIN שלך. יהיה עליך להקליד את הקוד כולו שוב, באותן שיטות בדיוק.

אשר את קוד ה- PIN

שלב זה מוודא שלא תגדיר PIN שגוי שלא תזכור מאוחר יותר. ספר חשבונות ננו ס הוא מכשיר נהדר לאבטחה שמגן עליך גם מפני טעויות משלך.

שלב 3: רשמו את ביטוי ההתאוששות שלכם

אם קוד ה- PIN הוא המפתח למכשיר שלך, ביטוי השחזור הוא המפתח למטבעות שלך. לכן עליכם להקדיש תשומת לב נוספת לשלב זה ולוודא שאתם מקלידים כל מילה כפי שהיא כתובה על המסך.

גיליון התאוששות Ledger Nano S

יתר על כן, שמור על ביטוי ההתאוששות והגן עליו בצורה הטובה ביותר שאתה יכול. כל מי שמוצא את המילים יכול לגבות את ארנק במכשיר אחר והוצא את הביטקוינים שלך. אז הביטחון של 24 המילים האלה חיוני לריבונות הכלכלית שלך.

המילים המרכיבות את ביטוי ההתאוששות שלך הן חלק מה- מילון BIP 38. תמורה ייחודית של 24 מתוך 4096 המילים תיווצר עבורך, ועליך לרשום אותן אחת אחת. אתה יכול ליצור כמה ארנקים שאתה רוצה, אבל ספר חשבונות ננו ס יוכלו לגשת רק אחד בכל פעם.

לאחר שמוצגת כל מילה על המסך, עליכם לרשום אותה ואז ללחוץ על מקש הניווט הימני. אם תדלג על מילה בטעות, תוכל לחזור אליה על ידי לחיצה על הכפתור השמאלי. לאחר המילה ה -24, יהיה עליכם ללחוץ על שני הכפתורים בו זמנית כדי לאשר ולעבור למסך הבא.

שמור את ביטוי ההתאוששות

זה החלק שבו אתה יכול להשתמש בכרטיסי השחזור שאתה מקבל בתיבה של ארנק החומרה Ledger שלך. אבל כדי להתנגד למפגעים טבעיים ויותר פרטיות, אתה צריך לקבל בילפודל. אם אינך רוצה להסתמך על שבריריות הנייר, עליך לשקול את מכשיר הגיבוי של לוחית המתכת שלנו.

שלב 4: אשר את ביטוי ההתאוששות שלך

בחלק זה עליך לאשר את סדר 24 המילים שלך. ה ספר חשבונות ננו ס מקשקש את סדרם, ועליך להשתמש במקשי הניווט כדי למצוא אותם.

לאחר שתמצא את המילה הראשונה, לחץ על שני הכפתורים בו זמנית כדי לאשר אותה. זה הצעד הכי זמן רב בהתקנה זו, אך גם שלב חיוני. אם עשית טעויות כלשהן כשכתבת את ביטוי ההתאוששות שלך, תמצא אותן כעת.

הגדר מילים בביטוי התאוששות

במקרה שתמצא טעויות, אתה יכול לנסות שוב. אבל אם אתה לא מצליח להבין את זה, עדיף לחזור לתפריט הקודם. דרך נוספת היא לנתק את החשמל מהחשמל ספר חשבונות ננו ס וחבר אותו שוב. איפוס קשה זה יגרום לך להפעיל מחדש את תהליך ההתקנה וייתכן שתקדיש תשומת לב רבה יותר בפעם השנייה.

אם תקבל כל מילה נכונה, תקבל את ההודעה “המכשיר שלך מוכן כעת”. כעת סוף סוף אתה מוכן לעבור לשלב הבא, הכולל את תוכנת לדג’ר לייב. בשלב זה היית צריך כבר להוריד ולהתקין את Ledger Live. אם לא פעלת אחר מדריך זה שלב אחר שלב, עליך לעשות זאת הורד אותו עכשיו.

שלב 5: פתח את Ledger Live

ההודעה על המסך שלך ספר חשבונות ננו ס צריך לקרוא “התקן אפליקציות במכשיר Ledger שלך באמצעות ההוראות בכתובת start.ledgerwallet.com”. בשלב זה, הגיע הזמן לפתוח את Ledger Live (שהייתם צריכים להוריד ולהתקין עד עכשיו).

יישום Ledger Live

קודם כל, תראה מסך שמבקש ממך לבחור את צבע העיצוב שלך. החלטה זו משפיעה רק על חווית המשתמש שלך, אז אל תהסס לבחור את המועדף עליך. לקבלת שילוב נוח בין בהיר לכהה, בחר “חשכה”. אם אתה מעדיף תפריטים בהירים ומוארים היטב, אינך יכול לטעות במצב “אור”. ואם אתה אליטיסטי במצב אפל, ההחלטה צריכה להיות ברורה עבורך. לאחר שתקבל את ההחלטה הראשונה שלך, לחץ על כפתור “התחל בעבודה”.

תמונת מסך של ledger.com Ledger.com – ממשק ראשון מבט

על מסך המחשב שלך תראה את תפריט האתחול. באפשרותך לבצע אתחול כמכשיר חדש, לשחזר ביטוי לשחזור או להשתמש במכשיר שכבר אותחל. במקרה שלנו, כבר אתחזנו את ה- ספר חשבונות ננו ס. אנו בוחרים באופציה השלישית.

Ledger Live גם מאפשר לך להגדיר את ארנק החומרה שלך מממשק שולחן העבודה שלהם. עם זאת עדיף לעשות זאת על שלך ספר חשבונות ננו ס. לא רק שמדובר במערך מאובטח יותר, אלא גם מתרגלים לבקרות. כל העסקאות זקוקות לאישור מהמכשיר, לכן עליכם ללמוד כיצד ללחוץ על הכפתורים.

בחר דגם ארנק חומרה

שלב 6: השתמש במכשיר שעבר כבר אתחול

בהתחלה, ממשק Ledger Live יבקש ממך לבחור את דגם ארנק החומרה שלך. מכיוון שבבעלותך א ספר חשבונות ננו ס, עליכם ללחוץ עליו ולהמשיך לתפריט הבא.

הגדרת ארנק תוכנה של ספר חשבונות

השלב השני מתהליך זה הוא רשימת ביקורת אבטחה. כאן עליך לאשר שבחרת את קוד ה- PIN בעצמך ושמרת את ביטוי ההתאוששות שלך. זו הדרך של לדג’ר לוודא שביצעת את כל השלבים וגיבית את הנתונים שלך.

כדי להימנע מהתקפות שרשרת האספקה, Ledger Live בודקת גם את הקושחה של המכשיר שלך אם היא מקורית. לשם כך, אינך צריך לעשות דבר מלבד לאפשר לתוכנה לבצע את האימות. עבור Ledger, חשוב לבדוק שאינך משתמש במכשיר שנפגע. ואם קנית את מכשיר החומרה שלך ממוכר מורשה, אינך צריך לדאוג לגביו. סביר להניח שזה אמיתי.

השלב השלישי הוא על הגדרת סיסמת לדג’ר לייב. אין לזה שום קשר עם ה- PIN שלך במכשיר, זו רק דרך לנעול את תוכנת שולחן העבודה. אם אינך רוצה שמישהו שמשתמש במחשב שלך יוכל לגשת לנתוני Ledger שלך, אז הגדר סיסמה חזקה.

לאחר שתגדיר את הסיסמה, תוכל לבחור בהגדרות הפרטיות. תחת “באגים & בתפריט Analytics “עליך לבחור איזה סוג מידע אתה משתף עם Ledger. אינך יכול לבטל את הסכמתך לשליחת נתונים טכניים אנונימיים, ועליך לכבד את התנאים.

לאחר שתלחץ על “המשך”, סוף סוף תראה את ממשק Ledger Live. מכאן והלאה, הכל קשור להחלטה איזה מטבעות אתה רוצה להשתמש.

תמונת מסך של ledger.com אפליקציית Ledger Live – סקירת ממשק

שלב 7: התקנת אפליקציות עם Ledger Live

בתפריט “מנהל” בצד שמאל של החלון, סוף סוף תזכה להוסיף מטבעות קריפטוגרפיים לארנק שלך. ספר חשבונות ננו ס מציע נפח אחסון בנפח 120 קילו-בייט, אז אתה צריך להחליט באילו מטבעות אתה משתמש. להתקנה של ביטקוין בלבד, יש לך מספיק זיכרון. אבל הגדרת רב מטבעות מאפשרת לך רק BTC, ETH, XRP, LTC, ETC, DASH ו- XMR.

תפריט מנהל אפליקציות חי של Ledger

ה ספר חשבונות ננו ס תומך במאות מטבעות, אך מכשיר אחד יכול לאחסן את האפליקציות רק לקומץ. לכן מומלץ לבצע ניהול נבון של שטח האחסון ולקבוע סדרי עדיפויות.

כדי להתקין ap, נכנסים לתפריט “Manager”, מקלידים את האות הראשונה של המטבע שבחרתם ולוחצים על “Install”. על שלך ספר חשבונות ננו ס, תתבקש לאשר את ההתקנה. אם המכשיר היה פעיל במשך כמה דקות, יהיה עליך להקליד את קוד ה- PIN שלך פעם נוספת.

שלב 8: שליחה וקבלת ביטקוין ושאר מטבעות קריפטוגרפיים

לאחר התקנת יישומים ב- ספר חשבונות ננו ס, אתה מוכן. כעת תוכלו לבצע עסקאות עם ביטקוין וכל המועדפים עליכם מטבעות קריפטוגרפיים.

בתפריט “חשבונות” בצד שמאל של החלון תראה את כל היתרות שלך. עבור Bitcoin אתה יכול לקבל גם כתובות מדור קודם וגם יליד SegWit. Ledger מציע מידע נוסף על שני הסוגים במאמר זה.

בפרק “פרטיות” של העיתון הלבן של הביטקוין, סאטושי נקאמוטו מרתיע שימוש חוזר בכתובות. זו הסיבה לדג’ר מייצר כתובת חדשה בכל פעם שאתה מקבל ביטקוין. זכור שכתובות ישנות יותר שאתה מייצר עדיין תקפות. אולם ברגע שקיבלתם עליו כמות ביטקוין, עליכם לא לעשות בו שימוש חוזר. למידע נוסף, עיין בתיעוד של Ledger.

שלב 9: אל תסמוך, אמת!

בשלב זה מומלץ לערוך את “הבדיקה האמיתית” המאשרת כי ה- Nano X שלך הוא לגיטימי.

הודעה מוקפצת המחאה מקורית

זוהי תכונה המשתמשת בתוכנת Ledger Live הרשמית וניתן להשתמש בה בכל עת.

הודעה מוקפצת של רשימת בדיקות אבטחה

ה ספר חשבונות ננו ס נותן עדיפות לביטחון. לכן בכל פעם שאתה מתמודד עם כתובות, עליך לאמת אותן במכשיר. חשוב מאוד שהמידע בשני המסכים יתאים. זה מונע התקפות פישינג או טעויות אנושיות בהן אתה שולח לכתובת שגויה.

בכל פעם שאתה עומד לקבל ביטקוין, ה- ספר חשבונות ננו ס מבקש ממך לבדוק את תוקפו. כתובות ייווצרו בארנק החומרה ויועברו לדג’ר לייב. המשמעות היא שבמצב רגיל בו הכל בסדר, המידע זהה.

כשאתה שולח מטבעות, עליך לבדוק הרבה יותר מכתובת הנמען. ספר חשבונות גם גורם לך לבדוק את עמלות עסקה. זה חיוני, מכיוון שטעויות בולטות גרמו לחלק מהמשתמשים לשלם יתר על המידה ולאבד כספים. במרץ 2020, מישהו שילם 82 אלף דולר עבור עסקת Ethereum. שֶׁלְךָ ספר חשבונות ננו ס יגרום לך לבדוק שוב, כך שסוג זה של טעות לעולם לא יכול לקרות.

כאשר אתה לוחץ על הכפתורים הפיזיים כדי לאשר, אתה מורה על האלמנט המאובטח לחתום. ותהליך אבטחה מורכב זה הוא ייחודי לדג’ר. החברה הכניסה שבבי אלמנטים מאובטחים לשוק ארנקי החומרה. זו הייתה מהפכה לאבטחה פיזית ועד היום אף יצרן גדול אחר לא משתמש באותו שבב. עם זאת הפיצוי הוא שעליך לסמוך על לדג’ר כחברה.

שורש אמון

לא כמו ה טרזור, אינך יכול לאמת כל שורת קוד ולא יודע מה קורה עם אלמנט האבטחה. חוסר השקיפות הזה על ידי העיצוב הוא החולשה הגדולה ביותר של לדג’ר.

שלב 10 (אופציונלי): שדרג את הקושחה

מחוץ לקופסה, גרסת הקושחה שלך כבר יציבה וכנראה בטוחה. עד כה, ישנם מעט מאוד מקרים של התקפות שרשרת האספקה ​​על לדג’רים. עם זאת יש הרבה שיפורים בתוכנה שהיצרן משחרר. בחודשים שעוברים מאז שארנק החומרה עוזב את המפעל ואתה קונה אותו, יש דברים שמשתנים.

במצבים מסוימים, זה יכול להיות אופטימלי לשמור על שלך ספר חשבונות ננו ס מְעוּדכָּן. במיוחד אם החברה מודיעה למשתמשים על באגים איומים או פרצות אבטחה. החדשות הטובות הן שיישום שולחן העבודה Ledger Live מודיע לך על עדכונים.

אשף העדכון יבקש ממך לשמור על ספר החשבונות מחובר ולהכניס את קוד ה- PIN. אז תראה הודעה על המסך להסרת הכבל. השלב הבא הוא להחזיק את הכפתור השמאלי בלדג’ר לחוץ ולחבר מחדש את הכבל. אם נעשה נכון, ארנק החומרה שלך יעבור למצב “Bootloader”.

מנקודה זו ואילך, כל שעליך לעשות הוא לחכות ולתת לקושחה להתעדכן. לאחר סיום העדכון, ספר החשבונות שלך יאתחל מחדש ותצטרך להזין מחדש את קוד ה- PIN שלך.

אם אתה זקוק לדרך חסונה ואמינה יותר לאחסון מילות הגיבוי שלך, שקול לקנות Billfodl.

בעת עדכון ה- ספר חשבונות ננו ס, יש מצבים מצערים שהכל משתבש. בשל גורמים שונים, הוא עלול להשחית את ארנק החומרה שלך וזקוק לתהליך “תיקון”. שתי השגיאות הנפוצות ביותר על המסך הן “הקושחה של MCU מיושנת” ו”קושחת MCU אינה מקורית “. הם נוטים לקרות כאשר עדכון נכשל.

שגיאות בכתיבה

אל דאגה, עם זאת: יש 9 דרכים שונות בהן אתה יכול לפתור את הבעיה. ותוכלו למצוא את כולם בפירוט רב ב המאמר הזה. בסוף התהליך שלך ספר חשבונות ננו ס יעבוד כמו חדש ויפעיל גם את הקושחה האחרונה.

השוואה

ספר חשבונות ננו X

ספר חשבונות ננו X

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2019
 • מחיר: 119 דולר
 • בלוטות:

קנה עכשיו קרא סקירה ג'ייד בלוקסטרים

ג’ייד בלוקסטרים

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2021
 • מחיר: 40 דולר

קנה עכשיו קרא סקירה ספר חשבונות ננו ס

ספר חשבונות ננו ס

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2016
 • מחיר: 59 דולר

קנה עכשיו קרא סקירה טרזור ​​דגם טי

טרזור ​​דגם טי

 • מָסָך:
 • מְשׁוּחרָר: 2018
 • מחיר: 159 דולר
 • מסך מגע:

קנה עכשיו קרא סקירה

אפס ספר חשבונות

האם אתה מתכנן לתת למישהו שלך ספר חשבונות ננו ס וצריך להכין את המכשיר לבעלים החדש שלו? או אולי פשוט קנית אחד ותרצה לאפס אותו כי סיימת לחקור אותו ורוצה להתחיל להשתמש בו?

אתה תמיד צריך גיבוי ביטוי ההתאוששות שלך בכל מקרה.

ישנן שתי דרכים לאפס ספר Ledano Nano S.

מקוד PIN

לדג’ר ננו S יש תכונת אבטחה מובנית המאפסת את המכשיר אם תזין קוד PIN שגוי שלוש פעמים ברציפות. כדי לאפס את Ledger Nano S בשיטה זו, פשוט:

 • הפעל את המכשיר על ידי חיבורו למחשב באמצעות כבל ה- USB. המכשיר יבקש את קוד ה- PIN שלך כדי לבטל את נעילתו.
 • הזן קוד PIN שגוי. חזור על זה שלוש פעמים ברציפות.
 • ספר החשבונות ננו S שלך יתאפס לאחר הניסיון השגוי השלישי כאמצעי אבטחה.

תמונת מסך של ledger.com Ledger.com – ממשק ראשון מבט

מתפריט ההגדרות

האפשרות האחרת היא לאפס את המכשיר מתפריט ההגדרות. כדי לעשות זאת

 • חבר את Ledger Nano S דרך ה- USB כדי להפעיל אותו.
 • הזן את קוד ה- PIN שלך כדי לבטל את הנעילה
 • ממרכז השליטה, עבור אל הגדרות ולחץ על שני הכפתורים כדי לאמת.
 • בחר “אבטחה” ולחץ שוב על שני הכפתורים כדי לאמת.
 • בחר “אפס הכל” על ידי לחיצה על שני הלחצנים.
 • אזהרה תוצג על המסך. לחץ על הלחצן הימני כדי לגלול למטה ולקרוא אותו.
 • לחץ על שני הכפתורים כדי לאפס הכל.
 • הזן את קוד ה- PIN שלך לאישור. ספר החשבונות ננו S שלך יאופס.

לאחר שתאפס את Ledger Nano S שלך, תוכל למסור אותו בבטחה לבעלים החדש. תוכל גם להגדיר אותו כמכשיר חדש או לשחזר אותו כמכשיר ישן עם ביטוי ההתאוששות המשויך.

ספר חשבונות אבוד

לאחר שלך cryptoassets מאובטח בחומרה דיגיטלית נחשב לשיטה הטובה ביותר. זוהי דרך מצוינת לאבטח את המטבעות והאסימונים לטווח הארוך. זו הסיבה העיקרית לכך ספר חשבונות ננו ס וחומרה אחרת ארנקים כל כך פופולריים עכשיו. אבל מה קורה כאשר אתה מאבד את Ledger Nano S שלך?

זו שאלה שנשאלה על ידי משתמשים מודאגים בפורומים שונים. למרבה הצער, יש שם הרבה מידע גרוע שתרצה להימנע ממנו. כאן נדון בקצרה בדברים הנכונים לעשות אם תאבד את Ledger Nano S שלך.

1. אל תיבהל

רוב האנשים שמאבדים את ננו Ledger שלהם מודאגים מכך שאיבדו את המטבעות שלהם.

2. מצא את ביטוי ההתאוששות שלך

קל לשחזר את כל קבוצות ההצפנה שלך כל עוד יש לך גישה לזרע ההתאוששות שלך בן 24 מילים.

סביר להניח שרשמת את הביטוי הזה על דף נייר כשהגדרת את ספר החשבונות שלך בפעם הראשונה.

מה זה ביטוי ההתאוששות הזה?

ארנק החומרה לא ממש אחסן את המטבע הקריפטוגרפי שלך. הנכסים מאוחסנים כולם ב- Blockchain. יתכן שאתה תוהה מה נאנו אס אוגר.

3. הזן את ביטוי ההתאוששות שלך בארנק חדש

יש לך שתי אפשרויות ברגע שתאתר את ביטוי ההתאוששות שלך:

הראשון הוא לחכות עד שתקבל ארנק חומרה חדש ואז להחזיר אליו את הנכסים שלך. השנייה היא לייבא באופן מיידי את זרעי ההתאוששות שלך לארנק תוכנה, כמו ירוק בלוקסטרים או תפטיר.

עם זאת, אם מישהו גנב לך את Nano S ולא מכיר את הסיכה בארבע הספרות שלך, אתה כנראה בטוח. שניהם Ledger Nano S ו- X שניהם מנגבים את עצמם אם PIN הוזן באופן שגוי שלוש פעמים.

אם אין לך ארנק חומרה רזרבי בקרבת מקום, אתה יכול להזמין לדג’ר ננו ס חלופי. ראוי לחזור על כך שאתה לא צריך לשחזר מטבעות על לדג’ר ננו ס. אתה יכול להשתמש בכל אפליקציית ארנק או ארנק חומרה כדי לעשות זאת. זֶה.

תמונת מסך של ledger.com מדור החנות של Ledger.com

אבטחת זרעי התאוששות של 24 מילים היא נוהג האבטחה הקריטי ביותר בארנק החומרה. זה יעזור לך לשחזר את הנכסים שלך ולשמור עליהם בטוחים גם לאחר שאיבדת את Ledger Nano S או ארנק חומרה אחר. אתה לא צריך להיכנס לפאניקה כאשר אתה מאבד את הארנק. במקום זאת, הזמין ארנק חדש באופן מיידי, שחזר את הקריפטו-מכס שלך באמצעות ארנק אחר, ואז צור ארנק חדש עם ביטוי התאוששות חדש.

תמונת מסך של ledger.com Ledger.com – ממשק ראשון מבט

שימוש ב- Ledger Nano X באופן פרטי

כדי להשתמש ב- Ledger Nano X בצורה הפרטית והבטוחה ביותר, יש כמה צעדים נוספים שתוכל לנקוט.

תמונת מסך של ledger.com דף ספר ננו X ב- shop.ledger.com

ראשית, אתה יכול להגדיר את המכשיר שלך מבלי להשתמש במחשב בכלל.

זה קל במיוחד עם ה- Nano X מכיוון שיש לו סוללה משלו (בניגוד ל- Nano S) והוא טעון חלקית מהקופסה..

תמונת מסך של ledger.com השוואה בין ארנק חומרה לדג’ר

בנוסף, תוכל לבחור להשתמש ב- שרת אישי של Electrum כאשר ספר החשבונות משמש כמכשיר מכשיר חתימה בלבד.

למרות שהיא מאובטחת יותר, אפשרות זו נחשבת מתאימה רק למשתמשים מתקדמים יותר מהווה סיכונים פוטנציאליים אחרים.

אימות מכשיר הספר עם שורש אמון

שורש האמון של ספר חשבונות

אימות המכשיר באמצעות שורש Ledger הוא פשוט!

כך זה עובד:

כאשר אתה מפעיל את הכלי במכשיר, שרתי לדג’ר שולחים למכשיר הודעה. המכשיר יכול להגיב רק אם יש לו מפתח פרטי ספציפי בהתקן.

עדות ספר חשבונות

אם המכשיר לא יכול להגיב, המשמעות היא שהמכשיר אינו מקורי או שנפגע ולא כדאי להשתמש בו.

שאלות נפוצות

איך עובד ספר החשבונות?

Ledger Nano S עובד עובד כמו כל ארנק חומרה. ראשית, אתה מחבר אותו למחשב שלך, מגדיר אותו ואז בוחר קוד PIN כדי להגן על המכשיר מפני גישה לא רצויה. אז תקבל ביטוי זרע בן 24 מילים, שכל המפתח הפרטי שלך.

האם Ledger Live בטוח?

Ledger Nano S ו- Ledger Nano X משתמשים באלמנט המאובטח (השבב המאובטח ביותר כדי להגן עליך מפני התקפות). שני המכשירים שומרים על אבטחת המפתח הפרטי שלך וישאר בטוח מפני פריצות מקוונות.

כיצד אוכל לדעת אם ספר החשבונות שלי ננו S אמיתי?

עליכם לוודא שהמכשיר שלכם לא הוגדר מראש באמצעות קוד PIN שלא בחרתם בעצמכם. כאשר אתה מפעיל את זה בפעם הראשונה, המכשיר אמור להציג ‘ברוך הבא ל- Ledger Nano S’.

מה קורה אם Ledger Nano S נשבר?

עליך להזמין מחליף ולהשתמש בביטויי זרעי ההתאוששות במכשיר החדש שלך.

האם אתה יכול להשתמש ב- Ledger Nano S במספר מחשבים?

כן, אתה יכול להתקין את יישום Ledger Live במספר מכשירים (מחשבים, סמארטפונים) תוך התחשבות שאתה צריך להגדיר את החשבונות וההגדרות שלך בכל אחד מהמכשירים האלה..

האם Ledger Nano S הוא ארנק קר?

כן, Ledger Nano S הוא ארנק קר שיכול לאחסן ביטקוין, את’ריום ומטבעות נתמכים אחרים.

כמה מטבעות יכול להחזיק Ledger Nano S?

Ledger Nano S תומך ב 26 מטבעות ויותר מ 1500 אסימונים.

האם לדג’ר ננו S יש סוללה?

לא, אין לו סוללה. הוא מופעל אוטומטית כאשר הוא מחובר למקור חשמל (מחשב או ארנק).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me