banner
banner

מיטב אפשרויות בריכת הכרייה של ליטקוין (LTC) בשנת 2019

בריכת כרייה Litecoin

Litecoin הוא כיום הקריפטו השישי בגודלו בשוק, כך שמטבע הדברים, הוא קריפטו מבוקש מאוד לכרייה. אם אתם מחפשים לכרות את ליטקוין עם משאבי מחשוב מינימליים, עיינו ברשימה שלנו כדי למצוא את בריכת הכרייה הטובה ביותר עבורכם..

קריטריונים לבחירת בריכת כרייה

לפני שנכנסים לרשימה שלנו, עליכם לזכור כמה גורמים:

עמלות: בבריכת כרייה של Litecoin יש בדרך כלל עמלות בסביבות 1-2%, אך עמלה נמוכה יותר פירושה עוד רווחים עבורכם.

תדמית: תרצה בריכה שיש לה מוניטין אמין באינטרנט, מכיוון שיש הרבה בריכות הונאה שנמלטות מכספי הלקוחות. עשה את המחקר שלך בשקידה לפני שנכנס לבריכת כרייה.

כוח האש: אתה לא צריך להיות בבריכה שיש לה רק מעט יותר כוח חשיש ממך. אתה רוצה לבחור בבריכה שיש לה hashrate משמעותי כדי לכרות יותר בלוקים ולקבל תשלום עקבי.

מיקום השרת: ככל שהשרתים קרובים יותר למיקום הפיזי שלך, אז תחוו פחות חביון.

זמן עבודה: אם השרתים מבלים יותר זמן במצב לא מקוון, כל הכורים בבריכה יאבדו כסף, ולא יימצאו חסימות חדשות ויוסיפו לבלוקצ’יין..

תשלום מינימלי: ככל שסף התשלומים גבוה יותר, כך תצטרך לחכות למשיכת הרווחים שלך.

מידת בריכה: למרות שאין בריכות כרייה שקרוב ל -51% מכלל חשישי הרשת, עליך להימנע משימוש בבריכות הכרייה הגדולות ביותר בכדי למנוע מאף אחד ממגבלת 51%.

מערכת תשלומים: ישנן דרכים שונות בהן בריכת כרייה של Litecoin מתגמלת את משתמשיה. להלן כמה מדגמי התשלום המוכרים ביותר:

  • PPS – שלם למניה. כל מניה שהוגשה שווה סכום מסוים של LTC;
  • SMPPS – תשלום מקסימלי משותף למניה. דומה לשלם למניה, אך לעולם אינו משלם יותר מכפי שהבריכה מרוויחה;
  • ESMPPS – שווה מקסימום שכר משותף למניה. דומה ל- SMPPS, אך הוא מאזן תשלומים הוגנים בין כורים;
  • CPPSRB – תשלום מוגבל למניה עם תשלום חוזר אחרון;
  • פרופורציונאלי – הכורים מקבלים את הפרס באופן יחסי לכמות המניות שכל אחד מהם מצא;
  • PPLNS – שלם למניות N האחרונות. כמו פרופורציונלי, אך הוא מבוסס על מניות N האחרונות, ללא קשר לגבולות עגולים;
  • ציון – מערכת מבוססת ציון: תגמול פרופורציונלי, אך מוערך לפי זמן ההגשה. המשמעות היא שמניות מאוחרות יותר שוות הרבה יותר ממניות קודמות.

עכשיו שאתה יודע אילו תכונות אתה צריך לחפש כדי לקבל את הבריכה הטובה ביותר ב- Litecoin, בוא נמשיך ברשימה שלנו:

LitecoinPool.org

LitecoinPool היא בריכת כרייה גדולה של Litecoin, והיא גם הבכורה בענף. הבריכה הוקמה בשנת 2011 על ידי אחד ממפתחי Litecoin העיקריים, המכונה Pooler, שהוא גם התחזק של חבילת התוכנה cpuminer..

בשל השתייכותו לפרויקט Litecoin, הוא הפך במהרה לאחת מבריכות הכרייה LTC המהימנות ביותר במרחב הקריפטו. בשנת 2012, על פי הדיווחים, הבריכה החזיקה ב -40% מכוח החשיש של ליטקוין. באותה שנה הפכה LitecoinPool.org לבריכה הראשונה שהשתמשה במניות קושי משתנה, שלימים נקראה על ידי מאגרי הביטקוין “ורדיף”. מערכת זו אפשרה לכורים לקצץ באופן קיצוני את השימוש ברוחב הפס ברשת. הבריכה הייתה גם בין הראשונות ששילבו כרייה מאובטחת על חיבורי שכבה מוצפנים TLS, אמצעי אבטחה כנגד התקפות איש באמצע..

התגמולים מחולקים על פי מערכת תשלום למניה (PPS), כלומר המאגר תמיד יהיה יעיל לעבודה שלך, גם אם החסימה לא הושלמה. תמיכה גם בכרייה ממוזגת עם כמה אלטקוינים, כאשר התשלום מתבצע ב- LTC.

השרתים מופצים בשמונה אזורים מגוונים מבחינה גיאוגרפית, מה שמאפשר לכורים ממקומות שונים בעולם לכרות ביעילות. לא גובים עמלות עבור תשלומים אוטומטיים או תשלומים ידניים.

החיסרון הוא שעכשיו אתה צריך לקבל אישור לפני שתוכל להירשם ב- LitecoinPool.org.

דרך BTC

viabtcבריכת הכרייה השנייה בגודלה בליטקוין, אחרי LitecoinPool.org, היא דרך BTC. זה לא רק תומך בכריית Litecoin, אלא גם כריית ביטקוין, ביטקוין מזומנים, אתריום, אתריום קלאסי, דאש, מונרו, ביטקוין SV, דקרד, זקש ורשת נרבוס (CKB)..

בתחילה החלה viaBTC לפעול כבריכת כריית ביטקוין ביוני 2016, אך לאחר מכן הוסיפה את אופציית Litecoin בינואר 2017. בשל הרבגוניות שלה, היא בריכת ה Litecoin הטובה ביותר למי שמעוניין לכרות מספר מטבעות.

viaBTC מציעה לכורים שתי מערכות תשלום: אמצעי התשלום PPS ומניות ה- Pay-to-last-n (PPLNS), מודל תגמול פופולרי נוסף המשמש את בריכות הכרייה. לא גובים עמלות עבור עסקאות, עם זאת, עמלה בגובה 4% עבור תשלומי PPS ותשלום של 2% עבור תשלומי PPLNS בגין תחזוקה. יש גם מצב סולו, שבו הכורים מקבלים את כל התגמולים בגין בלוקים המיוצרים. העמלה המוטלת היא 1%.

תמיכה גם בכרייה ממוזגת משלמת 2000 DOGE עבור כל 1 LTC שאתה מכרה, 1 SYS עבור כל BCH שנכרה ו -2 NMC, 5 SYS, 0.1 EMC, 1 ELA עבור BTC אחד שנכרה. שירותי כריית ענן משולבים גם הם בבריכה זו.

פרושינג

תוצאת תמונה לשטיפה מחדש

פרושינג היא עשר הגדולות ביותר בבריכת כריית ליטקוין מבחינת גודל החשיש. הבריכה הוקמה על ידי שלושה מהנדסים באוגוסט 2014.

ניתן גם לכרות קריפטוסים אחרים בנוסף ל- Litecoin, כמו מטבעות Scrypt אחרים התומכים בכריית אלגוריתמי SHA-256, Equihash, X13, Neoscrypt, Lyra2rev2 ו- x11..

התגמולים מחולקים על פי מודל התשלום של PPS, ותוכלו לבחור באיזה מטבע תרצו לקבל את התשלום ללא קשר לאיזה מטבע כרתם.

יש גם אפשרות לבחור בתשלומי דולר ארה”ב. אין דמי עסקה ותשלום מחויבים, רק עמלה בשיעור של 4.99% המוחלת על כל התכונות שלהם, כגון תחזוקה. זה הופך את Prohashing לבריכת הכרייה היקרה ביותר שלנו ב- Litecoin.

יש גם אפשרות לכרייה אוטומטית, שתשתמש בכוח החשיש שלך בכריית המטבע הרווחי ביותר באותה תקופה, מה שהופך אותו לבריכת Litecoin הטובה ביותר לכרייה קלה..

מולטיפול

רב-שכבתימולטיפול היא מאגר רב-מטבעי התומך בכרייה של ליטקוין, דוגקוין ו-ורג ‘, עם תשלומי כורים שבוצעו ב- LTC. Multipool תומכת בכרייה של למעלה מ -30 מטבעות קריפטוגרפיים, כולל מטבעות מבוססי אלגוריתם X11 ו- SHA256.

אין דמי משיכה כאשר מתקיים רף המינימום. אתה יכול גם להשתמש בנמל Litecoin לכרייה ממוזגת כדי לכרות בו זמנית את Litecoin ו- Dogecoin, תוך שמירה על יציבות כוח החשיש שלך..

סיכום

זו הייתה הרשימה שלנו עם בריכות הכרייה הטובות ביותר של Litecoin בהן תוכלו להשתמש לייצור LTC. אנו מקווים שהמידע שסיפקנו הועיל לך ולעשיי הכרייה שלך.

תמונה מוצגת: Coindesk

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me