מדריך למתחילים לכריית NEM (XEM)

כרייה נם

אודות NEM (XEM)

תנועת כלכלה חדשה (NEM) הוא בלוקצ’יין שמציב פונקציות דומות את’ריום, מיועד לשימוש ארגוני עסקי.

XEM הוא האסימון שמניע את פלטפורמת NEM. ל- XEM היצע כולל של 8,999,999,999, כאשר כל האסימונים הונפקו בגוש הג’נסיס. המטבע מדורג כיום במקום ה -22 על פי שווי שוק של 437,702,335 דולר. מחיר המסחר הנוכחי ל- XEM הוא 0.048634 דולר.

הוכחת חשיבות (PoI)

פלטפורמת הבלוקצ’יין NEM משתמשת בפרוטוקול קנייני הנקרא הוכחת חשיבות כדי לנהל את האופן בו הצמתים מתחרים ולאמת את החסימה הבאה. הזמנה זו מסתמכת על “החשיבות” של כל צומת הנקבעת על ידי ציון, המורכב מגורמים, כגון מספר המטבעות שהוחזקו, מספר העסקאות בחודש האחרון ופרטים אחרים..

תוצאת תמונה להוכחת חשיבות

אלגוריתם ה- PoI של NEM הוא אלגוריתם שונה של Eigentrust ++, שהוא מערכת למדידת מוניטין ברשתות עמיתים לעמית. זה עובד בכך שהוא מאפשר לצמתים לפקח על צמתים אחרים ברשת וליצור להם מוניטין המסתמך על פעולותיהם בעבר.

מקור תמונה: Planet Blockchain

קציר והפקדה

PoI קובע אילו משתמשים מסוגלים “לקצור” חסימות NEM. קצירת בלוקים כוללת הקלטת חסימות לשרשרת וזכיית תגמולי XEM. ישנם שני סוגים של קציר: מצב קציר מקומי וקציר מאציל.

בשני המקרים, עדיין נדרש להשתמש באפשרות NEM (XEM) לכרייה לקציר שאינה קשורה לציון החשיבות שלהם. החיסרון הוא שאתה לא יכול פשוט לקנות XEM נוסף בתמורה ולהתחיל לקצור מיד.

כשאתה מפקיד מטבעות חדשים לארנק ה- NEM שלך, הם נכנסים לקטגוריה “לא מושקעת”. 10% מהכספים שהופקדו מועברים על בסיס יומי לקטגוריה “מוקנית”. לאחר שיש לך יותר מ -10,000 XEM מוקנה בארנק שלך, תהליך הקציר יתחיל. לדוגמא, אם יש לך 20,000 XEM, תהליך ההבשלה עשוי להימשך כשבוע.

קציר מקומי כרוך בשימוש בהגדרות ברירת המחדל בשרת שלהם במקום ב- NIS (NEM Infrastructure Server). לקציר המקומי יש שלושה כללים:


  • המשתמשים נדרשים ללחוץ על כפתור “התחל קציר מקומי”
  • המשתמשים חייבים להיות מקוונים
  • הם לא יכולים להשתמש בשקל בזמן הקציר

סוג אחר הוא קציר מאציל. זה מאפשר למחזיקי NEM להשתמש בשרת מרוחק כדי לבצע את עבודתם על ידי העברת ציון החשיבות שלהם לפרוקסי. הבדל חשוב נוסף הוא שהם יכולים לאסוף NEM, בעוד שמחשב כבוי בגלל התוכנית שמעבירה את החשיבות לצומת השני.

תוצאת תמונה עבור nem png

שלושת הכללים החלים על סוג קציר זה הם:

  • איסוף המטבעות עובד ללא הפסקה
  • יש צריכת חשמל נמוכה יותר כאשר ש”ח מתפקד
  • הפעלת חשבון עשויה לדרוש מספר שעות (בסביבות שש) ומחיר של 6 XEM.

כפי שאולי שמתם לב עד עכשיו, NEM אינה ניתנת לכרייה כמו קריפטוסים אחרים, במובן זה שאתם משתמשים בכוח המחשוב שלכם כדי לייצר בלוקים כמו במטבעות פרוטוקול הוכחת עבודה..

אבל לאלו מכם שעדיין מעוניינים בכריית NEM בכרטיסי גרפיקה או ASIC, יש אפשרות לכרות אלטקוינים אחרים ואז להמיר אותם אוטומטית ל- XEM בשערי החליפין שלהם לפני שהם נשלחים לארנק..

איך אתה יכול להשתמש בכרייה כדי לייצר NEM?

צור ארנק XEM

ראשית יהיה עליך ליצור חשבון ארנק התומך באחסון ובקציר XEM. כאן תשלח את ה- XEM שלך. ישנן כמה אפשרויות הזמינות כרגע: NEM NanoWallet, NEM Mobile Wallet ו- NCC (NEM Community Client).

בחר כורה

ישנן פלטפורמות תוכנות כרייה שונות המכרות מספר אלטקוינים, לכריית סולו, כריית בריכה או כריית ענן. כמה דוגמאות הן MinerGate, BFGMiner, EasyMiner, CGMiner וכו ‘. חפש את אלה שתואמים למערכת ההפעלה של המחשב שלך, ואז הורד והתקן אותם.

בחר את סוג הכרייה שלך

ישנן מספר אפשרויות דרכן ניתן לכרות מטבעות קריפטוגרפיים. חלקם רווחיים יותר מאחרים, אך עליכם לבחור את המתאימה ביותר לכם ולמצבכם.

כריית מעבד

בימים הראשונים של מטבע הקריפטו, אנשים רבים יכלו להשתמש במעבד כדי לכרות. אתה יכול להוריד את הלקוח ולהפעיל את תכונת הכרייה החכמה שתכרה באופן אוטומטי את המטבע שיש לו הכי הרבה רווחיות כרגע.

כריית JavaScript

אם אינך רוצה להעמיק את שטח הדיסק שלך בהורדות, תוכל לבחור בכריית JavaScript. אתה רק צריך לגשת לכרטיסייה “כריית אינטרנט” של MinerGate ולהפעיל כריית מונרו. מונרו נמצא כמטבע הרווחי ביותר באמצעות כריית JavaScript. על מנת להמשיך בכרייה, יהיה עליכם לשמור על הדף פתוח. אפשרות כריית NEM זו עדיין משתמשת במעבד שלך לצורך חישובים.

כריית GPU

כריית GPU נחשבת לאופציה הרווחית ביותר מכיוון שהם חזקים משמעותית יותר בפתרון בעיות חישוביות מאשר מעבד. אם כבר יש לך אסדת כרייה לכריית את’ריום (האלטקוין המכורה ביותר), אתה יכול פשוט להפנות את הכורים שלך ל- Minergate. זה עובד בצורה הבאה:

Ethminer: ethminer -C -F http://eth.pool.minergate.com:55751/YOUR_EMAIL – disable-submit-hashrate (GetWork)

GenCoil OpenCL: ethminer -G -S eth.pool.minergate.com:45791 -O YOUR_EMAIL (שכבה)

ג’נול CUDA: ethminer -U -S eth.pool.minergate.com:45791 -O YOUR_EMAIL (שכבה)

נסוג ל- XEM

לאחר שכרתו כמה מטבעות, תוכלו להמיר אותם בבורסת הבריכה, או להעביר אותם למטבע כדי להמיר אותם, ואז לשלוח את ה- XEM לארנק ה- NEM שלכם..

סיכום

ל- NEM יש מערכת ייצור בלוקים ייחודית מאוד שאינה תואמת את סגנון הכרייה POW הרגיל, אנחנו רגילים לראות, אבל יש דרך להשתמש בכריית NEM ולקבל קצת XEM. דרך קלה יותר להשיג XEM היא על ידי רכישה או סחר ישירות בהם.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map