banner
banner

כיצד לכרות את ליטקוין (LTC) מדריך למתחילים לכריית ליטקוין

כיצד לכרות את ליטקוין

כריית מטבעות קריפטוגרפיים הופכת פופולארית יותר ויותר, במיוחד בקרב מטבעות שהגיעו לגבהים בולטים בשנים האחרונות. במאמר זה, אנו נחפש את אחד מעשרת הקריפטוסים המובילים על פי שווי השוק, בעיקר Litecoin. נסביר לך כיצד לכרות את ליטקוין בצורה קלה להבנה.

אודות ליטקוין (LTC)

Litecoin הוא מטבע קריפטוגרפי של עמית לעמית שהושק בשנת 2011. במרחב הקריפטו הוא מתכוון להיות הכסף לזהב של ביטקוין. Litecoin הועבר מקוד הביטקוין על ידי מהנדס גוגל לשעבר – צ’רלי לי. לפיכך, יש לו פונקציות דומות לביטקוין, אך בנוסף לכך, לייטקוין תוכננה לזמני עיבוד מהירים יותר.

מאז שחרורו, ליטקוין הפך לאחד מטבעי האלטקוין המוערכים ביותר ולאחד המטבעות העסקיים הטובים ביותר. החל מינואר 2021, ליטקוין היא בין המטבעות הקריפטוגרפיים המקובלים ביותר, כאשר יותר מ -2000 סוחרים מקבלים LTC ברחבי העולם..

נכון לעכשיו, מחיר LTC הוא 210.10 דולר, עם שווי שוק של 14,027,401,440 דולר. ההיצע המקסימלי הוא פי ארבעה מהביטקוין, שהוא 84 מיליון, ומתוכם 66,656,740 LTC במחזור. במדריך זה אנו מראים כיצד לכרות את ליטקוין והיבטים אחרים הקשורים לקריפטו “כסף”.

תנאי הכרייה

ישנם מספר תנאים מוקדמים שעליהם לקחת בחשבון לפני שמתערבים בכרייה, ולא כל האנשים מתאימים לקריפטו שלי.

הכרייה בימינו באה לדרוש השקעות גדולות מצד הכורה. בהתחלה, כל אחד יכול היה לכרות רק באמצעות מחשב אישי.

עם זאת, ככל שקושי הכרייה עולה עם הזמן, וכמה כורים נוספים מצטרפים להתחרות על תגמולי חסימות, החומרה המשמשת לכרייה הפכה לביצועים להפליא. מי שיש לו מכשירים ביצועים תמיד יעלה על אנשים שמשתמשים במחשב רגיל כדי לכרות קריפטו.

כדי להגביר את הסיכויים שלך לקצור כמה פרסים מכריית מטבעות קריפטוגרפיים, תצטרך להשקיע במחשב כרייה יעיל ובחשמל שמניע אותו. עלויות חשמל יכולות להסתכם בכמויות גדולות באזורים מסוימים, והדבר לא עשוי להפוך את הכרייה לביצוע בכל עת.

יהיה עליך לקחת בחשבון כמה תשואה יומית אתה עשוי לייצר לאחר עלויות החשמל שלך. חוץ מזה, אתה צריך לדעת כמה זמן ייקח לך להחזיר את ההשקעה שלך על החומרה.

ישנן מספר חלופות למי שמעוניין להשתלב בכרייה, אך חסר הכספים לפעול בכוחות עצמו.

כריית ליטקויןמקור: Pixabay.com

כיצד לכרות את ליטקוין

לפני שתתחיל בכריית Litecoin, תחילה עליך להוריד ולהתקין ארנק שבו תאחסן את Litecoin שלך. הבחירה הטובה ביותר לכרייה תהיה ארנק הליבה של Litecoin, שנוצר ותומך עדיין על ידי צוות הפיתוח של Litecoin.

לאחר מכן, עליך להשיג את החומרה שלך. אתה יכול להרכיב מתקן כרייה לבד, או לקנות כריית קריפטו המיוצרת במיוחד. זוהי דרישה עיקרית שיש לקחת בחשבון אם ברצונך לדעת כיצד לכרות נכון את ליטקוין.

Bitmain הינה אחת היצרניות הגדולות ביותר של ציוד כרייה, המוכר מגוון רחב של מוצרים באתר האינטרנט שלהם. Antminer L3 + של Bitmain הוא כורה של ASIC חזק מאוד, שמשתמש ב- Scrypt בכריית Litecoin.

ה- L3 + הופיע בשוק בשנת 2017 והיה רווחי מאוד במשך זמן רב. בתחילה הצליחה לייצר רווחים של 20-30 דולר ליום, למרות קשיים עולים ושיעורי חשיש ברשת.

אם יש לך מומחיות טכנית מסוימת, תוכל ליצור אחת באמצעות שלושה מרכיבים עיקריים:

  • אחת או יותר יחידות עיבוד גרפיות מתקדמות (GPU);
  • יחידת קירור או התקנת מאוורר (כדי למנוע התחממות יתר של המכונות);
  • סוג של תוכנת כריית Scrypt.

כיצד להגדיר את הכורה שלך

להלן השלבים שעליך לבצע:

1. חבר את כל האקורדים:

  • 9 חיבורי PCI-e (2 בכל אחד מ -4 לוחות הגיבוב, ו- 1 בבקר);
  • כבל האתרנט (מה- L3 + לנתב שלך);
  • כבל החשמל.

2. גש לממשק הכורה והתחבר.

3. הורד את כלי סורק ה- IP בחינם (סורק IP כועס).

4. התקן והפעל את סורק ה- IP הכועס.

5. לחץ על “התחל” כדי לסרוק ולמצוא מכשירים ברשת המקומית שלך.

6. עבור לשורת התפריטים העליונה ולחץ על “עבור אל” ואז לחץ על “המארח הבא בחיים”.

7. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על “Antminer” בעמודה שם מארח ובחר “העתק IP”. הדבק את ה- IP בשורת ה- URL של הדפדפן שלך.

8. היכנס עם “root” כשם המשתמש והסיסמה שלך.

פתק: חשוב להתעדכן בנוגע להתפתחויות שנעשו בענף הכרייה. עולם הקריפטו, כמו גם כריית הקריפטו, מתפתח ומשתנה כל הזמן, וכורים גם צריכים לעמוד בקצב שלהם.

טכנולוגיה חדשה עולה בשוק לאחר פרק זמן מסוים, מה שהופך מכונות ישנות לחסרות תועלת. זה יכול להיות גם עדכון שנעשה ברשת Litecoin, שעשוי לשנות את אלגוריתם הכרייה שלה ומכאן את אופן ביצוע חומרת הכרייה..

בריכות כרייה ליטקוין

חלפו הימים בהם הצלחתם להקים פעולת כרייה קטנה בביתכם ולמעשה להרוויח מעט. כעת כורים בודדים צריכים להתחרות בארגוני כרייה גדולים או בחוות כרייה. למרבה המזל, ישנן כמה חלופות למי שחסר את המשאבים להקמת פעילות ברמה מסחרית.

אפשרות אחת היא להצטרף לבריכת כרייה של Litecoin. מאגר הוא המקום בו הכורים משתמשים בכוח המחשוב הקולקטיבי שלהם בכדי לסייע בפתרון הבעיות המתמטיות ואז מרוויחים תגמולי חסימות. למרות שהתגמולים מתחלקים בין כל צד, מה שהופך את התשואה לנמוכה יותר, זה מאפשר ליחידים לכרות בהשקעה נמוכה בהרבה.

אלטרנטיבה נוספת היא השקעה במניות בפעילות כרייה. זה מאפשר לחברות המפעילות את אסדות הכרייה לבנות מערכים גדולים ותחרותיים יותר, ולהניב תשואה גבוהה יותר.

ההתפתחויות האחרונות של ליטקוין

ליטקויןמקור: Pixabay.com

עד כה, ליטקוין נותרה בין 20 המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים עם שינויים חיוביים בולטים בעבר האחרון. לאחרונה, PayPal ו- Google Finance הוסיפו LTC למאגר המטבעות הקריפטוגרפיים שלהם, בעוד ש- Grayscale גם קנו עד 80% מכלל ה Litecoin שנכרה בפברואר..

מנהל קרנות הקריפטו מחזיק כיום ב- Litecoin בשווי של 244 מיליון דולר. אפור הוא אחד הארגונים הבודדים בארה”ב, המאפשרים למשקיעים מוכרים ומוסדיים לקנות מטבעות קריפטוגרפיים.

רק בחודש פברואר, כורי Litecoin ייצרו יותר מ 201,600 LTC. אך גם כאשר ההיצע גדל, לקוחות גווני אפור היו עסוקים באותה מידה ברכישת רוב המטבעות הנמכרים.

על פי שירות גשש הכרייה LitecoinBlockHalf, כורי Litecoin פותרים “בלוק” יחיד של LTC כל 2.5 דקות. עם זאת, הכורים מוכרים את רוב התגמולים שלהם בשוק הפתוח כדי לכסות את עלויות הכרייה ולהרוויח גם כן.

סיכום

נכון לעכשיו, כריית ביטקוין כבר אינה עשייה משתלמת אלא אם כן אתה עושה זאת ברמה רחבת היקף. גם אם נראה שלכריית ליטקוין יש את אותו מסלול, זה הרבה יותר משתלם להפעיל פעולת כרייה בנפרד. מדריך זה כיצד לכרות את ליטקוין יכול לעזור לכם לקבל החלטה מושכלת.

תמונה מוצגת: Pixabay.com

הערה: פוסט זה פורסם במקור ב- 15 בדצמבר 2018 והוא עודכן לחלוטין בשלמותו ובאמינותו של התוכן ב- 15 במרץ 2021.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me