Ledger Nano S לעומת Trezor לעומת KeepKey | השוואה בין ארנק חומרה לקריפטו

כיום, לסוחרי קריפטו ולחובבים יש מגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע לאופן בו הם רוצים לאחסן את הנכסים הדיגיטליים שלהם ואת מטבעות הקריפטו. כך או כך, עובדה מוסכמת היא שהבחירה הבטוחה ביותר לאחסון מטבעות קריפטוגרפיים מיוצגת על ידי ארנקי החומרה.

ארנקי חומרה נוצרים בצורה כזו שהם בעצם חסינים מפני וירוסי מחשב. בנוסף, מידע המפתח הפרטי שלך לעולם לא ייחשף למערכת העובדת. מרבית ארנקי החומרה מתהדרים גם בטכנולוגיית הצפנה טובה ותמיכה בעשרות מטבעות קריפטוגרפיים.

לזמן מה, לסוחרים ולחובבי הקריפטו המעוניינים לאחסן בצורה מאובטחת את נכסיהם הדיגיטליים בארנק חומרה הייתה רק ברירה אחת: טרזור. טרזור ​​הוא ארנק החומרה הראשון שנכנס לשוק (בשנת 2014), ולמרות “ההובלה” המוקדמת במקצת, הוא איבד דומיננטיות מסוימת בשוק לשתי המתחרות האחרות שלו: ספר חשבונות ננו ס, וה- KeepKey.

כיום, השלושה נחשבים כאפשרויות הפתיחה של כל סוחר קריפטו הנוטה לעזאזל לביטחון ופרטיות. במאמר זה אנו הולכים לסקור היבטים שונים ולהשוות בין השלושה שיעזרו לכם לקבוע איזה מהם מתאים לכם ביותר.

תמחור

נתחיל בתמחור מכיוון שזהו אחד הגורמים החשובים ביותר בקניית כל ארנקי חומרה כלולים. Ledger Nano S הוא הזול מבין השלושה, במחיר של 79,99 דולר בלבד. Trezor ו- KeepKey לא יקרים הרבה יותר, מכיוון שאתה יכול לקבל את הראשון ב 129 $ והשני ב 149 $.

מראה ומסך

למרות שטרזור ​​הוא ארנק החומרה המקורי בין השלושה, הוא לא מאבד הרבה ביחס לעיצוב על פני מקביליו. זה קצת יותר מסורבל משני Ledger Nano S ו- KeepKey, וזה לא יכול להיות דבר רע מכיוון שהוא יכול להיות מופעל בקלות רבה אפילו על ידי משתמשים עם אצבעות גדולות יותר..

trezor.io

Ledger Nano S נראה מאוד כמו כונן הבזק מסוג USB טיפוסי, ויש לו את המסך הקטן מבין השלושה, והוא גם הקומפקטי ביותר מבין השלושה ברגע שמכסה המגן שלו “מתקפל”. בעוד שלטרזור ​​יש מסך גדול יותר מ- Ledger Nano S, זה לא מתאים למסך הגדול שנמצא ב- KeepKey. ללא ספק KeepKey הוא הארנק האופנתי ביותר מבין השלושה עם גוף אלומיניום לעומת פלסטיק המשמש את שני האחרים..

מטבעות נתמכים


ככל שמטבעות נתמכים מגיעים, Ledger Nano S הוא המלך, ואילו ל- KeepKey המספר הנמוך ביותר של מטבעות נתמכים מחוץ לשלישייה. רשימה עם כל הנכסים הנתמכים ניתן למצוא באתרים הרשמיים של שלושת הארנקים: ספר חשבונות ננו ס, טרזור, ו KeepKey.

תאימות תוכנה

על מנת להשתמש בארנקים, המשתמשים צריכים לחבר אותם לתוכנה כלשהי. עם זאת, Trezor וגם Ledger Nano S טובים מאוד מכיוון ששניהם מציעים תמיכה בחישוב עבור Electrum, Mycelium, MyEtherWallet, Copay, GreenBits, GreenAddress. KeepKey מגיעה אחרונה לגבי תאימות תוכנה.

בִּטָחוֹן

למותר לציין שכל שלושת הארנקים מעוצבים עם התמקדות חזקה בביטחון. Ledger Nano S, למשל, מתגאה בארכיטקטורת שבבים כפולה, בעוד ששני האחרים משתמשים בסוגים שונים של אלמנטים מאובטחים, לאו דווקא נחותים מזו של הראשון. כל שלושת הארנקים מציעים למשתמשים שלהם אפשרות לאבטח ולגבות את הארנק בבטחה. מרשימה עוד יותר היא העובדה שארנקים אלה מיועדים לשימוש אפילו במחשבים נגועים בתוכנות זדוניות, לפחות בתיאוריה.

להכין

תחילת העבודה עם כל שלושת הארנקים היא פשוטה למדי ולא צריכה לקחת יותר מכמה דקות. כדי להתחיל בעבודה, המשתמשים זקוקים לכבל מיקרו USB בכדי להשתמש בשלושתם.

התקנת Trezor

עבור Trezor, התקן את תוכנת Trezor Bridge או את סיומת Chrome של Trezor (או את מנהל אפליקציית Android של Trezor, שעבורו המשתמשים יזדקקו לכבל OTG). לאחר התקנת התוכנה והמחשב מחובר למכשיר, המשתמשים צריכים לחבר מחדש את ההתקן ולבחור ליצור ארנק חדש או לייבא באמצעות ביטוי התאוששות..

התקנת Ledger Nano S

הגדרת ארנק Ledger Nano S דומה למדי. משתמשים צריכים להשתמש בכבל ה- USB הכלול כדי לחבר את ספר המחשב למחשב ולעקוב אחר ההוראות שעל המסך. יש גם אפשרות ליצור ארנק חדש או חשוב באמצעות ביטוי התאוששות. השלב הבא כולל בחירת PIN (חשוב לזכור את ה- PIN שכן קבלת שלוש רשומות שגויות רצופות תביא למחיקה כוללת של תוכן הארנק). לבסוף, המשתמשים צריכים להוריד את ה- ארנק Ledger אפליקציית Chrome Chrome או ה אפליקציית Chrome של ארנק Ledger.

הגדרת KeepKey

הכנת ארנק KeepKey מוכנה עוד יותר מכיוון שמשתמשים נדרשים להוריד את אפליקציית לקוח KeepKey מחנות האינטרנט של Chrome, ולחבר את המכשיר למחשבים שלהם באמצעות כבל ה- USB הכלול. מנקודה זו ואילך, זה רק עניין של ביצוע ההוראות שעל המסך על מנת לאתחל את המכשיר.

איזה מהם הכי טוב?

הדבר הראשון שרוכשים פוטנציאליים צריכים לדעת הוא שהם לא יכולים לטעות בלי קשר לבחירתם עם שלושת ארנקי החומרה הללו. עבור התמיכה הרחבה ביותר במטבע ובגודל הקטן ביותר, Ledger Nano S הוא בהחלט הבחירה הטובה ביותר. אם עם זאת, קונים פוטנציאליים רוצים משהו עם תחושה קצת יותר פרימיאלית, ה- KeepKey הוא ללא תחרות עם המראה האלגנטי שלו. Trezor הוא קצת יותר גדול מ- Ledger Nano S ויש לו מסך גדול יותר, כך שהוא יכול להיות הרבה פחות נוקשה לשימוש, מה שעשוי להיות יתרון גדול עבור משתמשים שרוצים רשימה רחבה של מטבעות נתמכים, אך אינם יכולים להתמודד עם הגודל הקטן של Ledger Nano S.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map